Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 8 éve
GreenTron Green Bay Packers 17
Jó hír Lang-nek nem szakad el az ALC. 😊
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egykori kiválóságunk 18 éve vár arra, hogy az NFL-ben leszedhesse Peyton Manning passzát.
Tegnap este végre sikerült neki! És ha már így belejött leszedte még egyszer a meccsen.

Első:
Ami egyben az nfl Can't Miss Play videoja is a meccsre:
 www.nfl.com/videos/nfl-cant-miss-plays/0ap3000000554602/Can-t-Miss-Play-Woodson-finally-picks-off-Peyton

 cdn1.vox-cdn.com/thumbor/_ntBhbGGbZe_sj95SWwy1vT9YJY=/800x0/filters:no_upscale()/cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/4147820/98draft.0.gif

Második:
 cdn3.vox-cdn.com/thumbor/Z3H5QHW-6tr7cCZBLkbDPDZgrN4=/800x0/filters:no_upscale()/cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/4147934/DS.0.gif

Csak így tovább Charles!

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
GNG Green Bay Packers 241
A D a tegnapi játékkal bőven TOP 10 formát mutatott. A pass rush egyszerűen elképesztő volt. Nick Foles szerintem olyan távolról el akarja kerülni innentől az NFC North-ot, amennyire csak lehet.
Az milyen érzés lehet, amikor TT ül fenn a páholyban és nézi, hogy az idei második köröse két labdát is lekap az 5. NFL meccsén?
Az eddigiek alapján Montgomery, Rollins és Randell is azonnal képes volt beépülni a rotációba. Hát azért a legtöbb GM ezért a lelkét eladná.
A tegnap meccs egyébként a meccs eredménye ellenére egy háború volt. A St. Louis védő fala valami brutális. Rodgers hatalmas nyomás alatt játszott. Lett is két pick meg egy fumble. Szerintem ez is azt mutatja, hogy összességében most erősebb a csapat mint 2 éve. Ez az 5-0 álomszerű, de megvolt az ára. Tetemes mennyiségű sérült van, de szerintem az SD még meg lehet. Azonban a Broncos-Panthers kombó brutális lesz.
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
kegyetlen napot fogott ki a def,.. oks, kb. két nagy játékot beszívtunk, de megmentették Áronék seggét. Különben csúnya lett volna.

Rohadt sérülések viszont továbbra is... múlt héten el is felejtettem írni, hogy senkit sem vesztettünk el...

több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Minden ellenfél várta már a Rodgers INT-et idehaza erre ő meg ráduplázott és még egy fumble-t is rárakott. Kiismerhetetlen és a legnagyobb!!!
Azért köszönet a D-nek is.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Jó nagy csata volt ez. Maradt valaki egészséges a kezdőből? Raji, Hayward, Lang, Perry, ennyi amire hirtelen emlékszem.
Az O-t össze kell szedni, mert ez ma néha kritikán aluli volt. Még szerencse, hogy a D ennyire karcol.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Randall FS volt az egyetemen.
LN
Ezért is írtam őt vagy Rollinst.

Bár nem tudom mit aggódunk. Ha lesérül Hyde majd Matthews megy hátra!


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Randall FS volt az egyetemen.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mai inactivok:

QB Brett Hundley, WR Davante Adams, S Sean Richardson, CB Ladarius Gunter, S Morgan Burnett, LB Jake Ryan, G Lane Taylor

Cobb és ami jó hír Bulaga is aktiv a meccsen.

Ami viszont ugye nagyon rossz hír, hogy a két első számú SS inaktiv. Hyde mind átnevelt CB lesz vélhetően végig strongsafety.
alatriste (ex-balazs799)
Hyde kezdett az elmúlt 2 héten mint S, nem lesz ez neki új.
LN
Sőt tavaly is volt már ott mint csere S Ha-Ha és MB cseréje, de most igazából úgy lesz kezdő, hogy ha akarunk se tudunk nagyon oda betenni igazi csereembert.
alatriste (ex-balazs799)
Ha-Ha Hyde mind kezdő kettős és egyetlen egészséges csere safety maradt: Banjo
De mivel olyan mély a CB sor mint a Mariana árok gondolom Rollins, Randall lesznek esetleg hátraküldve, ha ma is jönne sérülés.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mai inactivok:

QB Brett Hundley, WR Davante Adams, S Sean Richardson, CB Ladarius Gunter, S Morgan Burnett, LB Jake Ryan, G Lane Taylor

Cobb és ami jó hír Bulaga is aktiv a meccsen.

Ami viszont ugye nagyon rossz hír, hogy a két első számú SS inaktiv. Hyde mind átnevelt CB lesz vélhetően végig strongsafety.
alatriste (ex-balazs799)
Hyde kezdett az elmúlt 2 héten mint S, nem lesz ez neki új.
LN
Sőt tavaly is volt már ott mint csere S Ha-Ha és MB cseréje, de most igazából úgy lesz kezdő, hogy ha akarunk se tudunk nagyon oda betenni igazi csereembert.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Mai inactivok:

QB Brett Hundley, WR Davante Adams, S Sean Richardson, CB Ladarius Gunter, S Morgan Burnett, LB Jake Ryan, G Lane Taylor

Cobb és ami jó hír Bulaga is aktiv a meccsen.

Ami viszont ugye nagyon rossz hír, hogy a két első számú SS inaktiv. Hyde mind átnevelt CB lesz vélhetően végig strongsafety.
alatriste (ex-balazs799)
Hyde kezdett az elmúlt 2 héten mint S, nem lesz ez neki új.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mai inactivok:

QB Brett Hundley, WR Davante Adams, S Sean Richardson, CB Ladarius Gunter, S Morgan Burnett, LB Jake Ryan, G Lane Taylor

Cobb és ami jó hír Bulaga is aktiv a meccsen.

Ami viszont ugye nagyon rossz hír, hogy a két első számú SS inaktiv. Hyde mind átnevelt CB lesz vélhetően végig strongsafety.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
 www.packers.com/media-center/videos/Packers-vs-Rams-Final-Thoughts/c0694a3b-eef1-41a4-8fe0-5e85524ff7f0

Jó kis videó a srácoktól

Plusz egy másik Larry McCarrentől a sack és a jó coverage kapcsolatáról (csapatjáték...)
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Gunter és Shields is felkerültek a sérültek közé (probable).
Szép lenne győzelemmel ünnepelni Favre 46. születésnapját!

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
S Sean Richardson has serious neck injury, career in jeopardy
 www.jsonline.com/blogs/sports/331699341.html

na az hírekre utálok hazaérni...
gamerkr
szerencsétlen.... remélem jó élete lesz a futball után. Lehet tudni, mikor, hogyan történt?
Bulaga... pihenjen még egy kicsit. Mondjuk ez ellen a DL ellen lehet, hogy kellene már ő is. Franc se tudja.
Gergőbácsi
Edzés után nyakfájdalomra panaszkodott, amennyire tudom.
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
S Sean Richardson has serious neck injury, career in jeopardy
 www.jsonline.com/blogs/sports/331699341.html

na az hírekre utálok hazaérni...
gamerkr
szerencsétlen.... remélem jó élete lesz a futball után. Lehet tudni, mikor, hogyan történt?
Bulaga... pihenjen még egy kicsit. Mondjuk ez ellen a DL ellen lehet, hogy kellene már ő is. Franc se tudja.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Bulaga said. “Like I said Wednesday, if I feel good, I’m going to play.”
Az injury reportban questionableként van a neve mellett.
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
S Sean Richardson has serious neck injury, career in jeopardy
 www.jsonline.com/blogs/sports/331699341.html

na az hírekre utálok hazaérni...

több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Szerintem is inkább pihentetésről van szó - bár Cobb fájlalta a vállát előző meccsen. Adamsszel meg valószínűleg megvárjuk bye weeket, hogy utána 100%-osan térhessen vissza.
Azért ettől függetlenül agyalhat MM, hogy éppen kit játszasson/pihentessen. Kíváncsi vagyok Abbrederis kap-e lehetőséget, ha már 3 éves szerződést kapott?

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
GNG Green Bay Packers 241
Én a korlátozottan edzők miatt nem aggódnék annyira. Jones és Cobb nem az a szint, akinek annyira kellene a napi szintű kontakt edzés, ahhoz hogy formában legyenek. Szerintem pont, hogy elővigyázatosságból inkább pihentetik a két veteránt.
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Katasztrófa, ami az elkapókkal történik az idén. Azután, hogy kiesett Nelson, most Adams, Cobb és Jones is felkerült a sérültek közé. Adams NP és valószinűleg nem fog pályára lépni vasárnap, míg a másik kettő LP és kérdéses, hogy 100%-osak lesznek-e a meccsre.
Ha az egészségeseket nézzük akkor van egy rookie és két másodéves, az egyik még nem lépett pályára, a másik is alig.
Szép kis kihívás előtt áll AR.
több mint 8 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Remélem neked lesz igazad és sikerül felturbózni a következő meccsekre! Ha nem is Capersnek, hiszen ő a védelemért felel.😊
SBL
LOL... Capers... Istenem, nagyon este volt már.. 😀
Na mindegy, ezt már nem magyarázom ki... 😀
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
A KC passrush azert inkabb a liga eleje szoval egy csere RT ha igy szerepel az nem olyan nagy gond.

több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Fel van adva a lecke McCarthy-nak. Az tisztán látszik, hogy Barclay nem megoldás. Rodgers-et agyba-főbe verik az oldaláról. Ugyanakkor nagyobb lenne a rásérülés kockázata ha nem teljesen egészségesen érkezik Bulaga vissza.
Lehet, meg kellene próbálni Vujnovich-ot! Sokkal rosszabbb nem lehet.
SBL
A KC pass rusht viszont teljesen jól felvette. Az biztos, hogy nem tökéletes, de azért szerintem a vasárnapinál többet tud. Én mindenesetre még nem temetem, bízom benne, hogy Capers fel tudja turbózni, mert Bulaga a sérülékenysége miatt minden, csak nem hosszútávú megoldás.
James007
Szerintem az akkori teljesítménye csak a niners elleni és az előszezoni meccsekhez viszonyítva mondható jónak/elfodaghatónak. Az öt QB hurry, amit kapott róla a csapat a Kansas-től nem egy fényes eredmény. A futások sem működtek az ő oldalán úgy mint a másikon. Igaz sacket nem engedett, de volt néhány meleg helyzet, amikor Rodgers zsákba került volna ha nem menekül ki ügyesen a zsebből.
Remélem neked lesz igazad és sikerül felturbózni a következő meccsekre! Ha nem is Capersnek, hiszen ő a védelemért felel.😊
SBL
Sok helyen Barclay szintű tackle-ök kezdőnek minősülnek, és esélyük sincs rövid távon jobbra cserélni. Szerintem örüljünk, hogy van egy nfl szinten nem kiugróan rossz csere swing tackle a csapatban. Newhouse akit remélem nem kell bemtutatnom kezdő idén... Bulaga ligaelit RT, de sajnos üveglábú. Sokkal jobb csere tacklet nem tudsz tartani se pénzben, és ha jobb lenne valószínűleg sok helyre vinnék kezdőne is.
Örülünk annak, hogy van egy brutálisan jó hármasunk a fal közepén (ráadásul egykori hátsó körös emberekből), van egy nfl átlag LT-ünk, és egy remek RTünk. Az 5ből 4en ráadásul elég stabilak, ritkán kell kihagyniuk meccset. És a legjobb kezdőnkből is Bakh a leggyengébb láncszem, de ő is bőven megüti az nfl szintet. Csak épp nem top. A többiek azok.
alatriste (ex-balazs799)
és ott sétál a feltörekvő jövő, Walker is.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Fel van adva a lecke McCarthy-nak. Az tisztán látszik, hogy Barclay nem megoldás. Rodgers-et agyba-főbe verik az oldaláról. Ugyanakkor nagyobb lenne a rásérülés kockázata ha nem teljesen egészségesen érkezik Bulaga vissza.
Lehet, meg kellene próbálni Vujnovich-ot! Sokkal rosszabbb nem lehet.
SBL
A KC pass rusht viszont teljesen jól felvette. Az biztos, hogy nem tökéletes, de azért szerintem a vasárnapinál többet tud. Én mindenesetre még nem temetem, bízom benne, hogy Capers fel tudja turbózni, mert Bulaga a sérülékenysége miatt minden, csak nem hosszútávú megoldás.
James007
Szerintem az akkori teljesítménye csak a niners elleni és az előszezoni meccsekhez viszonyítva mondható jónak/elfodaghatónak. Az öt QB hurry, amit kapott róla a csapat a Kansas-től nem egy fényes eredmény. A futások sem működtek az ő oldalán úgy mint a másikon. Igaz sacket nem engedett, de volt néhány meleg helyzet, amikor Rodgers zsákba került volna ha nem menekül ki ügyesen a zsebből.
Remélem neked lesz igazad és sikerül felturbózni a következő meccsekre! Ha nem is Capersnek, hiszen ő a védelemért felel.😊
SBL
Sok helyen Barclay szintű tackle-ök kezdőnek minősülnek, és esélyük sincs rövid távon jobbra cserélni. Szerintem örüljünk, hogy van egy nfl szinten nem kiugróan rossz csere swing tackle a csapatban. Newhouse akit remélem nem kell bemtutatnom kezdő idén... Bulaga ligaelit RT, de sajnos üveglábú. Sokkal jobb csere tacklet nem tudsz tartani se pénzben, és ha jobb lenne valószínűleg sok helyre vinnék kezdőne is.
Örülünk annak, hogy van egy brutálisan jó hármasunk a fal közepén (ráadásul egykori hátsó körös emberekből), van egy nfl átlag LT-ünk, és egy remek RTünk. Az 5ből 4en ráadásul elég stabilak, ritkán kell kihagyniuk meccset. És a legjobb kezdőnkből is Bakh a leggyengébb láncszem, de ő is bőven megüti az nfl szintet. Csak épp nem top. A többiek azok.


Liverpool Fc fan