Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 8 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nézegetem a D# statjait. Hát ha nem is kerültünk a liga elitjébe, de legalább már nem vagyunk sereghajtók. A futás ellen is sikerült elfogadható eredményt hozni. Jó úton halad a csapat, de még dolgozni kell azon, hogy Dom Capers legyen a háttérképem 😊
GNG
fun fact, de a 2. hét után, azaz a Chiefs előtt a csapat védekezése a kapott pontok tekintetében (ami ugye az egyik, ha nem a legfontosabb mutató D oldalon) top 10-es volt. 😀
Gergőbácsi
a Chiefs elleni első félidőben zseniálisat is nyújtott a def. Remélem Spofford majd kiemel néhány snap-et a videójában.
gamerkr
A támadófalat emelte ki
több mint 8 éve
PZsófi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 7
Tippjáték fejlemények!
A zűrös joker helyzetet úgy oldottuk meg, hogy kikapcsoltuk a funkciót, mert nem találtuk meg az anomáliák okát.
A tippelés ugyanúgy zajlik majd, mint eddig, csak nem lesz ott a meccsek mellett a kis labda gomb.
A joker kikapcsolása visszamenőleg is érinti a tippeket, a pontszámokat újraszámoltuk, ennek következtében a tabella is frissült.
További jó játékot és sok szerencsét mindenkinek!
 packersclub.hu/game-center/tippjatek/tabella/
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Guionnak lejárt az eltiltása. Kérdés, hogy Quarless helyét kapja meg a rosteren és marad 2 TE az 53-as keretben vagy felhozzák Perillot az ST-ből és valaki más lesz lefokozva.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Quarlesst visszatérős IR-re tette a csapat.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Megnézve a meccset, a legnagyobb pozitívum szerintem, hogy végre Starksot nem csak akkor használjuk, ha már Lacy végleg kidőlt. Nem is értem, hogy gondolta azt tavaly MM, hogy csak Lacyt kell tömni labdával, akkor is, ha már fél lábbal az orvosiban volt.
Az újoncok tényleg jók voltak (a hibákkal együtt is) és a Def is teljesen vállalhatót nyújtott. Ahogy írtátok korábban, kellenek az ilyen nyugis meccsek, éppen eleget fogunk még öregedni a szezon második felében. : D

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Újabb ok, amiért nem lehet komolyan venni a Pro Football Focust. Szerintük Aaron Rodgers szarul játszott az éjjel...

Már megint Maddeneztek ezek meccsnézés helyett...
iktriad
Gáz, hogy ezzel a l*fasz teljesítményével is meg tudta nyerni az NFC Offensive Player of the Week díját.
: D


Jók a PFF elemzői!


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Nézegetem a D# statjait. Hát ha nem is kerültünk a liga elitjébe, de legalább már nem vagyunk sereghajtók. A futás ellen is sikerült elfogadható eredményt hozni. Jó úton halad a csapat, de még dolgozni kell azon, hogy Dom Capers legyen a háttérképem 😊
GNG
fun fact, de a 2. hét után, azaz a Chiefs előtt a csapat védekezése a kapott pontok tekintetében (ami ugye az egyik, ha nem a legfontosabb mutató D oldalon) top 10-es volt. 😀
Gergőbácsi
És ha az offense nem pakol fel annyi pontot az első félidőben a Chiefs ellen, akkor valószinűleg a védelem is sokkal komolyabban veszi a második félidőt és még mindig top 10 csapat lennénk a kapott pontok alapján.
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nézegetem a D# statjait. Hát ha nem is kerültünk a liga elitjébe, de legalább már nem vagyunk sereghajtók. A futás ellen is sikerült elfogadható eredményt hozni. Jó úton halad a csapat, de még dolgozni kell azon, hogy Dom Capers legyen a háttérképem 😊
GNG
fun fact, de a 2. hét után, azaz a Chiefs előtt a csapat védekezése a kapott pontok tekintetében (ami ugye az egyik, ha nem a legfontosabb mutató D oldalon) top 10-es volt. 😀
Gergőbácsi
a Chiefs elleni első félidőben zseniálisat is nyújtott a def. Remélem Spofford majd kiemel néhány snap-et a videójában.

több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Nézegetem a D# statjait. Hát ha nem is kerültünk a liga elitjébe, de legalább már nem vagyunk sereghajtók. A futás ellen is sikerült elfogadható eredményt hozni. Jó úton halad a csapat, de még dolgozni kell azon, hogy Dom Capers legyen a háttérképem 😊
GNG
fun fact, de a 2. hét után, azaz a Chiefs előtt a csapat védekezése a kapott pontok tekintetében (ami ugye az egyik, ha nem a legfontosabb mutató D oldalon) top 10-es volt. 😀

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
GNG Green Bay Packers 241
Nézegetem a D# statjait. Hát ha nem is kerültünk a liga elitjébe, de legalább már nem vagyunk sereghajtók. A futás ellen is sikerült elfogadható eredményt hozni. Jó úton halad a csapat, de még dolgozni kell azon, hogy Dom Capers legyen a háttérképem 😊
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Így ok! Én is előrébb kerülök akkor! Jó hír!
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Quarless MRI-n volt de még nincs eredmény
Old Green Bay
Már van. 4-6 hét pihenő. MCL sprain.

Szerkesztette: SBL
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Sziasztok!
Elnézést kérünk mindenkitől a jokeres problémák miatt, dolgozunk az ügyön, egyelőre számunkra is érthetetlen, hogy miért van az, hogy valakinek működik, másoknak meg nem (egyébként nekem is csak az első héten számolta el a triplát).
Igyekszünk működésre bírni, ha nem sikerül, akkor ki fogjuk kapcsolni a funkciót.
Nyilván a korrektséget tartjuk majd szem előtt, így ha szükséges, akkor módosítunk majd a jokerrel megszerzett pontokon, hogy senki ne kerüljön a hiba miatt behozhatatlan előnybe/hátrányba.
Ha lesz fejlemény, azt mindenképpen közöljük majd veletek, addig is köszönjük a megértéseteket!
PZsófi
Nagyon jól hangzik. : ) Most vagyok 11. helyen,ha az előttem lévőktől levonódik néhány pont,simán Top 10-ben leszek(szerencsére tőlem nincs mit levonni,mivel sikerült kerek 0 pontot szereznem az első heti joker meccsen,utána pedig nem is érzékelte). : )
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Joe Thomas bemutatkozása parádés volt szerintem, nyilván a Datone Jones-szal való ütközést elfelejtené. Jones meg már nem is emlékszik rá.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
PZsófi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 7
Sziasztok!
Elnézést kérünk mindenkitől a jokeres problémák miatt, dolgozunk az ügyön, egyelőre számunkra is érthetetlen, hogy miért van az, hogy valakinek működik, másoknak meg nem (egyébként nekem is csak az első héten számolta el a triplát).
Igyekszünk működésre bírni, ha nem sikerül, akkor ki fogjuk kapcsolni a funkciót.
Nyilván a korrektséget tartjuk majd szem előtt, így ha szükséges, akkor módosítunk majd a jokerrel megszerzett pontokon, hogy senki ne kerüljön a hiba miatt behozhatatlan előnybe/hátrányba.
Ha lesz fejlemény, azt mindenképpen közöljük majd veletek, addig is köszönjük a megértéseteket!
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Quarless MRI-n volt de még nincs eredmény

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
Ez elég biztató volt. 😊 Randallnek volt egy szar 5 perce de egyébként jó lesz.
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Nelson87 teljesen igazad van. Pontosan ezt akartam írni én is, hogy az első játékos az első héten szépen megszedte magát a jokernek köszönhetően. Mondjuk nem lenne ezzel semmi gond, csak akkor mindenki tudja használni. Tippjeim egész jól sikerülnek mostanában (5-7 pont között) de sajnos így se sok esélyem van az első helyezettel szemben. Sokkal előrébb lehetnék mint most. Most pl 21 pontól estem el. Sajnálom ezt 😕 !
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akár hogyan is, szeretnék én ilyen szarul játszó Bradfordot.. .. hlyék
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb ok, amiért nem lehet komolyan venni a Pro Football Focust. Szerintük Aaron Rodgers szarul játszott az éjjel...
Már megint Maddeneztek ezek meccsnézés helyett...
iktriad
Itt a magyarázat, ha esetleg érdekelne vkit:
 www.profootballfocus.com/blog/2015/09/29/why-aaron-rodgers-earned-a-slightly-negative-grade/
evergreen
Ez meg az alatta lévő kommentek közöl van
I'd give this article a -4.7 grade overall. Solid explanation while ignoring the bigger picture.
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Újabb ok, amiért nem lehet komolyan venni a Pro Football Focust. Szerintük Aaron Rodgers szarul játszott az éjjel...
Már megint Maddeneztek ezek meccsnézés helyett...
iktriad
Itt a magyarázat, ha esetleg érdekelne vkit:
 www.profootballfocus.com/blog/2015/09/29/why-aaron-rodgers-earned-a-slightly-negative-grade/

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb ok, amiért nem lehet komolyan venni a Pro Football Focust. Szerintük Aaron Rodgers szarul játszott az éjjel...

Már megint Maddeneztek ezek meccsnézés helyett...
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Nagyon durva, ahogy Clay a snap előtt megnézi magának Smith-t.
Csak, hogy tudd, jövök! 😊
Szuper kép!
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
3 - 0

Az első SB-t játszó csapatok feszültek egymásnak Wisconsinban, és természetesen az egykori főszereplők közül is látni lehetett a pálya szélén integető és szurkoló játékosokat.


A pályán aztán egy sokkal simább meccs lett ebből mint amire számítottam. A félidőre nagyjából már úgy vonulhatott a csapat, hogy a lényeges kérdések eldőltek.
Az eddig 2 meccsen 8 sack-et jegyző Chiefs D csak 1 szer tudta földre vinni Rodgers, amibe nagy szerepe volt az OL-nek is, akik a várakozásaimon felül teljesítettek (elsősorban Barclay és Bakhtiari) de azért sokszor kellett AR klasszisa is, hogy a játék ne a QB földrevitelével érjen véget. Tanári ahogy mozog a zsebben, kimozog belőle... senki nem csinálja ezt nála jobban.
A labda másik oldalán hasonló mutatóval pedig a csapat a liga 3. legjobbja a maga 11 sackjével amiből ma 7! jött össze. Bár tény, hogy a főnökök OL-je bőven hagy kívánni valót maga után, remek teljesítményt láttunk a front7től. Clay Matthews sokat volt ismét ILB de így is a kevés lehetőségéből összehozott 2 sacket, így megkezdve az idei termelést. Future HOF-er playa. Ahova teszed ő ott nyújt klasszist.


Hatalmas meglepetésre ismét 50!!!!! yard alatt tartottunk egy elit futót. A Lynch - Charles páros 2 meccsen összesen 90 yardot futott ellenünk. Bár Jamaalnak ma a Red Zone-ban azért kijött a lépés 3 futott TD-vel nagy játékokat nem engedtünk két ilyen klasszis ellen, ami ismerve a csapat múltját megsüvegelendő. Raji remekül rombol a fal közepén. Úgy játszik, ahogy egy egy évet kihagyó sokak által már temettet játékosnak játszania kell. N. Palmer is számomra nagyon kellemes meglepetés eddig, coverage-ban nagyon hasznos, de az eddigi Hawk - Jones páros után a box-ban is jól muzsikál.


O részről azért nem beszéltem eddig, mert valahogy ezt egy a Lambeaun játszó ARtől így várja el az ember. : D 5/0 TD/INT 333yard, ismét egy hibátlan játék. Cobb 3 TD-jének nagyon örültem, kijárt neki egy ilyen jó meccs. Ami újdonság, hogy James Jones az első két meccsen csak 5 elkapást jegyzett, amiből 3 TD-volt 80yardért, ma sokkal jobban használta AR. 7 elkapás 139 yard és a szokásos TD. Montgomery is megünnepelhette első 6 pontosát az NFL-ben a saját és szurkolók legnagyobb örömére természetesen egy Leappel. Pozitívum továbbá, hogy a nem teljesen egészségesen játszó Lacy-t is tudtuk pihentetni.


Jövőhéten megyünk a másik mumushoz. Miután idén az egyiket már le tudtuk győzni, nagyon remélem, hogy el tudjuk kapni Kap-éket is. Örömteli, hogy a 4. fordulóra már visszatérhet eltiltásából Guion-is. Látva mit kapott egy szerencsétlen szituációba D. Jones a fejére lehet, hogy a helyén rögtön kezdhet is majd a DT.
Sérülések persze ma is gazdagon érkeztek (mert ugye miért is ne?) Adams az első playnél már rásérült az amúgy sem egészséges bokájára, és Quarless is pályán kívül ragadt térd probléma miatt. Az én álláspontom, hogy inkább hagyjanak ki 1-2 meccset, ha úgy alakul, csak épüljön fel mind a két srác 100%-osan.




Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Azért volt amikor próbáltuk izgalmassá tenni.
Old Green Bay
igen, kinőhetnénk már ezt a betegséget...
Adams-re heteket mondanak, lehet pihentetni kellett volna, mint Burnett-et.