Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
(Di Maria argentín)
empty
Bánom is én,ettől még nem fog jobban hasonlítani Rodgersre. : D
Az egyetlen hasonlóság kettőjük közt,hogy mindketten az emberi fajt képviselik. : )
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
(Di Maria argentín)
empty
Nem érdekes, nem igazi sportoló...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
(Di Maria argentín)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot


volt itt minden, gurulós is.
Green Bay Packers Hírekről lopva.
gamerkr
Bal alsó képen mint DiMaria 😀
JayB
Tény, azon a képen nem fest túl jól, de DiMariát azért túlzásnak érzem.😊
SBL
Na,most már kíváncsiságból én is beírtam ezt a nevet.....hááát,ha Rodgers egy ratyi kolumbiai,akkor hasonlít rá. Egyébként nem. : D
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096


volt itt minden, gurulós is.
Green Bay Packers Hírekről lopva.
gamerkr
Bal alsó képen mint DiMaria 😀
JayB
Tény, azon a képen nem fest túl jól, de DiMariát azért túlzásnak érzem.😊
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot


volt itt minden, gurulós is.
Green Bay Packers Hírekről lopva.
gamerkr
Szerencsére nem ragadt le az első sportnál, amivel megismerkedett! 😀
Steve2292
Az a veszély szerintem nem fenyegette.Az USA-ban minden kisgyerek kipróbálja a gurulóst,aztán ahogy nőnek fel,úgy kezdenek inkább az igazi sportokkal foglalkozni. : )
több mint 8 éve
Steve2292 Green Bay Packers San Diego State Aztecs 11


volt itt minden, gurulós is.
Green Bay Packers Hírekről lopva.
gamerkr
Szerencsére nem ragadt le az első sportnál, amivel megismerkedett! 😀
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640


volt itt minden, gurulós is.
Green Bay Packers Hírekről lopva.
gamerkr
Bal alsó képen mint DiMaria 😀
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club


volt itt minden, gurulós is.
Green Bay Packers Hírekről lopva.

több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
Crosbyról se feledkezzünk meg: 1057 ponttal a Packers rekorder rúgója lett beelőzve Longwellt.
Ha nem Rodgers irányítana már rég megdöntötte volna a rekordot 😀
Old
Rekorder pontszerzője, hogy egészen pontosak legyünk.
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Crosbyról se feledkezzünk meg: 1057 ponttal a Packers rekorder rúgója lett beelőzve Longwellt.
Ha nem Rodgers irányítana már rég megdöntötte volna a rekordot 😀

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Néhány érdekesség.😊

- Seahawks-Packers SNF game is the most watched primetime NFL Week 2 game in 24 years (Redskins-Cowboys in 1991)

- Preston Parker made Giants roster. James Jones didn't. Parker cut today. Jones has 3 TD, 0 drops. Giants WRs combined have 1 TD, 4 drops

- Aaron Rodgers is 40-0 at Lambeau Field in games where Packers lead by 10+ points
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A hírek szerint Lacy sérlüése nem komoly. Hétfőn már játszhat.
SBL
Azért Starks is egész jól tolta, Lacyvel nagyon király tandem. Plusz Kuhn még nem is futott idén azt hiszem.

Boyd azért elég fiatal még, látjuk őt. Jobbulást neki!

több mint 8 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Josh Boyd bokaszalag szakadás és egy kis csonttörés. Helyét 53-ba átveszi Joe Thomas LB.

 espn.go.com/nfl/story/_/id/13711914/josh-boyd-green-bay-packers-broken-ankle
alatriste
Szerencsére Letroy Guion is lassan elkezdhet játszani , kell a mélység meg az ember a falba ..mert fogyatkozunk ..
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Josh Boyd bokaszalag szakadás és egy kis csonttörés. Helyét 53-ba átveszi Joe Thomas LB.

 espn.go.com/nfl/story/_/id/13711914/josh-boyd-green-bay-packers-broken-ankle

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
A hírek szerint Lacy sérlüése nem komoly. Hétfőn már játszhat.
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Gratula srácok! 😊 Ez a Rodgers elképesztő manus 😊
több mint 8 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Nagy győzelem volt , amiből sztm remekül látszott Aarod a mai Nfl-ben mennyire egyedülálló .
Tényleg Mvp forma , labdára ügyel , mobilis , bármit megtud dobni , az elején ahogy beugráltatta Benettéket 😀
A támadó falat sokszor összenyomták de annyi idő volt h Aarod el tudja dobni a labdát vagy szépen kilépjen .
Barclay is teljesen elfogadható volt,Bakhtiarival több bajom volt .
Linsley sztm egy évtizedre megoldotta C posztot nagyon éretten és jól játszik,
Sittonról és Langről eddig is tudtuk h a liga elejébe tartoznak posztjukon .

Az elkapók jók voltak amit lehet elkaptak , Cobb ,Montgomery, Jones maximális elégedettség.
Adamstől én előzetesen többet vártam a szezon előtt ,de reméljük a következő fordulótól beindul .

Te játékot az elején nagyon hiányoltam , de pont akkor használtuk amikor kellett .

Starks előtt le a kalappal jó volt pedig nem volt egyszerű dolga , reméljük Lacy max pár hetes kihagyás azt gondolom addig megoldjuk Starks-al 😊

A védelem

Kellemes meglepetés volt a szörnyeteget teljesen limitáltuk , a múlthetihez képest teljes fordulat .
A front seven is tetszett ,CmIII remek volt , és tegnap Palmer is mutatott vmit.
Pepers kicsit halványabb volt de belefért , mert a végén jött Elliot ! 2 nagy játék a legfontosabb pillanatokban . Csak így tovább..! 😊

Wilson futásaival nem tudtunk mint kezdeni , de erre meg azt mondom h múlthéthez képest még így is nagyon nagy a fejlődés, ott még nem tartunk h szörnyeteget meg Wilsont egyszerre leszedjük a pályáról 😊

A secondery viszont nem volt az igazi nyelték szépen a yardokat , D Randall viszont tegnap is tetszett , ígéretes a srác !

Kansas ellen is felkötheti a gatyáját a O fal rendesen , de én bízom benne h Aarod megoldja , Alex Smith meg csak elszór jó szokásához híven 1-2 labdát 😊

Szerkesztette: nando89
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Nagyon fontos volt ez a győzelem. Végre megtört a Seahawk átok. Ha lehet átokról beszélni beszélni 3L után.😊
Az is külön öröm, hogy Sherman-ra dobott TD-t Arod. Emlékszünk mennyire próbálta kerülni az előző meccseken.
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Hullámzó egy meccs volt. Izgalmasnak ígérkezett a vége de szerencsére Elliott Relax-üzemmódban játszott a végén.

+:
Barclay fejlődése
TyM játéka (blokkjai)
Beast-mode kikapcsolása

-:
RZ playhívások, amikor lezárhattuk volna a meccset
a nyomás hiánya RW-on,
3. negyed

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
@AndrewSiciliano Aaron Rodgers hasn't thrown an interception at Lambeau since 12/12/12. @NFL record 418 straight, and counting.

csak legyen már fél három, hú de hosszú lesz a holnapi nap.. 😊
gamerkr
most szerintem lesz, de nem baj az. kemény lesz, csak legyünk versenyben a végén
Gergőbácsi
Nem lett..
Nem mint ha bánnám,, 😊
James007
én is örülök, hogy nem lett jó a megérzésem

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Adam Schefter

X-rays on Packers' RB Eddie Lacy's ankle were negative, per source. No firm time line yet on how much time Lacy could miss.

több mint 8 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
@AndrewSiciliano Aaron Rodgers hasn't thrown an interception at Lambeau since 12/12/12. @NFL record 418 straight, and counting.

csak legyen már fél három, hú de hosszú lesz a holnapi nap.. 😊
gamerkr
most szerintem lesz, de nem baj az. kemény lesz, csak legyünk versenyben a végén
Gergőbácsi
Nem lett..
Nem mint ha bánnám,, 😊
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
@AndrewSiciliano Aaron Rodgers hasn't thrown an interception at Lambeau since 12/12/12. @NFL record 418 straight, and counting.

csak legyen már fél három, hú de hosszú lesz a holnapi nap.. 😊
gamerkr
most szerintem lesz, de nem baj az. kemény lesz, csak legyünk versenyben a végén

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
@AndrewSiciliano Aaron Rodgers hasn't thrown an interception at Lambeau since 12/12/12. @NFL record 418 straight, and counting.

csak legyen már fél három, hú de hosszú lesz a holnapi nap.. 😊