Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Azért volt amikor próbáltuk izgalmassá tenni.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Nah, sikerült elaludni. :/ Ahogy nézem, azért túl nagy izgalmak nem voltak. Rodgers büntetett, Cobb jobban van, Adams kidőlése viszont nem hiányzott.
MaG1Xx
Én nem bántam meg, hogy felkeltem. Szeretem az ilyen izgalom mentes meccseket. Jót tesz a szivemnek és segíti a felépülést az NFC döntőn lábon kihordott infarktusból.😊
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Nah, sikerült elaludni. :/ Ahogy nézem, azért túl nagy izgalmak nem voltak. Rodgers büntetett, Cobb jobban van, Adams kidőlése viszont nem hiányzott.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Nelson87 neked működött a Joker? Nekem azért is bosszantó ez mert most 7 pont helyett 21 pontot kaptam volna a tippjátékban !
Béczkó
Nekem a Packers meccs lenne a joker,de tekintve,hogy nem világít a labda ikon,szerintem lemondhatok a tripla pontról. Elég bosszantó,mert így szinte behozhatatlan az első helyen álló játékos(az első héten telibetalált egy eredményt,úgy,hogy arra tette a jokert: 75 pontot kapott érte).

Szerkesztette: Nelson87
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Nelson87 neked működött a Joker? Nekem azért is bosszantó ez mert most 7 pont helyett 21 pontot kaptam volna a tippjátékban !

Szerkesztette: Béczkó
több mint 8 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Mikor derülhet ki pontosan, hogy Lacy játszik-e? 1 órával a meccs előtt?
TheBerzerker
másfél
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Mikor derülhet ki pontosan, hogy Lacy játszik-e? 1 órával a meccs előtt?

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
A tegnapi Vikings győzelem miatt is megnyugtató lenne a 3-0-ás start. Alex Smith ugyan nem passzol hosszúakat, viszont mi meg szépen benyeltük a 5-10 yardos játékokat eddig. Valahogy nagyobb nyomást kéne rárakni mint a múlthéten Wilsonra sikerült. Meglátjuk. Már nagyon várom és remélem sokan követjük majd élőben.

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
GAMEDAY

délután rápihenek a meccsre, aztán éjjel követés.
Rohadt érdekesen alakulnak a divizióban a dolgok, nyerni kell Burnett nélkül is!!

több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Sajnos nálam megint nem működött a Joker 😕 😕. A Patriots meccsre raktam jokert!
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Lacy, Adams probable, Burnett out. Ouch.
Gergőbácsi
Bezzeg a Chiefs egészséges mint a makk! Mindenki Full Practise és Probable a sérült listán.
Hogy a francba csinálják?
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Lacy, Adams probable, Burnett out. Ouch.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
A packersclub oldalon nekem nem működik a joker gomb a játékban ! Az első fordulóban nem volt vele semmi gond de azóta nem bírom használni 😕. Valaki tud ebben segíteni? Fontos lenne.
Béczkó
Nálam is ez a helyzet,a szervezők sem tudják miért. Állítólag,ha nem szerkeszted az eredményeket,akkor megmarad a joker jelölés....kíváncsi leszek,mert nekem most sem mutatja,pedig egyszer sem szerkesztettem.
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
A packersclub oldalon nekem nem működik a joker gomb a játékban ! Az első fordulóban nem volt vele semmi gond de azóta nem bírom használni 😕. Valaki tud ebben segíteni? Fontos lenne.
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Comment From Zsofi
Hey Mason, we, the Packers Hungary Club, cheer for our Packers every week, 5000 miles away from Green Bay, in Hungary, Central-Europe. What was it like to step on Lambeau Fields grass for the first time? Congrats on your record, keep up the good work! 😀
4:02


Mason Crosby:
Awesome y'all are cheering for us all the way from Hungary! First time I stepped on Lambeau was truly amazing. No one else is allowed to get on our field unless authorized. It's definitely hallowed ground.
JayB
Később egy másik kérdése is bekerült,arról,hogy milyen személyes tárgyakat tart Mason az öltözőszekrényében. Legalább már tudja,hogy Magyarországon is élnek hatalmas sajtfejek. : )
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
Comment From Zsofi
Hey Mason, we, the Packers Hungary Club, cheer for our Packers every week, 5000 miles away from Green Bay, in Hungary, Central-Europe. What was it like to step on Lambeau Fields grass for the first time? Congrats on your record, keep up the good work! 😀
4:02


Mason Crosby:
Awesome y'all are cheering for us all the way from Hungary! First time I stepped on Lambeau was truly amazing. No one else is allowed to get on our field unless authorized. It's definitely hallowed ground.
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Kinek került be kérdése a live chatbe? Én vagy' 10-et írtam,de nem volt szerencsém. : D
Nelson87
Bezzeg erre meg válaszolt:
'Which is better: Apple or Android?'
Old
Volt néhány elég hülye kérdés,meg is lepődtem. : )
Én olyanokra lettem volna kíváncsi,hogy a rúgás előtti időkérés mennyire zavarja meg,valamint hogy a mezszáma mögött van-e valami különleges történet. Ezek voltak a komolyabbak,majd miután láttam,hogy kérdeznek baromságokat,én is beírtam néhány "Melyik a kedvenc filmed" típusú kérdést.
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Kinek került be kérdése a live chatbe? Én vagy' 10-et írtam,de nem volt szerencsém. : D
Nelson87
Bezzeg erre meg válaszolt:
'Which is better: Apple or Android?'

Most látom, hogy Zsófi (a Packers Hungary Club-ból) kérdése viszont szerepelt. Kár hogy lemaradtam erről a chat-ről.

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Kinek került be kérdése a live chatbe? Én vagy' 10-et írtam,de nem volt szerencsém. : D
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
(Di Maria argentín)
empty
Bánom is én,ettől még nem fog jobban hasonlítani Rodgersre. : D
Az egyetlen hasonlóság kettőjük közt,hogy mindketten az emberi fajt képviselik. : )
Nelson87
Azt én sosem mondtam hogy alapból hasonlít rá, azon az egy képen viszont kicsit mégis. De nem gondoltam hogy ebből 1 oldalas vita lesz 😊
JayB
Jaja! Egy fényes győzelem vagy egy nagy zakó után nincs ennyi hozzászólás.😊

Szerkesztette: SBL
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Bár nem valószínű,hogy ilyenkor még látja ezt valaki,de magyar idő szerint 22:45-kor, a rekorder Mason Crosby-tól lehet kérdezni a Packers oldalán.

 www.packers.com/news-and-events/article-player-feature/article-1/Mason-Crosby-to-chat-with-Packers-fans-Friday-Sept-25/f3bc9fc9-ce29-4df5-99b8-ca54c88aec74?campaign=social_content_20150925_53010426&adbid=10153460938840073&adbpl=fb&adbpr=71671905072
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Közben Davante Adams is questionable státuszt kapott az ESPN fantasyn,tegnap még mintha probable lett volna(ha jól emlékszem).
Bármi történjék,nagyon kíváncsi leszek Montgomery játékára,nem bánnám,ha Rodgers tömné labdával.

Ezen kívül bízom benne,hogy a védelem megőrzi a múltheti formáját,és futásban nem engedünk nekik semmit. Ha Charlest megfogjuk,akkor sima meccs.

Szerkesztette: Nelson87
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
(Di Maria argentín)
empty
Bánom is én,ettől még nem fog jobban hasonlítani Rodgersre. : D
Az egyetlen hasonlóság kettőjük közt,hogy mindketten az emberi fajt képviselik. : )
Nelson87
Azt én sosem mondtam hogy alapból hasonlít rá, azon az egy képen viszont kicsit mégis. De nem gondoltam hogy ebből 1 oldalas vita lesz 😊
JayB
Nem vitatkozik senki,csak azt mondtam,hogy szerintem nem hasonlít rá. Erre már nem is reagált senki,egyedül én alkottam véleményt a témában. : )

Szerkesztette: Nelson87
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
(Di Maria argentín)
empty
Bánom is én,ettől még nem fog jobban hasonlítani Rodgersre. : D
Az egyetlen hasonlóság kettőjük közt,hogy mindketten az emberi fajt képviselik. : )
Nelson87
Azt én sosem mondtam hogy alapból hasonlít rá, azon az egy képen viszont kicsit mégis. De nem gondoltam hogy ebből 1 oldalas vita lesz 😊

Szerkesztette: JéBé
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Viszont abban biztos vagyok,hogy a baseball választása esetén sem járt volna rosszul,a Nelson-féle jótékonysági softball meccseken is ügyesen játszik. Na,de szerencsére a focit választotta,és még remélhetőleg rengeteg évig boldogít bennünket. : )

Szerkesztette: Nelson87