Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
Fel van adva a lecke McCarthy-nak. Az tisztán látszik, hogy Barclay nem megoldás. Rodgers-et agyba-főbe verik az oldaláról. Ugyanakkor nagyobb lenne a rásérülés kockázata ha nem teljesen egészségesen érkezik Bulaga vissza.
Lehet, meg kellene próbálni Vujnovich-ot! Sokkal rosszabbb nem lehet.
SBL
A KC pass rusht viszont teljesen jól felvette. Az biztos, hogy nem tökéletes, de azért szerintem a vasárnapinál többet tud. Én mindenesetre még nem temetem, bízom benne, hogy Capers fel tudja turbózni, mert Bulaga a sérülékenysége miatt minden, csak nem hosszútávú megoldás.
James007
Szerintem az akkori teljesítménye csak a niners elleni és az előszezoni meccsekhez viszonyítva mondható jónak/elfodaghatónak. Az öt QB hurry, amit kapott róla a csapat a Kansas-től nem egy fényes eredmény. A futások sem működtek az ő oldalán úgy mint a másikon. Igaz sacket nem engedett, de volt néhány meleg helyzet, amikor Rodgers zsákba került volna ha nem menekül ki ügyesen a zsebből.
Remélem neked lesz igazad és sikerül felturbózni a következő meccsekre! Ha nem is Capersnek, hiszen ő a védelemért felel.😊
SBL
Sok helyen Barclay szintű tackle-ök kezdőnek minősülnek, és esélyük sincs rövid távon jobbra cserélni. Szerintem örüljünk, hogy van egy nfl szinten nem kiugróan rossz csere swing tackle a csapatban. Newhouse akit remélem nem kell bemtutatnom kezdő idén... Bulaga ligaelit RT, de sajnos üveglábú. Sokkal jobb csere tacklet nem tudsz tartani se pénzben, és ha jobb lenne valószínűleg sok helyre vinnék kezdőne is.
Örülünk annak, hogy van egy brutálisan jó hármasunk a fal közepén (ráadásul egykori hátsó körös emberekből), van egy nfl átlag LT-ünk, és egy remek RTünk. Az 5ből 4en ráadásul elég stabilak, ritkán kell kihagyniuk meccset. És a legjobb kezdőnkből is Bakh a leggyengébb láncszem, de ő is bőven megüti az nfl szintet. Csak épp nem top. A többiek azok.
alatriste (ex-balazs799)
és ott sétál a feltörekvő jövő, Walker is.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Fel van adva a lecke McCarthy-nak. Az tisztán látszik, hogy Barclay nem megoldás. Rodgers-et agyba-főbe verik az oldaláról. Ugyanakkor nagyobb lenne a rásérülés kockázata ha nem teljesen egészségesen érkezik Bulaga vissza.
Lehet, meg kellene próbálni Vujnovich-ot! Sokkal rosszabbb nem lehet.
SBL
A KC pass rusht viszont teljesen jól felvette. Az biztos, hogy nem tökéletes, de azért szerintem a vasárnapinál többet tud. Én mindenesetre még nem temetem, bízom benne, hogy Capers fel tudja turbózni, mert Bulaga a sérülékenysége miatt minden, csak nem hosszútávú megoldás.
James007
Szerintem az akkori teljesítménye csak a niners elleni és az előszezoni meccsekhez viszonyítva mondható jónak/elfodaghatónak. Az öt QB hurry, amit kapott róla a csapat a Kansas-től nem egy fényes eredmény. A futások sem működtek az ő oldalán úgy mint a másikon. Igaz sacket nem engedett, de volt néhány meleg helyzet, amikor Rodgers zsákba került volna ha nem menekül ki ügyesen a zsebből.
Remélem neked lesz igazad és sikerül felturbózni a következő meccsekre! Ha nem is Capersnek, hiszen ő a védelemért felel.😊
SBL
Sok helyen Barclay szintű tackle-ök kezdőnek minősülnek, és esélyük sincs rövid távon jobbra cserélni. Szerintem örüljünk, hogy van egy nfl szinten nem kiugróan rossz csere swing tackle a csapatban. Newhouse akit remélem nem kell bemtutatnom kezdő idén... Bulaga ligaelit RT, de sajnos üveglábú. Sokkal jobb csere tacklet nem tudsz tartani se pénzben, és ha jobb lenne valószínűleg sok helyre vinnék kezdőne is.
Örülünk annak, hogy van egy brutálisan jó hármasunk a fal közepén (ráadásul egykori hátsó körös emberekből), van egy nfl átlag LT-ünk, és egy remek RTünk. Az 5ből 4en ráadásul elég stabilak, ritkán kell kihagyniuk meccset. És a legjobb kezdőnkből is Bakh a leggyengébb láncszem, de ő is bőven megüti az nfl szintet. Csak épp nem top. A többiek azok.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Fel van adva a lecke McCarthy-nak. Az tisztán látszik, hogy Barclay nem megoldás. Rodgers-et agyba-főbe verik az oldaláról. Ugyanakkor nagyobb lenne a rásérülés kockázata ha nem teljesen egészségesen érkezik Bulaga vissza.
Lehet, meg kellene próbálni Vujnovich-ot! Sokkal rosszabbb nem lehet.
SBL
A KC pass rusht viszont teljesen jól felvette. Az biztos, hogy nem tökéletes, de azért szerintem a vasárnapinál többet tud. Én mindenesetre még nem temetem, bízom benne, hogy Capers fel tudja turbózni, mert Bulaga a sérülékenysége miatt minden, csak nem hosszútávú megoldás.
James007
Szerintem az akkori teljesítménye csak a niners elleni és az előszezoni meccsekhez viszonyítva mondható jónak/elfodaghatónak. Az öt QB hurry, amit kapott róla a csapat a Kansas-től nem egy fényes eredmény. A futások sem működtek az ő oldalán úgy mint a másikon. Igaz sacket nem engedett, de volt néhány meleg helyzet, amikor Rodgers zsákba került volna ha nem menekül ki ügyesen a zsebből.
Remélem neked lesz igazad és sikerül felturbózni a következő meccsekre! Ha nem is Capersnek, hiszen ő a védelemért felel.😊
több mint 8 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Fel van adva a lecke McCarthy-nak. Az tisztán látszik, hogy Barclay nem megoldás. Rodgers-et agyba-főbe verik az oldaláról. Ugyanakkor nagyobb lenne a rásérülés kockázata ha nem teljesen egészségesen érkezik Bulaga vissza.
Lehet, meg kellene próbálni Vujnovich-ot! Sokkal rosszabbb nem lehet.
SBL
A KC pass rusht viszont teljesen jól felvette. Az biztos, hogy nem tökéletes, de azért szerintem a vasárnapinál többet tud. Én mindenesetre még nem temetem, bízom benne, hogy Capers fel tudja turbózni, mert Bulaga a sérülékenysége miatt minden, csak nem hosszútávú megoldás.
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Fel van adva a lecke McCarthy-nak. Az tisztán látszik, hogy Barclay nem megoldás. Rodgers-et agyba-főbe verik az oldaláról. Ugyanakkor nagyobb lenne a rásérülés kockázata ha nem teljesen egészségesen érkezik Bulaga vissza.
Lehet, meg kellene próbálni Vujnovich-ot! Sokkal rosszabbb nem lehet.
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
Lehet, hogy Balu a vártnál korábban edzésbe állhat.

 espn.go.com/blog/green-bay-packers/post/_/id/23733/bryan-bulagas-return-to-packers-could-come-sooner-not-later

Bár ahogy Adams esete is mutatja, lehet, hogy nem kell siettetni. Szükség lehet rá a Denver ellen, bár már a Rams fala sem lesz kutya.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
3 éves szerződést adtunk Jared Abbrederis-nek. Vetmin mind a három évre.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
JéBé Green Bay Packers 6 644
Motiváltság, na ja. Itt most minden klappol. Az offense-el sosincs baj amig Rodgers ott van, egy bástya az az ember mentálisan is az egész csapatrésznek. Egészen más lehet mellette felmenni a pályára tudva azt hogy vele minden playben mi vagyunk az "esélyesebbek" És igen a védelem is ezer fokon pörög. Olyan igazi brigád képét festik, nincsenek gigasztárok de sok közepesnél jobb srác folyamatos rotációban veszi ki a részét az egészből. Minden play után megy a pacsi, a támogatás. Mindenki bízik a másikban. Nincsenek kerékkötők de nincs egyénieskedés se. Jó ezt látni tényleg.
több mint 8 éve
GNG Green Bay Packers 241
Nagyon magabiztosan nyertük meg ezt a meccset! Én úgy látom helyre került minden puzzle. Egészen hihetetlen ilyet mondani, de most szerintem nincs égető needje a csapatnak. Palmer nem elit, de Matthews mellett hozza azt a szintet, amivel meg lehet oldani az ILB játékot. Elliott szupersztár gyanús. A rookiek is kezdenek beépülni. A Guntert nem nagyon láttam az offseason óta, de talán jobb is, addig, amíg nem a csere cseréjének kell játszani cornerben.
Ha reálisak akarunk lenni, akkor figyelembe kell venni, hogy az első 4 ellenfelünk eddigi kombinált mérlege 4-11, amin a Seahawks szépíthet ma este (nem bánnám). A várakozásokhoz képest azért jóval alul teljesítenek (kivéve a Chicagot). Viszont, hogy ordas nagy bölcsességet mondjak, azt kell megverni, aki éppen következik. A Rams azért elkapta az Arizonát. A vártnál szerintem jóval nehezebb meccs lehet. Majd utána jön a Chargers, amit nem tudok hova tenni, mert elég hullámzó teljesítményt mutat. Megdöbbennék, ha bármelyikük is W-vel távozna a Lambeauról, de bármi benne van ebben a ligában. Mindig egy sérülésnyire vagyunk a második mondat cáfolatától. Ennek ellenére én úgy érzem valami történelmi van a levegőben. Eszeveszettül motiváltnak látom az egész társaságot! A bye week lesz a legkeményebb szurkolóként...
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Tegnap megmutatta az védelem, millyen akkor ha végig tartani kell az ellenfél támadó sorát. Persze tegyük hozzá, nem a liga legjobb formájában lévő támadóiról beszélünk.
Kapott pontok tekintetében top 5, engedett yardok tekintetében pedig top 10 védelmünk van. És ebben benne vannak a garbage time-ban engedett yardok és pontok.
több mint 8 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
na, ez a ket szerencsetlen mar megint csak a birokat tudja szidni. komolyan mondom, mar gyakorlatilag elvezhetetlenek a magyar kozvetitesek.
casaubon
Már nagyon régen gyakorlatilag némán nézem végig a sporttv-s meccseket, s másnap délután visszanézem eredeti hanggal is, hogy felhőtlenül lehessen élvezni.

Jó volt ez, bár az O fal két szélét újra kéne vakolni, mert egy "picit" megrepedezett.
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
El sem hiszem, hogy ez a Kaep szétfutott minket annak idején. Azon túl, hogy a D megfogta ott nála fejben kell rendbe rakni a dolgokat, nyilván egy normális OL összerakása után.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
| Tramon Williams offideolt az utolsó másodperces FG kísérletnél a Browns-ban, kihagyta az SD, újrarúgta, az be ment, game over. | !!!
gamerkr
Azért ne feledjük, hogy Shields is meg tudja csinálni ugyanezt!😊
Szerencsére ma a jobbik arcát mutatta az INT-tel.
több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
A D nagyot játszott ma, Crosby altatott, Masthay-re meg ne nagyon legyen szükségünk mert ma is iszonyat volt. Szép hetet mindenkinek. 4-0. Jön két nyerhető meccs, egy hét pihi, aztán a Denver D, némi támadósorral megfűszerezve. Jó éjt.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
| Tramon Williams offideolt az utolsó másodperces FG kísérletnél a Browns-ban, kihagyta az SD, újrarúgta, az be ment, game over. | !!!

több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
na, ez a ket szerencsetlen mar megint csak a birokat tudja szidni. komolyan mondom, mar gyakorlatilag elvezhetetlenek a magyar kozvetitesek.
casaubon
Főleg a fair catch b@szott fel.Janis megállt Hayne mellett,erre ez meg azt mondja,hogy rálépett a lábára,meg,hogy a visszajátszás is nekünk kedvez....
több mint 8 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
na, ez a ket szerencsetlen mar megint csak a birokat tudja szidni. komolyan mondom, mar gyakorlatilag elvezhetetlenek a magyar kozvetitesek.
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Guion - Raji kombóra kíváncsi leszek. Rombolni fognak? : D
Egyébként picit tartok a meccstől, ugye képesek vagyunk a papírforma szerint könnyebb meccseket néha félvállról venni...
MaG1Xx
same here...
Gergőbácsi
Félvállról venni ezt a meccset?
Nem hiszem. Túl sok borsot törtek a friscóiak az orrunk alá az elmúlt években. Most jött el a törlesztés lehetősége. Nem kell ennél jobb motiváció!😊
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
Guion - Raji kombóra kíváncsi leszek. Rombolni fognak? : D
Egyébként picit tartok a meccstől, ugye képesek vagyunk a papírforma szerint könnyebb meccseket néha félvállról venni...
MaG1Xx
same here...

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Guion - Raji kombóra kíváncsi leszek. Rombolni fognak? : D
Egyébként picit tartok a meccstől, ugye képesek vagyunk a papírforma szerint könnyebb meccseket néha félvállról venni...

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Inaktívok.

Abbrederis aktív.

7 QB Brett Hundley
17 WR Davante Adams
39 CB Demetri Goodson
42 S Morgan Burnett
47 LB Jake Ryan
65 G Lane Taylor
75 T Bryan Bulaga

Starting lineup changes: #89 James Jones will start at wide receiver for #17 Davante Adams. #67 Don Barclay will start at right tackle for #75 Bryan Bulaga. #33 Micah Hyde will start at safety for #42 Morgan Burnett.
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
sok sikert Abbnek és Guionnak, meg Gastonnak is.
Nemsokára kezdünk a mumus ellen. Remélem felszívják magukat a fiúk, mert a hazaiak tuti.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Jared Abbrederis jött az aktív keretbe. Remélem kap lehetőséget.
MaG1Xx
Tehát nem TE került fel az aktív keretben, hanem elkapó. Bruce Gaston lett elküldve, hogy legyen hely Abbredisnek. Én is drukkolok neki, hogy jól szerepeljen.
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Jared Abbrederis jött az aktív keretbe. Remélem kap lehetőséget.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Burnett és Adams ma sem edzett. Lacy viszont teljes edzésmunkát végzett. (már tegnap is)
SBL
ennek megfelelően Burnett & Adams doubtful, Lacy probable!