Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Ha azt nézzük, lehet úgy van vele Bill, hogy szinte sose jönnek be neki az első választások. 14ben Clowney, elment apróért plusz sérülékeny. 15ben Johnson, nem vált be plusz porcelán. 16ban Fuller, jó lenne ha nem a beteg szobában ülne egész szezonban. 17 Watson, ő az egyetlen normális első körös választás a BoB-érában. 18 első választása elment Watsonra, idén meg valami Howard.
Így inkább eladta az első köreit szóval nem húzhat rosszul. Zseni az öreg 😃.
A Clowney trade elsőre borzalom. Nyilván szezon közben fog kiderülni mennyit is ért. De max akkor jöhet ki jól ebből BoB, ha Clowney megsérülne egész szezonra (nem kívánom) de ennek ellenére hosszabbítana vele a hawks. Így több évre kötnének le nagyobb tőkét egy sérülékeny játékosra.
A Miamival kötött üzlet egyértelműen Tunsilról szól. A Dolphins tudta, hogy Watson megvédése a legnagyobb probléma most Houstonban és BoB már mindent is megadna hogy ezt orvosolja. El is vették érte. Két első kört semmiképp sem ért, de ez is csak három év múlva derül ki, mikor majd látjuk milyen játékosokat szerzett értük a Miami. Kérdés hogy akkor BoB az állásában lesz e még. Hatalmas javulás nem lesz az O falban miatta, de nyilván upgrade Davenporthoz képest.
2015ben a pff 70,2es értéket adott a Miami passz blokkolására, 61,6ot futás blokkolásra. 212szer helyeztek nyomást a csapat irányítójára, 141szer siettették, 39szer ütötték meg és 32szer sackelték. Ez 80,9es értéket eredményezett és a 28. helyre rangsorolta a Miami támadó falát abban az évben. 2016ban, Tunsil érkezése után 170 nyomás, 118 siettetés, 33 hit és 19 sack volt az eredmény. 24. legjobb volt a ligában a fal akkor. Nyilván nem csak Tunsil érdeme ez a javulás. Viszont 2017ben már csak 153 pressure 116 hurry 23 hit és 14 sack. Itt már 4. volt a fal. Tavaly jött a Dolphins összeesés es O-fal visszaesés.
Tunsil 16ban 64,3mas overall gradet kapott 74,5ös pass blocking és 57,6os run blocking mellett. 17ben 60 overall 77,1es pass blocking és 47,9 run blocking mellett. Tavaly az overall felugrott 70,4re, pass blocking 79,5 volt, run 62,3.
Davenport ezzel szemben 17ben és 18ban overall 50,6 és 52,5. Pass blocking 55,3 és 55, run blocking 52,7 és 52,7.
Két játékos értékei nem adják meg egyértelműen milyen hatással voltak egy csapatrész teljesítményére, de egymáshoz viszonyítva látszik hogy Tunsil egyértelmű javulás lesz pláne úgy, hogy a Houston passz védekezése az elmúlt három évben 28. 32. és 31. volt.
Tehát az egyértelmű, hogy kellett egy Tunsil kaliberű LT, de az ára megkérdőjelezi BoB épelméjűségét. Itt már a PO-ba jutás sem lesz elég. Ha meglesz de megint kiesnek a az első körben Bill repül. Kérdés ki akar majd edzeni egy csapatot aminek a következő két évében nincsenek első körei.
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Újabb trade, újabb OT lett eladva. Ennyire jó a fal?... Költői kérdés

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Állítólag tegnap rengetegen hívták Houstonból a 911-et azzal, hogy rablás történt. 😀

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azt vágjátok hogy többet adtatok Tunsilért mint mi Mackért?
Se a Dolphins se a Texas nem normális...
Tomcsik
Ugyanakkor mindkettő érthető. Én szerintem a Dolphinsnak ez egy marha jó bolt, kaptak két (várhatóan) drága emberért annyit, amennyit épeszű ember nem ad meg, úgysem kell nyerniük, nem az LT-n fog múlni, így meg annyi drafttőkéjük lesz a következő években, hogy ihaj. Én is így csináltam az újjáépítést, ez nekem tetszik.
Wyatt
Konkrétan a Texans többet adott Tunsilért mint mi Mackért. Értem én hogy kell egy LT, de na Cloneyt eladod szotyiért aztán ez? A Miami meg most áldozott egy 2. kört Rosenre, de ha nem is vele mennek hanem húznak majd egy új QB-t akkor nem ártott volna ha megvan a franchise LT meg egy megbízható WR. De mondjuk így is a Miami a nyertese ennek a tradenek. BoB a szezon felénél ki lesz vágva, csak most legalább 3 évre megkötötte az utódja kezét...
Tomcsik
és még Mack sem érte meg.
Amadeus
Azért Mack az Mack. Másrészt ez a Texans OL olyan lyukas mint az eidami sajt. Ez még Tunsilal sem lesz elit, a Bears D Mack nélkül is egy top 10 egység volt és már csak a kirakós utolsó darabja hiányzott. Szerintem BoB ma hülyeséget hülyeségre halmozott. Majd hosszú távon elválik, de szerintem BoB-nak lefőtt a kv...
Tomcsik
Nem ez a lényeg.
A Bears esete abban volt más, hogy a pass rusher gigantikus need volt 1 éve, egy sérült Floyd, meg Aaron Lynch volt a felhozatal. 2019 drafton vélhetőleg egy (sose tudjuk meg) egy edge rusher lett volna az első kör. Tehát Mackért ha úgy veszed adtál 2020 1. kört, kapsz vissza 2020 2. kört, meg egy 3. kört adtunk még, igaz sokkal drágábban, de 1 évvel korábban és a védelem más szintre lett emelve. Az más kérdés, hogy Trubisky szar.
Itt be is fektettek OT-ba, jött Tunsil, támadófal nélkül mondjuk nincs foci ez biztos.
több mint 4 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Nekem csak most esett le, hogy JD tradeben, az a 3. kör visszamehet, ha JD nem ír alá a seahawksal hosszabbítást, erre én elég jó esélyt látok. És akkor JD ment a 2 LB-ért cserébe 😀
Sixo
😄😄😄😄😄

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
 twitter.com/JJWatt/status/1167918388020043776
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!
Nekem csak most esett le, hogy JD tradeben, az a 3. kör visszamehet, ha JD nem ír alá a seahawksal hosszabbítást, erre én elég jó esélyt látok. És akkor JD ment a 2 LB-ért cserébe 😀

több mint 4 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646


Nem szamitottam ra, hogy értelmes jatekosert tradelunk (valaha), eddig nem volt ez szokás, az utolsó trade-del legalább ez összejött, dr a pozitívumok itt ki is merülnek. Csak a kezdocsapatot nezve 3 lyuk van a falban (ha nem 4), mind2 edge poszt és egy megbízható ember még a D-falból, tehát legalább 6 kezdo kaliberű hianyzik a csapatból, ha feltételezzük hogy Duke Johnson és Hyde el tudja látni elfogadható szinten a futást.
Ez alapján bármilyen elvárás teljesítésétől messze kellene lenni idén, de így már pickek sincsenek évekig, így bár talán erősebb lett a keret semmi értelme nem volt, mert ugyanúgy nem lesz semmi esélyünk de mostmár évekig.
Ami itt meg változó lehet a dologban, az a gyenge csoport, szerintem bárki odaerhet a csoport élére, ezt korábban is tudtuk így hozni, de láttuk hogy a PO-ban semmit sem ért. Kivancsi leszek.

több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!
Legnagyobb bajom ezzel az egésszel az, hogy okés, hogy ezzel az OT állománnyal nem lehet nekimenni a szezonnak (tavaly gyengébbel is sikerült), de erre nem augusztus 31. kell gondolni. Volt rá fél éve megoldani. Ráadásul 2 első kör egy tehetséges de azért nem extra OT-ért. Eddig legjobb esetben is átlag feletti egy kicsit, nem egy sztár. JD ügy ugyanez. Egész offseasonban lehetett tudni ,hogy új szerződést akar. Olyan szerződés ami Mackéhez közelit vagy túl is szárnyalja. Okés, hogy mivel már nem lehet hosszabbítani vele így sokat esett vissza a trade értéke, de hát könyörgöm. Tudni lehetett, hogy ez lesz, miért nem tradelték el addig. És látszik, hogy mennyire amatőr GM, a többiek oda vissza olyan szinte lehúzták oda vissza az félelmetes. Bob a helyi Grigson + Hue Jackson együtt.

több mint 4 éve
tex 150
Most vagy azt bizonyítja BOB, hogy mindenkinél jobban tud dolgokat és egy zseni, vagy csak ezt hiszi magáról és ezzel tényleg több évre elásta a csapatot.
Az biztos, hogy a trade drágának tűnik, de ne feledjük, hogy 1. körben húzott már a csapat Kevin Johnson-t is és az idei első körös választást is sokan megkérdőjelezték. Plussz én bírom Fullert, de nagyon sérülékeny, ezért talán ő sem volt a legjobb választás anno. Szóval, nem túl sikeres első körös draftok helyett legalább már bizonyított, és hiányposztra érkező játékosok lesznek idén - BOB szempontjából mindenképp érthető a dolog és a csapat szempontjából még jól is elsülhet az elmúlt napok döntés sorozata, ha csak az idei évet nézzük. De az is biztos, hogy bárhogy alakul az idény, a következő években (is) lesznek nehéz döntések ezzel...
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Azt vágjátok hogy többet adtatok Tunsilért mint mi Mackért?
Se a Dolphins se a Texas nem normális...
Tomcsik
Ugyanakkor mindkettő érthető. Én szerintem a Dolphinsnak ez egy marha jó bolt, kaptak két (várhatóan) drága emberért annyit, amennyit épeszű ember nem ad meg, úgysem kell nyerniük, nem az LT-n fog múlni, így meg annyi drafttőkéjük lesz a következő években, hogy ihaj. Én is így csináltam az újjáépítést, ez nekem tetszik.
Wyatt
Konkrétan a Texans többet adott Tunsilért mint mi Mackért. Értem én hogy kell egy LT, de na Cloneyt eladod szotyiért aztán ez? A Miami meg most áldozott egy 2. kört Rosenre, de ha nem is vele mennek hanem húznak majd egy új QB-t akkor nem ártott volna ha megvan a franchise LT meg egy megbízható WR. De mondjuk így is a Miami a nyertese ennek a tradenek. BoB a szezon felénél ki lesz vágva, csak most legalább 3 évre megkötötte az utódja kezét...
Tomcsik
és még Mack sem érte meg.
Amadeus
Azért Mack az Mack. Másrészt ez a Texans OL olyan lyukas mint az eidami sajt. Ez még Tunsilal sem lesz elit, a Bears D Mack nélkül is egy top 10 egység volt és már csak a kirakós utolsó darabja hiányzott. Szerintem BoB ma hülyeséget hülyeségre halmozott. Majd hosszú távon elválik, de szerintem BoB-nak lefőtt a kv...

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Azt vágjátok hogy többet adtatok Tunsilért mint mi Mackért?
Se a Dolphins se a Texas nem normális...
Tomcsik
Ugyanakkor mindkettő érthető. Én szerintem a Dolphinsnak ez egy marha jó bolt, kaptak két (várhatóan) drága emberért annyit, amennyit épeszű ember nem ad meg, úgysem kell nyerniük, nem az LT-n fog múlni, így meg annyi drafttőkéjük lesz a következő években, hogy ihaj. Én is így csináltam az újjáépítést, ez nekem tetszik.
Wyatt
Konkrétan a Texans többet adott Tunsilért mint mi Mackért. Értem én hogy kell egy LT, de na Cloneyt eladod szotyiért aztán ez? A Miami meg most áldozott egy 2. kört Rosenre, de ha nem is vele mennek hanem húznak majd egy új QB-t akkor nem ártott volna ha megvan a franchise LT meg egy megbízható WR. De mondjuk így is a Miami a nyertese ennek a tradenek. BoB a szezon felénél ki lesz vágva, csak most legalább 3 évre megkötötte az utódja kezét...
Tomcsik
és még Mack sem érte meg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Azt vágjátok hogy többet adtatok Tunsilért mint mi Mackért?
Se a Dolphins se a Texas nem normális...
Tomcsik
Ugyanakkor mindkettő érthető. Én szerintem a Dolphinsnak ez egy marha jó bolt, kaptak két (várhatóan) drága emberért annyit, amennyit épeszű ember nem ad meg, úgysem kell nyerniük, nem az LT-n fog múlni, így meg annyi drafttőkéjük lesz a következő években, hogy ihaj. Én is így csináltam az újjáépítést, ez nekem tetszik.
Wyatt
Konkrétan a Texans többet adott Tunsilért mint mi Mackért. Értem én hogy kell egy LT, de na Cloneyt eladod szotyiért aztán ez? A Miami meg most áldozott egy 2. kört Rosenre, de ha nem is vele mennek hanem húznak majd egy új QB-t akkor nem ártott volna ha megvan a franchise LT meg egy megbízható WR. De mondjuk így is a Miami a nyertese ennek a tradenek. BoB a szezon felénél ki lesz vágva, csak most legalább 3 évre megkötötte az utódja kezét...

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csisztu Zsuzsa?
Amadeus
Nála azért nem csak csomagolás volt akkoriban. Szóval nem. 😊
peterk2005
amúgy nem irigyellek, egyik másik úszócsaj/kézilabdás csaj elől rendesen menekülni kell.
Amadeus
Hirtelen nem is tudtam, hogy a fehér májra gondolsz-e vagy a ronda és laposra.

Amúgy pedig egy langusztával, homárral, steakkel terített asztalt nem tesz tönkre, ha van rajta egy adag keserű seízesebűze kaviár is. Csak ne járj úgy, mint én, hogy pont a kaviárba kóstolsz bele.
peterk2005
Molnár Matyi vagy Böde Dani vagy? 😊
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Clowney trade meg, hát igen, elég borzasztónak tűnik. Csak azt bírom elképzelni, hogy egész éves sit outtal fenyegetett. Még akkor is...hagyni kellett volna időt. Előbb-utóbb játszott volna. Vagy jövőre tagelni ismét és akkor tradelni. Ez így nagyon nem tűnik jó boltnak.
DC
Kaptatok érte egy 3. kört, amit jövőre úgy is megkaptatok volna (komp pickként), ha jövőre simán engeditek elszerződni máshova.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csisztu Zsuzsa?
Amadeus
Nála azért nem csak csomagolás volt akkoriban. Szóval nem. 😊
peterk2005
amúgy nem irigyellek, egyik másik úszócsaj/kézilabdás csaj elől rendesen menekülni kell.
Amadeus
Hirtelen nem is tudtam, hogy a fehér májra gondolsz-e vagy a ronda és laposra.

Amúgy pedig egy langusztával, homárral, steakkel terített asztalt nem tesz tönkre, ha van rajta egy adag keserű seízesebűze kaviár is. Csak ne járj úgy, mint én, hogy pont a kaviárba kóstolsz bele.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Pár napja írtam, hogy ezzel az offensive fallal nem lehet elkezdeni az idényt, bármi áron kell egy normális left tackle. Úgy látszik BoB egyetért. Neki egyébként is mindegy. Ha nem jut el a playoffig a csapat, és nyernek ott pár meccset, úgyis kipicsázzák, akkor miért ne menne all-inre.

A Colts fanoknak van pedig a legkevesebb csodálkozni valójuk azon, hogy miért akarjuk minden áron védeni a franchise QB-t...

A Clowney trade meg, hát igen, elég borzasztónak tűnik. Csak azt bírom elképzelni, hogy egész éves sit outtal fenyegetett. Még akkor is...hagyni kellett volna időt. Előbb-utóbb játszott volna. Vagy jövőre tagelni ismét és akkor tradelni. Ez így nagyon nem tűnik jó boltnak.

Szerkesztette: DC
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Komolyan, Houstonban teljesen hulyek? Elhunyt a tulaj es nincsen, aki egy kicsit is odafigyeljen a varos hulyejere, aki meg elmebeteg szinten nyomja hetek ota? Mi a fasz folyik a csapatnal?
Stez
 youtu.be/99WgR24jWcw
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Csisztu Zsuzsa?
Amadeus
Nála azért nem csak csomagolás volt akkoriban. Szóval nem. 😊
peterk2005
amúgy nem irigyellek, egyik másik úszócsaj/kézilabdás csaj elől rendesen menekülni kell.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csisztu Zsuzsa?
Amadeus
Nála azért nem csak csomagolás volt akkoriban. Szóval nem. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Komolyan, Houstonban teljesen hulyek? Elhunyt a tulaj es nincsen, aki egy kicsit is odafigyeljen a varos hulyejere, aki meg elmebeteg szinten nyomja hetek ota? Mi a fasz folyik a csapatnal?

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
azért ez egy nagyon erős keret, főleg így , minőségi LT vel. a csoport vihető, a PO ban meg bármi lehet. akkor ezek a pick-ek már bőven top20 on kivűl lehetnek.
Ha nem akkor BoB megy így könnyen dobálja a 2021 es picket
gordon
Hun van az az erős keret? Az már inkább csak volt, Ebben a mostani csapatban van egy ultra tehetséges QB, aki akármennyire is azt hiszik, nem önjáró még. Sok a tanulnivalója, hogy hosszú távon is az lehessen. És van mellé néhány nagy sztár, akik tényleg baromi jók, de aztán utánuk már többnyire csak oké játékos van túlfizetve (J. Joseph, Gipson, Roby), a többi meg meh.... Depth - és fiatal utánpótlás - WR pozíción kívül hol van? A pénzzel meg kitörölhetik, ha draft pick híján FA-ról kell majd jódrágán tőtikézni.

Szerintem vagy az van, hogy BoB egója végleg elszállt, és megy mint elefánt a porcelánboltban. Vagy tudja mit csinál, ami nem más, mint rámozdul a Luck visszavonulás adta esélyre, ami megmenti a s*ggét erre az idényre. Jövőre meg jöhet a haver GM, és vissza van szögezve az imbolygó szék.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Hát izé... Oké, hogy meg kell védeni Watsont, de erre augusztus 31.-én kell rájönni és 2(!!!) első kört adni érte? Clowney-t is az év 365 napjából pont azon a napon kell elcserélni amikor a legalacsonyabb az ára...

BoB úgy viselkedik, mint én amikor 20 évesen beprotezsáltattam magam a testnevelési egyetem (akkor még főiskola) valami nagy évfordulós ünnepi báljára. Az ország legjobb nőinek a színe-java ott volt, meg a rengeteg remek testű élsportoló. Jöttek mentek föl-alá tucatszámra, engem meg teljesen kiütött a tesztoszteron. Úgy éreztem egy életem egy halálom, kerüljön amibe kerül, de az egyiket szobára kell vinnem. Mondanom sem kell, hogy jól megszívtam. A szoba ugyan összejött, de minek. kiderült, hogy csak a csomagolás volt szuper.

BoB-ot nem a tesztoszteron, hanem az egója fogja a vesztébe vinni. Nem örülök neki, Watson messze a legjobb QB jelenleg a divízióban, én nem bánnám ha BoB még néhány évet itt töltene. 😊
peterk2005
Csisztu Zsuzsa?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát izé... Oké, hogy meg kell védeni Watsont, de erre augusztus 31.-én kell rájönni és 2(!!!) első kört adni érte? Clowney-t is az év 365 napjából pont azon a napon kell elcserélni amikor a legalacsonyabb az ára...

BoB úgy viselkedik, mint én amikor 20 évesen beprotezsáltattam magam a testnevelési egyetem (akkor még főiskola) valami nagy évfordulós ünnepi báljára. Az ország legjobb nőinek a színe-java ott volt, meg a rengeteg remek testű élsportoló. Jöttek mentek föl-alá tucatszámra, engem meg teljesen kiütött a tesztoszteron. Úgy éreztem egy életem egy halálom, kerüljön amibe kerül, de az egyiket szobára kell vinnem. Mondanom sem kell, hogy jól megszívtam. A szoba ugyan összejött, de minek. kiderült, hogy csak a csomagolás volt szuper.

BoB-ot nem a tesztoszteron, hanem az egója fogja a vesztébe vinni. Nem örülök neki, Watson messze a legjobb QB jelenleg a divízióban, én nem bánnám ha BoB még néhány évet itt töltene. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
BoB megőrült. Ha idén nem lesz PO kivágják de az nem neki fog fájni hanem a csapatnak mert eladta két évre a csapatot.