Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Ó nem vitatkozom Sevàval, csak trèningelem, mi lösz. Rest in home Mista Petroleum Johnny! A nègerkúbirohanàst èn is kizàrom, Brotylesz meg beragadt a budiba, így egyszemèlyes a party. Ja Makk! Mivaan?! 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
Én már nem állok le Sevával vitatkozni. Az elmúlt 6 hétben 200 hsz arról, hogy Clowney milyen faszomkirály. Néger QB nem kell, de néger DE az igen. Ezt nem értem. Ha holnap jönne a hír, hogy Clowneyt lesittelték, mert egy közúti igazoltatásnál a kocsija anyósülésén ott hevert 7 kiló narkó, ő nem értené hogy mért nem nyílvánvaló a desztóknak hogy a top3 QB "rejtette" oda. Én semmi olyan hírt nem olvastam az elmúlt 2 hétben hogy árulnánk az 1/1-et, de ha igen az nem azért van mert nem tudják melyik QB kéne, hanem egyszerűen Clowneyt árulják. 2. vagy 3. körben pedig már nincs azonnal használható QB.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
melyik QB-t szeretnéd 2/1-re? vegyük úgy, hogy Bridgewater, Manziel, Bortles, Carr kiment.deyell
😛
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Bortles / Manziel duóból fog választani a Texans 1/1-re, akárki meglássa

több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 368
Seva azèr 'àrulja" az 1/1-et mer az dràgaszàg, filológialag is megy materiàlisan is, ha van pali azt bepalizzàk, kvàzi azèr, hogyha ezt gondolja legyen neki összesen tizenötpikkje aztàn egyèvig mocsàrfoci-offenz, DE nem biztos, hogy jól jössz ki belőle làsd Rams vs. Redskins mèg mindig pofàsabb az összesítès egyèv Róbergidasóval hmmmm. Màsrèszt ezzel a mostani anyaggal se biztos, hogy jövőre "elèrhető" a top5 draftpick,honnan gyün irànyító jövőre? Ha BoB szerelmes se fogja megmondani, csak ràbök, azt viszi szobàra. S ez azèr titokzatos, merha az első pikket nem fejted meg, akkor borul a bili, ha Teddy megy 1/1-re a pixis lesz azokkal a csapatokkal akik mondjuk a D-falba óhajtottak húzni a màsodikkör elejèn. Sőt BoB megindíthat egy QB runt ami boríthatja az egèsz elsőkör sorrendjèt. Ezèr van a füstgèp. Vagy mondok màst belebolondulsz egy kislehànyba, emèsz oszt elbeszèlgecc a haverokkal, kivàgod a szived a placcra, azt kètnapmúlva felszedi az egyik, te meg kamillàzol, mint sültbèka a tarhonyàsban, pedig nàlad voltak a jó lapok, csak kiterítetted őket, lèpèselőny, Seva, lépéselőny mèg 1/1en is!sutianap
2/1-es iranyito nem iranyito? Dehogynem.... Majd meglatjatok, de tenyleg nem irok mar errol semmit 😊 par het es kiderul mit valaszt a texans... Melyik utat akarjak jarnisevarafa
melyik QB-t szeretnéd 2/1-re? vegyük úgy, hogy Bridgewater, Manziel, Bortles, Carr kiment.

choose life
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Seva azèr 'àrulja" az 1/1-et mer az dràgaszàg, filológialag is megy materiàlisan is, ha van pali azt bepalizzàk, kvàzi azèr, hogyha ezt gondolja legyen neki összesen tizenötpikkje aztàn egyèvig mocsàrfoci-offenz, DE nem biztos, hogy jól jössz ki belőle làsd Rams vs. Redskins mèg mindig pofàsabb az összesítès egyèv Róbergidasóval hmmmm. Màsrèszt ezzel a mostani anyaggal se biztos, hogy jövőre "elèrhető" a top5 draftpick,honnan gyün irànyító jövőre? Ha BoB szerelmes se fogja megmondani, csak ràbök, azt viszi szobàra. S ez azèr titokzatos, merha az első pikket nem fejted meg, akkor borul a bili, ha Teddy megy 1/1-re a pixis lesz azokkal a csapatokkal akik mondjuk a D-falba óhajtottak húzni a màsodikkör elejèn. Sőt BoB megindíthat egy QB runt ami boríthatja az egèsz elsőkör sorrendjèt. Ezèr van a füstgèp. Vagy mondok màst belebolondulsz egy kislehànyba, emèsz oszt elbeszèlgecc a haverokkal, kivàgod a szived a placcra, azt kètnapmúlva felszedi az egyik, te meg kamillàzol, mint sültbèka a tarhonyàsban, pedig nàlad voltak a jó lapok, csak kiterítetted őket, lèpèselőny, Seva, lépéselőny mèg 1/1en is!sutianap
2/1-es iranyito nem iranyito? Dehogynem.... Majd meglatjatok, de tenyleg nem irok mar errol semmit 😊 par het es kiderul mit valaszt a texans... Melyik utat akarjak jarnisevarafa
Hàt se nem macskakövest, se az akàcosat, Comme Johnny, Comme Baby!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Seva azèr 'àrulja" az 1/1-et mer az dràgaszàg, filológialag is megy materiàlisan is, ha van pali azt bepalizzàk, kvàzi azèr, hogyha ezt gondolja legyen neki összesen tizenötpikkje aztàn egyèvig mocsàrfoci-offenz, DE nem biztos, hogy jól jössz ki belőle làsd Rams vs. Redskins mèg mindig pofàsabb az összesítès egyèv Róbergidasóval hmmmm. Màsrèszt ezzel a mostani anyaggal se biztos, hogy jövőre "elèrhető" a top5 draftpick,honnan gyün irànyító jövőre? Ha BoB szerelmes se fogja megmondani, csak ràbök, azt viszi szobàra. S ez azèr titokzatos, merha az első pikket nem fejted meg, akkor borul a bili, ha Teddy megy 1/1-re a pixis lesz azokkal a csapatokkal akik mondjuk a D-falba óhajtottak húzni a màsodikkör elejèn. Sőt BoB megindíthat egy QB runt ami boríthatja az egèsz elsőkör sorrendjèt. Ezèr van a füstgèp. Vagy mondok màst belebolondulsz egy kislehànyba, emèsz oszt elbeszèlgecc a haverokkal, kivàgod a szived a placcra, azt kètnapmúlva felszedi az egyik, te meg kamillàzol, mint sültbèka a tarhonyàsban, pedig nàlad voltak a jó lapok, csak kiterítetted őket, lèpèselőny, Seva, lépéselőny mèg 1/1en is!sutianap
2/1-es iranyito nem iranyito? Dehogynem.... Majd meglatjatok, de tenyleg nem irok mar errol semmit 😊 par het es kiderul mit valaszt a texans... Melyik utat akarjak jarni
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Seva azèr 'àrulja" az 1/1-et mer az dràgaszàg, filológialag is megy materiàlisan is, ha van pali azt bepalizzàk, kvàzi azèr, hogyha ezt gondolja legyen neki összesen tizenötpikkje aztàn egyèvig mocsàrfoci-offenz, DE nem biztos, hogy jól jössz ki belőle làsd Rams vs. Redskins mèg mindig pofàsabb az összesítès egyèv Róbergidasóval hmmmm. Màsrèszt ezzel a mostani anyaggal se biztos, hogy jövőre "elèrhető" a top5 draftpick,honnan gyün irànyító jövőre? Ha BoB szerelmes se fogja megmondani, csak ràbök, azt viszi szobàra. S ez azèr titokzatos, merha az első pikket nem fejted meg, akkor borul a bili, ha Teddy megy 1/1-re a pixis lesz azokkal a csapatokkal akik mondjuk a D-falba óhajtottak húzni a màsodikkör elejèn. Sőt BoB megindíthat egy QB runt ami boríthatja az egèsz elsőkör sorrendjèt. Ezèr van a füstgèp. Vagy mondok màst belebolondulsz egy kislehànyba, emèsz oszt elbeszèlgecc a haverokkal, kivàgod a szived a placcra, azt kètnapmúlva felszedi az egyik, te meg kamillàzol, mint sültbèka a tarhonyàsban, pedig nàlad voltak a jó lapok, csak kiterítetted őket, lèpèselőny, Seva, lépéselőny mèg 1/1en is!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Az elmúlt napok eseményei egyre jobban erősítik bennem az eddigi gondolkodásom:
a. Trade lesz
b. Clowney lesz

Ha lenne olyan QB, akire aztmondanák BOB-ék, húú bazdmeg, na ezt el kell hozni...akkor nem árulnák a pikket...azért árulják, mert a QB need-es csapat DE-t fog hozni, ha náluk marad a pikk...ilyen egyszerű...
Ha BOB szerelmes lenne az egyik QB-ba, akkor árulná a pikket? Vagy egyszerre 3-ba szerelmes és nem tud dönteni? jóvicc...ha lenne jó qb, elvinnék...de nincs, ezért árulják...
ha nem lesz vevő, menni fog clowney houstonba, és 2/1-el húznak egy QB-t (hozzáteszem, olyan qb-t aki kb 0 szinntel gyengébb mint a hatalmas top 3...akik közül az egyik fekete, tehát nem kell...a másik scramble qb, nem kell...a harmadiknak meg még alsó hangon kellene egy év az nfl előtt...) de tudom, én gondolom rosszul 😀 akkor is úgy gondolom igazam van 😀

(ezt a "védelem pedig jó volt" dolgot meg könyörgöm felejtsétek már el...7 INT, 4 fumble rec...32 sack...ez a jó védelem? Most komolyan? )sevarafa
Jó akkor úgy mondom, hogy más csapatrészekben sokkal nagyobb bajok vannak éz azokat kéne előbb orvosolni... A támadók sok bakija ês közel 0; teljesítménye + kulcs sérülések( Kushing főleg) erősen visszavetették a D-t...viszont alapvetően nem rosz egység....QB nélkül meg ezt a játékot nem lehet játszani...2. körös QB prospectek meg szerinte igenis gyengébbek a topm3 -nál....Mind egy múltkor se értettünk egyer és most se fogunk 😊...Ettől még ha behúzzátok Klónit, nem lehetne azt mondani hogy rossz döntés, mivel a legjobb prospect az idei drafton....

több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Az elmúlt napok eseményei egyre jobban erősítik bennem az eddigi gondolkodásom:
a. Trade lesz
b. Clowney lesz

Ha lenne olyan QB, akire aztmondanák BOB-ék, húú bazdmeg, na ezt el kell hozni...akkor nem árulnák a pikket...azért árulják, mert a QB need-es csapat DE-t fog hozni, ha náluk marad a pikk...ilyen egyszerű...
Ha BOB szerelmes lenne az egyik QB-ba, akkor árulná a pikket? Vagy egyszerre 3-ba szerelmes és nem tud dönteni? jóvicc...ha lenne jó qb, elvinnék...de nincs, ezért árulják...
ha nem lesz vevő, menni fog clowney houstonba, és 2/1-el húznak egy QB-t (hozzáteszem, olyan qb-t aki kb 0 szinntel gyengébb mint a hatalmas top 3...akik közül az egyik fekete, tehát nem kell...a másik scramble qb, nem kell...a harmadiknak meg még alsó hangon kellene egy év az nfl előtt...) de tudom, én gondolom rosszul 😀 akkor is úgy gondolom igazam van 😀

(ezt a "védelem pedig jó volt" dolgot meg könyörgöm felejtsétek már el...7 INT, 4 fumble rec...32 sack...ez a jó védelem? Most komolyan? )
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Teddy amúgy hol lett ennyire unszimpatikus nektek? 😀

Szezon végén teljes volt az egyetértés a ligában, meg nálatok is, hogy Teddy a legjobb, aztán miután nem ment el a pro day-re (jogoan, csak veszthetett volna vele), és pár NFL-es újságíró, akiknek az a munkája, hogy ne legyen egyhangú az offseason megírta, hogy Bortles mekkora arc, meg mellé kijött pár videó is amiben menőnek látszik. A szezon végén magasan Teddy volt az 1/1, most meg már van hogy kiesik az első körből (lol). Az első 8 választóból 7 csapatnál elfér új QB, nem fog senki kicsúszni innen a top3-ból. Ne felejtsétek el, hogy még mindig meccseken játsszák ezt a sportot, és meccskörülmények között Teddy volt az 1/1. Arról nem is beszélve, hogy mennyit számít egy QB egy meccsen, és mennyit egy DE, mondjuk, aki nem is illik a sémátokba. Nagyon meglepődnék ha nem Teddy lenne az 1/1.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Sziasztok! A másik fórum fb oldaláról:

"A Sports Illustrated szerint a Texans 1/1-re inkább húzná Khalil Macket, mint Jadeveon Clowneyt, Rick Smith, a Houston general managere az értesülések alapján jobban kedveli a Buffalói Egyetem linebackerét. Mack jobban illene a Texans 3-4-es védelmébe, mint Clowney, akit inkább 4-3-as defensive endként lehet elképzelni."

Vélemény?Mr. Bombastic
Szia! Én a magam részéről úgy gondolom nehéz meghatározni, hogy kinek mit hoz a profi karrier. Ha abból indulunk ki amit tudunk a két úriemberről akkor a képlet a következő. Mack egyértelműen illik a 3-4 védelmünkbe mint OLB. Ezzel elvileg nem lehetne baj, hiszen akkor végre Brooks Reed betolódna középre Cushing mellé és Mack, ha olyan jó mint amilyennek tartják azonnal kezdő. Viszont az OLB pozícióra elütni az 1/1-et..... Clowney nehezebb ügy. Róla azt gondolom, hogy 3-4ben is DE lenne, átvenné Antonio Smith helyét, középen pedig 1 hústorony lenne a NT. De itt jön a képbe az hogy vajon ez mennyire illene az ő játékához és én nem vagyok róla meggyőződve hogy ez olyan király felállás lenne, mint azt sokan gondolják. Mint OLB pedig szerintem egyértelműen felejtős az ügy. Én szerintem továbbra is a QB poszt kéne hogy prioritást élvezzen az első választásnál. Tetszik vagy sem ennek a csapatnak ez a legnagyobb problémája és az első pickkel a legnagyobb problémát kell orvosolni. Többen aggódnak itt amiatt hogy akkor melyik QB-t kéne választani, mert mindet kockázatosnak tartják. Én megmondom: az egyiket. Clowneyban sincs kevesebb kockázat, mint bármelyik irányítóban. Ez az én véleményem. Üdv.Gabriel
Köszi a választ! 😊

Jogos, hogy inkább QB-t húznál. Fitzpatrick, mint kezdő nem egy életbiztosítás, Nálam Bortles az 1/1. De majd bő 2 hét múlva kiderül! 😊Mr. Bombastic
Mondjuk pont Bortles nem tetszik igazán a háromból. Személy szerint én Bridgewater és Manziel közül választanék. Azt olvasom hetek óta, hogy hármójuk közül Bortles az aki leginkább projekt. Őt kéne a legtöbbet fejleszteni, vele kellene a legtöbbet dolgozni, ő a leginkább nyers, hogy kellett volna még neki 1 év az egyetemen. NFL szinten nem lehetne first week starter, mert még bizonytalan, lassú a döntéshozatala emiatt benne van a legtöbb rookie mistake. Legjobb esetben is csak a szezon 2. felére lehetne kezdő. Persze aztán lehet ez tetszik meg benne O'Briennek, hogy ő tudja megformálni. Bridgewaternek viszont tökéletes a dobómechanizmusa, tudja a play actiont, látja a blitzeket, érzi az időt a zsebben. Nem egy ágyúkezű, de nagyon átgondoltak a játékai. Manziel meg a megtestesült magabiztosság. A legjobb a munkamorálja. Megmondta, hogy ő akar lenni a legjobb és ezért mindent elkövet. Mindenki tudja, hogy nála ez nem a pénzről szól, hanem a presztizsről. Mindegy, majd meglátjuk. Mindenesetre azt gondolom nyilatkozatok ide vagy oda, az egész porhintés hogy védőt draftolnánk elsőre. O'Brien QB-t választ szerintem. Új edző, új irányító ez így működik. Főleg olyan szakembernél akinek ez a specialitása.Gabriel
Nekem meg igazából Teddy aki nem igazán tetszik ( nem is nekem kell ez tény 😀 ). A munkamorálja meg az egész hozzáállása nem az igazi (combine-ra gondolok pl. ). FociJani meg talán túl magabiztos is. Persze ettől még simán lehet p az 1/1. Csak vhogy őt inkább a Raiders-ben tudom elképzelni. Oké Bortles-en van mit csiszolni, de nem gondolom, hogy csak a szezon második felére lenne jó. Bárkit is húztok váljon be, persze ne ellenünk! 😀Mr. Bombastic
Manziel vagy Bortles lenne a éegjob választás 1/1re ha mindenképpen QB kell BoB-nak. Vagy ha nem ott akarják húzni akkor letrade és behúzni Matthews-t RT-nek 2/1-re meg McAarron-t vagy Garoppolot.
több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Sziasztok! A másik fórum fb oldaláról:

"A Sports Illustrated szerint a Texans 1/1-re inkább húzná Khalil Macket, mint Jadeveon Clowneyt, Rick Smith, a Houston general managere az értesülések alapján jobban kedveli a Buffalói Egyetem linebackerét. Mack jobban illene a Texans 3-4-es védelmébe, mint Clowney, akit inkább 4-3-as defensive endként lehet elképzelni."

Vélemény?Mr. Bombastic
Szia! Én a magam részéről úgy gondolom nehéz meghatározni, hogy kinek mit hoz a profi karrier. Ha abból indulunk ki amit tudunk a két úriemberről akkor a képlet a következő. Mack egyértelműen illik a 3-4 védelmünkbe mint OLB. Ezzel elvileg nem lehetne baj, hiszen akkor végre Brooks Reed betolódna középre Cushing mellé és Mack, ha olyan jó mint amilyennek tartják azonnal kezdő. Viszont az OLB pozícióra elütni az 1/1-et..... Clowney nehezebb ügy. Róla azt gondolom, hogy 3-4ben is DE lenne, átvenné Antonio Smith helyét, középen pedig 1 hústorony lenne a NT. De itt jön a képbe az hogy vajon ez mennyire illene az ő játékához és én nem vagyok róla meggyőződve hogy ez olyan király felállás lenne, mint azt sokan gondolják. Mint OLB pedig szerintem egyértelműen felejtős az ügy. Én szerintem továbbra is a QB poszt kéne hogy prioritást élvezzen az első választásnál. Tetszik vagy sem ennek a csapatnak ez a legnagyobb problémája és az első pickkel a legnagyobb problémát kell orvosolni. Többen aggódnak itt amiatt hogy akkor melyik QB-t kéne választani, mert mindet kockázatosnak tartják. Én megmondom: az egyiket. Clowneyban sincs kevesebb kockázat, mint bármelyik irányítóban. Ez az én véleményem. Üdv.Gabriel
Köszi a választ! 😊

Jogos, hogy inkább QB-t húznál. Fitzpatrick, mint kezdő nem egy életbiztosítás, Nálam Bortles az 1/1. De majd bő 2 hét múlva kiderül! 😊Mr. Bombastic
Mondjuk pont Bortles nem tetszik igazán a háromból. Személy szerint én Bridgewater és Manziel közül választanék. Azt olvasom hetek óta, hogy hármójuk közül Bortles az aki leginkább projekt. Őt kéne a legtöbbet fejleszteni, vele kellene a legtöbbet dolgozni, ő a leginkább nyers, hogy kellett volna még neki 1 év az egyetemen. NFL szinten nem lehetne first week starter, mert még bizonytalan, lassú a döntéshozatala emiatt benne van a legtöbb rookie mistake. Legjobb esetben is csak a szezon 2. felére lehetne kezdő. Persze aztán lehet ez tetszik meg benne O'Briennek, hogy ő tudja megformálni. Bridgewaternek viszont tökéletes a dobómechanizmusa, tudja a play actiont, látja a blitzeket, érzi az időt a zsebben. Nem egy ágyúkezű, de nagyon átgondoltak a játékai. Manziel meg a megtestesült magabiztosság. A legjobb a munkamorálja. Megmondta, hogy ő akar lenni a legjobb és ezért mindent elkövet. Mindenki tudja, hogy nála ez nem a pénzről szól, hanem a presztizsről. Mindegy, majd meglátjuk. Mindenesetre azt gondolom nyilatkozatok ide vagy oda, az egész porhintés hogy védőt draftolnánk elsőre. O'Brien QB-t választ szerintem. Új edző, új irányító ez így működik. Főleg olyan szakembernél akinek ez a specialitása.Gabriel
Nekem meg igazából Teddy aki nem igazán tetszik ( nem is nekem kell ez tény 😀 ). A munkamorálja meg az egész hozzáállása nem az igazi (combine-ra gondolok pl. ). FociJani meg talán túl magabiztos is. Persze ettől még simán lehet p az 1/1. Csak vhogy őt inkább a Raiders-ben tudom elképzelni. Oké Bortles-en van mit csiszolni, de nem gondolom, hogy csak a szezon második felére lenne jó. Bárkit is húztok váljon be, persze ne ellenünk! 😀


több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Sziasztok! A másik fórum fb oldaláról:

"A Sports Illustrated szerint a Texans 1/1-re inkább húzná Khalil Macket, mint Jadeveon Clowneyt, Rick Smith, a Houston general managere az értesülések alapján jobban kedveli a Buffalói Egyetem linebackerét. Mack jobban illene a Texans 3-4-es védelmébe, mint Clowney, akit inkább 4-3-as defensive endként lehet elképzelni."

Vélemény?Mr. Bombastic
Szia! Én a magam részéről úgy gondolom nehéz meghatározni, hogy kinek mit hoz a profi karrier. Ha abból indulunk ki amit tudunk a két úriemberről akkor a képlet a következő. Mack egyértelműen illik a 3-4 védelmünkbe mint OLB. Ezzel elvileg nem lehetne baj, hiszen akkor végre Brooks Reed betolódna középre Cushing mellé és Mack, ha olyan jó mint amilyennek tartják azonnal kezdő. Viszont az OLB pozícióra elütni az 1/1-et..... Clowney nehezebb ügy. Róla azt gondolom, hogy 3-4ben is DE lenne, átvenné Antonio Smith helyét, középen pedig 1 hústorony lenne a NT. De itt jön a képbe az hogy vajon ez mennyire illene az ő játékához és én nem vagyok róla meggyőződve hogy ez olyan király felállás lenne, mint azt sokan gondolják. Mint OLB pedig szerintem egyértelműen felejtős az ügy. Én szerintem továbbra is a QB poszt kéne hogy prioritást élvezzen az első választásnál. Tetszik vagy sem ennek a csapatnak ez a legnagyobb problémája és az első pickkel a legnagyobb problémát kell orvosolni. Többen aggódnak itt amiatt hogy akkor melyik QB-t kéne választani, mert mindet kockázatosnak tartják. Én megmondom: az egyiket. Clowneyban sincs kevesebb kockázat, mint bármelyik irányítóban. Ez az én véleményem. Üdv.Gabriel
Köszi a választ! 😊

Jogos, hogy inkább QB-t húznál. Fitzpatrick, mint kezdő nem egy életbiztosítás, Nálam Bortles az 1/1. De majd bő 2 hét múlva kiderül! 😊Mr. Bombastic
Mondjuk pont Bortles nem tetszik igazán a háromból. Személy szerint én Bridgewater és Manziel közül választanék. Azt olvasom hetek óta, hogy hármójuk közül Bortles az aki leginkább projekt. Őt kéne a legtöbbet fejleszteni, vele kellene a legtöbbet dolgozni, ő a leginkább nyers, hogy kellett volna még neki 1 év az egyetemen. NFL szinten nem lehetne first week starter, mert még bizonytalan, lassú a döntéshozatala emiatt benne van a legtöbb rookie mistake. Legjobb esetben is csak a szezon 2. felére lehetne kezdő. Persze aztán lehet ez tetszik meg benne O'Briennek, hogy ő tudja megformálni. Bridgewaternek viszont tökéletes a dobómechanizmusa, tudja a play actiont, látja a blitzeket, érzi az időt a zsebben. Nem egy ágyúkezű, de nagyon átgondoltak a játékai. Manziel meg a megtestesült magabiztosság. A legjobb a munkamorálja. Megmondta, hogy ő akar lenni a legjobb és ezért mindent elkövet. Mindenki tudja, hogy nála ez nem a pénzről szól, hanem a presztizsről. Mindegy, majd meglátjuk. Mindenesetre azt gondolom nyilatkozatok ide vagy oda, az egész porhintés hogy védőt draftolnánk elsőre. O'Brien QB-t választ szerintem. Új edző, új irányító ez így működik. Főleg olyan szakembernél akinek ez a specialitása.Gabriel
Teljesen egyet értek. Nemrég kitárgyaltuk ezt Szevarafaval a mock game kapcsán. Ő ugye kihúzta Klónit. Tény, higy a draft legjobb játékosa, viszont közel sem a Texas legnagyob needje. Klóni jobban illene 4:3 -ba. És jelenleg nincs a Texansnak még csak 1 game manager szintű irányítója sem...Anélkül meg lehet akármilyen jó védelmed kevés esélyed van egy PO-ra...A Texansnak nem a védelmével vokt baj. Ha jól tudom a legtöbb interception return TD-t kapták, illetve nem egyszer nagyon jó field position vokt az ellenfélnek az eladott labdák miatt. Sajnos ilyenekett se Clóni se JJ nem tud levédekezni...Ha bármit akar a Texans ebben az évben QB kell mese nincs...

több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
Sziasztok! A másik fórum fb oldaláról:

"A Sports Illustrated szerint a Texans 1/1-re inkább húzná Khalil Macket, mint Jadeveon Clowneyt, Rick Smith, a Houston general managere az értesülések alapján jobban kedveli a Buffalói Egyetem linebackerét. Mack jobban illene a Texans 3-4-es védelmébe, mint Clowney, akit inkább 4-3-as defensive endként lehet elképzelni."

Vélemény?Mr. Bombastic
Szia! Én a magam részéről úgy gondolom nehéz meghatározni, hogy kinek mit hoz a profi karrier. Ha abból indulunk ki amit tudunk a két úriemberről akkor a képlet a következő. Mack egyértelműen illik a 3-4 védelmünkbe mint OLB. Ezzel elvileg nem lehetne baj, hiszen akkor végre Brooks Reed betolódna középre Cushing mellé és Mack, ha olyan jó mint amilyennek tartják azonnal kezdő. Viszont az OLB pozícióra elütni az 1/1-et..... Clowney nehezebb ügy. Róla azt gondolom, hogy 3-4ben is DE lenne, átvenné Antonio Smith helyét, középen pedig 1 hústorony lenne a NT. De itt jön a képbe az hogy vajon ez mennyire illene az ő játékához és én nem vagyok róla meggyőződve hogy ez olyan király felállás lenne, mint azt sokan gondolják. Mint OLB pedig szerintem egyértelműen felejtős az ügy. Én szerintem továbbra is a QB poszt kéne hogy prioritást élvezzen az első választásnál. Tetszik vagy sem ennek a csapatnak ez a legnagyobb problémája és az első pickkel a legnagyobb problémát kell orvosolni. Többen aggódnak itt amiatt hogy akkor melyik QB-t kéne választani, mert mindet kockázatosnak tartják. Én megmondom: az egyiket. Clowneyban sincs kevesebb kockázat, mint bármelyik irányítóban. Ez az én véleményem. Üdv.Gabriel
Köszi a választ! 😊

Jogos, hogy inkább QB-t húznál. Fitzpatrick, mint kezdő nem egy életbiztosítás, Nálam Bortles az 1/1. De majd bő 2 hét múlva kiderül! 😊Mr. Bombastic
Mondjuk pont Bortles nem tetszik igazán a háromból. Személy szerint én Bridgewater és Manziel közül választanék. Azt olvasom hetek óta, hogy hármójuk közül Bortles az aki leginkább projekt. Őt kéne a legtöbbet fejleszteni, vele kellene a legtöbbet dolgozni, ő a leginkább nyers, hogy kellett volna még neki 1 év az egyetemen. NFL szinten nem lehetne first week starter, mert még bizonytalan, lassú a döntéshozatala emiatt benne van a legtöbb rookie mistake. Legjobb esetben is csak a szezon 2. felére lehetne kezdő. Persze aztán lehet ez tetszik meg benne O'Briennek, hogy ő tudja megformálni. Bridgewaternek viszont tökéletes a dobómechanizmusa, tudja a play actiont, látja a blitzeket, érzi az időt a zsebben. Nem egy ágyúkezű, de nagyon átgondoltak a játékai. Manziel meg a megtestesült magabiztosság. A legjobb a munkamorálja. Megmondta, hogy ő akar lenni a legjobb és ezért mindent elkövet. Mindenki tudja, hogy nála ez nem a pénzről szól, hanem a presztizsről. Mindegy, majd meglátjuk. Mindenesetre azt gondolom nyilatkozatok ide vagy oda, az egész porhintés hogy védőt draftolnánk elsőre. O'Brien QB-t választ szerintem. Új edző, új irányító ez így működik. Főleg olyan szakembernél akinek ez a specialitása.
több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Sziasztok! A másik fórum fb oldaláról:

"A Sports Illustrated szerint a Texans 1/1-re inkább húzná Khalil Macket, mint Jadeveon Clowneyt, Rick Smith, a Houston general managere az értesülések alapján jobban kedveli a Buffalói Egyetem linebackerét. Mack jobban illene a Texans 3-4-es védelmébe, mint Clowney, akit inkább 4-3-as defensive endként lehet elképzelni."

Vélemény?Mr. Bombastic
Szia! Én a magam részéről úgy gondolom nehéz meghatározni, hogy kinek mit hoz a profi karrier. Ha abból indulunk ki amit tudunk a két úriemberről akkor a képlet a következő. Mack egyértelműen illik a 3-4 védelmünkbe mint OLB. Ezzel elvileg nem lehetne baj, hiszen akkor végre Brooks Reed betolódna középre Cushing mellé és Mack, ha olyan jó mint amilyennek tartják azonnal kezdő. Viszont az OLB pozícióra elütni az 1/1-et..... Clowney nehezebb ügy. Róla azt gondolom, hogy 3-4ben is DE lenne, átvenné Antonio Smith helyét, középen pedig 1 hústorony lenne a NT. De itt jön a képbe az hogy vajon ez mennyire illene az ő játékához és én nem vagyok róla meggyőződve hogy ez olyan király felállás lenne, mint azt sokan gondolják. Mint OLB pedig szerintem egyértelműen felejtős az ügy. Én szerintem továbbra is a QB poszt kéne hogy prioritást élvezzen az első választásnál. Tetszik vagy sem ennek a csapatnak ez a legnagyobb problémája és az első pickkel a legnagyobb problémát kell orvosolni. Többen aggódnak itt amiatt hogy akkor melyik QB-t kéne választani, mert mindet kockázatosnak tartják. Én megmondom: az egyiket. Clowneyban sincs kevesebb kockázat, mint bármelyik irányítóban. Ez az én véleményem. Üdv.Gabriel
Köszi a választ! 😊

Jogos, hogy inkább QB-t húznál. Fitzpatrick, mint kezdő nem egy életbiztosítás, Nálam Bortles az 1/1. De majd bő 2 hét múlva kiderül! 😊


több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
Sziasztok! A másik fórum fb oldaláról:

"A Sports Illustrated szerint a Texans 1/1-re inkább húzná Khalil Macket, mint Jadeveon Clowneyt, Rick Smith, a Houston general managere az értesülések alapján jobban kedveli a Buffalói Egyetem linebackerét. Mack jobban illene a Texans 3-4-es védelmébe, mint Clowney, akit inkább 4-3-as defensive endként lehet elképzelni."

Vélemény?Mr. Bombastic
Szia! Én a magam részéről úgy gondolom nehéz meghatározni, hogy kinek mit hoz a profi karrier. Ha abból indulunk ki amit tudunk a két úriemberről akkor a képlet a következő. Mack egyértelműen illik a 3-4 védelmünkbe mint OLB. Ezzel elvileg nem lehetne baj, hiszen akkor végre Brooks Reed betolódna középre Cushing mellé és Mack, ha olyan jó mint amilyennek tartják azonnal kezdő. Viszont az OLB pozícióra elütni az 1/1-et..... Clowney nehezebb ügy. Róla azt gondolom, hogy 3-4ben is DE lenne, átvenné Antonio Smith helyét, középen pedig 1 hústorony lenne a NT. De itt jön a képbe az hogy vajon ez mennyire illene az ő játékához és én nem vagyok róla meggyőződve hogy ez olyan király felállás lenne, mint azt sokan gondolják. Mint OLB pedig szerintem egyértelműen felejtős az ügy. Én szerintem továbbra is a QB poszt kéne hogy prioritást élvezzen az első választásnál. Tetszik vagy sem ennek a csapatnak ez a legnagyobb problémája és az első pickkel a legnagyobb problémát kell orvosolni. Többen aggódnak itt amiatt hogy akkor melyik QB-t kéne választani, mert mindet kockázatosnak tartják. Én megmondom: az egyiket. Clowneyban sincs kevesebb kockázat, mint bármelyik irányítóban. Ez az én véleményem. Üdv.
több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Sziasztok! A másik fórum fb oldaláról:

"A Sports Illustrated szerint a Texans 1/1-re inkább húzná Khalil Macket, mint Jadeveon Clowneyt, Rick Smith, a Houston general managere az értesülések alapján jobban kedveli a Buffalói Egyetem linebackerét. Mack jobban illene a Texans 3-4-es védelmébe, mint Clowney, akit inkább 4-3-as defensive endként lehet elképzelni."

Vélemény?


több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188
A csapat élt az opciós jogával és megtoldotta Watt szerződését, így a rookie kontraktja 5 éves lesz.Bondi
Így lesz hely még egy DE-nek? 😀samu09
Muszáj lesz, Watt nem játszhat egyszerre mind a két oldalon 😀Bondi
Draftból lesz a másik?

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
A csapat élt az opciós jogával és megtoldotta Watt szerződését, így a rookie kontraktja 5 éves lesz.Bondi
Így lesz hely még egy DE-nek? 😀samu09
Muszáj lesz, Watt nem játszhat egyszerre mind a két oldalon 😀

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
A csapat élt az opciós jogával és megtoldotta Watt szerződését, így a rookie kontraktja 5 éves lesz.Bondi
Így lesz hely még egy DE-nek? 😀
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
A csapat élt az opciós jogával és megtoldotta Watt szerződését, így a rookie kontraktja 5 éves lesz.

több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
Egy sörbe fogadok bárkivel, hogy Bortles lesz az 1/1. 😀Stez
Ha ilyen magabiztos vagy ajánlom a bwint, Bortlesre jelenleg 3.5-ös odsot fizetnek.Clowneyra a legkisebb az odds, 2.5, és jelenleg én is őt tartom a legesélyesebbnek.
Ha valóban Clowneyt húzzuk be, akkor van 3/1-ra egy qb jelöltem, aki szerintem méltatlanul el lett felejtve, pedig egészen az offseason kezdetéig sokan első körös tehetségnek tartották. Tajh Boydra gondolok. Megnéztem pár meccsét, és amikor nem kapkod, és rendesen beleáll a dobásaiba, akkor nagyon szép, pontos labdákat tud dobni. Persze sokat kellene még tanulnia, nagyon sokszor fut fölöslegesen, ahelyett, hogy a zsebben maradva próbálná keresni a célpontokat, valamint néha szétesik a dobómozdulata, és ilyenkor pontatlan lesz. Mindenesetre én látok benne kezdő potenciált, és Hopkinssal biztos jól megértenék egymást, egy 3. köröst nem sajnálnék érteDC
Nekem jó, de akkor 1/1 Sammy Watkins, és 1 pick az Arizonának Ellingtonért.😀😀😀 Offense: Clemson powerxD
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188
Egy sörbe fogadok bárkivel, hogy Bortles lesz az 1/1. 😀Stez
Ha ilyen magabiztos vagy ajánlom a bwint, Bortlesre jelenleg 3.5-ös odsot fizetnek.Clowneyra a legkisebb az odds, 2.5, és jelenleg én is őt tartom a legesélyesebbnek.
Ha valóban Clowneyt húzzuk be, akkor van 3/1-ra egy qb jelöltem, aki szerintem méltatlanul el lett felejtve, pedig egészen az offseason kezdetéig sokan első körös tehetségnek tartották. Tajh Boydra gondolok. Megnéztem pár meccsét, és amikor nem kapkod, és rendesen beleáll a dobásaiba, akkor nagyon szép, pontos labdákat tud dobni. Persze sokat kellene még tanulnia, nagyon sokszor fut fölöslegesen, ahelyett, hogy a zsebben maradva próbálná keresni a célpontokat, valamint néha szétesik a dobómozdulata, és ilyenkor pontatlan lesz. Mindenesetre én látok benne kezdő potenciált, és Hopkinssal biztos jól megértenék egymást, egy 3. köröst nem sajnálnék érteDC
Hopkinsal nagyon jól tolták a Clemsonban, nagyon jó meccseik voltak, én sem értem miért rangsorolják ennyire hátra.

több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Egy sörbe fogadok bárkivel, hogy Bortles lesz az 1/1. 😀Stez
Ha ilyen magabiztos vagy ajánlom a bwint, Bortlesre jelenleg 3.5-ös odsot fizetnek.Clowneyra a legkisebb az odds, 2.5, és jelenleg én is őt tartom a legesélyesebbnek.
Ha valóban Clowneyt húzzuk be, akkor van 3/1-ra egy qb jelöltem, aki szerintem méltatlanul el lett felejtve, pedig egészen az offseason kezdetéig sokan első körös tehetségnek tartották. Tajh Boydra gondolok. Megnéztem pár meccsét, és amikor nem kapkod, és rendesen beleáll a dobásaiba, akkor nagyon szép, pontos labdákat tud dobni. Persze sokat kellene még tanulnia, nagyon sokszor fut fölöslegesen, ahelyett, hogy a zsebben maradva próbálná keresni a célpontokat, valamint néha szétesik a dobómozdulata, és ilyenkor pontatlan lesz. Mindenesetre én látok benne kezdő potenciált, és Hopkinssal biztos jól megértenék egymást, egy 3. köröst nem sajnálnék érteDC
Boyd az idei draft class nagy sleepere szerintem is és jelen állás szerint később is bent lesz.
Én látok fantáziát benne és eddig évről-évre javult a pontossága és minden mutatója. Atletikus, jól mozog, lábon is rengeteg yardot tud összehozni. Kicsit RW-re hajaz még méreteiben is.