Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Remelem punter lesz.

több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Clowney OLB 3-4-ben.Stez
legtöbb helyen azt írják,h DE, 43-ban is DE, szituációs pass rusher DT esetleg.
nem véletlen olvasható egyre több helyen, h Macket preferálják a Texansnál, jobb fit a 3-4be.Borbinho
Az tuti hogy jobb fit. Ügyes gyerek, sooo true!! Kíváncsi vagyok, hogy mennyire lehet komolyan venni azokat a híreket melyet szerint az 1/1 LB vagy akár T is lehet... hát már nem kell sokat várni...
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A first draft pick OLB csak nekem hangzik szarul, vagy Bednarik óta volt oda valami èrtelmes, ràadàsul 3-4be, kàbè, mintha a wcn húznàd le, neme? Nem èrtelmezhető ott, abban az èrtèktartomànyban. Ès hiàba van karaj OLBd ha nincs is noseod? Micsinàlnak pitykegombbot varrnak a sandokanos alsóra?sutianap
Von Miller 1/2, so close 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Clowney OLB 3-4-ben.Stez
legtöbb helyen azt írják,h DE, 43-ban is DE, szituációs pass rusher DT esetleg.
nem véletlen olvasható egyre több helyen, h Macket preferálják a Texansnál, jobb fit a 3-4be.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Gabriel angyalom: ha még egyszer kiejtem a CLOWNEY nevet a draftig, akkor dögöljek meg, megígérem hogy nem fogom. Nem akarok én Kovács Kornél egy egész texans forumot és közösséget lerombolni egymagam!
Ígérem egyszer sem fogom többet mondani, és nem fogom azt mondani hogy ne qb-t húzzunk az 1/1-el...
Ezt komolyan mondom. Nem akarok semmi rossz elrontója lenni. További szép napot mindenkinek! pont
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Gabriel: te meg ha nem tudod mi a de es a qb feladatai kozti kulonbseg akkor vannak ott bajok... Vagy szerinted egy de clutch momentumban ugyanolyN döntések meghozatala előtt van mint egy qb... Mondom... Számold meg hany feka kezdo qb nyert super bowlt... Véletlen? Olyanról még csak hallottam, de nem láttam...

Talán ezek után már érted miért nem akarok feka qb-t.. Elhiheted nem azert mert rasszista vagyok...

De nem tudom miért magyarázom el... A vége ugyis az hogy én vagyok a hulye meg akivel mar vitatkozni sem eri meg...

Várom sutianap megjegyzeset. Ő sem ért velem egyet de legalább jókedvűen olvasom a bejegyzéseit :/Dsevarafa
Igazad van, én 1 teljesen abberált hülye vagyok aki soha nem látott még 1 meccset sem, csak írogat összevissza miközben nem tud különbséget tenni DE és QB között. Már csak azt nem értem, hogy a mérhetetlen hozzáértéseddel mért neveztek ki még téged GM-nek valamelyik NFL csapatnál. Ja és üzenet az összes néger kissrácnak: Soha ne akarjatok irányítok lenni az NFL-ben, mert ha eddig nem lett bajnok közületek senki, akkor már nem is lesz az idők végezetéig.Gabriel
😀 én kérek elnézést, hogy a számok tükrözik a valóságot 😀 vagy talán az én hibám, hogy a fekák agyban gyengébbek, fizikálisan meg jobbak? 😀

amúgy nem mondtam rólad semmi ilyet...te kezdtél személyeskedni h velem nem állsz már le vitatkozni... Mintha olyan nagy úr lennél, hogy ezt ki kellene érdemelni... (ez durva fordításban olyan mintha ezt mondanád: szarjátok le a véleményét, nem éri meg foglalkozni vele)... én sosem személyeskedtem eddig...de nem is akarok, és magamtól nem is fogok...

amúgy ha értetted volna, hogy mire írom a feka dolgot, akkor nem azzal jöttél volna, hogy narkó így meg úgy...nem feltételezek senkiről előre semmit...egyszerűen a számok bizonyítják az érvelésem...eddig 1 feka qb nyert SB-t...ő sem volt alapban kezdő...tehetek én erről? 😀 nem... (Wilsont nem számoltam, akkor ő az igazi első)...

u.i.: erre ne reagálj már légyszi...nem azt mondtad h nem állsz le velem vitatkozni? elveszted a hitelességed ember...sevarafa
Clowney ügyben már nem is állok le vitázni, így nem vesztek a hitelességemből. Én nem mondtam hogy milyen nagy úr vagyok, de nem tudom észre vetted-e hogy több olyan Texans szurkoló, aki régebben rendszeresen írt ide értelmes dolgokat már nem ír. Egész egyszerűen a Clowney mániáddal már szétoffoltad ezt a topicot. Kevesen kiváncsiak arra hogyha heteken keresztül azt kell olvasniuk, hogy az 1/1 egyik, egyébként kétség kívül tehetséges várományosa az adott napon mit reggelizett és ebből délután milyet gyurmázott. Meg kéne kérned a bowl.hu szerkesztőit hogy csináljanak neked 1 Clown fan topikot és akkor sztárolhatod meg imádhatod ott 0-24-ben, aki nem kíváncsi rá az majd nem olvassa. Én csak a magam nevében írok, de azért vannak árulkodó jelek hogy nemcsak én gondolom így.Gabriel
ez teljesen hülyeség... az egész...pár héten belül kétszer is én voltam aki feldobott témát, hogy ne az legyen a texans topic mellett az, hogy utolsó hsz 2 napja vagy 3 napja 😀
amugy tudod miért van ennyi clowney hsz-em? mert te és a többi ilyen hozzáállású ember nem képes elviselni, hogy nekem más a véleményem...írtam egy hsz-t arról, hogy h az elmúlt napok alapján mi az én véleményem.... senkit nem emeltem ki forumosokból, senkit nem szólítottam meg..megírtam a véleményem... ti is megírjátok, elfogadom...ti nem fogadjátok el az enyémet...
több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
Gabriel: te meg ha nem tudod mi a de es a qb feladatai kozti kulonbseg akkor vannak ott bajok... Vagy szerinted egy de clutch momentumban ugyanolyN döntések meghozatala előtt van mint egy qb... Mondom... Számold meg hany feka kezdo qb nyert super bowlt... Véletlen? Olyanról még csak hallottam, de nem láttam...

Talán ezek után már érted miért nem akarok feka qb-t.. Elhiheted nem azert mert rasszista vagyok...

De nem tudom miért magyarázom el... A vége ugyis az hogy én vagyok a hulye meg akivel mar vitatkozni sem eri meg...

Várom sutianap megjegyzeset. Ő sem ért velem egyet de legalább jókedvűen olvasom a bejegyzéseit :/Dsevarafa
Igazad van, én 1 teljesen abberált hülye vagyok aki soha nem látott még 1 meccset sem, csak írogat összevissza miközben nem tud különbséget tenni DE és QB között. Már csak azt nem értem, hogy a mérhetetlen hozzáértéseddel mért neveztek ki még téged GM-nek valamelyik NFL csapatnál. Ja és üzenet az összes néger kissrácnak: Soha ne akarjatok irányítok lenni az NFL-ben, mert ha eddig nem lett bajnok közületek senki, akkor már nem is lesz az idők végezetéig.Gabriel
😀 én kérek elnézést, hogy a számok tükrözik a valóságot 😀 vagy talán az én hibám, hogy a fekák agyban gyengébbek, fizikálisan meg jobbak? 😀

amúgy nem mondtam rólad semmi ilyet...te kezdtél személyeskedni h velem nem állsz már le vitatkozni... Mintha olyan nagy úr lennél, hogy ezt ki kellene érdemelni... (ez durva fordításban olyan mintha ezt mondanád: szarjátok le a véleményét, nem éri meg foglalkozni vele)... én sosem személyeskedtem eddig...de nem is akarok, és magamtól nem is fogok...

amúgy ha értetted volna, hogy mire írom a feka dolgot, akkor nem azzal jöttél volna, hogy narkó így meg úgy...nem feltételezek senkiről előre semmit...egyszerűen a számok bizonyítják az érvelésem...eddig 1 feka qb nyert SB-t...ő sem volt alapban kezdő...tehetek én erről? 😀 nem... (Wilsont nem számoltam, akkor ő az igazi első)...

u.i.: erre ne reagálj már légyszi...nem azt mondtad h nem állsz le velem vitatkozni? elveszted a hitelességed ember...sevarafa
Clowney ügyben már nem is állok le vitázni, így nem vesztek a hitelességemből. Én nem mondtam hogy milyen nagy úr vagyok, de nem tudom észre vetted-e hogy több olyan Texans szurkoló, aki régebben rendszeresen írt ide értelmes dolgokat már nem ír. Egész egyszerűen a Clowney mániáddal már szétoffoltad ezt a topicot. Kevesen kiváncsiak arra hogyha heteken keresztül azt kell olvasniuk, hogy az 1/1 egyik, egyébként kétség kívül tehetséges várományosa az adott napon mit reggelizett és ebből délután milyet gyurmázott. Meg kéne kérned a bowl.hu szerkesztőit hogy csináljanak neked 1 Clown fan topikot és akkor sztárolhatod meg imádhatod ott 0-24-ben, aki nem kíváncsi rá az majd nem olvassa. Én csak a magam nevében írok, de azért vannak árulkodó jelek hogy nemcsak én gondolom így.
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Gabriel: te meg ha nem tudod mi a de es a qb feladatai kozti kulonbseg akkor vannak ott bajok... Vagy szerinted egy de clutch momentumban ugyanolyN döntések meghozatala előtt van mint egy qb... Mondom... Számold meg hany feka kezdo qb nyert super bowlt... Véletlen? Olyanról még csak hallottam, de nem láttam...

Talán ezek után már érted miért nem akarok feka qb-t.. Elhiheted nem azert mert rasszista vagyok...

De nem tudom miért magyarázom el... A vége ugyis az hogy én vagyok a hulye meg akivel mar vitatkozni sem eri meg...

Várom sutianap megjegyzeset. Ő sem ért velem egyet de legalább jókedvűen olvasom a bejegyzéseit :/Dsevarafa
Igazad van, én 1 teljesen abberált hülye vagyok aki soha nem látott még 1 meccset sem, csak írogat összevissza miközben nem tud különbséget tenni DE és QB között. Már csak azt nem értem, hogy a mérhetetlen hozzáértéseddel mért neveztek ki még téged GM-nek valamelyik NFL csapatnál. Ja és üzenet az összes néger kissrácnak: Soha ne akarjatok irányítok lenni az NFL-ben, mert ha eddig nem lett bajnok közületek senki, akkor már nem is lesz az idők végezetéig.Gabriel
😀 én kérek elnézést, hogy a számok tükrözik a valóságot 😀 vagy talán az én hibám, hogy a fekák agyban gyengébbek, fizikálisan meg jobbak? 😀

amúgy nem mondtam rólad semmi ilyet...te kezdtél személyeskedni h velem nem állsz már le vitatkozni... Mintha olyan nagy úr lennél, hogy ezt ki kellene érdemelni... (ez durva fordításban olyan mintha ezt mondanád: szarjátok le a véleményét, nem éri meg foglalkozni vele)... én sosem személyeskedtem eddig...de nem is akarok, és magamtól nem is fogok...

amúgy ha értetted volna, hogy mire írom a feka dolgot, akkor nem azzal jöttél volna, hogy narkó így meg úgy...nem feltételezek senkiről előre semmit...egyszerűen a számok bizonyítják az érvelésem...eddig 1 feka qb nyert SB-t...ő sem volt alapban kezdő...tehetek én erről? 😀 nem... (Wilsont nem számoltam, akkor ő az igazi első)...

u.i.: erre ne reagálj már légyszi...nem azt mondtad h nem állsz le velem vitatkozni? elveszted a hitelességed ember...
több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
Gabriel: te meg ha nem tudod mi a de es a qb feladatai kozti kulonbseg akkor vannak ott bajok... Vagy szerinted egy de clutch momentumban ugyanolyN döntések meghozatala előtt van mint egy qb... Mondom... Számold meg hany feka kezdo qb nyert super bowlt... Véletlen? Olyanról még csak hallottam, de nem láttam...

Talán ezek után már érted miért nem akarok feka qb-t.. Elhiheted nem azert mert rasszista vagyok...

De nem tudom miért magyarázom el... A vége ugyis az hogy én vagyok a hulye meg akivel mar vitatkozni sem eri meg...

Várom sutianap megjegyzeset. Ő sem ért velem egyet de legalább jókedvűen olvasom a bejegyzéseit :/Dsevarafa
Igazad van, én 1 teljesen abberált hülye vagyok aki soha nem látott még 1 meccset sem, csak írogat összevissza miközben nem tud különbséget tenni DE és QB között. Már csak azt nem értem, hogy a mérhetetlen hozzáértéseddel mért nem neveztek ki még téged GM-nek valamelyik NFL csapatnál. Ja és üzenet az összes néger kissrácnak: Soha ne akarjatok irányítok lenni az NFL-ben, mert ha eddig nem lett bajnok közületek senki, akkor már nem is lesz az idők végezetéig.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
A first draft pick OLB csak nekem hangzik szarul, vagy Bednarik óta volt oda valami èrtelmes, ràadàsul 3-4be, kàbè, mintha a wcn húznàd le, neme? Nem èrtelmezhető ott, abban az èrtèktartomànyban. Ès hiàba van karaj OLBd ha nincs is noseod? Micsinàlnak pitykegombbot varrnak a sandokanos alsóra?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Halkan kérdezem meg, ki mondta, hogy a Texans motor nélküli?
Kinek mi számít motornak? Csak mert ugyanez a motor nélküli csapat az elmúlt években többször is csoportot nyert azzal a szánalmas fakezű Schaubbal. Ez a motor nélküli csapat nem is annyira régen még TJ Yates-el is PO-ba ment, aki dobni is alig tudott.
Azt valahogy még mindig elfelejti mindenki, hogy ez a roster alapvetően nagyon is jó, de tavaly minden összejött a Houstonnak, a sérülésektől kezdve a gyökér hibákig, a szezon felénél meg már látni lehetett, hogy szétestek és fejben sem tudják összeszedni őket, az a szerencsétlen Kubiak meg ennek tetejében majdnem odadöglött a pálya szélére. Nem lehet, hogy egyszerűen minden összejött a Houstonnak tavaly? Nem lehet, hogy a lélektani összeomlás eredményezte ezt a szar szezont és a sok sérülés pont a kulcsjátékosoknál?

Jó olvasni, hogy itt mindenki scout, meg mindenki kívülről-belülről ismeri a prospecteket, gondolom a gatyájukban is turkáltok.
Én azért naivan talán csak megbíznék egy QB guru HC-ban, aki idejött. Ha azt mondja, hogy Clowneyt elviszi 1/1-re és majd elvisz a 2. körben egy QB-t, akkor úgy gondolja, hogy nincsen akkora difi az elsőkörös QB-k és mondjuk Mettenberg vagy Garoppolo között. Ellenben Clowney olyan tehetség, akihez foghatót elég ritkán találnak, akkor azt mondják oké, ennek a keretnek elég lesz Mettenberger és társai is, a védelem viszont akkora plusz kap a Bohóctól, amit senki mástól sem kapna.

Akárhogy is draftolnak Bob-ék, ebben az esetben én hiszek nekik, és akár első, akár második körben hoznak QB-t, szerintem nem lehet azt mondani, hogy rosszul döntöttek. Egy kicsivel több tapasztalata van, ráadásul beszélget a kiszemelt QB-kkal és Clowneyval, élőben, workoutokon látja őket és nullára faggatja meg scoutolja mindet. Lehet ért hozzá?

Nekem is megvan a véleményem az összes prospectről, de azért ilyen cirkuszba biztosan nem kezdenék bele, mint ami itt megy.

Mindenesetre vicces a szitu, mert tavaly pontosan ugyanez a fesztivál ment le a KC esetében is a fórumon, náluk is a keret kb. ugyanolyan, mint itt. Szinte már csak QB hiányozna, erre mindenki odakiabálta Genot 1/1-re, mondván hiába reach, vigyék el, mert Smith szar és nekik ez a nagy needjük.
Teszem hozzá, azért ez a mostani QB class némileg komolyabb, mint a tavalyi Genos volt, viszont tavaly Clowney szintű védő sem volt a drafton, tehát még mindig win-win szitu lenne, bárkit is visz a Houston.
És én egyébként azon sem lepődnék meg, ha Macket vinnék el. A pass rusher is hatalmas needje a csapatnak, Mack meg egyébként sokkal jobban illik a rendszerbe, mint Clowney, bármekkora tehetség is utóbbi.
Én már pár hete is Bortlest mondtam, mint 1/1-est, esetleg Mancikát, de itt lazán van 3-4 pick, ami teljesen érthető lenne Bobéktól. Plusz a trade.
Viszont jó öreg Colts fanként remélem, hogy bustot visznek, hadd ne kelljen ismét aggódnom a csoportért. 😀
Tegyen így mindenki! XDStez
Teljesen egyetértek. Az edzők sokkal jobban tudják, hogy mit kell csinálni, mint mi. Bárkit is húznak, tudják miért, mi csak dobálózunk a nevekkel. Én csak azt mondom, hogy szerintem ez egy QB lesz. Ha tévedek, akkor rosszul ítéltem meg, nem is értek hozzá annyira, csak leírom a személyes véleményemet 😊
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Clowney OLB 3-4-ben.Stez
kifestővel tanítják majd meg zónázni 😀 Viszont ha bekerül Watt mögé a secondary azonos oldalán lévő backeknek kávé cigi lesz minden play 😀samu09
Állítólag a pro dayen több csapat, köztük a Texans is kérte, hogy LB drilleket nyomjon. Nem mozgott rosszul a hírek szerint. De abban biztos vagyok, hogy szinte folyamatosan rushra lenne küldve.

több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Én már biztos nem szólok hozzá ehhez a témához 😊 ne is kérdezzetek se irónikusan se komolyAn. Ket het es kiderul mi lesz...sevarafa
Szerinted ki lesz a 2/1? 😀 😀samu09
😀 Savage vagy McCarron 😀 vagy mettenberger 😀 vagy valami mas qb 😀 😀
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Clowney OLB 3-4-ben.Stez
kifestővel tanítják majd meg zónázni 😀 Viszont ha bekerül Watt mögé a secondary azonos oldalán lévő backeknek kávé cigi lesz minden play 😀
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Clowney OLB 3-4-ben.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Én már biztos nem szólok hozzá ehhez a témához 😊 ne is kérdezzetek se irónikusan se komolyAn. Ket het es kiderul mi lesz...sevarafa
Szerinted ki lesz a 2/1? 😀 😀
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Én már biztos nem szólok hozzá ehhez a témához 😊 ne is kérdezzetek se irónikusan se komolyAn. Ket het es kiderul mi lesz...
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem néztem sok NCAA-t, de amekkora hype-ja van Johnynak, én tartok tőle. Nagyon nem örülnék, ha a Texans őt vinné. Jax-be mehet, ők képesek lennének elkúrni. De sztem Texansban kb megőrülnének érte a nézők, és nem kicsit robbanna be. Én nagyon örülnék, ha Clowney-t húznátok, inkább duplázzuk Wattot + Clowney-t, mint h legyen 10 évre franchise QB-ja a Texansnak (aki még futni is tud) 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
seva: Nem ellened akarunk beszélni, épp a csapatod érdekeit nézve írjuk azt, amit gondolunk. Mellőzzük a hasonlatokat, és nézzünk inkább egy teljesen elképzelhető, és lehetséges példát.

1. hét, 1. meccs

Clowney-t választjátok, aki tündököl, azonnal berobban a csapatba, remekül játszik (ez már nem túl valószínű, még Clowney esetében is kell majd pár hét, amíg belerázódik). Szerzitek a sackeket egymás után, lekülditek az ellenfél O#-ját, és jöttök ti. Első drive: Fitz interception. Ki lesz a legmérgesebb? Te. Nem én, mint Eagles drukker, nem Tomcsik, mint Bears drukker, hanem te. Nekünk mindegy. Még a beton védelemmel rendelkező Seahawks is csak azért érhetett el valamit, mert Wilson irányított. Persze mondhatni, hogy ott van Foster. Seattleben meg Lynch, mégsem ért volna semmit Wilson nélkül. Irányító nélkül egyszerűen nem lehet játszani ezt a játékot. Lehet akármilyen durva fronst7-öd, akkor is az irányítót fogják elővenni. Lsd. pl. Lions. Brutál front7, Staffordon megy el a szezon évek óta. De még kismillió példát lehetne hozni. Vagy nézzük meg az utóbbi pár év playoffját. Hány közepes képességű QB jutott playoffba? Ha azt mondom, hogy 5, már sokat mondok szerintem. És Flacco, Alex Smith, stb. is jobb, mint Fitzpatrick, vagy egy 2/1-es prospect. Ha playoffot akar a Texans, akkor szüksége lesz egy jó, legalább game manager QB-ra, akármilyen beton is a védelem. Arról nem is beszélve, hogy a szabályváltozások is egyre inkább az offense irányába húznak, jó offense nélkül semmit nem lehet elérni.Hulkeinstein
A Lionsnak pont nem Staffordon megy el évek óta a PO-ja, hanem a fos secondaryn. Ez volt az első év, ahol Staffordra komolyan rá lehet kenni bármit is.
Szóval bumm, lő, öngól.
És még mindig PO-ról beszélgetünk, amit még egy bizonyos TJ Yatessel is elért ez a csapat. Azt meg azért nem szögezném le, hogy Alex Smith, vagy akár Flacco jobb egy 2/1-es QB-nál. Ezt majd eldönti Bob, akinek ez a munkája, és aki pont ebben a legjobb.Stez
ha már offolsz, akkor te is offolj rendesen 😀
Staffordnak nem 1x, nem 2x remegett meg a keze kulcs szituációkban, lehet szarozni a secondaryüket, de attól még nem bírja a nyomást Fűfej.

ON:

Clowney 3-4ben mit játszana amúgy? + 20 font, és DE?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
mer mongyuk hány Belicsek pikket lehet előre kiragyázni? kinek a fija? Na ő tudja mi a smokescreen. Csak azt látom tömik a kacsákat imitt Clónival, amott Makkal - Jaxet, Hjúsztont, hát mi van?!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én biztos nem. 😀
Bob helyében QB-t vinnék, de én is csak a saját véleményemre alapozok. Neki viszont olyan mögöttes tudása van pont a QB-kkal kapcsolatosan, hogy ha nem visz QB-t 1/1-re, hanem hagyja 2. körre a kérdést, akkor neki elhiszem. Ezért mondtam, hogy nálam a Clowney és a QB pick is érthető. Hogy én mit csinálnék, az már tökre más tészta.

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Mer haza beszélsz csak Luk legyen a többi meg halódjon, hát nem...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
seva: Nem ellened akarunk beszélni, épp a csapatod érdekeit nézve írjuk azt, amit gondolunk. Mellőzzük a hasonlatokat, és nézzünk inkább egy teljesen elképzelhető, és lehetséges példát.

1. hét, 1. meccs

Clowney-t választjátok, aki tündököl, azonnal berobban a csapatba, remekül játszik (ez már nem túl valószínű, még Clowney esetében is kell majd pár hét, amíg belerázódik). Szerzitek a sackeket egymás után, lekülditek az ellenfél O#-ját, és jöttök ti. Első drive: Fitz interception. Ki lesz a legmérgesebb? Te. Nem én, mint Eagles drukker, nem Tomcsik, mint Bears drukker, hanem te. Nekünk mindegy. Még a beton védelemmel rendelkező Seahawks is csak azért érhetett el valamit, mert Wilson irányított. Persze mondhatni, hogy ott van Foster. Seattleben meg Lynch, mégsem ért volna semmit Wilson nélkül. Irányító nélkül egyszerűen nem lehet játszani ezt a játékot. Lehet akármilyen durva fronst7-öd, akkor is az irányítót fogják elővenni. Lsd. pl. Lions. Brutál front7, Staffordon megy el a szezon évek óta. De még kismillió példát lehetne hozni. Vagy nézzük meg az utóbbi pár év playoffját. Hány közepes képességű QB jutott playoffba? Ha azt mondom, hogy 5, már sokat mondok szerintem. És Flacco, Alex Smith, stb. is jobb, mint Fitzpatrick, vagy egy 2/1-es prospect. Ha playoffot akar a Texans, akkor szüksége lesz egy jó, legalább game manager QB-ra, akármilyen beton is a védelem. Arról nem is beszélve, hogy a szabályváltozások is egyre inkább az offense irányába húznak, jó offense nélkül semmit nem lehet elérni.Hulkeinstein
A Lionsnak pont nem Staffordon megy el évek óta a PO-ja, hanem a fos secondaryn. Ez volt az első év, ahol Staffordra komolyan rá lehet kenni bármit is.
Szóval bumm, lő, öngól.
És még mindig PO-ról beszélgetünk, amit még egy bizonyos TJ Yatessel is elért ez a csapat. Azt meg azért nem szögezném le, hogy Alex Smith, vagy akár Flacco jobb egy 2/1-es QB-nál. Ezt majd eldönti Bob, akinek ez a munkája, és aki pont ebben a legjobb.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
seva: Nem ellened akarunk beszélni, épp a csapatod érdekeit nézve írjuk azt, amit gondolunk. Mellőzzük a hasonlatokat, és nézzünk inkább egy teljesen elképzelhető, és lehetséges példát.

1. hét, 1. meccs

Clowney-t választjátok, aki tündököl, azonnal berobban a csapatba, remekül játszik (ez már nem túl valószínű, még Clowney esetében is kell majd pár hét, amíg belerázódik). Szerzitek a sackeket egymás után, lekülditek az ellenfél O#-ját, és jöttök ti. Első drive: Fitz interception. Ki lesz a legmérgesebb? Te. Nem én, mint Eagles drukker, nem Tomcsik, mint Bears drukker, hanem te. Nekünk mindegy. Még a beton védelemmel rendelkező Seahawks is csak azért érhetett el valamit, mert Wilson irányított. Persze mondhatni, hogy ott van Foster. Seattleben meg Lynch, mégsem ért volna semmit Wilson nélkül. Irányító nélkül egyszerűen nem lehet játszani ezt a játékot. Lehet akármilyen durva fronst7-öd, akkor is az irányítót fogják elővenni. Lsd. pl. Lions. Brutál front7, Staffordon megy el a szezon évek óta. De még kismillió példát lehetne hozni. Vagy nézzük meg az utóbbi pár év playoffját. Hány közepes képességű QB jutott playoffba? Ha azt mondom, hogy 5, már sokat mondok szerintem. És Flacco, Alex Smith, stb. is jobb, mint Fitzpatrick, vagy egy 2/1-es prospect. Ha playoffot akar a Texans, akkor szüksége lesz egy jó, legalább game manager QB-ra, akármilyen beton is a védelem. Arról nem is beszélve, hogy a szabályváltozások is egyre inkább az offense irányába húznak, jó offense nélkül semmit nem lehet elérni.Hulkeinstein
Azért a brutál front7 semmit se ér egy legalább közepes secondary nélkül, na az a Lionsnál nincs. A Staffordos részt inkább nem kommentálom, mert hülyeség.

Az 1/1 témához. Mi garantálja hogy Clowney nem lesz bust? mert Seva úgy kezeled mintha benne se lehetne a pakliban, vagy kérdezem máshogy nem lehet 2/1-re megfelelő DE-t húzni?

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Halkan kérdezem meg, ki mondta, hogy a Texans motor nélküli?
Kinek mi számít motornak? Csak mert ugyanez a motor nélküli csapat az elmúlt években többször is csoportot nyert azzal a szánalmas fakezű Schaubbal. Ez a motor nélküli csapat nem is annyira régen még TJ Yates-el is PO-ba ment, aki dobni is alig tudott.
Azt valahogy még mindig elfelejti mindenki, hogy ez a roster alapvetően nagyon is jó, de tavaly minden összejött a Houstonnak, a sérülésektől kezdve a gyökér hibákig, a szezon felénél meg már látni lehetett, hogy szétestek és fejben sem tudják összeszedni őket, az a szerencsétlen Kubiak meg ennek tetejében majdnem odadöglött a pálya szélére. Nem lehet, hogy egyszerűen minden összejött a Houstonnak tavaly? Nem lehet, hogy a lélektani összeomlás eredményezte ezt a szar szezont és a sok sérülés pont a kulcsjátékosoknál?

Jó olvasni, hogy itt mindenki scout, meg mindenki kívülről-belülről ismeri a prospecteket, gondolom a gatyájukban is turkáltok.
Én azért naivan talán csak megbíznék egy QB guru HC-ban, aki idejött. Ha azt mondja, hogy Clowneyt elviszi 1/1-re és majd elvisz a 2. körben egy QB-t, akkor úgy gondolja, hogy nincsen akkora difi az elsőkörös QB-k és mondjuk Mettenberg vagy Garoppolo között. Ellenben Clowney olyan tehetség, akihez foghatót elég ritkán találnak, akkor azt mondják oké, ennek a keretnek elég lesz Mettenberger és társai is, a védelem viszont akkora plusz kap a Bohóctól, amit senki mástól sem kapna.

Akárhogy is draftolnak Bob-ék, ebben az esetben én hiszek nekik, és akár első, akár második körben hoznak QB-t, szerintem nem lehet azt mondani, hogy rosszul döntöttek. Egy kicsivel több tapasztalata van, ráadásul beszélget a kiszemelt QB-kkal és Clowneyval, élőben, workoutokon látja őket és nullára faggatja meg scoutolja mindet. Lehet ért hozzá?

Nekem is megvan a véleményem az összes prospectről, de azért ilyen cirkuszba biztosan nem kezdenék bele, mint ami itt megy.

Mindenesetre vicces a szitu, mert tavaly pontosan ugyanez a fesztivál ment le a KC esetében is a fórumon, náluk is a keret kb. ugyanolyan, mint itt. Szinte már csak QB hiányozna, erre mindenki odakiabálta Genot 1/1-re, mondván hiába reach, vigyék el, mert Smith szar és nekik ez a nagy needjük.
Teszem hozzá, azért ez a mostani QB class némileg komolyabb, mint a tavalyi Genos volt, viszont tavaly Clowney szintű védő sem volt a drafton, tehát még mindig win-win szitu lenne, bárkit is visz a Houston.
És én egyébként azon sem lepődnék meg, ha Macket vinnék el. A pass rusher is hatalmas needje a csapatnak, Mack meg egyébként sokkal jobban illik a rendszerbe, mint Clowney, bármekkora tehetség is utóbbi.
Én már pár hete is Bortlest mondtam, mint 1/1-est, esetleg Mancikát, de itt lazán van 3-4 pick, ami teljesen érthető lenne Bobéktól. Plusz a trade.
Viszont jó öreg Colts fanként remélem, hogy bustot visznek, hadd ne kelljen ismét aggódnom a csoportért. 😀
Tegyen így mindenki! XD