Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188
Mayocknál már Teddy ki is csúszott az első körből csak azért nem nem jött össze neki a pro day 😀 Ezek a szakik tényleg elhiszik hogy csak az ér valamit aki a combine-on és a pro dayen jól teljesített 😀samu09
Na igen, az le van szarva hogy az egyetemen mit mutatott a srác, nem dobott a kombájnon akkor kuka, VICC.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Mayocknál már Teddy ki is csúszott az első körből csak azért nem nem jött össze neki a pro day 😀 Ezek a szakik tényleg elhiszik hogy csak az ér valamit aki a combine-on és a pro dayen jól teljesített 😀
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
BoB nem hülye, Clowneyt nem viszi el 3-4be inkább odadja az1/1et a falconsnak akik majd lecsapnak rá. 1/6ra húz OLB-t , és ha 2/1nél nem lesz bent a kiszemelt QB akkor ad egy 5.kört a patsnek Mallettért és majd jövőre sakkozik a két első körével (1org-1from ATL) aztán húz egy irányítót. De az is lehet, hogy farag egy frencsájz qbt Mallettből és akkor a kecske is jól lakott meg maradt még a káposztából is.😛gordon
Malacér minek adna pikket, ott van Fitz kapitány?sutianap
mert ismeri, mert olcsó, mert BB rábeszéli😊gordon
most tudom hogy nehéz kimondani, de valahogy járjon már jól a nyúlinglend, nade nem minden kesszel, vagyis papsajt.....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
BoB nem hülye, Clowneyt nem viszi el 3-4be inkább odadja az1/1et a falconsnak akik majd lecsapnak rá. 1/6ra húz OLB-t , és ha 2/1nél nem lesz bent a kiszemelt QB akkor ad egy 5.kört a patsnek Mallettért és majd jövőre sakkozik a két első körével (1org-1from ATL) aztán húz egy irányítót. De az is lehet, hogy farag egy frencsájz qbt Mallettből és akkor a kecske is jól lakott meg maradt még a káposztából is.😛gordon
Malacér minek adna pikket, ott van Fitz kapitány?sutianap
mert ismeri, mert olcsó, mert BB rábeszéli😊
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
BoB nem hülye, Clowneyt nem viszi el 3-4be inkább odadja az1/1et a falconsnak akik majd lecsapnak rá. 1/6ra húz OLB-t , és ha 2/1nél nem lesz bent a kiszemelt QB akkor ad egy 5.kört a patsnek Mallettért és majd jövőre sakkozik a két első körével (1org-1from ATL) aztán húz egy irányítót. De az is lehet, hogy farag egy frencsájz qbt Mallettből és akkor a kecske is jól lakott meg maradt még a káposztából is.😛gordon
Malacér minek adna pikket, ott van Fitz kapitány?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
BoB nem hülye, Clowneyt nem viszi el 3-4be inkább odadja az1/1et a falconsnak akik majd lecsapnak rá. 1/6ra húz OLB-t , és ha 2/1nél nem lesz bent a kiszemelt QB akkor ad egy 5.kört a patsnek Mallettért és majd jövőre sakkozik a két első körével (1org-1from ATL) aztán húz egy irányítót. De az is lehet, hogy farag egy frencsájz qbt Mallettből és akkor a kecske is jól lakott meg maradt még a káposztából is.😛gordon
Akár ez is egy lehetőség. A lényrg vagy így vagy úgy kell neki QB... ő is tudja, hogy ha bármit akar Fiyzike meg Kínommal sansza nincs.. .

több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
BoB nem hülye, Clowneyt nem viszi el 3-4be inkább odadja az1/1et a falconsnak akik majd lecsapnak rá. 1/6ra húz OLB-t , és ha 2/1nél nem lesz bent a kiszemelt QB akkor ad egy 5.kört a patsnek Mallettért és majd jövőre sakkozik a két első körével (1org-1from ATL) aztán húz egy irányítót. De az is lehet, hogy farag egy frencsájz qbt Mallettből és akkor a kecske is jól lakott meg maradt még a káposztából is.😛
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Ha mondjuk robinson lesz az 1/1 ezekután besìrok 😀😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Rosszul tudod, Clowney 266 fonttal mérlegelt combineon, ezzel pedig OLB 3-4-ben is, nem szituációs, nem end. Jelenleg ő teljes munkaidőben játszana LB-ként, legalábbis a súlya nem korlátozza le, az edzőkön múlik, mennyit játszatják.
Na onnantól, hogy a Texans mondjuk draftolja, eldöntik ők, hogy mihez kezdenének vele. Ha a DL-ben akarják játszatni, egy jó 20 fontos rá kell pakolni, ami azért mindig egy elég érdekes kérdés, tekintve, hogy 15-20 font plusz bőven kihathat a sebességre és némileg Clowney mozgására is. Szóval én ezt hülyeségnek tartanám.
Crennelnek mondjuk nem lesz ismeretlen egy 270 font körüli pass rusher OLB, Hali 275 fonttal nyomult folyamatosan a QB-ra és elég hatékonyan, ami azt illeti.Stez
Az igaz, hogy Clowney nem illik a 3-4 DE szerepbe, de az edzők már elmondták, hogy egyértelmű passz szitukban a 4-3 formációt is fogjuk használni. Ez már tavaly is így volt egyébként, és a liga nagy része is mixeli a két felállást.DC
Persze, ezért nincs is nála probléma, mert végig a pályán lehet. 3-4-ben a mérete és a fizikuma teljesen alkalmassá teszi a pass rushra, míg 4-3-ban meg eddig sem volt kérdés, hogy end lesz.
Ettől függetlenül Mack jobb fit a védelembe, emiatt is mondom azt, hogy itt egy Clowney-Mack-Manziel-Bortles pickből bármelyikre azt mondanám, hogy teljesen érthető és elfogadható. Az más tészta, hogy én QB-t vinnék, de Bob nem hülye, ha nem akar 1/1-re vinni QB-t, akkor vélhetően senkiben sem látja azt, hogy meghatározó játékos lehetne a profik között.
Várom már a draftot. A legjobban egy K/P/LS picknek örülnék. 😀Stez
Teddyt hülyeségnek tartanád?LanceVance
Én nem vagyok nagy hódolója, de 5 ember, 5 különböző vélemény kb, szóval tök mindegy, én mit gondolok. 😊

több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188
Rosszul tudod, Clowney 266 fonttal mérlegelt combineon, ezzel pedig OLB 3-4-ben is, nem szituációs, nem end. Jelenleg ő teljes munkaidőben játszana LB-ként, legalábbis a súlya nem korlátozza le, az edzőkön múlik, mennyit játszatják.
Na onnantól, hogy a Texans mondjuk draftolja, eldöntik ők, hogy mihez kezdenének vele. Ha a DL-ben akarják játszatni, egy jó 20 fontos rá kell pakolni, ami azért mindig egy elég érdekes kérdés, tekintve, hogy 15-20 font plusz bőven kihathat a sebességre és némileg Clowney mozgására is. Szóval én ezt hülyeségnek tartanám.
Crennelnek mondjuk nem lesz ismeretlen egy 270 font körüli pass rusher OLB, Hali 275 fonttal nyomult folyamatosan a QB-ra és elég hatékonyan, ami azt illeti.Stez
Az igaz, hogy Clowney nem illik a 3-4 DE szerepbe, de az edzők már elmondták, hogy egyértelmű passz szitukban a 4-3 formációt is fogjuk használni. Ez már tavaly is így volt egyébként, és a liga nagy része is mixeli a két felállást.DC
Persze, ezért nincs is nála probléma, mert végig a pályán lehet. 3-4-ben a mérete és a fizikuma teljesen alkalmassá teszi a pass rushra, míg 4-3-ban meg eddig sem volt kérdés, hogy end lesz.
Ettől függetlenül Mack jobb fit a védelembe, emiatt is mondom azt, hogy itt egy Clowney-Mack-Manziel-Bortles pickből bármelyikre azt mondanám, hogy teljesen érthető és elfogadható. Az más tészta, hogy én QB-t vinnék, de Bob nem hülye, ha nem akar 1/1-re vinni QB-t, akkor vélhetően senkiben sem látja azt, hogy meghatározó játékos lehetne a profik között.
Várom már a draftot. A legjobban egy K/P/LS picknek örülnék. 😀Stez
Teddyt hülyeségnek tartanád?

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Rosszul tudod, Clowney 266 fonttal mérlegelt combineon, ezzel pedig OLB 3-4-ben is, nem szituációs, nem end. Jelenleg ő teljes munkaidőben játszana LB-ként, legalábbis a súlya nem korlátozza le, az edzőkön múlik, mennyit játszatják.
Na onnantól, hogy a Texans mondjuk draftolja, eldöntik ők, hogy mihez kezdenének vele. Ha a DL-ben akarják játszatni, egy jó 20 fontos rá kell pakolni, ami azért mindig egy elég érdekes kérdés, tekintve, hogy 15-20 font plusz bőven kihathat a sebességre és némileg Clowney mozgására is. Szóval én ezt hülyeségnek tartanám.
Crennelnek mondjuk nem lesz ismeretlen egy 270 font körüli pass rusher OLB, Hali 275 fonttal nyomult folyamatosan a QB-ra és elég hatékonyan, ami azt illeti.Stez
Az igaz, hogy Clowney nem illik a 3-4 DE szerepbe, de az edzők már elmondták, hogy egyértelmű passz szitukban a 4-3 formációt is fogjuk használni. Ez már tavaly is így volt egyébként, és a liga nagy része is mixeli a két felállást.DC
Persze, ezért nincs is nála probléma, mert végig a pályán lehet. 3-4-ben a mérete és a fizikuma teljesen alkalmassá teszi a pass rushra, míg 4-3-ban meg eddig sem volt kérdés, hogy end lesz.
Ettől függetlenül Mack jobb fit a védelembe, emiatt is mondom azt, hogy itt egy Clowney-Mack-Manziel-Bortles pickből bármelyikre azt mondanám, hogy teljesen érthető és elfogadható. Az más tészta, hogy én QB-t vinnék, de Bob nem hülye, ha nem akar 1/1-re vinni QB-t, akkor vélhetően senkiben sem látja azt, hogy meghatározó játékos lehetne a profik között.
Várom már a draftot. A legjobban egy K/P/LS picknek örülnék. 😀

több mint 9 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Rosszul tudod, Clowney 266 fonttal mérlegelt combineon, ezzel pedig OLB 3-4-ben is, nem szituációs, nem end. Jelenleg ő teljes munkaidőben játszana LB-ként, legalábbis a súlya nem korlátozza le, az edzőkön múlik, mennyit játszatják.
Na onnantól, hogy a Texans mondjuk draftolja, eldöntik ők, hogy mihez kezdenének vele. Ha a DL-ben akarják játszatni, egy jó 20 fontos rá kell pakolni, ami azért mindig egy elég érdekes kérdés, tekintve, hogy 15-20 font plusz bőven kihathat a sebességre és némileg Clowney mozgására is. Szóval én ezt hülyeségnek tartanám.
Crennelnek mondjuk nem lesz ismeretlen egy 270 font körüli pass rusher OLB, Hali 275 fonttal nyomult folyamatosan a QB-ra és elég hatékonyan, ami azt illeti.Stez
Az igaz, hogy Clowney nem illik a 3-4 DE szerepbe, de az edzők már elmondták, hogy egyértelmű passz szitukban a 4-3 formációt is fogjuk használni. Ez már tavaly is így volt egyébként, és a liga nagy része is mixeli a két felállást.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Rosszul tudod, Clowney 266 fonttal mérlegelt combineon, ezzel pedig OLB 3-4-ben is, nem szituációs, nem end. Jelenleg ő teljes munkaidőben játszana LB-ként, legalábbis a súlya nem korlátozza le, az edzőkön múlik, mennyit játszatják.
Na onnantól, hogy a Texans mondjuk draftolja, eldöntik ők, hogy mihez kezdenének vele. Ha a DL-ben akarják játszatni, egy jó 20 fontos rá kell pakolni, ami azért mindig egy elég érdekes kérdés, tekintve, hogy 15-20 font plusz bőven kihathat a sebességre és némileg Clowney mozgására is. Szóval én ezt hülyeségnek tartanám.
Crennelnek mondjuk nem lesz ismeretlen egy 270 font körüli pass rusher OLB, Hali 275 fonttal nyomult folyamatosan a QB-ra és elég hatékonyan, ami azt illeti.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idei menetrend:
Jelen állás szerint 2 prime time meccs vár a Texansra, ráadásul egymást fogják majd követni a 6. és a 7. héten.

Week 1: vs Redskins [1:00 PM EST on FOX]

Week 2: @ Raiders [4:25 PM EST on CBS]

Week 3: @ Giants [1:00 PM EST on CBS]

Week 4: vs Bills [1:00 PM EST on CBS]

Week 5: @ Cowboys [1:00 PM EST on CBS]

Week 6: vs Colts [8:25 PM EST on NFLN/CBS]

Week 7: @ Steelers [8:30 EST on ESPN]

Week 8: @ Titans [1:00 PM EST on FOX]

Week 9: vs Eagles [1:00 PM EST on FOX]

Week 10: BYE WEEK

Week 11: @ Browns [1:00 PM EST on CBS]

Week 12: vs Bengals [1:00 PM EST on CBS]

Week 13: vs Titans [1:00 PM EST on CBS]

Week 14: @ Jaguars [1:00 PM EST on CBS]

Week 15: @ Colts [1:00 PM EST on CBS]

Week 16: vs Ravens [1:00 PM EST on CBS]

Week 17: vs Jaguars [1:00 PM EST on CBS]
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 886 — I'm a Texan
Savage mitől emelkedik ennyire a mock-okon? 😀 mit csinált amiről lemaradtam? 😀sevarafa
Erős a karja. BUST

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Másik topikból másolom ezt a HSZ-t DoM-tól, de szerintem pont idevág 😊

Amit Bridgewater érdemei, pozitívumai között volt szokás év közben emlegetni, azokat nem lehet mérni combine-on, pro dayen: snap előtti reakció a védelem felállására, játékáthívások (ilyen értelemben a Louisville támadójátéka pro-ready volt, nem kell korlátozni a playbookot a QB képességei miatt). Pocket presence ami sosem egyenlő a "mobility"-vel, döntéshozatal akár üres zsebben, akár nyomás alatt szintén Bridgewater malmára hajtja a vizet. Ez mind olyan, ami a meccsvideókból látszik, viszont az "uborkaszezonban" értelmezhetetlen.

Az egyértelműen poor management döntés volt, ha volt/van Bridgewater mellett ilyen, hogy a meleg miatt levette a kesztyűt prodayre, mikor minden meccsen és edzésen abban játszik/gyakorol.

Volt statisztika rotoworldon vagy espnen, hogy Bridgewater rossz döntéseinek százaléka NCAA-ben nagyon közel volt Luck számaihoz. Ezt egy prodayen nem lehet szimulálni. Nem véletlen, hogy Gabbert is mindig franchise irányító volt a minicampek idején.

Az negatívum lehet, hogy a testfelépítése miatt mennyire bíznak benne, hogy bírni fogja-e az ütéseket.DoM
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Gabriel ne basztasd Szevat így legalább van egy kis élet a Texans fórumon...Lassan mindenki ide jár okoskodni 😊... Fogadok itt volt a legtöbb comment a héten 😊 ...
Klóni ügyben...Nem fit annyira 3:4 -ben, + nincs nagy DE need a texansban,+ nincs QB-ja a csapatnak...A többit mindenki úgy gondolja ahogy akarja. Ezek tények voltak...Akkor sem fogom azt mondani, hogy rosszat húztsk ha behúzzák Klónit....viszont az tuti, hogy a Texans nem lesz PO-ban ezzel a húzással, még úgy sem ha Cloney 10+ sack idénnyel nyit...Sokan mondták itt, higy a Texans bejutott a PO-a Yates -el meg Schaubbal...Na igen, amikor a Coltsban nem volt Manning, a Titans sehol nem volt, ahogy a Jacksonwille se...Ott jól kijött nektek a lépés előre a riválisok viszont rohantak hátra nagy léptekkel...Azonban azóta jött egy Luck, nektek meg nem jön ki a lépés. Én azt mondom idén a Jags is jó lesz, ha ők behúznsk egy QB-t elsőre nem úgy, mint ti...Én azt mondom QB nélkül no chance hogy PO legyen. Nemsokára megtudjuk hogyvgondolkodik BOB...Tomcsik
Hát ez a Luck dolog ez nagy nehézség... Nem nagyon örülnek a Texans fanok, hogy pont abban az évben lett a Colts 1/1, amikor egy ilyen őstehetség volt a drafton... Én bírom nagyon texans szurkolóként is 😀 fel kell kötni a gatyeszt 😊
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Gabriel ne basztasd Szevat így legalább van egy kis élet a Texans fórumon...Lassan mindenki ide jár okoskodni 😊... Fogadok itt volt a legtöbb comment a héten 😊 ...
Klóni ügyben...Nem fit annyira 3:4 -ben, + nincs nagy DE need a texansban,+ nincs QB-ja a csapatnak...A többit mindenki úgy gondolja ahogy akarja. Ezek tények voltak...Akkor sem fogom azt mondani, hogy rosszat húztsk ha behúzzák Klónit....viszont az tuti, hogy a Texans nem lesz PO-ban ezzel a húzással, még úgy sem ha Cloney 10+ sack idénnyel nyit...Sokan mondták itt, higy a Texans bejutott a PO-a Yates -el meg Schaubbal...Na igen, amikor a Coltsban nem volt Manning, a Titans sehol nem volt, ahogy a Jacksonwille se...Ott jól kijött nektek a lépés előre a riválisok viszont rohantak hátra nagy léptekkel...Azonban azóta jött egy Luck, nektek meg nem jön ki a lépés. Én azt mondom idén a Jags is jó lesz, ha ők behúznsk egy QB-t elsőre nem úgy, mint ti...Én azt mondom QB nélkül no chance hogy PO legyen. Nemsokára megtudjuk hogyvgondolkodik BOB...

több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Savage mitől emelkedik ennyire a mock-okon? 😀 mit csinált amiről lemaradtam? 😀
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Remelem punter lesz.Stez
legyen SavageBorbinho
Banks kiment már?Hulkeinstein
Johnthan? még tavaly.mustaine
Nála még 10 év múlva sem biztos! 😀
több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
Gabriel angyalom: ha még egyszer kiejtem a CLOWNEY nevet a draftig, akkor dögöljek meg, megígérem hogy nem fogom. Nem akarok én Kovács Kornél egy egész texans forumot és közösséget lerombolni egymagam!
Ígérem egyszer sem fogom többet mondani, és nem fogom azt mondani hogy ne qb-t húzzunk az 1/1-el...
Ezt komolyan mondom. Nem akarok semmi rossz elrontója lenni. További szép napot mindenkinek! pontsevarafa
Ne angyalomozzál mert nem a kis hülyegyereked vagyok!

Vizitre érkezik hozzánk Jason Verrett, Dee Ford és Jake Matthews is. Ezzel 12-re nőtt azoknak a játékosoknak a száma akiket Houstonba is meghívott a klubvezetés.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 903 — I like the Texans, I like who we are
Remelem punter lesz.Stez
legyen SavageBorbinho
Banks kiment már?Hulkeinstein
Nem értem miért nem beszél senki Tebow-ról....
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Remelem punter lesz.Stez
legyen SavageBorbinho
Banks kiment már?Hulkeinstein
Johnthan? még tavaly.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Remelem punter lesz.Stez
legyen SavageBorbinho
Banks kiment már?
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Remelem punter lesz.Stez
legyen Savage

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."