Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
komolyan sajnálom a texanst. tudom h nincsen ha, de ha schaub, aj, és mario is egészséges lenne sima SB esélyes lenne a csapat. nagyon brutál a Dífenzetek. rohadt jó meccs volt, élveztem 😊peach
Mi is, az év meccse volt, köszönjük a meccset 😉

Az első részére meg...ne is fájdítsd a szívünk :/

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
komolyan sajnálom a texanst. tudom h nincsen ha, de ha schaub, aj, és mario is egészséges lenne sima SB esélyes lenne a csapat. nagyon brutál a Dífenzetek. rohadt jó meccs volt, élveztem 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Amúgy gondolkoztam, hogy a drafton melyik poszt lehetne az amire rá kellene menni az első körben, de Johnson újabb sérülése miatt elkerülhetetlen lesz a WR húzás az 1. körbenBondi
Vagy Joseph-hez hasonlóan "kikukázni" valakit a FA piacról. Most már gyúrhatunk a támadósorra (drafton & a FA piacon is). De előbb nyerjük meg a Superbowlt. 😀kalasnikov
FA-ről? Nem is tudom, az a baj, hogy sokat kell költenünk így is a szerződés hosszabbításokra, sajnos

több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Amúgy gondolkoztam, hogy a drafton melyik poszt lehetne az amire rá kellene menni az első körben, de Johnson újabb sérülése miatt elkerülhetetlen lesz a WR húzás az 1. körbenBondi
Vagy Joseph-hez hasonlóan "kikukázni" valakit a FA piacról. Most már gyúrhatunk a támadósorra (drafton & a FA piacon is). De előbb nyerjük meg a Superbowlt. 😀
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Amúgy gondolkoztam, hogy a drafton melyik poszt lehetne az amire rá kellene menni az első körben, de Johnson újabb sérülése miatt elkerülhetetlen lesz a WR húzás az 1. körben

több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Ha jól értettem Yates, Foster, Ryans & Cushing jön Kubiak után - előben.
http://www.houstontexans.com/tv-media/videos/Falcons-at-Texans-LIVE-postgame-press-conference/471bb24c-1a1d-4b9e-8080-f56074b333aa
több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Kubiak on WR Andre Johnson: "It's actually the other hamstring (left). It has been described to me as not being severe...We'll see tomorrow"Bondi
Ez jó jel. Akkor talán Turk aktiválásával megússzuk a meccset. 😂
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
A futások nem mentek ok...Bondi
Azért 150 yardot futni a liga 2. futás védelem ellen szerintem nem rossz 😊

TJ tényleg elég jó volt, de nekem Foster és a védelem voltak az igazi hősök ma.

Egyedül AJ sérülését sajnálom, nagyon kellene a játéka, ha bejutunk a playoffba...
több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Újabb győzelem, újabb sérülések.

Yates minden várakozást felül múlt. Az első félidőben szenzációs volt, nagyon jól mozgott a zsebben, jó passzai voltak. Egyetlen nagy hibája volt, de szerencsére visszafújták. A fumble-nak ítélt valami a meccs elején nem írható a számlájára.

Foster & Tate hozta magát, Kubiak bátran be is vállalta Fosterre a 4th downt. AJ ismét a régi volt... egészen addig, amíg rá nem sérült a húzódására. Nagyon örülnék, ha játszana idén még meccset, de sajnos nem valószínű.

A védelem elképesztő volt ismét, bár a végére kicsit felpuhultunk. Persze még így is megállítottuk őket 4th downon. Egy-két mázli benne volt (elejtett passzok -> főleg az utolsó playnél), visszafújt playek, de ez benne van. Cushingot is ápolni kellett, de ismét elképesztő nagyot játszott. Quinn játéka tetszett még nagyon.

Mindkét fal jól dolgozott, a második félidőre a zone blokkolás is összeállt a liga második legjobb futóvédelme ellen.

AJ mellett Hartmann is súlyosnak látszó sérülést szenvedett, de Allent & Cushingot is úgy kanalazták össze meccs közben. Nem tudom hányan maradunk a PO-ra (ami most már tényleg karnyújtásnyira van, bár a Titans is nyert).
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Kubiak on WR Andre Johnson: "It's actually the other hamstring (left). It has been described to me as not being severe...We'll see tomorrow"

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Srácok az év meccse volt, hihetetlen, nem tudom mikor izgultam ennyit utoljára.
A D fantasztikus volt ismét, az O is szerintem. A futások nem mentek ok, azt lehetett sejteni, de TJ király volt 😊

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
A D mindössze 2 sack-re van attól, hogy beállítsa a szezonban szerzett legtöbb sacket. 35-nél tartunk és 37 a rekord még 2005-ből, gyerünk fiúk

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Schaub a műtét után


több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Yates-nek bőven van segítsége az oldal vonal mellől 😊

több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Delhomme jó választás. Tapasztalat mögötte, nyertes típus. Nyilván Yates megkapja a bizalmat, lesz is segítsége az oldalvonal mellől, egy-két meccs után meglátjuk.

Lehet, hogy Delhomme is kap egy meccset, hogy lássák, mit tud élesben.
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Johnson & Jones nyilatkozott Yates-ről, az utóbbié érdekes lesz 😊

“He has a strong arm,” Johnson said. “He throws the ball, he has a little bit more zip on it. I’ve been able to catch some balls from him when I was injured or whatever. It’s a little different, but at the same time, that’s what practice is for. You see guys catching balls from him during practice when the defense are doing drills and stuff like that. We’re ready to go.”

After every Texans practice, wide receiver Jacoby Jones works on his hands by catching footballs from a JUGS machine with running back Arian Foster and fullback Lawrence Vickers. Jones typically sets the machine to launch passes at him at 30-35 miles per hour.

He said he had to ramp up the speed after working with rookie quarterback T.J. Yates.

“He’s got a – this week, let me tell you this,” Jones said on Friday. “I had to put the JUGS machine on 45, 40, because that stuff’s coming out hot. It’s coming out a little faster.”

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Más: Barwin lett az AFC-ben a hónap Defense játékosazolika26
Gratulálok, szép munka volt 😊Bondi
Houston Texans OLB Connor Barwin was named the AFC Defensive Player of the MonthBondi
😊Wyatt
Hoppá 😂

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Más: Barwin lett az AFC-ben a hónap Defense játékosazolika26
Gratulálok, szép munka volt 😊Bondi
Houston Texans OLB Connor Barwin was named the AFC Defensive Player of the MonthBondi
😊

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Houston Texans OLB Connor Barwin was named the AFC Defensive Player of the Month

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Most olvasom, hogy TJ lesz az első UNC QB aki kezdeni fog az NFL-ben, ez azért durva 😊
És ő a 2. UNC QB aki sikeres passzt adott az NFL-ben, az első Scott Stankavage volt.

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Más: Barwin lett az AFC-ben a hónap Defense játékosazolika26
Gratulálok, szép munka volt 😊

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Kubiak: Schaubot most műtik, Leinartot holnap. Biztosan Yates kezd, de az még nincs eldöntve, hogy ki lesz a backup. Illetve természetesen elmondta, hogy teljes a bizalom Yates felé

Más: Barwin lett az AFC-ben a hónap Defense játékosa


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Tegnap olvastam valahol, hogy Schaub-nak 6-8 hónap lesz a felépülése :rolleyes:
Ez azt jelenti, hogy kb nyár elejére gyógyulhat meg.

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
"Delhomme will be backup QB to rookie T.J. Yates. Kellen Clemens is 3rd."

Szerencsére ez hivatalosan is így van

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Most már duplán szurkolok nektek!
Emberileg jobbat nem is húzhattatok volna, a kérdés csak, hogyha szükség lesz rá, képes lesz-e olyan teljesítményt nyújtani, mint amilyet anno nálunk, vagy már csak a műtét utáni Jake-et tudja hozni. Azzal sajna sokra nem mennétek...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.