Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 12 éve
tex 150
Én sajnos, vagy így utólag inkább szerencsére, az utolsó két meccset nem láttam, jövő héten terveztem visszanézni, de lehet, hogy ikább kihagyom... Viszont szokár szerint, jó magyar módjára, jövök ide károgni, amikor nem megy a csapatnak...😀 Bocs, de kiváncsi vagyok a véleményetekre.
Szóval, kár ezért a két meccsért, remélem mentálisan újra fel tudnak pörögni a fiúk, mert a hozzászólásaitok és az összefoglalók alapján most a legnagyobb baj ezzel van. Kicsit azt érzem mint év elején az Oakland meccs után, amikor sok volt a hiba, a végén ott volt a lehetőség a győzelemre, de nem jött össze. Vasárnap is és ma is a rossz játék ellenére meglehetett volna nyerni a meccset, de a valahogy most nem sikerült. Október óta már többször bizonyították a fiúk, hogy "nyerő típusuak" is tudnak lenni, de az elmúlt 5 napban ismét a korábbi évek sikertelensége kezd előjönni... Remélem jövő hétre visszatér minden sérült, nem sérül le senki, és már PO formában fognak játszani a srácok, különben két hét múlva nagy verés is lehet a vége - most nézegettem, hogy ha a Broncos hozza mindkét meccsét és az utolsó fordulóban a Titans is nyer, ugrott a PO 3. helye és jöhet a Steelers vagy a Ravens elleni meccs PO kezdésnek. Ezért is kár az utolsó két meccsért, mert így nagyon nehéz meccsek jöhetnek az egész PO-ban az AFC kiemelését látva (persze ott már csak nehéz meccs van, de talán több meccset otthon játszva könyebb lenne).
Ezért is gondolkodtam el a liga top 5-ös védelmünkön, hogy vajon tényleg enniyre jók-e (főleg a mai összefoglalóban mindkét félidőben produkált utolsó 2 percet látva). Aztán arra jöttem rá, hogy talán az is segített ennyit javulni, hogy a tavalyi eredmények alapján számított sorsolásunk végülis elég könnyű lett miután tavaly jól teljesítő csapatok ennyire visszaestek. Az AFC utolsó jelenlegi 5 csapata ellen 6 meccset játszva 5-1-es a mérlegünk, ha ehhez hozzáadjuk a hátulról 3. NFC-s Buccaneers elleni győzelmet, a többiek elleni 4-4-es mérleg marad... Szóval, lehet, hogy ezért is lettek ilyen jó mutatói a védelemnek. Több meccsen láttuk már, hogy a passz ellen mégsem voltak olyan jók, mint a statisztika (pl. mai meccsen az utolsó két drvie, a Falcons elleni utolsó 2 drive - persze a végén nem sikerült egyenlíteniük, de már az elkapó kezében volt a labda -, a Saints elleni 2. félidő, a Raiders elleni meccs), remélem csak túlaggódom a dolgot, és a PO-ra Philips visszatérésével újra összeáll a védelem (bár nem gondoltam volna, hogy ennyire számít a hiánya.
Na abbahagyom az aggodalmaskodást, örüljünk inkább, hogy idén karácsonyra megkaptuk végre a fiúktól a január 6-i vagy 7-i meccset!😀
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Cushing ma ismét tackle leader volt, összesen 12, 7 solo és 5 assist, 1 sack 2 FF, szép teljesítmény.
JJ is nagyon jól játszott, kár a végéért.
De nem bízhatjuk rá a D-re az egész meccset, támadó játék nélkül nem lehet meccset nyerni, ezen remélem Kubiak elgondolkozik.

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Förtelmes volt.
Hahó, a Cinci ellen nem a Superbowl-t nyertük meg!

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
5 dolog amire figyeljünk ma este

http://www.houstontexans.com/news/article-3/Five-things-to-watch-Texans-at-Colts/ccfefe8d-828d-4fe5-825e-1b69887e11cb

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A Jax topicból nyúltam a linket( Iktriad-tól), a linkben azok szerepelnek akik az AFC South-ból a saját posztján a top5-ben végeztek a szavazáson. Cushing helyezése eléggé érdekes :rolleyes:
És alul a hozzászólások között is megjegyzik és én is jogosnak érzem, hogy eléggé meglepő, hogy az O-line-ból egyetlen ember sem került a listára...
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/32203/the-afc-south-in-pro-bowl-fan-voting-2

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Arian Foster kapta a legtöbb szavazatot RB poszton(AFC-ben), majdnem 900 000 szavazat érkezett rá, így első számú futója lesz a divíziónak.
Teljes keretet 27-én közlik.
Nem lesz egy olcsó offseason-ünk.

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Az On the Nose új része az irányítókkal 😊

http://www.houstontexans.com/tv-media/videos/On-the-Nose-with-Shaun-Cody-Old-School/9807b19d-06e3-4925-90a5-a33a694d7a09

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Most volt vége az előző fordulónak, de mindjárt itt az Indy elleni meccs. Érdekes lesz.
Andre biztosan nem fog játszani csütörtökön.
Wade viszont holnap vagy holnapután kijöhet a kórházból.

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Nézzünk egy két pozitívumot a meccsről

Ahogy már Zoli is írta az eredménykövetőben( remélem nem sértődtél meg a Brady-s "beszólásomon" 😊 ) új franchise rekordot állítottunk be sack-ek számába. Jelenleg 38-nál járunk, eddig 2005-ben szereztük a legtöbbet 37-tel.

2 újoncunk is debütált tegnap, Thomas Austin és Jeff Maehl is pályára léphetett a speciális egységben.

Cushing-nak ez volt idén a 10.! meccse amikor ő csinálta a legtöbb tackle-t a csapatban.Bondi
Dehogy sértődtem meg, ha tudnád miket kap/kapunk egy Pats eredménykövetésnél... 😀
Cushing pedig egy állat...


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Nézzünk egy két pozitívumot a meccsről

Ahogy már Zoli is írta az eredménykövetőben( remélem nem sértődtél meg a Brady-s "beszólásomon" 😊 ) új franchise rekordot állítottunk be sack-ek számába. Jelenleg 38-nál járunk, eddig 2005-ben szereztük a legtöbbet 37-tel.

2 újoncunk is debütált tegnap, Thomas Austin és Jeff Maehl is pályára léphetett a speciális egységben.

Cushing-nak ez volt idén a 10.! meccse amikor ő csinálta a legtöbb tackle-t a csapatban.

több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Szerintem egy hatmeccses győzelmi sorozat után belefér egy ilyen meccs is.

több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
A harmadik negyedet kivéve nem volt energia a csapatban. Zeró koncentráció, hibák tömkelege, tök megérdemeltük a vereséget. Amúgy is úgy tűnik, hogy ez a meglepetések fordulója.
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Borzasztó volt...reméljük jókor jött ez a vereség, sokkal több kell ennél a későbbiekben.
Jövő héten javíthatunk a Colts ellen, bár ők meg lehet elkapták a fonalat? 😊

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Eszembe jutott Trindon Holliday és utánanéztem, mivan most vele. Láttam h már két hónapja lapátra tettétek. Ennyire nem vált be? Pedig erősebb felépítésü Brandon Banks-nél. Volt egyáltalán pályán?valaki2
Volt pályán, bár nem tudom, hogy lehet e annak nevezni, visszahordott 1-2szer, de akkor is fair catch-et kért. Amúgy most a PS-en van, de jövőre már biztos, hogy ott sem lesz.

több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Eszembe jutott Trindon Holliday és utánanéztem, mivan most vele. Láttam h már két hónapja lapátra tettétek. Ennyire nem vált be? Pedig erősebb felépítésü Brandon Banks-nél. Volt egyáltalán pályán?

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
TJ nyerte a rookie of the week címet, gratulálunk 😊

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Antonio Smith nyilatkozta Herring-ről

"Reggie (Herring) has a lot of fire in him. He reminds me of me when I get older or Cush when he gets older. Just fiery."

Készen van 😊Bondi
Ha Philips jövőre elmegy valahova HCnek (már lenyilatkozta, hogy szeretne), és Herring jól hívja a playeket, akkor szerintem van esélye, hogy jövőre ő legyen a defensive cordinatorunkDC
Nagyon nem örülnék ha Wade 1 év után távozna, de nem vagyok benne biztos, hogy nem e vinné magával Herringet.
Nekem amúgy Joseph munkája is tetszik.

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Antonio Smith nyilatkozta Herring-ről

"Reggie (Herring) has a lot of fire in him. He reminds me of me when I get older or Cush when he gets older. Just fiery."

Készen van 😊Bondi
Ha Philips jövőre elmegy valahova HCnek (már lenyilatkozta, hogy szeretne), és Herring jól hívja a playeket, akkor szerintem van esélye, hogy jövőre ő legyen a defensive cordinatorunk
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Antonio Smith nyilatkozta Herring-ről

"Reggie (Herring) has a lot of fire in him. He reminds me of me when I get older or Cush when he gets older. Just fiery."

Készen van 😊

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Johnson megkezdte a futóedzéseket, de pályára még nem fog tudni lépni.
Bondi
Az az érzésem, hogy már nem fogják erőltetni az alapszakaszban.kalasnikov
Azért a Titans ellen pályára kéne lépnie, mikor múltkor is visszatért az első meccsen azért nem volt az igazi még.

több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Johnson megkezdte a futóedzéseket, de pályára még nem fog tudni lépni.
Bondi
Az az érzésem, hogy már nem fogják erőltetni az alapszakaszban.
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Johnson megkezdte a futóedzéseket, de pályára még nem fog tudni lépni.

Dressen viszont nem edzett, de ő tudja vállalni a játékot vasárnap.

több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
a szertárost kivéve már mindenki sérült... mondjuk egy éve a Packers is így állt kb. 😛
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Kubiak said either S Shiloh Keo or Quintin Demps will return kickoffs this week

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Breaking news: Houston Texans defensive coordinator Wade Phillips will take a medical leave due to a scheduled surgical procedure later this week. He is expected to return later this season.
😕
Nagyon nem jó hír, de mielőbbi gyógyulást és visszatérést neki!zolika26
Ez valóban nem jó hír...
Azt írják, hogy remélhetőleg a Titans elleni meccsre vissza tud térni. Addig Reggie Herring veszi át a hívásokat.