Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 12 éve
doka San Francisco 49ers 111
Grat a csapatnak, láttam az utóbbi két meccset, de igazából csak Yates miatt, mert jó pár meccsét láttam UNC-ben. Hatalmas meccse volt. Remélem AJ fel fog épülni még a szezonban.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát kishíján megkönnyeztem a Yates család ünneplését, hatalmas győzelem volt a mai. Bár megfogadtam, hogy nem kezdek el itt a Texans topikban is fórumozni, mert az már sok lesz, úgy néz ki az Eagles idei produkciója nem von el tőlem időt, úgyhogy ha lehet itt töltöm a Playoffot😀

Örülök, hogy nem sikerült korábban kiharcolni a rájátszást, mert így az igazán stílszerű debütálni. Csoportgyőztesként! (és lehet, hogy első kiemeltként?)

Holnap legszívesebben felvenném az Andre Johnson mezemet, de vizsgázni megyek és öltöny alá elég hülyén nézne ki😀😀😀somebody08
Vedd fölé 😀 Am tényleg grat, elképesztően jók vagytok idén, de hát én ezt is vártam tőletek, meg a védelem ugrásszerű javulását 😊

több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Hát kishíján megkönnyeztem a Yates család ünneplését, hatalmas győzelem volt a mai. Bár megfogadtam, hogy nem kezdek el itt a Texans topikban is fórumozni, mert az már sok lesz, úgy néz ki az Eagles idei produkciója nem von el tőlem időt, úgyhogy ha lehet itt töltöm a Playoffot😀

Örülök, hogy nem sikerült korábban kiharcolni a rájátszást, mert így az igazán stílszerű debütálni. Csoportgyőztesként! (és lehet, hogy első kiemeltként?)

Holnap legszívesebben felvenném az Andre Johnson mezemet, de vizsgázni megyek és öltöny alá elég hülyén nézne ki😀😀😀
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Grat srácok, nagyon megérdemeltétek, szimpatikus csapat vagytok!
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Baszki, nem hiszem el, hogy a footballfanaticson kb 1 óra alatt elfogyott az összes divizió bajnokis baseball sapka 😕Bondi
lehet 10 évre visszamenőleg postázták ki az előrendeléseket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Baszki, nem hiszem el, hogy a footballfanaticson kb 1 óra alatt elfogyott az összes divizió bajnokis baseball sapka 😕

több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
Én is csak annyit tudok mondani a mai gyomros után, hogy grat és sok sikert. Yates meg lehet, hogy a tipikus "Kikukázott tehetség" lesz. Nagy volt ma.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
jó ezeket a hozzászólásokat olvasgni
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Csatlakozom Iktriad-hoz! Gratula, jó látni, hogy van tartása a csapatotoknak, hiába van ennyi sérült kulcsjátékos. Megérdemelte már a Texans, meg Ti is. Vártatok rá eleget 😊

Különben AJ játszhat majd a PO-ban?N-Drew
Köszönjük tőled is

Elméletileg igen

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Különben AJ játszhat majd a PO-ban?N-Drew
Elvileg már az alapszakaszban is
Amúgy köszi a gratulációt 😀


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Csatlakozom Iktriad-hoz! Gratula, jó látni, hogy van tartása a csapatotoknak, hiába van ennyi sérült kulcsjátékos. Megérdemelte már a Texans, meg Ti is. Vártatok rá eleget 😊

Különben AJ felépül majd a PO-ra? Mert ő azért nagyon kéne legalább...

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Grat nagy küzdés volt


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Gratula az a TExans 1. playoff szereplésének kiharcolásához. Legyetek méltó képviselője a divíziónknak!iktriad
Köszi, nagyon sportszerű tőled
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Gratula az a TExans 1. playoff szereplésének kiharcolásához. Legyetek méltó képviselője a divíziónknak!iktriad
Köszönjük, reméljük a legjobbakat 😊

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Gratula az a TExans 1. playoff szereplésének kiharcolásához. Legyetek méltó képviselője a divíziónknak!iktriad
Köszönjük, reméljük a legjobbakat 😊

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula a Texans 1. playoff szereplésének kiharcolásához. Legyetek méltó képviselője a divíziónknak!
több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Káprázatos 2 meccsen vagyunk túl! Ez a CSAPAT minden dícséretet megérdemel! Aki azt mondja hogy érdemtelenül jutottunk a PO-ba az menjen a pi...ba!Gabriel
ki mondaná azt??? rágyúrunk a konferenciagyőzelemre? 😛
több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Azt elfelejtettem az előbb, hogy sztem túlerőltetjük Fostert és alig használjuk Tate-et, pedig utóbbi futásban jobb idén.adam8
Ez sajnos így vanBondi
Nem olyan nagy sajnos, hogy van két szuper futónk. 😀
több mint 12 éve
Gabriel Houston Texans 525
Káprázatos 2 meccsen vagyunk túl! Ez a CSAPAT minden dícséretet megérdemel! Aki azt mondja hogy érdemtelenül jutottunk a PO-ba az menjen a pi...ba!
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Azt elfelejtettem az előbb, hogy sztem túlerőltetjük Fostert és alig használjuk Tate-et, pedig utóbbi futásban jobb idén.adam8
Ez sajnos így van

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Playoff! 😊


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Nagy nap ez a mai! :cool:


(délután kifordult a térdem kosarazás közben, de most ez sem érdekel)
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Azt elfelejtettem az előbb, hogy sztem túlerőltetjük Fostert és alig használjuk Tate-et, pedig utóbbi futásban jobb idén.

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
FIRST PLAYOFF IN THE FRANCHISE HISTORY

több mint 12 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
PLAYOFFFF MEEEG VAAAAN