Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Na én is neki szurkoltam 😊 és a liga 95%-val szemben ő már nyújtott super bowl MVP teljesítményt 😊 (aki nyeri azt a super bowlt annak a qb-ja az mvp)


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csempiönsip, figyeljétek meg miket fog alázni. Csak kérdés, hogy saját magát-eWyatt
Megnyugtatóbb opció, mint Clemmens, de remélem, hogy egyikőjüknek sem kell majd pályára lépnieBondi
Én reménykedem benne, hogy jó lesz 😊

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Csempiönsip, figyeljétek meg miket fog alázni. Csak kérdés, hogy saját magát-eWyatt
Megnyugtatóbb opció, mint Clemmens, de remélem, hogy egyikőjüknek sem kell majd pályára lépnie

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csempiönsip, figyeljétek meg miket fog alázni. Csak kérdés, hogy saját magát-e

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Ez még jól is elsülhet, ha fizikálisan jó kondiban van. Van tapasztalata, még a playoffban is. Jó választás. Szerintem.iktriad
Ezt én is így látom, lehet még benne, mindenképp őt raknám backup-nak Clemmens-szel szemben

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez még jól is elsülhet, ha fizikálisan jó kondiban van. Van tapasztalata, még a playoffban is. Jó választás. Szerintem.
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Jake Delhomme került ki győztesen a mai QB workout-ból

Ja, kicsit lemaradtam..... 😊

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Delhomme győzött

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
http://www.nfl.com/voting/rookies/2011/REG/12

Szavazzunk

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Ezt én sem értem. Például ahogy többen írták Rosenfels neve is felmerült, pedig azon túl, hogy IR-en van, a hírek szerint a Dolphins el sem engedné...
És mi van Culpepper-rel? Év elején nagyon keresett magának csapatot, és állítólag tavaly jól ment neki az UFL-ben. Az NFL-ben is voltak jó idényei, főleg amíg Moss ott volt neki a Vikingsben. Ha jól emlékszem akkor kezdett egyre gyengébb lenni, amikor Moss távozott, és a Dolphinsnál sem alkotott maradandót, ahol szintén nem voltak jó receiver-ek, ha emlékezetem nem csal. AJ-vel viszont újra elit elkapója lehetne...tex
Ha jól tudom akkor a 49ers-nél volt utoljára próbajátékon. Az mondjuk biztos, hogy jobban örülnék ilyen próbajátékosoknak, mint mondjuk Clemmens vagy Croyle.

A másik név aki még mostanában fel szokott vetődni az nem más, mint Garrard....Bondi
Igen, ott volt, de úgy tűnik Harbough akkor jól döntött, hogy maradt Alex Smith-nél. Én a Vikingsben szerettem, remélem valakinek eszébe jut és legalább egy workout-ra meghívják.

Garrardról én is hallottam, de azt írták róla, hogy sérült, műtétre vár, vagy mostanában volt neki, vagyis nem opció. Kivéve, ha nem akarunk még egy sérült irányítót a csapatban, mostanában abban is elég jók vagyunk...😀tex
IR-re elhozhatjuk 😊

Nem hiszem, hogy meg lesz hívva Culpepper, vagy Delhomme vagy Garcia lesz a 3. QB, ma lesznek workout-on

több mint 12 éve
tex 150
Én sem értem, pedig Troy még nem is bukott meg, nem teljesített rosszul.

A külföldi fórumon állandóan jönnek elő az olyan nevekkel akik különböző csapatok rosterein vannak, csak azt nem értem, hogy gondolnák elhozni onnan.Bondi
Ezt én sem értem. Például ahogy többen írták Rosenfels neve is felmerült, pedig azon túl, hogy IR-en van, a hírek szerint a Dolphins el sem engedné...
És mi van Culpepper-rel? Év elején nagyon keresett magának csapatot, és állítólag tavaly jól ment neki az UFL-ben. Az NFL-ben is voltak jó idényei, főleg amíg Moss ott volt neki a Vikingsben. Ha jól emlékszem akkor kezdett egyre gyengébb lenni, amikor Moss távozott, és a Dolphinsnál sem alkotott maradandót, ahol szintén nem voltak jó receiver-ek, ha emlékezetem nem csal. AJ-vel viszont újra elit elkapója lehetne...tex
Ha jól tudom akkor a 49ers-nél volt utoljára próbajátékon. Az mondjuk biztos, hogy jobban örülnék ilyen próbajátékosoknak, mint mondjuk Clemmens vagy Croyle.

A másik név aki még mostanában fel szokott vetődni az nem más, mint Garrard....Bondi
Igen, ott volt, de úgy tűnik Harbough akkor jól döntött, hogy maradt Alex Smith-nél. Én a Vikingsben szerettem, remélem valakinek eszébe jut és legalább egy workout-ra meghívják.

Garrardról én is hallottam, de azt írták róla, hogy sérült, műtétre vár, vagy mostanában volt neki, vagyis nem opció. Kivéve, ha nem akarunk még egy sérült irányítót a csapatban, mostanában abban is elég jók vagyunk...😀
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
És mi van Sage Rosenfelsszel? Ő még ismerős is lenne itt.iktriad
Dolphins IRHöri
Akkor nem szóltam. De különben is, Yates majd csodát csinál (előre félek, mi lesz ha jobban fog játszani, mint Sunshine).

Ja, ha már itt vagyok, bocsi, hogy egy újabb QBtokat hazavágtuk vasárnap, és persze gratula a Whez!iktriad
Köszi, jól helytáltatok szerintem, szorosabb meccs volt. Az irányító kérdésre így pedig választ kapunk, hogy 2013-ban kéne e egy elit QB-t draftolni vagy nem 😊

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Dolphins IRHöri
Én sem értem, pedig Troy még nem is bukott meg, nem teljesített rosszul.

A külföldi fórumon állandóan jönnek elő az olyan nevekkel akik különböző csapatok rosterein vannak, csak azt nem értem, hogy gondolnák elhozni onnan.Bondi
Ezt én sem értem. Például ahogy többen írták Rosenfels neve is felmerült, pedig azon túl, hogy IR-en van, a hírek szerint a Dolphins el sem engedné...
És mi van Culpepper-rel? Év elején nagyon keresett magának csapatot, és állítólag tavaly jól ment neki az UFL-ben. Az NFL-ben is voltak jó idényei, főleg amíg Moss ott volt neki a Vikingsben. Ha jól emlékszem akkor kezdett egyre gyengébb lenni, amikor Moss távozott, és a Dolphinsnál sem alkotott maradandót, ahol szintén nem voltak jó receiver-ek, ha emlékezetem nem csal. AJ-vel viszont újra elit elkapója lehetne...tex
Ha jól tudom akkor a 49ers-nél volt utoljára próbajátékon. Az mondjuk biztos, hogy jobban örülnék ilyen próbajátékosoknak, mint mondjuk Clemmens vagy Croyle.

A másik név aki még mostanában fel szokott vetődni az nem más, mint Garrard....

több mint 12 éve
tex 150
És mi van Sage Rosenfelsszel? Ő még ismerős is lenne itt.iktriad
Dolphins IRHöri
Én sem értem, pedig Troy még nem is bukott meg, nem teljesített rosszul.

A külföldi fórumon állandóan jönnek elő az olyan nevekkel akik különböző csapatok rosterein vannak, csak azt nem értem, hogy gondolnák elhozni onnan.Bondi
Ezt én sem értem. Például ahogy többen írták Rosenfels neve is felmerült, pedig azon túl, hogy IR-en van, a hírek szerint a Dolphins el sem engedné...
És mi van Culpepper-rel? Év elején nagyon keresett magának csapatot, és állítólag tavaly jól ment neki az UFL-ben. Az NFL-ben is voltak jó idényei, főleg amíg Moss ott volt neki a Vikingsben. Ha jól emlékszem akkor kezdett egyre gyengébb lenni, amikor Moss távozott, és a Dolphinsnál sem alkotott maradandót, ahol szintén nem voltak jó receiver-ek, ha emlékezetem nem csal. AJ-vel viszont újra elit elkapója lehetne...
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
tavaly 6 meccsen kezdett Troy Smith, ehhez képest idén még 3. számúnak se kell sehová. Ezt se értem.Höri
És mi van Sage Rosenfelsszel? Ő még ismerős is lenne itt.iktriad
Dolphins IRHöri
Én sem értem, pedig Troy még nem is bukott meg, nem teljesített rosszul.

A külföldi fórumon állandóan jönnek elő az olyan nevekkel akik különböző csapatok rosterein vannak, csak azt nem értem, hogy gondolnák elhozni onnan.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
tavaly 6 meccsen kezdett Troy Smith, ehhez képest idén még 3. számúnak se kell sehová. Ezt se értem.Höri
És mi van Sage Rosenfelsszel? Ő még ismerős is lenne itt.iktriad
Dolphins IRHöri
Akkor nem szóltam. De különben is, Yates majd csodát csinál (előre félek, mi lesz ha jobban fog játszani, mint Sunshine).

Ja, ha már itt vagyok, bocsi, hogy egy újabb QBtokat hazavágtuk vasárnap, és persze gratula a Whez!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jake Delhomme és Jeff Garcia jön ma próbajátékra. Kíváncsi vagyok mikor kerül elő Jamarcus a kukából.iktriad
tavaly 6 meccsen kezdett Troy Smith, ehhez képest idén még 3. számúnak se kell sehová. Ezt se értem.Höri
És mi van Sage Rosenfelsszel? Ő még ismerős is lenne itt.iktriad
Dolphins IR

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jake Delhomme és Jeff Garcia jön ma próbajátékra. Kíváncsi vagyok mikor kerül elő Jamarcus a kukából.iktriad
tavaly 6 meccsen kezdett Troy Smith, ehhez képest idén még 3. számúnak se kell sehová. Ezt se értem.Höri
És mi van Sage Rosenfelsszel? Ő még ismerős is lenne itt.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jake Delhomme és Jeff Garcia jön ma próbajátékra. Kíváncsi vagyok mikor kerül elő Jamarcus a kukából.iktriad
tavaly 6 meccsen kezdett Troy Smith, ehhez képest idén még 3. számúnak se kell sehová. Ezt se értem.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jake Delhomme és Jeff Garcia jön ma próbajátékra. Kíváncsi vagyok mikor kerül elő Jamarcus a kukából.
több mint 12 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
http://www.texanstalk.com/forums/showthread.php?t=87280

Azt hiszem témába vág ha már chokerség, van is kép róla valahol a közepén. Gondolom minimum vegyes érzelmekkel fogadnátok ha esetleg újra leszállna az öreg Rosencopter 😊


több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Vazze Yates debütált az NFL-ben.... 😊
Sok sikert neki, ha úgy tud fejlődni, mint az utolsó UNC-s évében, akkor egész jó QB lehet majd belőle, mondjuk a chokerséget nehéz lesz kiölni belőle. Mindenestre most szorítok nektekgabokocka
Na jó, akkor én megkérdezem, chokerség az mi az? 😊Bondi
Szabadfordításban: Balfaszkodás, lúzerség. Amikor már-már Ca'mon man!-szerű balfaszkodás során szívod meg és a csapatod is. Tehát magadat vered meg, nem az ellenfél győz le. Mondjuk GW-drive-nál 4. downon fél yardra a 1st downtól elcsúszol, ilyenek. 😊Soldados
Köszi, Most már ezt is tudom. 😊

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Vazze Yates debütált az NFL-ben.... 😊
Sok sikert neki, ha úgy tud fejlődni, mint az utolsó UNC-s évében, akkor egész jó QB lehet majd belőle, mondjuk a chokerséget nehéz lesz kiölni belőle. Mindenestre most szorítok nektekgabokocka
Na jó, akkor én megkérdezem, chokerség az mi az? 😊Bondi
Szabadfordításban: Balfaszkodás, lúzerség. Amikor már-már Ca'mon man!-szerű balfaszkodás során szívod meg és a csapatod is. Tehát magadat vered meg, nem az ellenfél győz le. Mondjuk GW-drive-nál 4. downon fél yardra a 1st downtól elcsúszol, ilyenek. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Vazze Yates debütált az NFL-ben.... 😊
Sok sikert neki, ha úgy tud fejlődni, mint az utolsó UNC-s évében, akkor egész jó QB lehet majd belőle, mondjuk a chokerséget nehéz lesz kiölni belőle. Mindenestre most szorítok nektekgabokocka
Na jó, akkor én megkérdezem, chokerség az mi az? 😊

több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Fosternek sajnos nem ez volt az élete meccse, de a Jax remekül védekezte a futásainkat.Bondi
Ti olvastatok valamit Tate-ről? Gyanúsan kevés lehetőséget kapott...kalasnikov
Múltkor is így volt, szerintem is hülyeség.