NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 8 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ez csak akkor lesz blowout meccs,ha valamilyen húzással BB megint feltörli a padlót Paganoval kolok1972
vagyis az lesz 😀

több mint 8 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
ha már bold: nyerünk 2-0-ra 😊

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 8 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Ennek a két csapatnak a meccse az aktuális formától teljesen függetlenül sztem mindig óriási presztízsmeccs,aminek a végkimenetele kiszámíthatatlan,pont a jellege miatt.Luck is pont felszívhatja magát erre a meccsre,akkor meg bármi lehet.Ez csak akkor lesz blowout meccs,ha valamilyen húzással BB megint feltörli a padlót Paganoval.
kolok1972
Nem kell nagy jóstehetsèg megmondani mi lesz a meccsen 😊 Gronk minimum 150 yard 2 td, edelmanus is 100yard fölè megy majd, közben azèrt Dion Lewis is èlete meccsèt fogja játszani, ès TERMÈSZETESEN Blount megint boldot csinál a komplett front7-ből : ) Jags szintü 50 pontos zakó lesz. Bocs srácok pesszimistára ebèdeltem magam..

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ennek a két csapatnak a meccse az aktuális formától teljesen függetlenül sztem mindig óriási presztízsmeccs,aminek a végkimenetele kiszámíthatatlan
kolok1972
Majd ha lesz egy olyan széria, hogy kikaptok egymás után négyszer 3-5 TD különbséggel, akkor majd én is beírom ezt hozzátok.

A világon semmi okunk elhinni, hogy pont idén lesz másként.

több mint 8 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Ez csak akkor lesz blowout meccs,ha valamilyen húzással BB megint feltörli a padlót Paganoval.
kolok1972
35,21,22,38 (189-73 összességében): A pontkülönbségek Pagano éra óta... Nem tudom, hogy BB készül-e különösebben ellenünk, mint a regular season maradék 15 meccsére, de valami félelmetes, hogy mennyire padlófelmosás van mostanában a Pats - Colts meccseken, miközben állítom a hasonlóan erős Packers ellen mondjuk nem csodálkoznék ha szoros meccs lenne.

Szerkesztette: bobi0092

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 428 — Pats fan
Ennek a két csapatnak a meccse az aktuális formától teljesen függetlenül sztem mindig óriási presztízsmeccs,aminek a végkimenetele kiszámíthatatlan,pont a jellege miatt.Luck is pont felszívhatja magát erre a meccsre,akkor meg bármi lehet.Ez csak akkor lesz blowout meccs,ha valamilyen húzással BB megint feltörli a padlót Paganoval.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Akiket érdekel:
Kijött a szorzó a vasárnapi meccsünkre (Hendikep -7,5 egyébként), 3.45 hogy mi nyerünk, 1.22 (1.30 rendes játékidőben) hogy ők, nagyjából ilyenre lehetett számítani, a Cowboys ellen 1.18 (1.22) volt nekik ugyanez.

Szerkesztette: bobi0092

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 8 éve
uatu Indianapolis Colts 904 — uatu@freemail.hu
Cincy sosem nyer a playoffban 😊
nagytomy
A magyar válogatott meg sose jut ki sehová. Vad időket élünk tisztelt hölgyeim és uraim.
Höri
Höri, szerintem most egy darabig ne nagyon menj be a Bengals topicba...
több mint 8 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Freeney aláírt a Cardinalshoz, azt hittem már visszavonult :/
Farky
Meglepne ha faktor lenne, de gondolom gyűrűt szagol.
Fájdalmas lesz kikapnia a Super Bowlban ellenünk.
nem mindegy. úgyis megveri őket előttünk valaki. mondjuk a cincy. vagy manning (broncosD)
Miska84
Cincy sosem nyer a playoffban 😊
nagytomy
A magyar válogatott meg sose jut ki sehová. Vad időket élünk tisztelt hölgyeim és uraim.
Höri
Go Cincy, go Latvia

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Freeney aláírt a Cardinalshoz, azt hittem már visszavonult :/
Farky
Meglepne ha faktor lenne, de gondolom gyűrűt szagol.
Fájdalmas lesz kikapnia a Super Bowlban ellenünk.
nem mindegy. úgyis megveri őket előttünk valaki. mondjuk a cincy. vagy manning (broncosD)
Miska84
Cincy sosem nyer a playoffban 😊
nagytomy
A magyar válogatott meg sose jut ki sehová. Vad időket élünk tisztelt hölgyeim és uraim.

több mint 8 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Freeney aláírt a Cardinalshoz, azt hittem már visszavonult :/

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 8 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
nem mindegy. úgyis megveri őket előttünk valaki. mondjuk a cincy. vagy manning (broncosD)
Miska84
Cincy sosem nyer a playoffban 😊
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Colts released quarterback Josh Johnson

több mint 8 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
nem mindegy. úgyis megveri őket előttünk valaki. mondjuk a cincy. vagy manning (broncosD)

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Igazából van egy olyan érzésem, ha valami hihetetlen csoda folytán nyernénk akkor a PO-ban ez nem ismétlődhetne meg, szóval tartogassunk ezt a nagybetűs MIRACLE-t januárra...
bobi0092
gondolod bejutnak ?

több mint 8 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Amilyen meccseket a Pagano éra óta játszunk a Pats ellen, valahogy mindig olyan JAX-es verést kapunk (50+ pont, elnézést a JAX fanoktól a hasonlatért), amikor nagyjából az első puntig van esélyünk... Igazából van egy olyan érzésem, ha valami hihetetlen csoda folytán nyernénk akkor a PO-ban ez nem ismétlődhetne meg, szóval tartogassunk ezt a nagybetűs MIRACLE-t januárra...

Szerkesztette: bobi0092

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Az 50 sima. Elvegre megmondtak a szezon elott hogy az O# vilagvero. A 100at mar en is neccesnek erzem.

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem kapunk százat, nem vagyunk annyira rosszak.
Csak ötvenet.

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nekem valahogy az az erzesem, hogy megverjuk a Peccet.

#csakhogytudjatokjovohetenoltani
dugo93
százat kapunk.
|
de így is nyerünk!?
|

több mint 8 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Nekem valahogy az az erzesem, hogy megverjuk a Peccet.

#csakhogytudjatokjovohetenoltani

több mint 8 éve
uatu Indianapolis Colts 904 — uatu@freemail.hu
Kb 3 hete mondtam ezt a Sean Payton scenáriót a barátnőmnek. Bárcsak azt az 5 számot tudnám ilyen magabiztossággal megmondani...
több mint 8 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
csak mi nyertünk a csoportban. még két ilyen nap és megvan a PO 😀

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 8 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
sztem lesz még pár ilyen nap 😀
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Titans és Jaguars bukta, ez egy jò nap volt.

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Wow, a nagyon kevés név közül akit szó nélkül elfogadnék Pagano helyett, az egyik éppen Payton. Mint főedző, jobb nem is jöhetne. De azért tartanék is kicsit tőle, mert azért NO-ban a roster építés még a miénknél is nagyobb bukdácsolással folyik. Pénzügyileg teljesen elúsztak, az igazsolásaik is elég kérdőjelesek, stb. Ráadásul Brees azért majdnem Manning, Brady, Rodgers kategória nálam, kicsit aggasztó, hogy vele sem tudnak évek óta tisztességes szezonokat összerakni, pedig a csoportjuk gyenge (volt?).

De azért ha váltani kell, akkor neki kifejezetten örülnék.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)