NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Jaja, a Jagsnek csak az Indy elleni egy sikere garantált évente 😀Wyatt
jó keresztény csapat létére mindig adunk alamizsnát a rászorulóknak 😊

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jaja, a Jagsnek csak az Indy elleni egy sikere garantált évente 😀

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
sőt az első 3-4 alapszakasz forduló is lutri, kb bárki verhet még bárkit.

Kivéve persze a Jags 😀
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az első heti Oakland Raiders elleni meccsünkre ~1 Touchdown előnnyel (+6.5 pont) indulunk a bet365-nél. Szakértőbbeket kérdem: ez mennyire jó? Mármint, én reméltem, hogy a Raiderst verjük, a kérdés, hogy mennyivel .bobi0092
ez teljesen lutri.
most se és a 4 előszezonmeccs alapján se lehet következtetést levonni.

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Az első heti Oakland Raiders elleni meccsünkre ~1 Touchdown előnnyel (+6.5 pont) indulunk a bet365-nél. Szakértőbbeket kérdem: ez mennyire jó? Mármint, én reméltem, hogy a Raiderst verjük, a kérdés, hogy mennyivel .bobi0092
egy ponttal bőven elégedett lennék

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 321
Az első heti Oakland Raiders elleni meccsünkre ~1 Touchdown előnnyel (+6.5 pont) indulunk a bet365-nél. Szakértőbbeket kérdem: ez mennyire jó? Mármint, én reméltem, hogy a Raiderst verjük, a kérdés, hogy mennyivel .

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Itt beszél Wernerről Bethea és Redding:
Höri
hát igen én is attól féltem, hogy egy viszonylag lassú 40yarddal nehezen fog átállni. de van még idő. meg arra is kíváncsi vagyok h a zónákat hogyan veszi fél, életében nem csinált olyat 😕
és azért mindkettő OLB folyton rusholtatni sem lehetMiska84
Pedig szerintem Werner főleg pass rushra lesz küldve.Stez
majd erik (cartmenez) zónázik 😊

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Itt beszél Wernerről Bethea és Redding:
Höri
hát igen én is attól féltem, hogy egy viszonylag lassú 40yarddal nehezen fog átállni. de van még idő. meg arra is kíváncsi vagyok h a zónákat hogyan veszi fél, életében nem csinált olyat 😕
és azért mindkettő OLB folyton rusholtatni sem lehetMiska84
Pedig szerintem Werner főleg pass rushra lesz küldve.

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Itt beszél Wernerről Bethea és Redding:
Höri
hát igen én is attól féltem, hogy egy viszonylag lassú 40yarddal nehezen fog átállni. de van még idő. meg arra is kíváncsi vagyok h a zónákat hogyan veszi fél, életében nem csinált olyat 😕
és azért mindkettő OLB folyton rusholtatni sem lehet

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Már írtam két napja.
Nem volt meglepetés, már a Werner draft után mondták, hogy átkerül Mathis.Stez
és vannak hírek arról, hogy hogy ízlik björnnek a 3-4-es OLB poszt?Miska84
nagyon nehezen indult neki, de elég lelkes és meg vannak vele elégedve a társai atletikusságot figyelembe véve.
Itt beszél Wernerről Bethea és Redding:

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Eddig talán alulértékelt volt, de ez a buliszavazásos hely azért több, mint korrekt már 😊
Mondjuk Luck helyéhez képest persze, hogy alulértékelt, de hozzá képest ki nem

több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 321
Egyébként Andrew a 23th a Top 100 Players of 2013-ban, ami nem is egy rossz helyezés, persze szubjektív meg minden...(Eli Manning, Cam Newton, Russel Wilson, Big Ben, Stafford, Kaepernick van mögötte QB akik eddig befértek az előkelő százasba), Reggie Wayne (felteszem a Colts legjobbja, ha csak valaki a secondaryből be nem jön elé 😂 ) kettővel előtte.bobi0092
Jaja elég király. Wayne szerintem még mindig az egyik legalulértékeltebb játékos a ligában.FearTomi
Ha a 21. helyre gondolsz, azért elég előkelő az, tekintve, hogy még vannak azért jelentős nevek hátra, egy halom QB (P. Manning, Brady, Rodgers, Brees, Flacco) AP, Megatron, meg szerintem Ray Lewist is benyomják ha már élete utolsó és egyik legnagyobb évadát tette stb. és mondjuk Gronko 25th (bár ő sérült is volt) vagy Lynch 24. helye...
Hogy egyébként alulértékelt hát... a lényeg az, hogy nálunk tevékenykedik és Luckkal jól megtalálták az összhangot, onnan meg szerintem lesz*rjuk, hogy felkapott-e vagy nem. 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Egyébként Andrew a 23th a Top 100 Players of 2013-ban, ami nem is egy rossz helyezés, persze szubjektív meg minden...(Eli Manning, Cam Newton, Russel Wilson, Big Ben, Stafford, Kaepernick van mögötte QB akik eddig befértek az előkelő százasba), Reggie Wayne (felteszem a Colts legjobbja, ha csak valaki a secondaryből be nem jön elé 😂 ) kettővel előtte.bobi0092
Jaja elég király. Wayne szerintem még mindig az egyik legalulértékeltebb játékos a ligában.

több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 321
Egyébként Andrew a 23th a Top 100 Players of 2013-ban, ami nem is egy rossz helyezés, persze szubjektív meg minden...(Eli Manning, Cam Newton, Russel Wilson, Big Ben, Stafford, Kaepernick van mögötte QB akik eddig befértek az előkelő százasba), Reggie Wayne (felteszem a Colts legjobbja, ha csak valaki a secondaryből be nem jön elé 😂 ) kettővel előtte.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Már írtam két napja.
Nem volt meglepetés, már a Werner draft után mondták, hogy átkerül Mathis.Stez
és vannak hírek arról, hogy hogy ízlik björnnek a 3-4-es OLB poszt?Miska84
4-3-as indulásból is gyakorolt OTA-n, valamint Waldennel rotálni fogják őket, de eddig csak jókat mondtak róla.

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Már írtam két napja.
Nem volt meglepetés, már a Werner draft után mondták, hogy átkerül Mathis.Stez
és vannak hírek arról, hogy hogy ízlik björnnek a 3-4-es OLB poszt?

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Már írtam két napja.
Nem volt meglepetés, már a Werner draft után mondták, hogy átkerül Mathis.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Mathis megy a gyenge oldalra:  www.nationalfootballpost.com/Mathis-to-move-to-weakside-linebacker.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
5-45-ből egész pályás TD-t csak úgy tud kapni a mi secondarynk ha hagyják magukat 😕Miska84
Sőt valamelyik zseni DB még majdnem le is vitte Shortsot a fél yardoson, nehogy legyen lehetősége Lucknak visszatámadni(ha FG rúgtunk volna, már azzal is nyerünk).iktriad
emlékszem. de akkor cecil sem egy lángész, neki is ki kellett volna futni 1 yardon. jó nyilván sosem fog 80 yard sprint után ilyenen gondolkodni..

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 312 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
azzal is csak kibasztunk veluk mert 1/2kent Joeckel meg tenylwg aranylag vedheto. de 1/1en tenyleg barkit huzhattak vna... pl fishert 😀MMMS
Akkor is Joecklet vittük volna. Caldwell a GM interjú idején még januárban őt jelölte meg Shaonak, mint álom 1/2 pick.


5-45-ből egész pályás TD-t csak úgy tud kapni a mi secondarynk ha hagyják magukat 😕Miska84
Sőt valamelyik zseni DB még majdnem le is vitte Shortsot a fél yardoson, nehogy legyen lehetősége Lucknak visszatámadni(ha FG rúgtunk volna, már azzal is nyerünk).
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
azzal is csak kibasztunk veluk mert 1/2kent Joeckel meg tenylwg aranylag vedheto. de 1/1en tenyleg barkit huzhattak vna... pl fishert 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Nem érdemeltétek meg, hogy Luckot a kezetekre játszottuk. Hálátlan banda. 😀iktriad
na igen, ezért viszont jár egy pacsi, valahogy így érzem magam, amikor látom, hogy nálatok meg Gabbert van:  fauxjohnmadden.lockerdome.com/media/108072796 (tudom, rohadjak meg 😀 )JSanyo
bezzeg ha nyertünk volna akkor RG3 lenne és bedarálna minket a JaxHöri
Ne felejtsd el, hogy (egyedüliként az NFLben) mi 2 veréssel járultunk hozzá a Luck kampányhoz. Ha azok nem lettek volna, most Tannehill lenne az, aki dobálgatna itt (és itt sem tudná kik a divízió ellenfelek 😀).iktriad
az egyik W-t vissza is adtuk tavaly alamizsna formájábanHöri
5-45-ből egész pályás TD-t csak úgy tud kapni a mi secondarynk ha hagyják magukat 😕

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem érdemeltétek meg, hogy Luckot a kezetekre játszottuk. Hálátlan banda. 😀iktriad
na igen, ezért viszont jár egy pacsi, valahogy így érzem magam, amikor látom, hogy nálatok meg Gabbert van:  fauxjohnmadden.lockerdome.com/media/108072796 (tudom, rohadjak meg 😀 )JSanyo
bezzeg ha nyertünk volna akkor RG3 lenne és bedarálna minket a JaxHöri
Ne felejtsd el, hogy (egyedüliként az NFLben) mi 2 veréssel járultunk hozzá a Luck kampányhoz. Ha azok nem lettek volna, most Tannehill lenne az, aki dobálgatna itt (és itt sem tudná kik a divízió ellenfelek 😀).iktriad
az egyik W-t vissza is adtuk tavaly alamizsna formájában

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Sőt, ha Khan nem veszi meg a Jaguarst, nem nézhetnénk a szezonban ilyen csilli-villi szuper öltözéket😊

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem érdemeltétek meg, hogy Luckot a kezetekre játszottuk. Hálátlan banda. 😀iktriad
na igen, ezért viszont jár egy pacsi, valahogy így érzem magam, amikor látom, hogy nálatok meg Gabbert van:  fauxjohnmadden.lockerdome.com/media/108072796 (tudom, rohadjak meg 😀 )JSanyo
bezzeg ha nyertünk volna akkor RG3 lenne és bedarálna minket a JaxHöri
Ne felejtsd el, hogy (egyedüliként az NFLben) mi 2 veréssel járultunk hozzá a Luck kampányhoz. Ha azok nem lettek volna, most Tannehill lenne az, aki dobálgatna itt (és itt sem tudná kik a divízió ellenfelek 😀).iktriad
Ha pedig Bledsoe nem sérül meg súlyosan 2001-ben, akkor azt se tudnánk, ki az a Tom Brady.
Megmondó Kapitány szólott.