NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
azert Armonty Bryant is ott van a szeren, aki egyetemen edzes kozben arult fuvet 😀MMMS
Riley Reiff se volt egyszerű esetHöri
Neki mi a storyja? Lemaradtam róla.

több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 795 — 258. §
volt már?



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Habar sok helyen ecsetelgettek, de moost ki is derult, hogy Brazill aallitolag nem doppiingolt, hanem fuvezett. Igy meg a cuton sem lepodnek meg igazabol.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Nálam a top az Plaxico Burres a Steelersből, aki kibiztosítva tartotta a nadrágjába a pisztolyát és véletlenül combon lőtte magát egy klubban. A kórházban aztán le is tartóztatták illegális fegyverbirtoklásért😊FearTomi
amikor ez történt Giants-es volt.Fucu
részletkérdés, de valóban😊

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nálam a top az Plaxico Burres a Steelersből, aki kibiztosítva tartotta a nadrágjába a pisztolyát és véletlenül combon lőtte magát egy klubban. A kórházban aztán le is tartóztatták illegális fegyverbirtoklásért😊FearTomi
amikor ez történt Giants-es volt.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Nálam a top az Plaxico Burres a Steelersből, aki kibiztosítva tartotta a nadrágjába a pisztolyát és véletlenül combon lőtte magát egy klubban. A kórházban aztán le is tartóztatták illegális fegyverbirtoklásért😊

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azert Armonty Bryant is ott van a szeren, aki egyetemen edzes kozben arult fuvet 😀MMMS
Riley Reiff se volt egyszerű eset

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
azert Armonty Bryant is ott van a szeren, aki egyetemen edzes kozben arult fuvet 😀MMMS
Legalább megkínálta a csapattársakat is 😂

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
azert Armonty Bryant is ott van a szeren, aki egyetemen edzes kozben arult fuvet 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Mondjuk még mindig a kedvencem McAfee részegen úszkálása a csatornában 😀Wyatt
jaja, ő legalább kreatív módon került a bűnügyekbe, a többieké már-már uncsi, mondjuk titusz triplája is már-már überelhetetlen kategória

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem tudom hol olvastam, hogy az NFL eddig (illetve addig az időpontig amíg olvastam) 67 letartóztatásnál tart az idei offseason-ban. Ebben nincsenek benne a Brazill féle kokszos eltiltások, ez csak ami rendőrségi ügy lett.

Rendesen nem tudják a srácok, hogy mit kezdjenek magukkal az offseason-ban. De amíg másoknál kezdők, nálunk meg roster töltelékek esnek ki, addig annyira nem zavar. 😊 McAfee még rúgjon be, fürödjön meg valami szökőkútban, és ennyivel tudjuk is le a holtszezont ha lehet. 😊peterk2005
Azt én se, de én ilyet találtam yahoo-n
 www.nemzetisport.hu/sportszelep/hernandez-mar-a-27-letartoztatott-nfl-jatekos-a-super-bowl-ota-2257501
Kedvencek:
– utcai versenyzés
– Morgan talajrészegen elalvása az út szélén
– Titus mesterhármas, a második különösen vicces
– Qroves kurvázása
– Las Vegas-i kockázás
– ja, meg Desmond feje, az még mindig priceless

Mondjuk még mindig a kedvencem McAfee részegen úszkálása a csatornában 😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerencsére nálunk kevés ilyen hülye van, mint Lefeged.
McAfee részegen úszkált, tavaly meg asszem Moala vezetett piásan, de már az is kicsit meglepő volt, hogy maradhatott.
Lefeged backupnak szerintem teljesen jó volt, de ezek után nyilván repülni fog elég hamar.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem tudom hol olvastam, hogy az NFL eddig (illetve addig az időpontig amíg olvastam) 67 letartóztatásnál tart az idei offseason-ban. Ebben nincsenek benne a Brazill féle kokszos eltiltások, ez csak ami rendőrségi ügy lett.

Rendesen nem tudják a srácok, hogy mit kezdjenek magukkal az offseason-ban. De amíg másoknál kezdők, nálunk meg roster töltelékek esnek ki, addig annyira nem zavar. 😊 McAfee még rúgjon be, fürödjön meg valami szökőkútban, és ennyivel tudjuk is le a holtszezont ha lehet. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
bocs az enforced kimaradt, koszi a pontositast.
lefeged azert cserenek meg stbe boven elfert.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 192
azóta várom hogy elzavarjuk mióta itt van, remélem sor kerül rá.Höri
na végre valaki. eddig mindenki olyan nagyra tartotta mintha első körös prospect lenne.

én valahogy ezt sosem értettem 😀

mondjuk azt azért nem akartam, hogy elzavarjuk. backupnak nem volt végül is rossz

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az van, hogy Lefeged éjjel Washingtonban két haverjával el akart menekülni a zsernyákok elől de némi autósüldözés után meglettek és be is vitték mert engedély nélkül volt nála töltött pisztoly. bizonyára megijedt, hogy kiszabadul hernandez.

azóta várom hogy elzavarjuk mióta itt van, remélem sor kerül rá.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ennyivel aggrobb a mi vedelmunk 😀MMMS
ezt arra írták hogy Luck ugrasztja be leghatékonyabban a védőket

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
ennyivel aggrobb a mi vedelmunk 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Cool stat.
RT @NFLXpert Ds faced by 2012 #Colts had 11 enforced pre-snap penalties (10 offsides/1 Neutral Zone). Broncos 3, Patriots 1.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Colts S Joe Lefeged was arrested overnight in Washington, D.C., an employee of the city’s jail confirmed this morning.
When contacted by the Indianapolis Star, a Colts spokesman said they have no information on Lefeged's arrest. The Colts signed Lefeged as a undrafted free agent in 2011. He started five games last season, including the Colts' Wild Card loss to the Ravens. We'll continue to update this situation as more information becomes available.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
hat azert nem sirnam el magam garcon miatt. evi 8-9 miskat keresne kb, magas garantalttal. elbirtuk kolteni azt a dellat ertelmesebben is, jobb kiosztasu szerzodesekre. attol meg korrektul agyverzest kaptunk vna sztem mindannyian, ha hosszabbitunk vele csilliokert 40 millanyi dead moneyval aztan jatszik 6-8 meccsen a gigasuska megkapasa utan ...

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Én az OL-re, Luckra és a secondaryre vagyok a leginkább kíváncsi.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát igen. Utólag lehet, hogy jobb lett volna Freeney-t elengedni és Garcont megtartani. De akkor meg azon nyavajognék, mert Freeney-t meg még jobban szerettem, ő PM-el, Reggie-vel az ikonok között volt. 😀

De mindegy, legalább az idei szezon is érdeklődve várós lesz. Sőt, talán még inkább, mint a tavalyi, mert tavaly igazából csak a 12-es meg Fleener teljesítményére voltam nagyon kíváncsi az idény előtt, de most van legalább 5-6 játékos, akiknél nagyon várom, hogy mire lesznek képesek. Szinte minden csapategységben lesz valami érdekes. Várom, hogy mit alakít Cherilus, mit nyújtanak a futók, mi lesz NT poszton, mit tud Werner, mennyit változiik/fejlődik Luck, mi alakít a "Stanford offense", mit nyújt így Fleener idén, ésatöbbi, ésatöbbi. Izgalmas idény lesz, és ez a legfontosabb. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
momentán lenne pénzünk Garconra igazából.
annyit kellett volna csinálni hogy egy évvel ezelőtt elküldjük Freeney-t.
a veterán jelenlét miatt jó, hogy maradt de kb ennyi.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szvsz a kettő nem zárja ki egymást. Én is sajnálom, hogy elment, mert jobb lenne most, ha ő lenne Heyward-Bey helyett. De azt a pénzt valóban nem érte meg, amit fizetni kellett volna érte.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)