NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jajj, miért pont ők? 😊peterk2005
Meg Laurent Robinsont (és Braylon Edwardsot is). Van még kérdés? 😊

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jajj, miért pont ők? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Colliet teszteli a jets

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Kíváncsi leszek rá, hogy Saunders vajon marad-e Colt ezek után, mert a Steelersből is emiatt vágták ki, nem bír magával a csávó.Stez
Nem éppen. Hónapokkal a TC kezdete előtt megkapta az eltiltást, ha a dopping lett volna az oka a kivágásának, akkor már rég elküldhettük volna. Ehelyett végig nálunk volt a preseasonben és az alapszakasz elején is az eltiltásának lejártáig, majd amikor dönteni kellett, hogy bekerül-e az 53-ba = leváltjuk David Paulsont rá, vagy elköszönünk tőle, akkor választottuk az utóbbit.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
So-so, engem sem zavar annyira a dolog, alapból Fleener és Allen ott van a rosteren előtte, de ha valamelyik sérülne, így legalább megnézhetem, hogy mit tud Cunningham élesben, úgy is érdekelt. 😊Stez
Én várom, hogy Fleener idén nagyott robbanjon, tavaly volt 1-2 szép elkapása, de nem hozta az elvárt szintet.FearTomi
Nyilván, de Fleener kezdő, Saunders #3 TE volt, aki Fleener sérülésénél került pályára. Most azt mondom, hogy remélem ez lesz Cunningham akkor idén, nem valami veteránt hozunk.
És mondjuk én azért kicsit tartok Fleenernél a sérüléstől, már tavaly is állandóan gondja volt a vállával például.
De nyilván az lenne a legjobb, ha egyáltalán nem sérülne, mert akkor megmutathatja, hogy mit tud. Ennél jobban ki sem nyalhatnák a seggét, mellette egy tavaly remeklő Allen, akire figyelni kell szintén az ellenfélnek, a főiskolai QB-ja dobál neki, akivel összeszokhatott az elmúlt években, plusz a volt OC-ja offensében játszhat ismét, ahol azért elég jól ment neki a játék.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
So-so, engem sem zavar annyira a dolog, alapból Fleener és Allen ott van a rosteren előtte, de ha valamelyik sérülne, így legalább megnézhetem, hogy mit tud Cunningham élesben, úgy is érdekelt. 😊Stez
Én várom, hogy Fleener idén nagyott robbanjon, tavaly volt 1-2 szép elkapása, de nem hozta az elvárt szintet.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként már májusban tudta a FO ezt gondolom, mivel akkor állítólag több veterán TE-t is workoutra hívtunk, mint például Rosariot, McMichaelt és Ingramet is. Én remélem, akkor már inkább Cunninghamet küldjük majd pályára, ha szükség lenne rá, hátha robbantani tud valamit. 😀
Kíváncsi leszek rá, hogy Saunders vajon marad-e Colt ezek után, mert a Steelersből is emiatt vágták ki, nem bír magával a csávó.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
So-so, engem sem zavar annyira a dolog, alapból Fleener és Allen ott van a rosteren előtte, de ha valamelyik sérülne, így legalább megnézhetem, hogy mit tud Cunningham élesben, úgy is érdekelt. 😊

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Weslye kapott egy 8 meccses doppingos eltiltást -> kétszer annyit szedett be mint LavinhoHöri
hatalmas veszteség😊

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Weslye kapott egy 8 meccses doppingos eltiltást -> kétszer annyit szedett be mint Lavinho

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 192
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000218122/article/nfls-top-10-receiving-corps-atlanta-falcons-rank-no-1Farky
azért ez több mint érdekes. tudnék vele vitatkozni. NYG? cruz nicks randle myers? a 4.? 😀Miska84
én ahogy olvastam inkább végig bólogattam. nem sokkal különbözik a véleményem ettől

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Melyiket előzné meg?Wyatt
hátrébb raknám..Miska84
Akkor a következő kérdés, melyik előzné meg 😊Wyatt
tehát csak pont ott jó? 😀
amúgy kb bármelyik a listáról. de a SEA NO mindenképp. ja bocs az ARi semmiképpMiska84
Te írtad, hogy vitatkoznál, engem meg érdekelt, hogyan gondolod
Nálam a GB, ha maradt volna Jennings első lenne
De a Sea meg a NO?
Percy Harvin, Sidney Rice, Golden Tate, Doug Baldwin, Zach Miller. Baldwinnak volt eddig egy közepes éve, Rice-nak mondjuk volt már jó is, de az 2009-ben volt, Tate is fejlődött, de azért messze nem mondanám olyan jónak, Harvint meg én nagyon bírom, de vele mindig van valami, őt inkább OW (hello Ik 😀) poszton érzem kiemelkedőnek, nem n1 WR-nek, de ha egészséges lesz, és végig tudja tolni a szezont, akkor fasza lesz. Miller is jó TE
De Cruz és Nicks egyaránt kiemelkedően jó elkapó, és mögöttük ugyan csak Randle van felsorolva, egy tetszőleges 3-4. Seahawks-célponttal még elsőévesként is felveszi a versenyt, Myers meg azért annyit nem ront (pláne, hogy Elinak kb mindegy, ki a TE)
Saintsnél Colston nagyon fasza, meg Moore is szépen profitál Breesből, de valahogy nekem az a WR-sor mindig olyan lyukasnak tűnik. Mondjuk Graham nagyon jó TE, szal vehetjük, hogy itt is megvan a két kiemelkedő célpont, és Moore azért jobb, mint Randle egyelőre bőven, vagy Myers, talán emiatt lehetne feljebb, de mondom, nálam a NO-elkapósor mindig érdekes Brees miatt.Wyatt
persze én is úgy gondolom h sokat tesz a teljesítményükhöz brees kvalitása. de sok dropra nem emlékszem tavalyról. colston isten, akár csak graham. és olyan jó futójáték sem volt (avg.yard: 98) ami segítette volna őket.
(nem úgy mint atlantában a elsőésturnermásodikésturnerharmadikésfly 😛 )
szerintem összességében pont jól van összerakva a SEA elkapósor. van törpe, van atléta, mind ügyes kézzel. miller is ügyes, ha nem is gyors. cruz nagyon jó valóban és nicks is. nem tudom h milyen lesz a protection, a fal nem olyan jó már és bradshaw sem védi a második számú manning seggét, lesz ott hurry. akkor meg csökkenni fog a teljesítményük. (jó persze ez igaz NO-ra is).
nagyon szubjektív ez persze, de 2 top elkapó azért szerintem nem igazol egy 4.helyet. olyan sok csapatnak van.Miska84
off topik, de azért Silány elég jól teljesít nyomás alatt sztem...

Bengals se rossz sztem, AJ, Sanu, most jött Hamilton + Eifert, és ott van még a nagy ígéret Gresham is

Lions is elkarcolgat, liga legjobb WR-je mellett van egy 6'5-6'6os Durhamjük, akit eddig alig próbálgattak, Broyles is ígéret, Pettigrew + Schefler meg sztem jó TE-k

Én Rams passzjátéktól is sokat várok ,ott van Austin, aki Wyatt által már említett OW, van még Givens, Quick is, fiatalok mind, és TE-kkel sem állnak rosszul, Cook + Kendricks is használhatóak passzoknál.

Egyik sincs közel se egy Falconshoz, sztem velünk vannak egy szinten kb. Wayne ligaelit, de már öreg. T.Y nem első számú (még?), DHB évek óta ígéret, Fleener is csak ígéret egyelőre. Allen viszont tényleg remek

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk a Coltsot még mindig nem raknám sokkal feljebb, majd talán ha ebben a szezonban jól teljesítenek az elkapók

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
De Cruz és Nicks egyaránt kiemelkedően jó elkapóWyatt
meg azért ez is idetartozik:
cruz:  www.profootballfocus.com/blog/2013/01/21/signature-stats-drop-rate-wide-receivers/
nicks: tavaly 6szor volt kezdő kisebb-nagyobb sérülések miatt. 790 yard

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Top 30 elkapóból 2 sok csapatnak van, top 10ből kettő meg max kettőnek 😊peach
tudom, pl. nektek. egyet is értek. (mert szerencsések vagytok 😛)
de azért hakeemot nem tartom annak, cruzt is csak nagyon nehezen tudnám begyömöszölni a top 10be

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 631 — a new hope (again)
Top 30 elkapóból 2 sok csapatnak van, top 10ből kettő meg max kettőnek 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Melyiket előzné meg?Wyatt
hátrébb raknám..Miska84
Akkor a következő kérdés, melyik előzné meg 😊Wyatt
tehát csak pont ott jó? 😀
amúgy kb bármelyik a listáról. de a SEA NO mindenképp. ja bocs az ARi semmiképpMiska84
Te írtad, hogy vitatkoznál, engem meg érdekelt, hogyan gondolod
Nálam a GB, ha maradt volna Jennings első lenne
De a Sea meg a NO?
Percy Harvin, Sidney Rice, Golden Tate, Doug Baldwin, Zach Miller. Baldwinnak volt eddig egy közepes éve, Rice-nak mondjuk volt már jó is, de az 2009-ben volt, Tate is fejlődött, de azért messze nem mondanám olyan jónak, Harvint meg én nagyon bírom, de vele mindig van valami, őt inkább OW (hello Ik 😀) poszton érzem kiemelkedőnek, nem n1 WR-nek, de ha egészséges lesz, és végig tudja tolni a szezont, akkor fasza lesz. Miller is jó TE
De Cruz és Nicks egyaránt kiemelkedően jó elkapó, és mögöttük ugyan csak Randle van felsorolva, egy tetszőleges 3-4. Seahawks-célponttal még elsőévesként is felveszi a versenyt, Myers meg azért annyit nem ront (pláne, hogy Elinak kb mindegy, ki a TE)
Saintsnél Colston nagyon fasza, meg Moore is szépen profitál Breesből, de valahogy nekem az a WR-sor mindig olyan lyukasnak tűnik. Mondjuk Graham nagyon jó TE, szal vehetjük, hogy itt is megvan a két kiemelkedő célpont, és Moore azért jobb, mint Randle egyelőre bőven, vagy Myers, talán emiatt lehetne feljebb, de mondom, nálam a NO-elkapósor mindig érdekes Brees miatt.Wyatt
persze én is úgy gondolom h sokat tesz a teljesítményükhöz brees kvalitása. de sok dropra nem emlékszem tavalyról. colston isten, akár csak graham. és olyan jó futójáték sem volt (avg.yard: 98) ami segítette volna őket.
(nem úgy mint atlantában a elsőésturnermásodikésturnerharmadikésfly 😛 )
szerintem összességében pont jól van összerakva a SEA elkapósor. van törpe, van atléta, mind ügyes kézzel. miller is ügyes, ha nem is gyors. cruz nagyon jó valóban és nicks is. nem tudom h milyen lesz a protection, a fal nem olyan jó már és bradshaw sem védi a második számú manning seggét, lesz ott hurry. akkor meg csökkenni fog a teljesítményük. (jó persze ez igaz NO-ra is).
nagyon szubjektív ez persze, de 2 top elkapó azért szerintem nem igazol egy 4.helyet. olyan sok csapatnak van.

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Melyiket előzné meg?Wyatt
hátrébb raknám..Miska84
Akkor a következő kérdés, melyik előzné meg 😊Wyatt
tehát csak pont ott jó? 😀
amúgy kb bármelyik a listáról. de a SEA NO mindenképp. ja bocs az ARi semmiképpMiska84
Te írtad, hogy vitatkoznál, engem meg érdekelt, hogyan gondolod
Nálam a GB, ha maradt volna Jennings első lenne
De a Sea meg a NO?
Percy Harvin, Sidney Rice, Golden Tate, Doug Baldwin, Zach Miller. Baldwinnak volt eddig egy közepes éve, Rice-nak mondjuk volt már jó is, de az 2009-ben volt, Tate is fejlődött, de azért messze nem mondanám olyan jónak, Harvint meg én nagyon bírom, de vele mindig van valami, őt inkább OW (hello Ik 😀) poszton érzem kiemelkedőnek, nem n1 WR-nek, de ha egészséges lesz, és végig tudja tolni a szezont, akkor fasza lesz. Miller is jó TE
De Cruz és Nicks egyaránt kiemelkedően jó elkapó, és mögöttük ugyan csak Randle van felsorolva, egy tetszőleges 3-4. Seahawks-célponttal még elsőévesként is felveszi a versenyt, Myers meg azért annyit nem ront (pláne, hogy Elinak kb mindegy, ki a TE)
Saintsnél Colston nagyon fasza, meg Moore is szépen profitál Breesből, de valahogy nekem az a WR-sor mindig olyan lyukasnak tűnik. Mondjuk Graham nagyon jó TE, szal vehetjük, hogy itt is megvan a két kiemelkedő célpont, és Moore azért jobb, mint Randle egyelőre bőven, vagy Myers, talán emiatt lehetne feljebb, de mondom, nálam a NO-elkapósor mindig érdekes Brees miatt.

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Melyiket előzné meg?Wyatt
hátrébb raknám..Miska84
Akkor a következő kérdés, melyik előzné meg 😊Wyatt
tehát csak pont ott jó? 😀
amúgy kb bármelyik a listáról. de a SEA NO mindenképp. ja bocs az ARi semmiképp

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Melyiket előzné meg?Wyatt
hátrébb raknám..Miska84
Akkor a következő kérdés, melyik előzné meg 😊

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Melyiket előzné meg?Wyatt
hátrébb raknám..

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Melyiket előzné meg?

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000218122/article/nfls-top-10-receiving-corps-atlanta-falcons-rank-no-1Farky
azért ez több mint érdekes. tudnék vele vitatkozni. NYG? cruz nicks randle myers? a 4.? 😀

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ivutx0t5cusrj4vayzbw
NFL's top 10 receiving corps; Atlanta Falcons rank No. 1
Do Julio Jones and the Atlanta Falcons boast the NFL's top receiving corps? Chris Wesseling breaks out the top 10 list.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Hát ja. Petike ne fürdögéljen csatornákban cső részegen, és akkor még lehetnek is igényei. 😊 Amúgy meg punter tényleg van bőven. Azt mondjuk nem tudom, hogy mennyire komoly, hogy McAfee kickerkedni is tud. Láttam pár videót arról, hogy egész pofásakat rugdal kapura. Egy ilyen punter aki ha kell gólt is tud rugni, azért nem rossz, ha van a csapatnál. Ha Vina netán becsődölne, nem kéne év közben kajtatni valami csere után, ingyen háznál lenne,peterk2005
Meg UDFA ként aláírt Brandon McManus is, aki szintén K/P ráadásul egyáltalán nem szarral gurigázik, szóval azért kickerként nincs akkora szükség McAfee-re. Tény, hogy tényleg a franchise legkirályabb arca, de ezért túl sokat kér. A csatornában való úszkálást, meg nézzük már ez neki. Legalább vicces volt, nem úgy mint a drogozásért, meg gyilkolásért való letartóztatások.