NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Honnan lehet azokat a meccseket megszerezni?FearTomi
Én annak idején streamen élőben néztem meg a meccsek zömét, párat pedig az ESPNA adott le. Talán a TYT-n fent vannak még, de hogy seeder van-e még rájuk, azt nem tudom. Nézd meg. (A bowl meccset - fiesta bowl ha jól emlékszem - elraktam, azt oda tudom adni, ha megkeresel priviben.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Ebben az idényben "meg nem nevezett források szerint" (ezt úúúgy imádom 😊 ) kiegyensúlyozottabb playbookra számíthatunk, ami igencsak jót tehet Andris statjainak...peterk2005
ajánlom az elmúlt két évből megtekintésre pár Stanford meccset és képben leszel (hogy nagyjából) milyen offense-etek lesz.Fucu
Végignéztem Luck Stanfordos utolsó idényét - bekaptam én is a SuckForLuck horgot abban az évben 😊 - úgyhogy nem ismeretlen. De azért abban a Stanfordos offense-ben olyan fal volt Andráska előtt, amire egyelőre nem számítok Indyben. (Akkor sem, ha reményeink szerint az idei fal azért jóval jobb lesz, mint a tavalyi volt.) Úgyhogy olyan futójátékban nem reménykedem, de abban igen, hogy a 2TE-set sikeresebben megy idén, és Fleener is felveszi a tempót.peterk2005
Honnan lehet azokat a meccseket megszerezni?

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ebben az idényben "meg nem nevezett források szerint" (ezt úúúgy imádom 😊 ) kiegyensúlyozottabb playbookra számíthatunk, ami igencsak jót tehet Andris statjainak...peterk2005
ajánlom az elmúlt két évből megtekintésre pár Stanford meccset és képben leszel (hogy nagyjából) milyen offense-etek lesz.Fucu
Végignéztem Luck Stanfordos utolsó idényét - bekaptam én is a SuckForLuck horgot abban az évben 😊 - úgyhogy nem ismeretlen. De azért abban a Stanfordos offense-ben olyan fal volt Andráska előtt, amire egyelőre nem számítok Indyben. (Akkor sem, ha reményeink szerint az idei fal azért jóval jobb lesz, mint a tavalyi volt.) Úgyhogy olyan futójátékban nem reménykedem, de abban igen, hogy a 2TE-set sikeresebben megy idén, és Fleener is felveszi a tempót.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ebben az idényben "meg nem nevezett források szerint" (ezt úúúgy imádom 😊 ) kiegyensúlyozottabb playbookra számíthatunk, ami igencsak jót tehet Andris statjainak...peterk2005
ajánlom az elmúlt két évből megtekintésre pár Stanford meccset és képben leszel (hogy nagyjából) milyen offense-etek lesz.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Saunders nem szívja mellre nagyon a távozást: "One thing journalism taught me is that no one really cares to hear 'your side of the story.' So it's best to accept that and move on."

Luck pedig a változásokról: “It will be a detailed, exact offense. We have a fullback now…that will be the biggest difference people will notice.”

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként olvastam pár érdekes adatot Arians tavalyi offense-éről. Az egyik ilyen aspektus, hogy miközben Luck volt a liga leginkább támadott QB-je abban az értelemben, hogy hányszor értek oda hozzá, eközben a Colts használt a ligában a legtöbb RB/HB nélküli felállást. Ez annál is furcsább, mert amikor 7 ember védte Luckot, azokban a playekben a liga 3. legjobb DVOA mutatóját nyújtotta az offense. Ariansról mondjuk köztudott, hogy a vertikális offense megszállottja, de úgy néz ki néha túlzásba is vitte. Ebben az idényben "meg nem nevezett források szerint" (ezt úúúgy imádom 😊 ) kiegyensúlyozottabb playbookra számíthatunk, ami igencsak jót tehet Andris statjainak...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem csak Pittburghben, de Indy-ben is van aki szereti a különleges entrance-ot. Reggie ma reggel helikopterrel érkezett a TC-re. 😊



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Fleener a redditen kérdezz-felelekelt:
 www.reddit.com/r/IAmA/comments/1j26za/i_am_coby_fleener_american_football_nfl_player/
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
"The Indianapolis Colts today signed outside linebacker Daniel Adongo and waived tight end Weslye Saunders." Huuuha, a Rögbisre kíváncsi leszek.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Korrekt. Akkor TC-re fel!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
alá is írt: 4 év $7,896,398/ $6,414,617 garantált. $346,000 roster bónusz és $100,000 workout bónusz

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Na, végre megegyeztek Wernerrel!😊

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Szerintem a sérülésekre gondolt.
Az pedig nem kezdődik. Bradshawnál már megvolt. 😊 De mondjuk azt mondták a leigazolása után, hogy TC-re már rendben lesz. Bízzunk benne, van még pár napja rá.
Ahogy asszem Boyett is sérülten érkezett, bár róla nem nagyon tudni mást.Stez
szerintem is, csak mivel már korábban meglévő sérülésekről van szó, nehéz a 'kezdődik'-kel egyeztetni 😉

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Most látom, hogy új szmájlik vannak, hát fúj. 😀
Az előzőek sem voltak valami jók, na de ez.. 😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem a sérülésekre gondolt.
Az pedig nem kezdődik. Bradshawnál már megvolt. 😊 De mondjuk azt mondták a leigazolása után, hogy TC-re már rendben lesz. Bízzunk benne, van még pár napja rá.
Ahogy asszem Boyett is sérülten érkezett, bár róla nem nagyon tudni mást.

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
kezdődik? :/shady
igen, ma az újoncokkal, 27től meg a veteránokkal

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
kezdődik? :/
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Bradshaw PUP listán, John Boyett pedig Non-Football Injury

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Colliet teszteli a jetsFarky
Jo lesz a Jets Collienak, ott van a legkevesebb eselye megserulni😊FearTomi
Ha Geno lesz a kezdő QB, akkor nem biztos.iktriad
Majd, ha lesz hozza egy normalis csapata is.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 312 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Colliet teszteli a jetsFarky
Jo lesz a Jets Collienak, ott van a legkevesebb eselye megserulni😊FearTomi
Ha Geno lesz a kezdő QB, akkor nem biztos.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Colliet teszteli a jetsFarky
Jo lesz a Jets Collienak, ott van a legkevesebb eselye megserulni😊

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én nem bánnám ha jönne, minél nagyobb a verseny a TC-ben, annál jobb.
A Titanshez nehezebb is szerintem bekerülni.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Reméljük szerződteti a Titans, nem kell WR, jó lesz Whalen #4-nek.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 312 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hacsak a Titans nem szerződteti ma, Donald Jones jön holnap Indybe workoutra.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 312 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jajj, miért pont ők? 😊peterk2005
Meg Laurent Robinsont (és Braylon Edwardsot is). Van még kérdés? 😊Wyatt
Robinsont már nem, úgyhogy ő ment is tovább Bostonba. 😀