Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
(PM mellett) a legnagyobb kedvencem volt. Ha arra gondoltam, milyen NFL-mezre vágynék legjobban, mindig a kék 21-es lebegett a lelki szemeim előtt. Védőjátékban - amire amúgy kevésbé vagyok fogékony - számomra ő volt az etalon. Nagyon sajnálom.wmitty
az a baj, hogy az elmúlt 3 éve miatt már csak mint pénznyelő lehetett alkalmazni

több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
(PM mellett) a legnagyobb kedvencem volt. Ha arra gondoltam, milyen NFL-mezre vágynék legjobban, mindig a kék 21-es lebegett a lelki szemeim előtt. Védőjátékban - amire amúgy kevésbé vagyok fogékony - számomra ő volt az etalon. Nagyon sajnálom.

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bobzilla idei 6 millióját oda is adhatjuk szépen Atogwének 😊

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Tipikus sztori: elmegy egy riválishoz, és magához képest egészségesen hasznos tagja lesz a csapatnak.Escalade
LOL mint Marlin Jackson? 😀Höri
Jackson közel sem volt annyira frusztráló.
Nem költöttek rá ennyit (37 millió, 20 garantált, 9 meccsért), ráadásul pont előtte nyerte el a defensive MVP címet. Hidd el, fog ő még 9 meccset játszani valahol.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tipikus sztori: elmegy egy riválishoz, és magához képest egészségesen hasznos tagja lesz a csapatnak.Escalade
LOL mint Marlin Jackson? 😀Höri
no comment!!!!


amúgy Sandersre:
2010 - 15 games missed
2009 - 14 games missed
2008 - 10 games missed
2007 - 1 game missed
2006 - 12 games missed
2005 - 2 games missed
2004 - 10 games missed
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tipikus sztori: elmegy egy riválishoz, és magához képest egészségesen hasznos tagja lesz a csapatnak.Escalade
LOL mint Marlin Jackson? 😀

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Papírforma. Kulcsa volt a SB évnek, de 2007 óta nem sok jót lehet róla mondani. Nem fog hiányozni.

Tipikus sztori: elmegy egy riválishoz, és magához képest egészségesen hasznos tagja lesz a csapatnak.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
b, Sanders cutHöri
Másfél héttel később, de megvan.marci
Game Over. Ezt már réges régen meg kellett volna húzni. Jöhet egy safety a drafton.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
b, Sanders cutHöri
Másfél héttel később, de megvan.
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ez engem is érdekelne, miért tiltják be?
Itt van egy best of Swinging Gate videó, elég érdekes játékok alakulnak ki belőle:
http://www.youtube.com/watch?v=IqbLmdkP21kSobri Jóska
videónál a 2 lájkos komment:

It's not the defense "falling for it" it's just you have to keep your asignment and it's totalt non conventional, D line has to line up with the O line incase of a screen and the line backers need to pick a man (which is impossible to do in 3 seconds with your other team mates) cause zone won't work and the safeties are still gonna zip around but the QB is still open for a run in every play. The defense loses every time

gyanús 😊

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
23 millió amúgy a tag, nem 21
túl gyors voltam és Schefter elsőre elbaszta, utána meg nem volt kedvem kijavítani

a legújabb forrás egyébként 4 év,72 milliót ír http://gantdaily.com/2011/02/17/report-colts-offer-manning-four-year-72-million-contract/
hiába mond Irsay 5-6 évetHöri
Teljesen korrekt lenne szerintem.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
az NCAA-ben most fogják betiltani 😊JJ Tiller
😮 miért tiltanak be egy formációt? 😊JSanyo
Ez engem is érdekelne, miért tiltják be?
Itt van egy best of Swinging Gate videó, elég érdekes játékok alakulnak ki belőle:
http://www.youtube.com/watch?v=IqbLmdkP21k

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
23 millió amúgy a tag, nem 21
túl gyors voltam és Schefter elsőre elbaszta, utána meg nem volt kedvem kijavítani

a legújabb forrás egyébként 4 év,72 milliót ír http://gantdaily.com/2011/02/17/report-colts-offer-manning-four-year-72-million-contract/
hiába mond Irsay 5-6 évet

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Jerry Richardson biztos ezért alázta Manninget mert tudta hogy többet fog majd keresni mint ő a csapatávalOrk
Szerintem csak lockoutot akar, ezzel elkerülve a Manning vs. Panthers összecsapást.

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Jerry Richardson biztos ezért alázta Manninget mert tudta hogy többet fog majd keresni mint ő a csapatával
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Manning megkapta a franchise taget.
20.96 milliót keresne így ha nem kapna új szerződést és lenne szezon.Höri
Ez volt az értelmes lépés. Ebben a bizonytalanságban nem lehet normálisan megállapodni, hiszen egy csomó feltétel nem ismert (pl. salary cap). Majd akkor lesz Manning szerződés, ha a kollektív már megvan.peterk2005
Most is megy a matek (6 éves szerződésről csicseregnek a madarak=Irsay). A taget biztos, ami biztos rátették.

több mint 13 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Manning megkapta a franchise taget.
20.96 milliót keresne így ha nem kapna új szerződést és lenne szezon.Höri
Ez volt az értelmes lépés. Ebben a bizonytalanságban nem lehet normálisan megállapodni, hiszen egy csomó feltétel nem ismert (pl. salary cap). Majd akkor lesz Manning szerződés, ha a kollektív már megvan.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 13 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Manning megkapta a franchise taget.Höri
A Népsportnak a hírhez fűzött kommentárjában olvastam:
"... talán egyik csapat sem függ egyik játékosától annyira, mint az Indianapolis Colts". Nem tudnék vitatkozni vele.
Más szóval úgy is mondhatnánk: mindent megér (nekünk).

Otthonom MisColts
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
az NCAA-ben most fogják betiltani 😊JJ Tiller
😮 miért tiltanak be egy formációt? 😊

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
kerhetned egyertelmubbenFake
Igazából ennél is egyszerűbb a helyzet.
Azzal a céllal tettem fel a kérdést, miszerint "emlékszik-e valaki", mert szerettem volna megtudni, hogy emlékszik-e valaki.
(JJ sem válaszolt erre; egy cikket linkelt be, amiben nincs szó a Coltsról, vagy erről a meccsről.)
Gondoltam, ha reagál valaki, tudnánk beszélgetni erről az érdekes dologról. de ha nem, nem.wmitty
az NCAA-ben most fogják betiltani 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Manning megkapta a franchise taget.

20.96 milliót keresne így ha nem kapna új szerződést és lenne szezon.Höri
abból 15 millió lenne a Caldwell miatti fájdalomdíj...

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Manning megkapta a franchise taget.

20.96 milliót keresne így ha nem kapna új szerződést és lenne szezon.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na újabb egy hétig még tuti hordom a sigem.

bomba hír, Ron Turner WR coach és Frank Reich QB coach helyet cserél 😀Höri
championship? 😀JSanyo
nagyon érik.
nagyon nagyon érik.

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
na újabb egy hétig még tuti hordom a sigem.

bomba hír, Ron Turner WR coach és Frank Reich QB coach helyet cserél 😀Höri
championship? 😀

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na újabb egy hétig még tuti hordom a sigem.

bomba hír, Ron Turner WR coach és Frank Reich QB coach helyet cserél 😀