Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 5 éve
karak Indianapolis Colts 40
Közben Barr jmd-zet egyet.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Érdekes kísérlet, bááár .... a statisztikához értő civil énem azért belül hangosan sírt amikor megláttam hogy hogyan számol. 😀 😀

Szerintem nem vette észre a szerző, hogy a végén lényegében az eredményességet és a total cap spendinget arányítja egymással. Azt meg 32 darab egyszerű művelettel is elő lehetett volna állítani, nem kellett volna ezervalahány játékos "értékét" egyenként szorozgatni. (Röviden: ha fogta volna a pff team összteljesítményt és arányította volna a spotrac total cap spendinghez, ugyanez a sorrend jött volna ki neki. És ugyanezt is jelentette volna. Sőt, még pontosabb is lett volna, mert nem kavar a snapszámmal, ami csak bezavar a képbe, mert a playbookon is múlik, hogy egy offense hány snapet játszik egy évben. Mennyit futnak, milyen pass conceptek vannak, west coast, air raid, miegymás. Szóval a snapszám nem feltétlenül korrelál a minőséggel.)

Azért egy elolvasást megért. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Te jo uram atyam, a rotacios Za'Darius Smith negy evre 66 milliot kap. A csavo soha eleteben nem volt stabil kezdo teljes idenyben.

Vicc. De legalabb nem ide jon.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 ftw.usatoday.com/2019/03/nfl-teams-cap-spending-efficiency

erdekes kis elemzes, igy meg nem lattam kimutatva, hogy ki mennyit is "er". nyilvan nem lehet tul komoly kovetkezteteseket levonni.

a lenyeg, hogy megnezi az adott poszt teljes erteket:
minden jatekos PFF grade-je szorozva a jatekos snapjeivel (ez a jatekos "teljesitmenye") , majd a kapott szammal leosztotta az adott poszton jatszo jatekosok fizetesenek teljes osszeget.

ez utan a kapott poszt ertekevel megszorozza az jatekos teljesitmenyet, az igy kapott osszeg a "real market value" (valos piaci erteke).
ebbol mar csak levonja a jatekos valos fizeteset, es meg is kapta, hogy tul vagy epp alul van-e fizetve az adott playa.

spoiler:
2.ak vagyunk a listan a Pats utan (a top10 csapatbol csak a Steelers nem lett PO-s tavaly).

eleg szep korrelacio van a csapatok pontkulonbsege es ez a statisztika kozott. (akik itt elol vannak, azok rendre pluszban is zarjak a szezont, pontokban es amugy gyozelmekben is).

ahogy emlitettem is, sokat nem erdemes azert belelatni, mert alapbol a PFF szamaibol indul ki, amit nem lehet szentirasnak venni.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Stez, te csak végletekben tudsz beszélni. Funches egy használhatatlan fos, Ballard első draftja szar, a liga legszarabb elkapógárdája van itt.peterk2005
Nem, en erthetoen beszelek es irok. Csak te szokas szerint nagyon ugyesen kiforgatod a szavaimat es visszakopod vegletekben a velemenyem. Megszoktam mar.
Stez
Szó szerint azokat a szavakat használtad, amit írtam, nem kellett semmit kiforgatni.

Preston Smith-t picit sajnálom, szerintem ő fit lett volna ide. Nekem a 13 per sem tűnik soknak, főleg hogy csak 16 a garantált. Ha Houston nem jön, elfogytak az upgrade-et jelentő rusherek. Érik egy edge rusher top pick is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/JosinaAnderson/status/1105479361132670976
Evi 13, ennyiert jo hogy nem jott. Eddig igazabol azt csinaljak Ballardek amit mondtak: nyitottak, probalkoznak, de ami a legfontosabb, nem fognak B es C kategorias jatekosoknak A-s penzt adni.

Tovabbra is bizok Desir + Geathers re-signban, edge-ben meg majd Turay-Muhammad ellesznek a speedrush reszevel. A masik oldalra ugy is erosebb embocot akarunk (Sheard/Hunt v Lewis).
Ezert is hozzuk majd 2.korben Charles Omenihut, aki tipikus Sheard klon lesz nalunk eros oldalra.

Elsoben meg tovabbra is Chauncey Gardner-Johnson lenne az alompick.
Ejj, lehetne mar draft, nagyon kivancsi vagyok, milyen posztokra viszunk. Ha Ballard drafton is ugyan ugy tolja, mint eddig, akkor az elso meg a ket masodik korunk is a falakba fog menni.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Amos a Packershez ment, ahogy Smith is.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért jó lenne egy saftey meg pass rusher, Preston Smith nem lett volna jó nálunk?
karak
A passrush piac ki lett herélve, marad kb Houston és Ansah, mindkettő jókora rizikó, de az FO szerintem rövid távon vállalhat rizikót.

A safety piacon kb Earl Thomas. Clinton-Dix és Tre Boston maradt fiatalabbak közül.
Tony Adams
Ansah a palyan jo, csak mar mindene mutve volt egyreszt, masreszt meg alapbol 48 evesen erkezett a draftra, igy mostanra mar mindjart 30 eves. Vele kapcsolatban a sok serules miatt egyeves prove itban lenne okos gondolkodni. En birom Ansaht, nem is rossz jatekos, viszont az elmult masfel eveben valahogy az volt az erzesem, hogy konkretan kifogyott a tank.

ET nem lesz Colt, o a piacnyitas elott megmondta, hogy evi 15 milliot akar. Es Collinsek utan ez nem is irrealis. Ennyit mi nem adunk neki. Clinton-Dix meg... Nem tudom, tole odzkodom. Vele hozzaallasbeli problemak voltak a Packersnel, sokszor kerulte az utkozest es nem doglott meg a palyan. Akkor szedte magat ossze, amikor contract yearbe lepett, hirtelen kurvara tudott jatszani.

Houstonnak az ugynokevel Ballard allitolag tegnap kapcsolatba lepett, meg Belichickek is. Kerdes, mennyire komolyan gondolkozunk benne. En nem latom eselyet ennek sem, mert azert Houston meg meg tud kapni valahol annyit, amennyit szerintem viszont mar nem er. Es ha szerintem nem eri meg, akkor Ballard meg egyenesen rohogne.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Stez, te csak végletekben tudsz beszélni. Funches egy használhatatlan fos, Ballard első draftja szar, a liga legszarabb elkapógárdája van itt.

Nem vagyok elájulva ettől a Funches igazolástól, de várjuk meg már, hogy mi lesz ebből. Valószínűleg a 10 millát nem éri meg, de ki tudja? Előre értelmetlen kijelenteni, hogy vele nem lesz jobb az elkapó sor, mert nem tudjuk mi lesz a szerepe. Ebron sem tűnt upgrade-nek, aztán dropok ide, vagy oda, Kelce szintű TE-n kívül ma már senkiért nem adnám. Mert egy RZ freak, nem kis részben pl. miatta lettünk középszer RZ csapatból liga 2. legjobb RZ csapata tavaly. Az a gyanúm, hogy nem csak Ballard van megveszve egy benga elkapóért, hanem Reich is benyújtotta az igényét. Ez az igazolás amolyan poo man's Jeffery féle lépés lehet, valószínűleg van Reich playbookjában egy fejezet, ami ilyen elkapóra van írva, és nem tudtuk kijátszani. Meglátjuk jövőre mi lesz. Ezzel együtt - le is írtam - én is inkább Williamsnek adtam volna több évet, akár 12 körüli átlaggal is, ő nekem is jobban tetszett volna. De felfogom, hogy fotelból vagyok okos, és ebből a fotelből sokkal szarabb a rálátás a pályára, mint a GM foteljéből.. 😊 Főleg egy olyan GM-éből, aki eddig bizonyított is. Szóval várjuk ki.

Próbálva megérteni a lépést: lehet, hogy Ballard nem akart hosszabb távra top fizetésű veterán elkapót, mert tervez egyet draftolni valamelyik korai pickkel. Ha így lesz, akkor számításba kell venni, hogy kb. 5 roster hely lesz, és T.Y., Funchess plusz az új draftolt elkapó el fog vinni hármat. És akkor ott lesz még Cain, akiben ha csak megközelítóleg annyi potenciál lesz, mint ami tavaly kinézett, akkor ő tuti lock a 4. helyre. És visszahoztuk Chester Rogerst is, mégpedig nem is eredeti körös, hanem állítólag 2. körös tenderrel. Ergó nem akarjuk elengedni. Ami megint egy kritizálható lépés, ha csak a 2018-at nézem. Viszont az is igaz, hogy előtte Rogers volt a Cain, korábban úgy nézett ki, hogy ő lesz a következő Collie a semmiből. Aztán jött az idei dropolós idénye, de így is a 2. legtöbb yardot termelte. Ha Hynes-t a preseason v. az első pár meccse alapján ítéltük volna meg, már nem lenne a csapatnál, aztán lám, kiderült, hogy igenis érték. Valamit Rogersben is láthatnak. És akkor még ott lesz Pascal is, Marcus Johnsont is visszahoztuk ERFA-ként. Szóval van abban logika, hogy ha draftolni is akarunk, és a fiatalokban is látunk ktraftot, akkor ne hozzunk 3-4-5 évre elkapót, 10+ millióért. Egy évre meg nem nagyon vannak jobb opciók, mint a Grant, Funches félék, akik vagy nem jók, vagy kénytelenek prove-it aláírni, mert eddig nem bizonyítottak, de fiatalok, és adnak nekik még egy esélyt. Ilyen volt Ebron és most ilyen Funches is. Egy év alatt vagy kiderül vagy beborul.

U.i.: Az idei draftunk meg ha úgy sikerül, mint Ballard első "szar" draftja, hogy jön egy Hooker, Wilson, Marlon Mack, Anthony Walker, Grower Stewart ötös, akikből Hooker elit potenciál, Mack jó, Tony Walker teljesen korrekt MLB, a rádiót is rá lehet adni, Stewart a kezdő NT-nk lesz Woods után (már tavaly is ő volt a második félévben), és arra a szerepre ami az övé hasznos, plusz jön egy Wilson, aki so-so, kínlódik is meg nem is, szar is meg jó is, lehet belőle még akármi, szóval ha jön idén is egy ilyen ötös fogat, én már azzal is elégedett leszek, Mert már ez is átlag feletti draft lesz akkor.
peterk2005
Nem, en erthetoen beszelek es irok. Csak te szokas szerint nagyon ugyesen kiforgatod a szavaimat es visszakopod vegletekben a velemenyem. Megszoktam mar.

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
Azért jó lenne egy saftey meg pass rusher, Preston Smith nem lett volna jó nálunk?
karak
A passrush piac ki lett herélve, marad kb Houston és Ansah, mindkettő jókora rizikó, de az FO szerintem rövid távon vállalhat rizikót.

A safety piacon kb Earl Thomas. Clinton-Dix és Tre Boston maradt fiatalabbak közül.
több mint 5 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Szerintem Stez azért fikázza Funchesst, mert fantasy-n be akarja húzni hátsó körökben😏
több mint 5 éve
karak Indianapolis Colts 40
Azért jó lenne egy saftey meg pass rusher, Preston Smith nem lett volna jó nálunk?
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.stampedeblue.com/2019/3/12/18260983/film-room-what-does-new-colts-receiver-devin-funchess-bring-to-the-team

tenyleg kifejezetten jol futja az utvonalakat, ha megtanulna konzisztensen elkapni is, jo kis deal lehet meg ez. tovabbra is orom-boldogsag, foleg a hir utan, h Bell-ert nem megyunk 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
 twitter.com/ProFootballTalk/status/1105476458921766913
több mint 5 éve
malloy Indianapolis Colts 304 — malloy
Kicsit olyan érzésem van, hogy Ballard minden jó nevű játékosnak veri fel az árát, de idehozni egyiket sem akarta. Funchessnél meg nem szállt ki időben! 😀
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
Állítólag Amos minket is érdekelt, de kiszálltunk, és még rajta ülünk a Bell vonaton.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kíváncsi vagyok Desir kap e ma ajánlatot,és mit szól Ballard hozzá. Örülnék, ha maradna.
Tony Adams
Hirek szerint az egyik legkeresettebb CB. Tegnap a Giantset meg a Friscot irtak, mint fo eselyest, akik veteran CB-t akarnak igazolni.

Tovabbra is bizok benne, hogy vmi kisebb discounttal marad nalunk, csak itt kapta meg vegul az eselyt.
De ha megy, akkor a Hairston/Wilson duobol igazan jo lenne ha legalabb az egyik felnone Kenny Moore melle (na nem magassagban 😀 )

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
Kíváncsi vagyok Desir kap e ma ajánlatot,és mit szól Ballard hozzá. Örülnék, ha maradna.
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Akkor, hogy az ellenkező tábort erősítsem, én Funnak jobban örülök, mint Williamsnek.

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Stez, te csak végletekben tudsz beszélni. Funches egy használhatatlan fos, Ballard első draftja szar, a liga legszarabb elkapógárdája van itt.

Nem vagyok elájulva ettől a Funches igazolástól, de várjuk meg már, hogy mi lesz ebből. Valószínűleg a 10 millát nem éri meg, de ki tudja? Előre értelmetlen kijelenteni, hogy vele nem lesz jobb az elkapó sor, mert nem tudjuk mi lesz a szerepe. Ebron sem tűnt upgrade-nek, aztán dropok ide, vagy oda, Kelce szintű TE-n kívül ma már senkiért nem adnám. Mert egy RZ freak, nem kis részben pl. miatta lettünk középszer RZ csapatból liga 2. legjobb RZ csapata tavaly. Az a gyanúm, hogy nem csak Ballard van megveszve egy benga elkapóért, hanem Reich is benyújtotta az igényét. Ez az igazolás amolyan poo man's Jeffery féle lépés lehet, valószínűleg van Reich playbookjában egy fejezet, ami ilyen elkapóra van írva, és nem tudtuk kijátszani. Meglátjuk jövőre mi lesz. Ezzel együtt - le is írtam - én is inkább Williamsnek adtam volna több évet, akár 12 körüli átlaggal is, ő nekem is jobban tetszett volna. De felfogom, hogy fotelból vagyok okos, és ebből a fotelből sokkal szarabb a rálátás a pályára, mint a GM foteljéből.. 😊 Főleg egy olyan GM-éből, aki eddig bizonyított is. Szóval várjuk ki.

Próbálva megérteni a lépést: lehet, hogy Ballard nem akart hosszabb távra top fizetésű veterán elkapót, mert tervez egyet draftolni valamelyik korai pickkel. Ha így lesz, akkor számításba kell venni, hogy kb. 5 roster hely lesz, és T.Y., Funchess plusz az új draftolt elkapó el fog vinni hármat. És akkor ott lesz még Cain, akiben ha csak megközelítóleg annyi potenciál lesz, mint ami tavaly kinézett, akkor ő tuti lock a 4. helyre. És visszahoztuk Chester Rogerst is, mégpedig nem is eredeti körös, hanem állítólag 2. körös tenderrel. Ergó nem akarjuk elengedni. Ami megint egy kritizálható lépés, ha csak a 2018-at nézem. Viszont az is igaz, hogy előtte Rogers volt a Cain, korábban úgy nézett ki, hogy ő lesz a következő Collie a semmiből. Aztán jött az idei dropolós idénye, de így is a 2. legtöbb yardot termelte. Ha Hynes-t a preseason v. az első pár meccse alapján ítéltük volna meg, már nem lenne a csapatnál, aztán lám, kiderült, hogy igenis érték. Valamit Rogersben is láthatnak. És akkor még ott lesz Pascal is, Marcus Johnsont is visszahoztuk ERFA-ként. Szóval van abban logika, hogy ha draftolni is akarunk, és a fiatalokban is látunk ktraftot, akkor ne hozzunk 3-4-5 évre elkapót, 10+ millióért. Egy évre meg nem nagyon vannak jobb opciók, mint a Grant, Funches félék, akik vagy nem jók, vagy kénytelenek prove-it aláírni, mert eddig nem bizonyítottak, de fiatalok, és adnak nekik még egy esélyt. Ilyen volt Ebron és most ilyen Funches is. Egy év alatt vagy kiderül vagy beborul.

U.i.: Az idei draftunk meg ha úgy sikerül, mint Ballard első "szar" draftja, hogy jön egy Hooker, Wilson, Marlon Mack, Anthony Walker, Grower Stewart ötös, akikből Hooker elit potenciál, Mack jó, Tony Walker teljesen korrekt MLB, a rádiót is rá lehet adni, Stewart a kezdő NT-nk lesz Woods után (már tavaly is ő volt a második félévben), és arra a szerepre ami az övé hasznos, plusz jön egy Wilson, aki so-so, kínlódik is meg nem is, szar is meg jó is, lehet belőle még akármi, szóval ha jön idén is egy ilyen ötös fogat, én már azzal is elégedett leszek, Mert már ez is átlag feletti draft lesz akkor.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 491 — LIGHTS OUT!
Hát azért megnézném ki gondolta elitnek Gilmore-t mielőtt a pecchez igazolt. Egyetemen nagy király volt, meg első évében. Aztán minden baj volt vele, és nem csak az üveg test, hanem játékban sem volt jó.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Szerintem Ballard elso draftja sem sikerult szarul, csak a tavalyi elhomalyositja.
Akkor meg Grigson scoutjaival dolgozott egyutt.
Az elso 3 kor ami gazul nez ki egyelore (+ Banner), de Hooker + Wilson meg javithat rajta.
De utana jott a kezdo MLB-nk, a kezdo futonk, az egyik CB-nk meg egy hasznos DT is.

A KC-tol szerintem nem vagyunk lemaradva, a vedelmunk szerintem tavaly is jobb volt, mint az ovek. Egyedul a Houston/Jones/Ford trioval felero pass rushunk nem volt, de iden mar nekik se lesz.

A Patsel mindig szamolni kell amig ott van BB + Brady.

En a Brownstol meg a Chargerstol varok nagy evet iden az AFC-ben.

Illetve nagyon adnam, ha Murray az NFC-be kerulne. Mayfield, Mahomes pont eleg, nem kell meg egy csoda QB az NFC-be.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Kinek mi. Engem Funchesstol a hideg kiraz, de ezt mar hetekkel korabban irtam, hogy remelem, ot nem hozzuk. Ballard jo nagy kuki, hogy igy kiszurt velem.

Az mondjuk egy pillanatig sem zavar, hogy Mosleyk es Collinsok nem jonnek evi 14-17 millioert, ettol fuggetlenul viszont ott tartunk, hogy aki ertelmes es egybol erositest jelent, azt nem tudod elhozni 10 millio alatt.

De meg a legnagyobb zseni BB is a zsebebe nyul olykor es elhoz egy-egy olyan jatekost dragabban, akiben sokat lat, Ballard viszont egy-egy ilyen Gilmore-huzasra sem hajlando.

A problema itt viszont az, hogy a csapat jo, de ahhoz, hogy a Chiefset beelozzuk, kurva sokat es sok helyen kellene javulnunk, a New Englandrol pedig mar nem is beszelek. Es ezeket nem lehet mind megoldani a draftrol. Jo dolog, hogy Ballard all-pro faszikat talalt, de az elso draftja meg peldaul szarul sikerult. Nem lehet arra alapozni sem, hogy akkor majd minden draftrol jon egy Nelson es egy Leonard, es a vedelembe meg az offense-be is mindig be tudunk illeszteni egy olyan tehetseget, akik egybol oriasi pluszt adnak az adott egyseghez.

Egy favoritom ismet van, Mathieu utan ugyanis a Chiefs ki fogja rakni valoszinuleg Berryt, eseteben az sem izgat, hogy 30 eves, az a csavo egy zseni, egy leader, ot nagyon el kellene hoznia Ballardnak. Kellenek vetarnok is, akik tapasztalatot adnak a csapatnak.
Stez
Így van, Berry elhozható lesz apróért a többiekhez képest, és vagy kapsz allpro safety-t, vagy egy kórházi számlát. De még mindig olcsóbb és nem baszod tönkre a franchise-t, ha nem jön be. És igen, alkalmanként BB is hoz drágán FA-t. De elitet, és nem olyat, aki azért kap nagy pénzt, mert egy szar FA classban ő a király félszeműként. Például Earl Thomasnak odaadok 15 misit, mert ő elit safety ellentétben az általad felsoroltakkal. Más kérdés, hogy ő nektek pl pont nem kell mert ott megvagytok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kinek mi. Engem Funchesstol a hideg kiraz, de ezt mar hetekkel korabban irtam, hogy remelem, ot nem hozzuk. Ballard jo nagy kuki, hogy igy kiszurt velem.

Az mondjuk egy pillanatig sem zavar, hogy Mosleyk es Collinsok nem jonnek evi 14-17 millioert, ettol fuggetlenul viszont ott tartunk, hogy aki ertelmes es egybol erositest jelent, azt nem tudod elhozni 10 millio alatt.

De meg a legnagyobb zseni BB is a zsebebe nyul olykor es elhoz egy-egy olyan jatekost dragabban, akiben sokat lat, Ballard viszont egy-egy ilyen Gilmore-huzasra sem hajlando.

A problema itt viszont az, hogy a csapat jo, de ahhoz, hogy a Chiefset beelozzuk, kurva sokat es sok helyen kellene javulnunk, a New Englandrol pedig mar nem is beszelek. Es ezeket nem lehet mind megoldani a draftrol. Jo dolog, hogy Ballard all-pro faszikat talalt, de az elso draftja meg peldaul szarul sikerult. Nem lehet arra alapozni sem, hogy akkor majd minden draftrol jon egy Nelson es egy Leonard, es a vedelembe meg az offense-be is mindig be tudunk illeszteni egy olyan tehetseget, akik egybol oriasi pluszt adnak az adott egyseghez.

Egy favoritom ismet van, Mathieu utan ugyanis a Chiefs ki fogja rakni valoszinuleg Berryt, eseteben az sem izgat, hogy 30 eves, az a csavo egy zseni, egy leader, ot nagyon el kellene hoznia Ballardnak. Kellenek vetarnok is, akik tapasztalatot adnak a csapatnak.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Én Tyrell Williamstől sem vagyok hasraesve, tök középszer elkapó, csak a fos felhozatal miatt tűnik ő jónak, még abban sem vagyok biztos, hogy hamarabb vinném, mint Funchesst. Csak a draftról érdemes építkezni, FA-ről stopgap játékosokat kell hozni, akik vagy beválnak vagy nem, de nem kötöd magadhoz sokáig nagy pénzekkel. Majd nézd meg egy év múlva mennyire bejöttek a tegnapi igazolások. Pozitív mérlegű csapat nem nagyon lesz a nagy bevásárlók közül. Ott tartunk a cap emelkedése miatt, hogy az ilyen 1 év 10-13 millás szerződés egy egyszerű prove it deal. Nekem tetszik Ballard munkája, pont ilyen nímandokból épít rostert, illetve a draft a fontos a csapat gerince szempontjából. És ebbe beleillik Funchess leigazolása is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.