Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 5 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Ugyan az történik ami tavaly.Mindenki vegyen egy popcornt és mozizzunk ahogy a top FA-k kimennek. Csak ezt a “Nem éri meg ezt a pénzt” dumát ne nyomja le senki a torkomon. Kit akarunk megfizetni? Kire spórolunk? Az öt év múlva lejáró Leonardra?

Collins és Flowers is kibaszott nagy upgrade lett volna ennek a védelemnek és leszarom a leszart szart is, hogy mennyibe került amikor van 100millánk.
szampi#33
mert Ballard + Reich COLTure-t epitenek. es oda 1 olyan eset sem fer be, hogy odaadjuk a nagy penzt egy kulsosnek.
minden erkezonek ugyan ugy be kell allnia a sorba, es az oltozo reszeve kell valniuk. nem lehet egyenieskedes. Csak olyan ember johet, akinek egyezik a mentalitasa a tobbi 53-al meg Reichekkel, es bizonyitania is kell nalunk, hogy megeri a nagy penzt.
Ez alapbol kizar minden nagyobb FA-t.
Borbinho
Most már mindent értek, mind a 31 csapat hülye csak mi vagyunk helikopterek. Miért ne tudna egy Collins az öltöző/védelem vezére lenni? Miért befolyásolja a többi 52 játekos/öltöző morálját ha valaki a képességeinek megfelelő fizetést kapja?

Értem amit szeretnél mondani, én is a draftról való építkezést preferálom, mert láthatjuk egy év alatt egy All pro és egy DROY díjas srác is érkez(het), de ez nem szabadna, hogy ennyire kizárja a top FA igazolásokat.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ugyan az történik ami tavaly.Mindenki vegyen egy popcornt és mozizzunk ahogy a top FA-k kimennek. Csak ezt a “Nem éri meg ezt a pénzt” dumát ne nyomja le senki a torkomon. Kit akarunk megfizetni? Kire spórolunk? Az öt év múlva lejáró Leonardra?

Collins és Flowers is kibaszott nagy upgrade lett volna ennek a védelemnek és leszarom a leszart szart is, hogy mennyibe került amikor van 100millánk.
szampi#33
mert Ballard + Reich COLTure-t epitenek. es oda 1 olyan eset sem fer be, hogy odaadjuk a nagy penzt egy kulsosnek.
minden erkezonek ugyan ugy be kell allnia a sorba, es az oltozo reszeve kell valniuk. nem lehet egyenieskedes. Csak olyan ember johet, akinek egyezik a mentalitasa a tobbi 53-al meg Reichekkel, es bizonyitania is kell nalunk, hogy megeri a nagy penzt.
Ez alapbol kizar minden nagyobb FA-t.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ugyan az történik ami tavaly.Mindenki vegyen egy popcornt és mozizzunk ahogy a top FA-k kimennek. Csak ezt a “Nem éri meg ezt a pénzt” dumát ne nyomja le senki a torkomon. Kit akarunk megfizetni? Kire spórolunk? Az öt év múlva lejáró Leonardra?

Collins és Flowers is kibaszott nagy upgrade lett volna ennek a védelemnek és leszarom a leszart szart is, hogy mennyibe került amikor van 100millánk.
szampi#33
Gondolkozz, jovore szabadugynok lesz TROUT!

több mint 5 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Ugyan az történik ami tavaly.Mindenki vegyen egy popcornt és mozizzunk ahogy a top FA-k kimennek. Csak ezt a “Nem éri meg ezt a pénzt” dumát ne nyomja le senki a torkomon. Kit akarunk megfizetni? Kire spórolunk? Az öt év múlva lejáró Leonardra?

Collins és Flowers is kibaszott nagy upgrade lett volna ennek a védelemnek és leszarom a leszart szart is, hogy mennyibe került amikor van 100millánk.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Flowers koveti Patriciat Detroitba. Eddig igazabol semmi meglepo sincs, ezeket a nevelet mi sem hittuk el, maximum remenykedtunk. Van 999 millionk, de az elmult evekkel ellentetben nem idegeskedem, ezek horribilis penzek, ezek a sracok nagyon nem ernek ennyit.

Ansaht elneznem nalunk egyebkent, bar o nem fiatal. Mar a draftra is ven kukikent erkezett.

több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Flowers—> Lions
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem is kell a mi oltozonkbe ilyen, aki csoportrivalishoz atmegy, ha ott kapja a legtobbet.
Hooker felszed + 20 fontot, atmegy ballhawk box safetybe (LOL), majd elhozzuk 1.korben Gardner-Johnsont es gecijok leszunk
Azert fogadni nem mernek ra

Arra viszont igen, h megint nem hozunk senki nagy nevet (es lehet amig Ballard itt lesz, nem is fogunk). Ertsd Mosley, v barki, aki top penzt kerne.
Kb 1.5 eve azt szajkozzak, hogy sajat draftoltat kell es fogjak megfizetni.
Desir vissza fog jonni discountos dealen (nem Glowinski szintun, de mondjuk 10-12 helyett alair 8ert), meg hozunk 1-2 rookie dealbol lejaro, scheme-fit playat, kis garantalttal.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Baromira imadtam volna Collinst itt, de nem banom, hogy ennyiert nem hoztuk el. En Byardnak fizettem evi 13 milliot GM-ben, de mar nala is soknak veltem ezt, o meg tizezerszer jobb Collinsnal.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ennyi, Collins a Washingtonhoz megy.
Stez
Kivancsi leszek,hogy mennyiert
Bence94
6 év 84 45 gari szíp
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Ennyi, Collins a Washingtonhoz megy.
Stez
Kivancsi leszek,hogy mennyiert
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ennyi, Collins a Washingtonhoz megy.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/IndySportsOne/status/1105167547324862466

Remeljuk, Ballard megfuzi, hogy irjon ala evi 3 millio dollarert! XD
A masik csapat a Redskins.
Stez
Nekem ez a Indi Sports One nem túl hiteles forrás. Követem őket instán és néha olyan faszságokat posztolnak, hogy csak nézek. Inkább olyan kontentet tolnak amit szeretnènek.

A trade részében reméle igazad lesz én sem akarom JB-t csapaton kívül látni, de Foles-on kívül nem tudom kiben gondolkozhat egy csapat.
szampi#33
Pedig eleg sok helyen hozzak, es Schefterre hivatkoznak, gondolom a musoraban mondta. Es azt irjak, nagyon kolcsonos a szerelem, Collins nagyon nezegeti az Indyt es allitolag a Colts is vinne. Itt a kerdes nyilvan a penz lesz, mert Ballard gyogyszere nem fog elgurulni, hiaba top FA Collins, nem fog itt gigapenzt kapni szerintem. En azt tippelem, hogy Ballard evi 11-12 milliot fog ajanlani maximum. Erdemes megnezni, hogy Earl Thomas evi 15 milliot akar, ket evre 30-at. Collins szerintem ebbol fog kiindulni.

Ez nekunk sok lesz.

több mint 5 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
 twitter.com/IndySportsOne/status/1105167547324862466

Remeljuk, Ballard megfuzi, hogy irjon ala evi 3 millio dollarert! XD
A masik csapat a Redskins.
Stez
Nekem ez a Indi Sports One nem túl hiteles forrás. Követem őket instán és néha olyan faszságokat posztolnak, hogy csak nézek. Inkább olyan kontentet tolnak amit szeretnènek.

A trade részében reméle igazad lesz én sem akarom JB-t csapaton kívül látni, de Foles-on kívül nem tudom kiben gondolkozhat egy csapat.

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Úgyis mindenkit szóba hoznak velünk. Jók vagyunk, és pénzünk, mint légy a két órás lószaron.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/IndySportsOne/status/1105167547324862466

Remeljuk, Ballard megfuzi, hogy irjon ala evi 3 millio dollarert! XD
A masik csapat a Redskins.

Szerkesztette: Stez

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Van rá egy söröm, hogy ma Ballard trade-el valakiért.
Tony Adams
Alap esetben azt mondanám, hogy nem lesz csere, de szerintem valaki bejelentkezik Brissetért. Azt viszont kizártnak tartom, hogy Ballard kiengedne a kezei közül egy picket is.
szampi#33
En kizartnak tartom, hogy most valaki elvigye Brissett-tet. Ott van a piacon Foles peldaul, meg ott a draft is. Most sok ertelme nem lenne egy GM-nek sem elvinni. Majd maximum a draft utan, ha egy csapat lemarad a kiszemeltjerol es kube nelkul marad, akkor latom eselyet.

De hogy oszinte legyek, en annak sem adok sokat, hogy Brissett nem nalunk kezdi meg az idenyt, hanem elviszi valaki. Tavaly erdeklodtek iranta, de most egy ideje csond van mar. Akit eddig erdekelt, az szerintem azota talalt mast, igy mar nem erdekli.

több mint 5 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Van rá egy söröm, hogy ma Ballard trade-el valakiért.
Tony Adams
Alap esetben azt mondanám, hogy nem lesz csere, de szerintem valaki bejelentkezik Brissetért. Azt viszont kizártnak tartom, hogy Ballard kiengedne a kezei közül egy picket is.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Van rá egy söröm, hogy ma Ballard trade-el valakiért.
Tony Adams
Azt allom. Szerintem nem fog cserelni egyelore.

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Van rá egy söröm, hogy ma Ballard trade-el valakiért.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Opsz
BREAKING: Sources say former #Giants Safety Landon Collins signs mega-deal with the Indianapolis #Colts. GM Chris Ballard going to work. Hearing the deal is multi-million up to 4 years, with bonus incentives. Tampering period off to a star-studded start.
Klaci79
Fake profil. Nice, rafutottal.
Stez
Szerintem jól hangzik....
Klaci79
Schefter kamupropfiljan irtak egy oraja. Eloszor en is majdnem beneztem.
Stez
na ezt megnézem...
Klaci79
Tessek. A profil azota is onti magabol a szart.

 twitter.com/DynoHuncho/status/1105142066877812736
Stez
kösz...valaki más osztotta meg, akinek hittem...mert ez a profil nálam nincs meg
Klaci79
Csak nekem szabad hinni!
Stez
Azt gondoltam ami interneten van, az minden igaz 😉
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Opsz
BREAKING: Sources say former #Giants Safety Landon Collins signs mega-deal with the Indianapolis #Colts. GM Chris Ballard going to work. Hearing the deal is multi-million up to 4 years, with bonus incentives. Tampering period off to a star-studded start.
Klaci79
Fake profil. Nice, rafutottal.
Stez
Szerintem jól hangzik....
Klaci79
Schefter kamupropfiljan irtak egy oraja. Eloszor en is majdnem beneztem.
Stez
na ezt megnézem...
Klaci79
Tessek. A profil azota is onti magabol a szart.

 twitter.com/DynoHuncho/status/1105142066877812736
Stez
kösz...valaki más osztotta meg, akinek hittem...mert ez a profil nálam nincs meg
Klaci79
Csak nekem szabad hinni!

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Opsz
BREAKING: Sources say former #Giants Safety Landon Collins signs mega-deal with the Indianapolis #Colts. GM Chris Ballard going to work. Hearing the deal is multi-million up to 4 years, with bonus incentives. Tampering period off to a star-studded start.
Klaci79
Fake profil. Nice, rafutottal.
Stez
Szerintem jól hangzik....
Klaci79
Schefter kamupropfiljan irtak egy oraja. Eloszor en is majdnem beneztem.
Stez
na ezt megnézem...
Klaci79
Tessek. A profil azota is onti magabol a szart.

 twitter.com/DynoHuncho/status/1105142066877812736
Stez
kösz...valaki más osztotta meg, akinek hittem...mert ez a profil nálam nincs meg
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Opsz
BREAKING: Sources say former #Giants Safety Landon Collins signs mega-deal with the Indianapolis #Colts. GM Chris Ballard going to work. Hearing the deal is multi-million up to 4 years, with bonus incentives. Tampering period off to a star-studded start.
Klaci79
Fake profil. Nice, rafutottal.
Stez
Szerintem jól hangzik....
Klaci79
Schefter kamupropfiljan irtak egy oraja. Eloszor en is majdnem beneztem.
Stez
na ezt megnézem...
Klaci79
Tessek. A profil azota is onti magabol a szart.

 twitter.com/DynoHuncho/status/1105142066877812736

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Amugy Williams mellett Mosleyt irjak, hogy a Colts viheti. Meg ugye Houston ugynoket kerestuk. Mondjuk Mosley szerintem tuti nem realis, tul draga, nem is fit a rendszerbe. Nala ezt a Coltsot kb. betippelik szvsz, esely nincs ra.

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Opsz
BREAKING: Sources say former #Giants Safety Landon Collins signs mega-deal with the Indianapolis #Colts. GM Chris Ballard going to work. Hearing the deal is multi-million up to 4 years, with bonus incentives. Tampering period off to a star-studded start.
Klaci79
Fake profil. Nice, rafutottal.
Stez
Szerintem jól hangzik....
Klaci79
Schefter kamupropfiljan irtak egy oraja. Eloszor en is majdnem beneztem.
Stez
na ezt megnézem...