Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En Brownnak orulnek, de nem hiszem, hogy bent lesz az elso korunknel. De elnezve ezt a listat, siman azt varom, hogy olyat viszunk elsore, aki nincs ezen rajta.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Eddig veluk volt interjuja a stabnak:
Jordan Wyatt CB SMU
Rock Ya-Sin CB Temple
Jordan Brown CB South Dakota State
Derick Roberson DE Sam Houston State
Charles Omenihu DE Texas
John Cominsky DE Charleston-WV
Kevin Wilkins DT Rutgers
Demarcus Christmas DT FSU
Malik Reed EDGE Nevada
Alex Bars OG Notre Dame
Kaleb McGary OT Washingon
Max Scharping OT NIU
Bruce Anderson RB North Dakota State
Will Harris S Boston College
Chauncey Gardener-Johnson S Florida
Andrew Soroh S FAU
Kano Dillon TE Oregon
Matthew Sokol TE Michigan State
Jace Sternberger TE Texas A&M
Tyre Brady WR Marshall
Jakobi Meyers WR NC State
Keelan Doss WR UC Davis
A.J. Brown WR Ole Miss

Erdekesseg, hogy Charles Omenihu-vel (Texas DL) mar 3 interju is volt, eleg latvanyosan erdeklodunk utana.
A listabol Rock Ya-Sinnek vagy AJ Brownnak orulnek 1.korben nagyon, de Chauncey Gardner-Johnsonnal se huznam a szam. Az egyik kedvenc jatekosom az idei draftrol, nickel cb-t es fs-t jatszott egyetemen. + FA-rol Collins-t elhoznank es meg is lenne az S duo (en Hookertol fosok, nem volt eddig meggyozo, de hatha iden fullos offseasonnal virit majd).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
 twitter.com/daringsharpe/status/1103100422309494784


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Veszesen fogy a cap space. 8D Tutut.

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
Colts re-signed DE Margus Hunt to a two-year, $9 million contract.

 twitter.com/zkeefer/status/1103008035562242051

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egy fehér srác is járt nálunk Stez nagy örömére. Jace Sternberger TE (Texas A&M). 6,4 (193cm) 250lb (113kg.)

48 elkapás: 832 yard, 10 TD egyetemi statok.
szampi#33
Hu, baszki. Hat 3-4. korben elneznem, de elobb nem. Nekem valamiert o nem kedvencem. De o szerintem kimegy a masodik korben, annak viszont nem orulnek, ha masodik kort mi adnank oda erte.

Jo alapanyag egyebkent, csak blokkolni meg kellene tanitani, nem tul gyors, utvonalakat meg egyaltalan nem tud futni, szoval mondhatni, eleg nyers.

több mint 5 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
A kompenzációs pickünkre ideális.
több mint 5 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Egy fehér srác is járt nálunk Stez nagy örömére. Jace Sternberger TE (Texas A&M). 6,4 (193cm) 250lb (113kg.)

48 elkapás: 832 yard, 10 TD egyetemi statok.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A kövi interjú alany Charles Omenihu. (Texas, DL) 6,6 (198m) , 275lb (125kg)

Róla valami infó?
szampi#33
Neger. Amugy en biztosan nem huznam ki meg a masodik korben sem, de Ballardbol kinezem. Omenihu jol tolta a Senior Bowlon, igy sokan felfigyeltek ra. Amugy szerintem erosnek eros, de nyers, nem nagyon van technikaja. Szerintem o projekt jatekos, akinek kellene legalabb ket ev, de egyebkent van benne potencial, hajtos benga feka.

A harmadik korben siman rabolintanek. Es hat Ballard szereti az ilyen nyers bivalyokat, o a plafont nezi a rushereknel.

több mint 5 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
A kövi interjú alany Charles Omenihu. (Texas, DL) 6,6 (198m) , 275lb (125kg)

Róla valami infó?

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha mar AJ Brown, rola nem art tudni, hogy nagyon jo kezei vannak. Amit meg is mutatott a Combine-on.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/nxugmik3zjqallzpm6mo
Ole Miss wide receiver A.J. Brown hauls in impressive one-hand snag on throw from Ohio State quarterback Dwayne Haskins
Watch Ole Miss wide receiver A.J. Brown haul in an impressive one-handed catch on a throw from Ohio State quarterback Dwayne Haskins.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Dwayne Allent kivágta a Pats.. Just sayin.. 😀
szampi#33
Dorsett is szabadugynok. Ha van esze, Ballard rogton ravetodik mindkettore. Ismerik Luckot, hazai palya lenne ez. 8)

több mint 5 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Dwayne Allent kivágta a Pats.. Just sayin.. 😀

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kósza hírmorzsa, hogy elbeszèlgettünk A.J. Brown-al az Ole Miss elkapójával. Aki otthon van a college football-ban mondhatna pár dolgot róla.

6,1 magas (185cm) , 230lb (104kg) nem fújja el a szél a srácot, kíváncsi leszek az eredményeire.
szampi#33
Ha a draft topikban visszaolvasol picit, pont rola irtam nehany sort tegnap, amikor a csapattarsa, Metcalf volt a tema.

Egyebkent csak 6'0 magas.

Szerkesztette: Stez

több mint 5 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Kósza hírmorzsa, hogy elbeszèlgettünk A.J. Brown-al az Ole Miss elkapójával. Aki otthon van a college football-ban mondhatna pár dolgot róla.

6,1 magas (185cm) , 230lb (104kg) nem fújja el a szél a srácot, kíváncsi leszek az eredményeire.

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
Ballard irtó laza lett, látszik hogy jót tett az egójának az előző év. 😎
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
 twitter.com/PatMcAfeeShow/status/1101138059909832707

Hülye állat! 😀
Tony Adams
Nézzétek inkább, úgy még jobb. 😊



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Desirt meg szerintem azert hagyjuk, hogy a piac bearazza, mert brutalis idenye volt, nyilvan most az ugynoke valoszinuleg evi 9-10 millio dollarra is siman becsuli, viszont azert az nagyon fontos szempont, hogy Eberflus szinte allandoan zonaztatja a cornereket, keves az emberezes, ha pedig ezt folytatjuk is, akkor nem latom, hogy Ballard kifizessen 9-10 millat, vagy akar magasabb atlagot valakinek, foleg, hogy Desir azert nem 26 eves, ugyhogy nem a fiatalok koze tartozik.Stez
Ez kényszer volt. Eberflus is és Ballard is mindig elmondja, hogy bár a védelem alapja a zónázás, de szeretnének jóval több emberezést hívni, ha meglesz hozzá a személyzet.

Kíváncsi leszek mit kezdünk a secondaryval az offseasonban. Tavaly csak vártunk, vártunk, oszt semmi. Idén annyira mondja mindenki, hogy az elkapósor és a frontok mellett a secondary a kiemelt, hogy most mán valamit csak kéne lépni. Tulajdonképpen mindhárman úgy beszélnek, hogy azok alapján Collins ideális lenne hozzánk, de én nem reménykedek, szerintem Ballard gyomra még nem venné be hogy "zsoldosnak" akkora pénzt fizessen mint amit Collinsnak kellene. Úgyhogy passz. Azért, ha mást nem, legalább próbáljuk meg. Mondjuk pölö a denveri Roby. Első körös volt, volt 2-3 kifejezetten ígéretes éve is, de 2018 pocsékul alakult neki. A Denvernek nem kell, most bargain áron ki lehetne próbálni egy 1 év prove it contracttal. Az összeg majdnem mindegy, annyi amennyi, 1 évre nekünk nem számít.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
 twitter.com/PatMcAfeeShow/status/1101138059909832707

Hülye állat! 😀
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lehet Collinst nem tageli a Giants. Érte kinyitja vajon Ballard a bukszát?
malloy
Attol fugg, mennyire kell. Szerintem Ballard kifizetne erte sokat is, de mondjuk szerintem amig o adna evi 9 millio korul, addig lesz mas a piacon, aki megad Collinsnak evi 12-13 milliot is. Az meg mar akkora differencia, amiert szvsz o elmegy mashova akkor inkabb. Es nem is hibaztatom erte. De Ballardot sem feltetlenul, ha egy safetynek nem ad meg mondjuk evi 13 milliot. En a jelenlegi penztarcankkal es rosterhelyzetunkkel megadnam, mert oriasi need, de Ballard sokkal ovatosabb es visszafogottabb GM. Ugyhogy tippem szerint Collins nem lesz Colt.

több mint 5 éve
malloy Indianapolis Colts 304 — malloy
Lehet Collinst nem tageli a Giants. Érte kinyitja vajon Ballard a bukszát?
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Akire halvany eselyt latok, hogy a merete miatt csuszik, az Baker, neki is orulnek itt elso korben, de alapvetoen szerintem o is azok kozott a cornerek kozott lesz, akik javitanak majd a megitelesukon a Conbine-on es a Pro Dayen. Illetve engem egy Byron Murphy-pick sem lepne meg, mert egyreszt need a corner, masreszt Ballardnal kiemelt figyelmet kap, hogy a DB legyen ballhawk, Murphy meg azert szepen szedegette a pickeket az egyetemen.
Stez
Baker és a combine érdekes kérdés, egyetlen gyengéje a manusnak, hogy lassú ezért mélységben verhető, ha fut egy 4.45 körüli 40 yardot sztem minimum a TOP15-ig repül, ha alátámasztja a kritkát vele szemben, akk viszont egy sémafüggő prospectnek lesz elkönyvelve, nem tudom Eberflus mennyit indítja a CB-ket pressből, mert Baker abben istenkirály.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Doyle-t egyebkent megmutottek, a csipojevel. Leghamarabb a TC-n terhet vissza, igy engem egyebkent az sem lepne meg, ha az elso harom kor valamelyikeben erkezne egy tight end, ha Ballardek valakibe nagyon beleszeretnenek. Eros a TE-class nagyon iden.
Stez
Akkor mar tenyleg az elsoben Hockensont ha bent lesz (egyik Coltsos mockolta is hozzank). O instant 1. szamu lehetne, es akkor a 2. helyre Doyle/Ebron, 3.ra meg MAC/Travis. De projektet pl nem hoznek, csak olyat,aki elkapni es blokkolni is tud. Doyle remeljuk fullosan ter vissza, akkor o siman No1 TE, 2.ra meg lehetne Travis/MAC blokkolasnal, Ebron meg elkapasokra.
Ha, es ez ugye nagy szo, egeszseges lenne mindenki a szezonra, akkor ide nem fogunk elol picket elloni, hiaba csipazza Ballard is oket meg Reich is.

DL/OL tuti lesz huzva, DL sztem az elejen, OL lehet csak kozepso korokben (egyebkent erdekes, hogy 2-3 honappal meg arrol volt szo, hogy ergya az OT Class, most nem 1 helyen olvasom, hogy az elmult 5 ev legjobbja lehet, a '16osnal is jobb). Clark sztem Basham-esen ki lesz baszva szezon elott, varok OT-t, v FA-n v drafton.

Nyilvan ha Desir megy akk a CB pick eselye picit megnohet 1.korre, van 1-2 zonaban kifejezetten jo arc, hatha vki csuszik.

De mivel BPA lesz, igy szinte eselytelen eltalalni, foleg, h nem is az eleje huzunk.

Christian Wilkins (Clemson DT) nevet felhoztak paran, Cainnek amikor off field problemai voltak egyetemen, Wilkins mondta h legyenek szobatarsak ,es majd odafigyel ra. Utana elv nem is volt balheja Cainnek.
Senior bowlon is volt, de Tyquannal ellentetben o DE-ben sztem nem lenne eleg gyors. Mondjuk Sheard, Hunt, sot, Jihad Ward is allt fent RDE-ben...
Lewisrol meg elmondta megint Ballard, h kozepen szeretnek tobbet jatszatni.
Jo lenne ha Turay elo tudna lepni. Elso szezonja utan sajna elegge csak szituacios pass rushernek tunt. Neha hatrebb lepett zonazni, de futas ellen sokat nem ert.
Borbinho
Mivel Ballardnak prioritas a pass rush, igy igen, ha BPA alapon DT/DE lesz a legertekesebb a boardunk szerint, akkor azt huzza. En persze cornert szeretnek inkabb, de nem hiszem, hogy az erkezik eloszor. Illetve Hockensont sem latom. Noha ketlem, hogy elviszik ot a top15-20 elott, azt sem gondolom, hogy bent lesz a mi pickunkig. Ha ot huznank, elegedett lennek egyebkent.

Ha ot huznank, akkor amugy azzal egyertelmuve is valna, hogy Ebronnak reszeltek, ha lejar a szerzodese, hagyjuk tavozni.

Akire halvany eselyt latok, hogy a merete miatt csuszik, az Baker, neki is orulnek itt elso korben, de alapvetoen szerintem o is azok kozott a cornerek kozott lesz, akik javitanak majd a megitelesukon a Conbine-on es a Pro Dayen. Illetve engem egy Byron Murphy-pick sem lepne meg, mert egyreszt need a corner, masreszt Ballardnal kiemelt figyelmet kap, hogy a DB legyen ballhawk, Murphy meg azert szepen szedegette a pickeket az egyetemen.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Doyle-t egyebkent megmutottek, a csipojevel. Leghamarabb a TC-n terhet vissza, igy engem egyebkent az sem lepne meg, ha az elso harom kor valamelyikeben erkezne egy tight end, ha Ballardek valakibe nagyon beleszeretnenek. Eros a TE-class nagyon iden.
Stez
Akkor mar tenyleg az elsoben Hockensont ha bent lesz (egyik Coltsos mockolta is hozzank). O instant 1. szamu lehetne, es akkor a 2. helyre Doyle/Ebron, 3.ra meg MAC/Travis. De projektet pl nem hoznek, csak olyat,aki elkapni es blokkolni is tud. Doyle remeljuk fullosan ter vissza, akkor o siman No1 TE, 2.ra meg lehetne Travis/MAC blokkolasnal, Ebron meg elkapasokra.
Ha, es ez ugye nagy szo, egeszseges lenne mindenki a szezonra, akkor ide nem fogunk elol picket elloni, hiaba csipazza Ballard is oket meg Reich is.

DL/OL tuti lesz huzva, DL sztem az elejen, OL lehet csak kozepso korokben (egyebkent erdekes, hogy 2-3 honappal meg arrol volt szo, hogy ergya az OT Class, most nem 1 helyen olvasom, hogy az elmult 5 ev legjobbja lehet, a '16osnal is jobb). Clark sztem Basham-esen ki lesz baszva szezon elott, varok OT-t, v FA-n v drafton. Ha ki nem is rakjuk, akkor se orulnek, ha o meg Haeg lennenek a backupok Smith meg AC moge.

Nyilvan ha Desir megy akk a CB pick eselye picit megnohet 1.korre, van 1-2 zonaban kifejezetten jo arc, hatha vki csuszik.

De mivel BPA lesz, igy szinte eselytelen eltalalni, foleg, h nem is az eleje huzunk.

Christian Wilkins (Clemson DT) nevet felhoztak paran, Cainnek amikor off field problemai voltak egyetemen, Wilkins mondta h legyenek szobatarsak ,es majd odafigyel ra. Utana elv nem is volt balheja Cainnek.
Senior bowlon is volt, de Tyquannal ellentetben o DE-ben sztem nem lenne eleg gyors. Mondjuk Sheard, Hunt, sot, Jihad Ward is allt fent RDE-ben...
Lewisrol meg elmondta megint Ballard, h kozepen szeretnek tobbet jatszatni.
Jo lenne ha Turay elo tudna lepni. Elso szezonja utan sajna elegge csak szituacios pass rushernek tunt. Neha hatrebb lepett zonazni, de futas ellen sokat nem ert.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Doyle-t egyebkent megmutottek, a csipojevel. Leghamarabb a TC-n terhet vissza, igy engem egyebkent az sem lepne meg, ha az elso harom kor valamelyikeben erkezne egy tight end, ha Ballardek valakibe nagyon beleszeretnenek. Eros a TE-class nagyon iden.