Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
 twitter.com/zkeefer/status/1092262975384289280
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lynn, de inkább itt előzzön a Chargers, mint a DRoY-nál, nem? 😊
Wyatt
Igen. Sőt, a GMOY-t is vihette volna más inkább, mint Ballard. Grigsont is kicsinálta, olyan ez nekünk mint a Madden átok. Vihette volna inkább más, Ballard meg csinált volna bajnokcsapatot szép csöndben fű alatt. 😊

Na mindegy, Ballardra úgysem hat a wudu.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Btw, Marvin>Edge>Reggie, ez csak nalam van igy? 😀 erre mindig is kivancsi voltam, ki kit szeretett/tartott a legjobbnak. | Persze abban megegyezhetunk, h Austin Collie jobb volt mint a 3an egyutt. |
Jamesnek az segithet, hogy nem nagyon lesz mostansag futo, aki kiszoritana. Sztem ha nem is jovore, de 2-3 even belul bekerul 😊

Ha Marvinnak varnia kellett 3 evet, akk Wayne-nek is gyanus, h minimum annyit, de ink picit tobbet kell majd.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nelsonnak jart volna az MVP-cim, elcsaltak a mocsadekok.
Edge meg jovore sem lesz szerintem HOF, mivel akkor mar jon Wayne es Polamalu is a jelenlegiek melle. Ott sem latom, hogy beferne az otosbe.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Úristen mekkora hiszti megy a külföldi mèdiumokon, hogy nem Derwin lett a DROY..hát lehet elfogult vagyok ès bevallom maximum 4-5 chargers meccset láttam, de egy ilyen szezon után amit Leonard csinált komolyan James-nek kellett volna kapnia? Ne vicceljünk már. Nagyon tehetsèges srác ez kétségtelen, de idén ezt a trófeát nem nyerhette más!!
szampi#33
Szerintem is Maniac érdemelte meg inkább, de James közelebb volt hozzá össz-teljesítményben, mint gondolnád. Nézd meg az összes meccsüket, kb. ugyanaz az impact, mint Leonard nálunk. Ő is éppen csak TD-t nem passzolt, minden másban brutális szezont tolt. A pro-bowlból kimaradás abszolút nonszensz volt Leonardnál, de ha James nyerte volna a DROY címet, nem sok alapunk lett volna reklamálni. Persze fordítva sincs.

Ki lett a második Reich előtt?
peterk2005
Lynn, de inkább itt előzzön a Chargers, mint a DRoY-nál, nem? 😊

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Edge viszont nem lett HOF idén sem. Mondjuk nem tudom ki helyett tettem volna be, idén erős volt az évjárat nagyon. Mindegy, be fog úgyis kerülni, a következő pár évben nincs igazán esélyes futó rajta kívül.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Úristen mekkora hiszti megy a külföldi mèdiumokon, hogy nem Derwin lett a DROY..hát lehet elfogult vagyok ès bevallom maximum 4-5 chargers meccset láttam, de egy ilyen szezon után amit Leonard csinált komolyan James-nek kellett volna kapnia? Ne vicceljünk már. Nagyon tehetsèges srác ez kétségtelen, de idén ezt a trófeát nem nyerhette más!!
szampi#33
Szerintem is Maniac érdemelte meg inkább, de James közelebb volt hozzá össz-teljesítményben, mint gondolnád. Nézd meg az összes meccsüket, kb. ugyanaz az impact, mint Leonard nálunk. Ő is éppen csak TD-t nem passzolt, minden másban brutális szezont tolt. A pro-bowlból kimaradás abszolút nonszensz volt Leonardnál, de ha James nyerte volna a DROY címet, nem sok alapunk lett volna reklamálni. Persze fordítva sincs.

Ki lett a második Reich előtt?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Úristen mekkora hiszti megy a külföldi mèdiumokon, hogy nem Derwin lett a DROY..hát lehet elfogult vagyok ès bevallom maximum 4-5 chargers meccset láttam, de egy ilyen szezon után amit Leonard csinált komolyan James-nek kellett volna kapnia? Ne vicceljünk már. Nagyon tehetsèges srác ez kétségtelen, de idén ezt a trófeát nem nyerhette más!!

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
OTTVAN BAZDMEG!! Maniac pedig bezsebelte a Defensive Rookie Of the Year díjat.

Csodálatos év volt, alig bírom kivárni a következőt. Öröm és bódottá!!
szampi#33
Azt hittem, Reich legalább második lesz, de egy dobogó ott is van még, egész pöpec idényetek lett. És még ugye Nelsonról nem is beszéltünk

több mint 5 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
OTTVAN BAZDMEG!! Maniac pedig bezsebelte a Defensive Rookie Of the Year díjat.

Csodálatos év volt, alig bírom kivárni a következőt. Öröm és bódottá!!

több mint 5 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Luck megnyerte a Comeback Player Of the Year díjat.

Renèlem Maniac bezsebeli a DROY díjat!!!

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Gondolhattam volna arra is, de nem vinném még a süllyesztőbe kinézetileg azért én sem.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ne tanulja meg Luck modszereit, nagyon nem allna jol neki a vallalhatatlan csoves szakall.

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Majd eltanulja Bandi nyújtási módszerét, és minden rendben lesz. Ideje van rá.
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Szerintem ez porckorong sérülés, akár sérv is lehet.



több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha jól gondolom, akkor a gerinc csigolyák közötti lemezke elcsúszásáról van szó. A csigolyák közötti lemezkék lényegében erős falú, belül folyadékkal töltött lapos "lufik", ezek a gerinc "csapágyai". Erős behatástól, hosszabb ideig tartó nem ideális gerinc tartástól (pl. ülő munka, hivatásos autó vezetés, számítógép előtti munka, stb.) tudnak elmozdulni.. És ilyenkor az történik, mint amikor egy vízzel teli gumipárnára fél oldalasan ülsz rá. Ahol ráülsz ott ellaposodik, ahol nem, ott kidudorodik. Az ellaposodás a mozgásban korlátoz ill. fájdalmas, a kidudorodás pedig az ideget nyomhatja, amiatt fájhat.

Ha hülyeséget mondok, akkor majd egy hozzáértő kijavít, de szerintem ez karrier szempontból nem veszélyes dolog. Hasra ütök csak, de nem lepne meg, ha öt falemberből négynek valamilyen szintig lenne hasonló tünete. A nagy testsúly és extrém erőhatások nem múlnak el nyom nélkül. Én is kínlódok vele, már sok-sok éve a sok ülés miatt. Terápiával kordában tartható (gyógytorna, gerinc izmok erősítése, a rossz üléspozíciók elkerülése), de nem kellemes. Szerintem a karrierre vonatkozóan ez nem jelent veszélyt (gondolom profin kezelik is offseasonban, sokkal profibban, mint én), de hosszú távon, a karrierje után valószínűleg ő is megszenved majd vele.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
WTF

A kinti forumokon olyat irogatnak, hogy Nelson egy ugynevezett bulging disc nevu serulessel jatszott az idenyben. Fogalmam sincs, hogy ez mi, annyit lattam, hogy a gerincnel valami duzzanat feleseg. Nem irnak rola, hogy muteni kellene, de igazabol semmi mast sem.

De a csavo fajos hattal tolta vegig ilyen szintu jatekkal az idenyt. Es egy snapet sem hagyott ki. Csak remelni tudom, hogy nem lesz ebbol problemaja a jovoben.

több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ha még esetleg nem volt: Vina bére 3, 87 M.
Tony Adams
lehetne fixen 4, könnyebb megjegyezni

több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 254
Ha még esetleg nem volt: Vina bére 3, 87 M.
Tony Adams
Kár hogy a való életben nem lehet levenni a kort 22-re mint a Maddenben (amiben a 45 éves a max amit megenged egy játékosnak - ez is sokat elmond 😀)

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nelson adott egy onmagahoz kepest hosszu interjut a Bleacher Reportnak az egyik musorukban. Emberunk ugye elegge kerulni a nyilvanossagot ilyen teren, nem nagyon szeret nyilatkozni.

Tobb temat erintettek itt. Nelson mindenesetre ugy gondolja, hogy tul van hype-olva, nagyon sok hibaja meg rossz jateka volt, koze sincs ahhoz, hogy a legjobb guard legyen a ligaban, viszont azon dolgozik, hogy azza valjon. Minden heten megnezi peldaul Zack Martint, Yandat, DeCastrot es Joe Thuneyt, Bitoniot, oket nagyon tiszteli es ok most a legjobbak szerinte.

Amikor arrol kedeztek, hogy kinyirta Churchot a Jax-meccsen es ugye megvagtak egy videot, hogy uvoltott kozben, akkor elmondta, hogy nem igazan orult ennek az egesz felhajtasnak, az uvoltes pedig ugye hamar ki is derult, hogy egy masik playben volt.

Megkerdeztek, igy az elso idenyeben kit mondana, aki ellen a legkemenyebb volt a blokkolas, Geno Atkinset mondta az elso NFL-meccserol. Vert pisalt, fajt mindene a meccs utan es elegge meg volt hokkenve, hogy az NFL ilyen, minden heten hasonlo var ra. Nagyon dicserte Atkinst. Kicsit mas szavakkal, de azt mondta, hogy vert pisalt Atkins bull rushainal.

(Eleg kemeny, ahogy elkezdi roviden ecsetelni Atkins technikajat es kezhasznalatat.)

Nelsonnal kapcsolatban mar egyetemen is koztudott volt, hogy nagy szendvicsbuzi, valami brutalis mennyisegu kajat eszik, meg mindent belenyom a szendvicseibe, szoval a tema kapcsan beszelt a szezon kozbeni, meg a holt idenyben valo taplalkozasrol. Mint elarulta, ha stresszel, akkor is zabal. xd

Anno azert valasztotta a Notre Dame-et, mert ott hiresen jo az OL-kepzes, illetve minden bejott neki mar az elso vizitnel, latta, hogy az ottaniak mentalitasa egyezik az ovevel, naprol napra jobbnak lenni.

Megkerdeztek, hogy Luck tenyleg egy olyan kibaszott nagy koca-e, mint amilyennek igy kivulrol latszik, a konyvklubjaval, stb. XD

Es Nelson ravagta, hogy egyebkent igen, Luck fura csoka es tenyleg kocka, de hogy a pali valami felelmetes mennyisegu melot vegez el videozassal, edzesen, csak hogy javuljon es fejlodjon.

Beszelt Leonardrol is, aki azert Maniac, mert a meccsnapokon egy mas ember, kicsit orult lesz, alapvetoen ot is agyon dicserte, nagyszeru vezeto szerinte, a vedeleme es a csapate es egy remek ember.

Azt mondta, eloszor sokkolodott Calais Campbellnel peldaul, hogy mekkora. 8D

Amikor az OROY-rol kerdeztek, hogy lehet-e szerinte eselye, akkor azt mondta, semmi. Es nem csak azert, mert OL, hanem mert Mayfield es Barkley kurva jo volt es mindketto egy oriasi tehetseg.

Amikor Irsayrol kerdeztek, azt mondta, Jim papa egy olyan owner, akit mindenki akarna a csapatnak, mert rengeteget torodik veluk, fontos neki a siker es jo beszedeket szokott tartani.

Beszelt Deguglielmorol, meglepte a tamadofalembereket a csavo tavozasa, mert jo idenyt zart az egyseg. Nelson elmondta ugyanazt, amit mar par hete, hogy Gugli fasza edzo, remek mentor es ember, de megertette Reichek donteset, meg hogy Gugli JMD embere volt.

Mikor a draftrol kerdeztek, Nelson azt mondta, hogy abszolut nem gondolta, hogy Indyben kot majd ki. Gondolt Chicagora, remenykedett is benne, hogy netalantan 1/8-ra elviszik, de eszebe jutott 1/7-re a Tampa is. Es hogy miert nem gondolt a Coltsra? Mert o azt eszlelte, hogy kurvara nem mutat erdeklodest a csapat iranta: nem interjuztattuk a Combine-on, nem surgettek vele talalkozot, ugyhogy elegge rafeszult, amikor a drafton megtudta, hogy a Colts viszi. Ballard es Gugli megjelent a Pro Dayjen, aztan utana volt egy 30 perces interjuja veluk, de utana Ballardnak volt egy furcsa mondata bucsunal, ami Nelsonnak ugy jott le, hogy nem erdekli Ballardot, aki kozben meg ugye odaig volt erte. De Nelson mondta is, hogy egyaltalan nem ertette, hogy miert szenvednek vele fel oran at, ha ennyire nem erdekli a Coltsot.

Utana beszelt meg kicsit a technikarol, meg mikor kerdeztek, hogy knek drukkol a dontoben, annyit mondott, „senkinek, go Colts”.

Itt az interju, 34 perc korul kezdodik. Jo poen, ha valakinek van ideje meghallgatni.


több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
 twitter.com/HolderStephen/status/1090639616607248385
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Ha még esetleg nem volt: Vina bére 3, 87 M.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Féltem ettől a szerződéstől, de a 3 év/ 18M az baráti összeg.
Tony Adams
Azert jobb lett volna 3 ev/6 millio. xd
Stez
Hülyeségeket bárki tud kontrázni, de ez már tőled is picit túlzás, na! 😀😀😀
Amúgy nagy diszkont szerintem ez a játékos részéről...
nagir
Nem volt ez diszkont, one year wonder arc, aki azert tisztaban van vele, hogy a Castonzo, Nelson, Kelly harmas felelmetesen megkonnyitette a dolgat es felhuzta a teljesitmenyet. Egy ilyen kaliberu jatekosnak ez nagy esellyel elete szerzodese. Szerintem egyebkent a piacon sem kapott volna ennel tobbet, amit jol tudott o is. Megszivta volna, mint Melvin, aki ot jo meccsre verte a mellet, aztan nagy nehezen kapott egy egyeves prove-it szerzodest, a Raidersnel pedig szepen megmutatta, hogy nem volt tobb, mint veletlen. A csavo tolunk is kapott volna ilyen 3/18 fele kozepes megallapodast, de o arcoskodva ugy gondolta, majd corner leven valaki odanyom neki 8-10 milliot evente. Akkor nezzuk meg, hogy jol lesz majd a most marciusban kapott uj szerzodessel a peldanak bemutatott 3/18-cal szemben. Csak mert emberunket kb. veteran minimumert fogjak elvinni valahova, maximum evi 2-3 millio. Foleg azok utan, hogy Oaklandben nem eleg, hogy szar volt, de meg a hisztit is kiverte, lefikazta az edzoket, mindenkit, aki a kozelebe kerult. Az ilyen bohocokat annyira nem uldozik a csapatok.

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Az OL Coach egyetemi pályafutása:

• 2014-2016 – Washington – Associate Head Coach/Offensive Line
• 2010-2013 – Boise State – Offensive Line /Run Game Coordinator
• 2007-2009 – Boise State – Tight Ends/Run Game Coordinator
• 2006 – Colorado – Assistant Head Coach/Offensive Line
• 2001-2005 – Boise State – Offensive Line
• 2000 – Portland State – Offensive Line /Run Game Coordinator
• 1997-1999 – Foothill College – Offensive Coordinator
• 1995-1996 – San Jose State – Offensive Line/Recruiting Coordinator
• 1993-1994 – Portland State – Offensive Line/Recruiting Coordinator
• 1992 – Sonoma State – Offensive Tackles/Tight Ends/Special Teams Coord.
• 1990-1991 – Oregon State – Graduate Assistant
• 1989 – Menlo College – Wide Receivers/Tight Ends
több mint 5 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Féltem ettől a szerződéstől, de a 3 év/ 18M az baráti összeg.
Tony Adams
Azert jobb lett volna 3 ev/6 millio. xd
Stez
Hülyeségeket bárki tud kontrázni, de ez már tőled is picit túlzás, na! 😀😀😀
Amúgy nagy diszkont szerintem ez a játékos részéről...
nagir
A Seahawks topikban eddig Blowinksy volt a neve, lehet érzi hogy ő inkább a rendszer terméke, mintsem egy olyan játékos aki más sémában/edzőkkel is hasonlóan megállja a helyét. Emellett a a rájátszásban annyira azért nem villogott, jött róla (is) nyomás.