Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 5 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Mindenki zsong az AB tweeten, csak Indiben van csönd. Pedig, bele se merek gondolni milyen célpontot kapna Luck! Lehetne pakolni a D-lineba meg a secondarybe a halom picket!

AB-TY-Cain! Mantrázon egy kicsit hátha!

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Desir kozben sportagat valtott, es el is ment kolcsonbe a Genkbe :/
 www.transfermarkt.com/pierre-desire-zebli/profil/spieler/335473

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Megfurdethette volna a leanyzot, koszos maradt a valla.
Stez
Most miért, lehet h megfürdette a csatornában 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Megfurdethette volna a leanyzot, koszos maradt a valla.

több mint 5 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Most szerintem Steznek lennének jelzői a lányzóra
Wyatt
Szerintem Stez a képet látva megbaszna mindenkit... McAfee-t 2-szer.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most szerintem Steznek lennének jelzői a lányzóra

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 pbs.twimg.com/profile_images/1038427544607973377/JaQflw9Q_400x400.jpg

Pat menyasszonya 😀
bejott az elet

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ballard akkora zsici, mint eaglesmcnabb!

Nem is 3 ev/18 millio Glowinski szerzodese, hanem csak 16.2. Az alairasi bonusz 4.2 millio dollar volt, ez raadasul a szerzodes teljes garantaltosszege. Eleg barati, minden tekintetben.

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
 twitter.com/alexmarvez/status/1094331750338256898
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Clarkot tagelni fogja a Seahawks. Flowersre van esely, Ballard tobb jatekost is hozott a Patsbol. Szereti azt a frontot. De ha a penzt nezzuk, en azt mondom, nem fogja hozni. O nem olyan, aki piacot robbant. Szerintem FA-n sosem fog top igazolast vegrehajtani gigapenzert. Inkabb varok a "masodvonalbol" jatekosokat. Rushert is.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kicsit nézelődtem a szabadügynökök között. Szerintetek Ballard gondolkozhat esetleg egy Trey Flowers vagy Frank Clark igazoláson? Vagy nem költünk még ilyenekre?
malloy
Flowerst megfizetjük... Remélem
ThundersNFL
Nem tartom túl valószínűnek. Kb 16 milliója van a Patsnek és elég sok fontos játékosa aki szintén szabadügynök lesz. Ha sikerül az nagy varázslat lesz!
malloy
Senki sem lesz fontosabb nála. Őt meg kell fizetni, és meg is tudjuk oldani, a többieket meg pótolni a draft pickekből

Legalábbis szerintem
 bowl.one/forum/nfl-csapatforumok/new-england-patriots/1903590

több mint 5 éve
malloy Indianapolis Colts 304 — malloy
Kicsit nézelődtem a szabadügynökök között. Szerintetek Ballard gondolkozhat esetleg egy Trey Flowers vagy Frank Clark igazoláson? Vagy nem költünk még ilyenekre?
malloy
Flowerst megfizetjük... Remélem
ThundersNFL
Nem tartom túl valószínűnek. Kb 16 milliója van a Patsnek és elég sok fontos játékosa aki szintén szabadügynök lesz. Ha sikerül az nagy varázslat lesz!
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Kicsit nézelődtem a szabadügynökök között. Szerintetek Ballard gondolkozhat esetleg egy Trey Flowers vagy Frank Clark igazoláson? Vagy nem költünk még ilyenekre?
malloy

A spotrac-nál nem hülyék dolgoznak, és Flowersnek 5 év 76 M-et, Clarknak 4 év 49 M - t tippelnek. Nem hiszem hogy beléjük ruházunk.
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 832 — !SuPeR6BoWL!
Kicsit nézelődtem a szabadügynökök között. Szerintetek Ballard gondolkozhat esetleg egy Trey Flowers vagy Frank Clark igazoláson? Vagy nem költünk még ilyenekre?
malloy
Flowerst megfizetjük... Remélem

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
malloy Indianapolis Colts 304 — malloy
Kicsit nézelődtem a szabadügynökök között. Szerintetek Ballard gondolkozhat esetleg egy Trey Flowers vagy Frank Clark igazoláson? Vagy nem költünk még ilyenekre?
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Unalmas mar ez a Nelson-hype. Csak azert, mert nagy darab es feher.
Stez
Csak, mert fehér.

Szerkesztette: kristóf17
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Unalmas mar ez a Nelson-hype. Csak azert, mert nagy darab es feher.

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
 twitter.com/AdamLefkoe/status/1093693172197273600

Szerintem Reichék már írják a playt erre a figurára. 😀
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mudd egy legenda. Orulok neki, hogy „hazatert”, noha nem tudom, valojaban mi lesz a feladata, de Nelsoneknak egy ilyen figuraval dolgozni oriasi motivacio es megtiszteltetes lesz.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1093538066323701761

 twitter.com/zkeefer/status/1093541305781764096
Tony Adams
Brady well-respected inside building.
Ezt azért mindig jó olvasni, hiába a rivalizálás, a tisztelet, az tisztelet 😀

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1093538066323701761

 twitter.com/zkeefer/status/1093541305781764096

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Matt Slauson visszavonult, sajnálom szegényt, de várható volt.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Korabbi buszkesegunknek, Pep Hamiltonnak olyan jol megy a sora, hogy epp a napokban fogjak kipakolni a Michiganrol.
Emlekszem, mekkora modi volt, hogy mindenkit elhozunk a Stanfordrol Luck melle, edzo, jatekos, mindegyik megbukott az NFL-ben. Fleenernek mondjuk a vilag legjobb ugynoke azert meg beintezett egy zsiros szerzodest New Orleansban.

több mint 5 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Jövőre valamit ki kell találnom, mert ez, hogy február 3.-n van a szülinapom, komoly nehezítő faktor... A tegnapi koccintósdi után még direkt ettem is, hogy gyorsabban józanodjak, bírjak valamit nézni a meccsből. Az lett belőle, hogy éjfélkor leültem a TV elé ... aztán fél hétkor ébredtem merev nyakkal, elzsibbadt tagokkal. Kb. a stúdiós stáb beköszönője közepén aludhattam el. 😀

Jövőre 2.-a lesz vasárnap. Az picit jobb, főleg, ha mi játszunk. Akkor annyira nem fog zavarni, ha ülve, nyitott szemmel végigalszom a szülinapi köszöntőmet másnap. 😀
peterk2005
BUÉK neked Peterk. Jövőre közös meccsnézésen megünnepeljük a szülinapodat is a Lombardi mellé 😀

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jövőre valamit ki kell találnom, mert ez, hogy február 3.-n van a szülinapom, komoly nehezítő faktor... A tegnapi koccintósdi után még direkt ettem is, hogy gyorsabban józanodjak, bírjak valamit nézni a meccsből. Az lett belőle, hogy éjfélkor leültem a TV elé ... aztán fél hétkor ébredtem merev nyakkal, elzsibbadt tagokkal. Kb. a stúdiós stáb beköszönője közepén aludhattam el. 😀

Jövőre 2.-a lesz vasárnap. Az picit jobb, főleg, ha mi játszunk. Akkor annyira nem fog zavarni, ha ülve, nyitott szemmel végigalszom a szülinapi köszöntőmet másnap. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)