Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
FEKETE, úgyhogy fakenews.! 😀
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Opsz
BREAKING: Sources say former #Giants Safety Landon Collins signs mega-deal with the Indianapolis #Colts. GM Chris Ballard going to work. Hearing the deal is multi-million up to 4 years, with bonus incentives. Tampering period off to a star-studded start.
Klaci79
Fake profil. Nice, rafutottal.
Stez
Szerintem jól hangzik....
Klaci79
Schefter kamupropfiljan irtak egy oraja. Eloszor en is majdnem beneztem.

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Opsz
BREAKING: Sources say former #Giants Safety Landon Collins signs mega-deal with the Indianapolis #Colts. GM Chris Ballard going to work. Hearing the deal is multi-million up to 4 years, with bonus incentives. Tampering period off to a star-studded start.
Klaci79
Fake profil. Nice, rafutottal.
Stez
Szerintem jól hangzik....
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Opsz
BREAKING: Sources say former #Giants Safety Landon Collins signs mega-deal with the Indianapolis #Colts. GM Chris Ballard going to work. Hearing the deal is multi-million up to 4 years, with bonus incentives. Tampering period off to a star-studded start.
Klaci79
Fake profil. Nice, rafutottal.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Loli, bejelentkeztunk Justin Houston ugynokenel. Mondjuk a Pats is allitolag.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Elèg nagy a kuss a csapat körül, Tyrell Williams lesz a legnagyobb név aki érkezik, aztán nagyjából skippeljük az első pár napot szvsz.
szampi#33
Kivancsi leszek, mi lesz Collinsszal, nem varom, hogy ide irjon ala, bar szerintem Ballard fut nala egy kort, de nem fogja megfizetni, amit Collins ker. De vicces, hogy Hooker es Collins ugynoke ugyanaz, 1-2 hete meg Malik twitteren asszem bekovette Hookert, ezzel kapcsolatban meg olyasmit irt valaki, hogy Collins a New York-i csapattarsai hulyesegeire sem reagalt, Hooker volt az elso, akinek valaszolt valamit, amikor Indybe akarta csabitani.

Ez persze nyilvan osszeeskuves-elmelet, ezt kovetoen pedzegettek nagyon, hogy a hatterben ugyeskedik Collinsszal Ballard.

En amugy Williamst nem akarom, szivesebben latnem 1/26-on AJ Brownt, o nagy kiraly lesz. Egyszeruen nem szeretnem, hogy egy abszolut kozepszer valakinek kifizessunk evi 10-12 milliot, akkor sem, ha gyenge a piac es a felhozatal. Eros viszont a draft.

Meg ha mar Ballard villant a lovettat, akkor elhozhatnank Flowerst, eleg nagy upgrade lenne a pass rushba. Illetve ha Collins nem jon, 1-2 evig en szivesen latnam a jo oreg Bethea-t, imadtam, amikor nalunk jatszott. Grigson eluldozte, viszont az a csavo mentalitasban szerintem Ballard nagy kedvence lenne. Szivet-lelket kiteszi a palyan, kuzd, hajt, igazi vezer, a palyan es az oltozoben egyarant.

A Chargers-vonatkozas mellett nem art figyelni majd a korabbi dallasiakat, engem peldaul nem lepne meg, hogyha a Jaxben tavaly mar fos Church olcson jonne hozzank. Azert neki voltak jo evei a Cowboysnal, nem egy hulye csavo, Eberflusszal ismerik egymast, fit lenne a rendszerbe. Mondjuk o csere, nyilvan nem szabadna kezdokent szamolnunk vele.

Illetve en meg „raneznek” a Brownstol kipakolt Collinsra is, szeretjuk az exhazafiakat, az LB-sorba Adams es Leonard mellett azert van egy jo nagy lyuk. Collins jo jatekos, csak hat fasz. Kerdes, hogy Ballardot mennyire tudna meggyozni.

Akit nagyon emlegetnek a Colts kapcsan, hogy Ballard ramozdulhat, az Preston Brown, na en neki nem orulnek, szerintem nagyon nem izlene neki Eberflus semaja. Mint ahogy Justin Houstont is 3-4-ben tudom elkepzelni.

több mint 5 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Elèg nagy a kuss a csapat körül, Tyrell Williams lesz a legnagyobb név aki érkezik, aztán nagyjából skippeljük az első pár napot szvsz.

Szerkesztette: szampi#33

több mint 5 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
 twitter.com/Supermike72/status/1104115708336750592
Tony Adams
A tavalyi év után a draftot jobban várom valahogy.

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
 twitter.com/Supermike72/status/1104115708336750592
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tavaly 27.5 millát költöttünk a szerződések éves átlagát nézve, úgy, hogy akkor kb. 70 millióval voltunk a cap alatt, amiből 17 rollover volt. Azaz kb. 50 milla elkölthetőnk volt a normál cap alatt. Idén hasonló a szitu, picit több, kb. 55 milla van a cap alatt, a többi rollover. Szerintem a tavalyi 27.5-nél többet fogunk költeni, legalább egy tízessel, de az is lehet, hogy elérjük a 45 millát is per év átlagban az új szerződésekkel. Nincs értelme tovább rollovert halmozni, mert annak elsősorban az a célja, hogy az egyszeri nagy kiadásban segítsen. Mondjuk a 2018-as draft class megtartásánál fontos lehet, mert remek class volt, valószínűleg többen is egyszerre fognak a piacra esni. Bár azzal is lehet valamennyit manőverezni, ha pl. lehívjuk Nelson 5. évét, ő így 1 évvel eltolódna. És ő már eleve 7,5-et keres az 1/6 miatt, arra jönne rá a veterán szerződése, úgyhogy nem 15-20 milla ugrást jelent majd. A többi fiatal megtartásánál meg az van, hogy mire jön az egyik, kimegy a másik. Kelly jön legkorábban, de ő is csak 2020-ban, jövőre még 5. évvel elkóricálhat. Mire Smith jön, nem lesz Castonzo, mire egy egde rushert meg kellene fizetnünk, nem lesz Sheard, mire egy elit WR-t meg kéne fizetnünk, nem lesz T.Y. (Legalábbis nem ilyen drágán lesznek, ha lesznek is.)

Szóval elég pénz van már felhalmozva, nem kell ezt már tovább gyűjteni. Viszont elkölteni se kötelező ha nem jó az ár/érték arány. Szerintem idén lesz olyan akinél jó lesz az az ár/érték, Ballard mondta, hogy tavaly is mentünk több játékosra is, de túl kellett volna őket fizetni. Idén majd nem kell, idén még akár olcsóbban is aláírnak ide majd, mint valami kevésbé upcoming csapathoz.

Egyébként 11-12 milla egy Williamsért manapság nem sok, maga az összeg szerintem Ballardnak sem az. Ha a piac a Watkins, Robinson féléknek 15-16 milliót adott tavaly, és még a Moncrief, Lee, P. Richardson, Albert Wilson félék is 8-9-ekért írtak alá (Jópáran nem is 1 évre), akkor a WR ára ennyi. Sokkal inkább az a kérdés, hogy Williams vajon mennyire jó. Nekem van egy olyan sanda gyanúm, hogy ő nálunk hasonló karriert futhatna be Luckkal, mint annak idején Emmanuel Sanders Manninggel Denverben. Mindkettő jó irányítótól jött, tehetséges, de egyik se tudott igazán berobbanni vagy ezért vagy azért, ki tudja miért. Szerintem Williams nálunk aratna. Ezért is tetszene, ha jönne, a pénz másodlagos, nem érdekel, hogy ha jó akkor 8-ért jó-e vagy 12-ért. Az más kérdés, hogy jók-e a megérzéseim. Egyáltalán nem biztos.

(Kontrasztként, én meg Collinsért nem vagyok annyira ultra nagyon oda. Nem bánnám persze, de én több hype-ot érzek a dologban, mint valós értéket. A Dorsett pick hatása is növeli a hisztériát, hogy akkor Grigson elkrta, hozzuk akkor most helyre. Én nem látom ennyire jónak és séma fittnek a srácot. Derwin James-ért két első kört is megadnék, de az más tészta. Na mindegy, ha Collins jön, akkor ne legyen igazam.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Világos hogy drága lesz, de ha Ballard úgy gondolja, hogy emberünk a sok zsé mellett motorja lehet az öltözőnek, és beáll a sor elejére küzdeni, ( jó kis Ballard féle szerződés, tele záradékokkal, ösztönzőkkel) akkor szerintem 1-1 drága embert akár be is húzhatunk idén.

Hülye vagyok a cap menedzsmenthez, de ugye azt mondják az okosak, hogy addig jó a piacról építkezni, amíg fut a rookie QB olcsó szerződése, és van mozgástér, mert ha megkapja a nagy zsét, a QB, szűkülnek a GMek lehetőségei. Szerintem nálunk perpill a védelem "olcsósága" kreál lyukat, ahol néhány évig manőverezhet az FO, talán Ballard behúz 1-2 drágább FA-t a keretbe.
Tony Adams
Az krealt lyukat, hogy van Luck, TY meg AC, Ebron akik nagy penzert jatszanak a tamadosorban. Cserebe minden futonk rookie szerzodesen, 5 ol-bol 3 rookie szerzodesen, Glowinski discountos szerzodesen.
A vedelem szinten olcso, ezt adom. De ott a brutal pass rusher DE-ket es a No1 CB-ket, esetleg allat 3T DT-ket v Kihli fele MLB-ket szoktak megfizetni. Na nekunk egyik sincs ezek kozul.
+ a vedelemben is Leonard, Walker, Quincy, Moore, Hooker, Turay, Lewis mind rookie szerzodesen vannak.
Ezert sem szabad most kiszorni minden penzt, mert amit Ballard csinal, az a hosszutav. Fogunk kolteni, de en tovabbra sem szamitok nagy igazolasra.
Ahogy irtak itt is, lesz sok elerheto safety, hiaba Collins a legjobb, annyival nem er tobbet, h 12-14 misit kicsengessunk neki evente.
Williams detto, TY penzt nem fogunk odaadni egy olyan FA-nak aki mashol 3.-4. szamu volt. Majd jon Jamison Crowder v vki mas vmi budget dealen, mint Grant tavaly.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
 twitter.com/Rotoworld_FB/status/1103325583608492032
peterk2005
Kb addig erdekelt, amig elolvastam h evi 10-12ert kelhet el.
Szerintem kizart, hogy annyit megadnank neki, hiaba az ismeretseg Siriannival.
Collinsnal is ez lesz a fo problema, evi 12-14et nem fogunk megadni FA-nak, csak olyannak majd, akit mi is draftoltunk.
Borbinho
Idén nagyon mély a S piac, tán még sosem volt ilyen mély. A drafton is vannak jó prospectek . A S-k már tavaly sem kaptak akkora lóvékat mint remélték, idén az előbb említett okok miatt még annyira sem fognak. Persze 1-2 csapat brutál sok lóvét tud költeni, de akkor is meg lennék lepve ha 10milla/ évnèl bármelyik S többet kapna...

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Beferne, de Ballard nem fog ket top szerzodest is kiosztani, azt biztosra veszem. Ha pedig valaszthatok a posztjan top5 playmaker safety es egy teljesen kozepszer elkapo kozott, akkor inkabb elobbi kapjon nagy penzt. Foleg, hogy remek a WR-class es tenyleg meg a masodik korben is kivalo prospectet lehet majd talalni a posztra.

Ugyhogy ha Williams jon dragan, de Collinsrol meg lemaradunk, az nalam egy rendkivul rossz dontes lenne Ballardtol.

több mint 5 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
 twitter.com/Rotoworld_FB/status/1103325583608492032
peterk2005
Jobban örülnék ha az a nèv Landon Collins lenne!
szampi#33
Szerintem mind a kettő simán beleférne.
több mint 5 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
 twitter.com/Rotoworld_FB/status/1103325583608492032
peterk2005
Jobban örülnék ha az a nèv Landon Collins lenne!

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Világos hogy drága lesz, de ha Ballard úgy gondolja, hogy emberünk a sok zsé mellett motorja lehet az öltözőnek, és beáll a sor elejére küzdeni, ( jó kis Ballard féle szerződés, tele záradékokkal, ösztönzőkkel) akkor szerintem 1-1 drága embert akár be is húzhatunk idén.

Hülye vagyok a cap menedzsmenthez, de ugye azt mondják az okosak, hogy addig jó a piacról építkezni, amíg fut a rookie QB olcsó szerződése, és van mozgástér, mert ha megkapja a nagy zsét, a QB, szűkülnek a GMek lehetőségei. Szerintem nálunk perpill a védelem "olcsósága" kreál lyukat, ahol néhány évig manőverezhet az FO, talán Ballard behúz 1-2 drágább FA-t a keretbe.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/Rotoworld_FB/status/1103325583608492032
peterk2005
Kb addig erdekelt, amig elolvastam h evi 10-12ert kelhet el.
Szerintem kizart, hogy annyit megadnank neki, hiaba az ismeretseg Siriannival.
Collinsnal is ez lesz a fo problema, evi 12-14et nem fogunk megadni FA-nak, csak olyannak majd, akit mi is draftoltunk.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
 twitter.com/Rotoworld_FB/status/1103325583608492032


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Azert emberunknek igen nagy fasza lehet, mar tavaly sem allt hadilabon az onbizalommal es a magabiztossaggal. xdStez
Az a vicces, hogy miközben tényleg duzzad az önbizalomtól, ha bármikor elkezded fényezni, hogy haver, az a plays kva nagy volt, akkor csak legyint, hogy meh, oké, de volt kettő amiben sz*r voltam, sokat kell még javulnom. 😊
peterk2005
Pont emiatt a mentalitás miatt kedvelek egy sportolót. Parádé.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azert emberunknek igen nagy fasza lehet, mar tavaly sem allt hadilabon az onbizalommal es a magabiztossaggal. xdStez
Az a vicces, hogy miközben tényleg duzzad az önbizalomtól, ha bármikor elkezded fényezni, hogy haver, az a plays kva nagy volt, akkor csak legyint, hogy meh, oké, de volt kettő amiben sz*r voltam, sokat kell még javulnom. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Eddig veluk volt interjuja a stabnak:
Jordan Wyatt CB SMU
Rock Ya-Sin CB Temple
Jordan Brown CB South Dakota State
Derick Roberson DE Sam Houston State
Charles Omenihu DE Texas
John Cominsky DE Charleston-WV
Kevin Wilkins DT Rutgers
Demarcus Christmas DT FSU
Malik Reed EDGE Nevada
Alex Bars OG Notre Dame
Kaleb McGary OT Washingon
Max Scharping OT NIU
Bruce Anderson RB North Dakota State
Will Harris S Boston College
Chauncey Gardener-Johnson S Florida
Andrew Soroh S FAU
Kano Dillon TE Oregon
Matthew Sokol TE Michigan State
Jace Sternberger TE Texas A&M
Tyre Brady WR Marshall
Jakobi Meyers WR NC State
Keelan Doss WR UC Davis
A.J. Brown WR Ole Miss

Erdekesseg, hogy Charles Omenihu-vel (Texas DL) mar 3 interju is volt, eleg latvanyosan erdeklodunk utana.
A listabol Rock Ya-Sinnek vagy AJ Brownnak orulnek 1.korben nagyon, de Chauncey Gardner-Johnsonnal se huznam a szam. Az egyik kedvenc jatekosom az idei draftrol, nickel cb-t es fs-t jatszott egyetemen. + FA-rol Collins-t elhoznank es meg is lenne az S duo (en Hookertol fosok, nem volt eddig meggyozo, de hatha iden fullos offseasonnal virit majd).
Borbinho
Akkor sem fogok nektek szurkolni :o

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 018
A PFF-nel egy podcastben megint megosztottak ket tavalyi Combine-csodat Nelsonrol.

Az egyiknel ez a jatek volt a foszerepben, safety blitz.

 www.youtube.com/watch?v=w34fgpIapJ8

Lynch (49ers-GM) megkerdezte tole: „Mit lattal, mibol tudtad, hogy jon blitzelni a safety?” Nelson erre azt valaszolta: „Sokat videozom es meccsfelveteleket nezek, lattam a vedelem felallasat, aztan felvettem a blitzet, ennyi. Ugyanezt tettem volna, ha te jossz ott velem szemben.”

Lynchrol ugyebar nem art tudni, hogy kilencszeres Pro Bowler safety, nyert Super Bowlt is, a koranak az egyik legjobbja volt a posztjan.

A masik tortenet, hogy Nelson es az edzoi ugyebar tavaly ugy dontottek, hogy nem fut 40 yardot a Combine-on, amire allitolag az egyik GM kozolte hosunkkel, hogy ha nem futja le a 40-et, akkor o bizony nem draftolja.

Nelson reakcioja priceless volt: „Nezd, en csak annyit teszek, hogy minden egyes jateknal a a foldbe dongolom az ellenfelemet, de ha ez neked nem derul ki a meccsfelveteleimbol, akkor sajnos nem tudok segiteni.”

Azert emberunknek igen nagy fasza lehet, mar tavaly sem allt hadilabon az onbizalommal es a magabiztossaggal. xd
Stez
ORoY, amúgy.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A PFF-nel egy podcastben megint megosztottak ket tavalyi Combine-csodat Nelsonrol.

Az egyiknel ez a jatek volt a foszerepben, safety blitz.



Lynch (49ers-GM) megkerdezte tole: „Mit lattal, mibol tudtad, hogy jon blitzelni a safety?” Nelson erre azt valaszolta: „Sokat videozom es meccsfelveteleket nezek, lattam a vedelem felallasat, aztan felvettem a blitzet, ennyi. Ugyanezt tettem volna, ha te jossz ott velem szemben.”

Lynchrol ugyebar nem art tudni, hogy kilencszeres Pro Bowler safety, nyert Super Bowlt is, a koranak az egyik legjobbja volt a posztjan.

A masik tortenet, hogy Nelson es az edzoi ugyebar tavaly ugy dontottek, hogy nem fut 40 yardot a Combine-on, amire allitolag az egyik GM kozolte hosunkkel, hogy ha nem futja le a 40-et, akkor o bizony nem draftolja.

Nelson reakcioja priceless volt: „Nezd, en csak annyit teszek, hogy minden egyes jateknal a a foldbe dongolom az ellenfelemet, de ha ez neked nem derul ki a meccsfelveteleimbol, akkor sajnos nem tudok segiteni.”

Azert emberunknek igen nagy fasza lehet, mar tavaly sem allt hadilabon az onbizalommal es a magabiztossaggal. xd

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En Brownnak orulnek, de nem hiszem, hogy bent lesz az elso korunknel. De elnezve ezt a listat, siman azt varom, hogy olyat viszunk elsore, aki nincs ezen rajta.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Eddig veluk volt interjuja a stabnak:
Jordan Wyatt CB SMU
Rock Ya-Sin CB Temple
Jordan Brown CB South Dakota State
Derick Roberson DE Sam Houston State
Charles Omenihu DE Texas
John Cominsky DE Charleston-WV
Kevin Wilkins DT Rutgers
Demarcus Christmas DT FSU
Malik Reed EDGE Nevada
Alex Bars OG Notre Dame
Kaleb McGary OT Washingon
Max Scharping OT NIU
Bruce Anderson RB North Dakota State
Will Harris S Boston College
Chauncey Gardener-Johnson S Florida
Andrew Soroh S FAU
Kano Dillon TE Oregon
Matthew Sokol TE Michigan State
Jace Sternberger TE Texas A&M
Tyre Brady WR Marshall
Jakobi Meyers WR NC State
Keelan Doss WR UC Davis
A.J. Brown WR Ole Miss

Erdekesseg, hogy Charles Omenihu-vel (Texas DL) mar 3 interju is volt, eleg latvanyosan erdeklodunk utana.
A listabol Rock Ya-Sinnek vagy AJ Brownnak orulnek 1.korben nagyon, de Chauncey Gardner-Johnsonnal se huznam a szam. Az egyik kedvenc jatekosom az idei draftrol, nickel cb-t es fs-t jatszott egyetemen. + FA-rol Collins-t elhoznank es meg is lenne az S duo (en Hookertol fosok, nem volt eddig meggyozo, de hatha iden fullos offseasonnal virit majd).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."