Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert gond, mert nem kifizettel erti 13 milliot (ami igazabol 10, es bonuszokkal lehet egyebkent 13), de a csapatod nem javult vele a tavalyihoz kepest. Ami azert oriasi vicc, miutan a liga legrossz WR-egysege volt a mienk, es mim droppoltuk majdnem a legtobbet. Es ezek a droppok meg hibak kulcshelyzetekben jo 3-4 gyozelembe kerultek.

Nem leptel egyrol a kettore, de semmilyen teren. Mert ha ez a joember lehoz egy korrekt idenyt, akkor megint ott vagy, hogy meg ennel is jobban meg kell fizetned, amit nem er meg, de meg mindig oda kell figyelned ra, hogy az egyetemen vegig lyukaskezu volt, Cam mellett sok evig, szoval ovatosan kell kezelned a helyzetet. Ha meg aztan nem lesz jo, akkor megint ott vagy, ahol 2019 januarjaban voltal, hogy elkapod nincs, Hilton raadasul egy evvel megint oregebb lett, jovore mar Ebronnak is tuti reszeltek, sot, Doyle szenaja is kifele all. Es ugyanugy nincsen tulajdonkeppen WR-sorod, ahogy elotte sem.

Ezekkel a tulsagosan ovatos, egyeves szerzodesekkel baromira nem leszel sokkal beljebb, ami a csapatepitest illeti. Ballard belekostol a tortaba, de keptelen eldonteni, hogy finom-e. Marpedig muszaj lesz.

Ebben az esetben inkabb akkor elhoztuk volna evi 11-12 millioert Tyrell Williamset harom vagy negy evre. Tole inkabb tudod, mit varhatsz, jobb kepessegu, mint Funchess, ismeros rendszerbol jon es nincsen ennyi kerdojel. Es akkor azt mondhatnad, hogy azert kapott egy eros upgrade-et a WR-sor. Hasonlo aron, mint az egyeves megoldas Funchess, aki egy lutri, es akinel meg mindig arra var az egesz vilag, hogy vajon kijon-e belole az, aminek beharangoztak a draftkor.

Ebronnal az volt a kulonbseg, hogy o hiaba volt megbizhatatlan es bust, tobb evre hoztuk el es nem is irrealis penzert. Ra igy azert lehetett epiteni. Funchessre nem nagyon.

De egyebkent nekem ettol a huzastol meginkabb az az erzesem, hogy Ballard megalapozott egy elso vagy masodik koros WR-huzasnak, akit az elso evben nem eroltetunk szet, aztan jovore Funchess mehet, a helyen pedig az uj tehetseg kezdokent bizonyithat majd.

Egyre inkabb imadkozom erte, hogy AJ Brownt elhozzuk.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Azért hoztam fel ezt a két meccset, mert ez a két véglet. Nekem a moráljával, hozzáállásával soha semmi gondom nem volt a négy év alatt, szöges ellentétben Benjaminnal, aki egy lusta tohonya fasz. Én nem emlékszem szurkolókkal való összetűzésre, az is Benjaminnál volt. Egy teljesen normális srác, remek fizikai paraméterekkel, remekül fog illeszkedni az öltözőbe, nem fog hisztizni, nem fog sírni, stb... Nyilván harmadikra, illetve kulcs játékoknál nem őt keresném, mert simán lehet hogy a kezei között fejbebassza labda, de a következő játékban meg behúz egy olyan labdát, amire kb öten képesek az egész ligában. Gond nélkül lehet neki 1000 yard körüli 10+ TD-s szezonja Hilton mellett, az pedig egy no2 elkapótól tökéletes. Nyilvánvaló, hogy 10+ milliót nem ér, mint ahogy senki sem éri meg azt a pénzt, amit tegnap kapott. De csak egy évre kapta, a capbe bőven belefér, ettől még lehet draftolni egy WR-t, aki akár ki is szoríthatja, szóval nem látom miért akkora tragédia ez az igazolás.

Nálam jobban kevesen utálták a draftolását, de összességében én sztem hasznos játékos tud lenni egy jó rendszerben, amit optimista esetben várni lehetett a draftolásakor azt hozza, hogy az edzői stáb nálunk retardáltakból áll arról nem ő tehet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezt a lustát nem vágom honnan szeded, nem kevered Benjaminnal kicsit? Semmi gond a munkamoráljával, egyáltalán nem dagadt, végigtolja az útvonalakat.
Javasolom nézd neg a 2017es Pats elleni meccsünket, kb egyedüli WR-ként nyerte meg, úgy, hogy szinte nem tudta felemelni a karját.

Nagy hibája, hogy inkonzisztens, időnként qrva könnyű labdákat elejti, tökéletes példa erre a 2018as Lions meccs, utána nálunk ki se került a doghouseból.

13 milliót nyilván nem ér, de egy éves szerződés, van 100 milliós capspace, inkább egy ilyen kontraktus mint Kwon Alexanderé vagy Trent Browné esetleg Landon Collinsé.
gabokocka
Oke, de akkor megnezem melle a Lions elleni meccset is, ahol valami ot vagy hat dropja volt? 8D

Meg hat szivet-lelket kiteszi a palyan, tenyleg. En nekem azert megvan ez a csodalatos kuzdoszelleme is, amit megtett a labdaert. Raadasul ez asszem meccs vegi, donto szituban volt.

 www.youtube.com/watch?v=XOR2otcXP6s

Bocs, de en ezektol nem tudok elvonatkoztatni. Funchess pedig egy orok remenyseg lesz, akarcsak Ebron – epp ezert is latszik, hogy Ballard ezeket keresi abban bizva, hogy majd Luck meg a zseni Reich mellett megtaltosodnak ezek a fiatalok.

A WR-egysegunk egyaltalan semmivel sem erosodott, mintha peldaul a tavaly ideny kozben igazolt Inmant visszahoztuk volna. De ennek a Coltsnak az is rohadt keves lenne.

De ha az emlekeim nem csalnak, akkor hosunknek raadasul meg a szurkolokkal is volt valami belhaja, amikor beleallt az emberekbe, mert kritikaval illettek ot es a Pantherst valamelyik siralmas meccs utan.

Szerkesztette: Stez

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Steznek az a legnagyobb baja h Funchess néger.
empty taxi
Ha elhozzuk a piacrol Beasleyt is, meg az elso ket kor valamelyikeben draftolunk egy #1 kalibert, akkor azt mondom, hogy a poszt rendben van, mely es a palya kozepere is megvan a megbizhatosag, de egeszen addig, amig Funchess lesz az egyik kezdo (marpedig ezzel a penzzel el is dolt, hogy o lesz), addig ez komolytalan.

Ballard meg tisztan lathatoan megy a piacon a fiatal bustokra, akik alulteljesitettek ahhoz kepest, amit vartak toluk, aztan varja, hogy majd itt Luck sztart csinal mindenkibol. Ugyanez volt Ebronnal is. Csak sajnos uj kezet Andras sem tud adni ezeknek az embereknek.

több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Steznek az a legnagyobb baja h Funchess néger.
empty taxi
Steznek az a legnagyobb baja h Funchess néger.
empty taxi
Végre valaki csak kimondta...
Muffalo_Bafia
Meg amúgy az anyja egy Nő
több mint 5 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Steznek az a legnagyobb baja h Funchess néger.
empty taxi
Végre valaki csak kimondta...

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Steznek az a legnagyobb baja h Funchess néger.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Én probálom megérteni mi akadt be.
Lassu lomha elszakadni képtelen ezt is értem. A fal emberek is azok, azok is lassítják az offenset. Na bumm.
Sőt az izetlen LB ek lassabbak mint a Cornerek. Meg amúgy Luck is lassabban fut mint Lamar Jackson.
Szóval rájuk mind nem írnék egy reverst. De mondjuk a fal emberekkel lehetne azt csinálni, hogy védik Luckot a másik csapat embereitől, Luck meg addig tud passzolni. Gondolom ha ezt így kitaláltam Funchessnek is fognak tudni szerepet találni.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem meg ennek a szerzodesnek az egvilagon semmi ertelme sincs. Nem lettel elorebb, mint a szar, ahol voltal, es miutan az elozo szezonban is a legnagyobb hibaja az egysegednek az inkonzisztenciaban es a dropokban rejtozott, most hoztal valakit, akinek vilag eleteben az inkonzisztencia es a dropok, meg a rossz kez volt az ismerve.

Es aki meg lassitani is fogja az offense-t, mert annyira lassu es lomha is. Elszakadni pedig keptelen.

Nalam Funchess nem megoldas a WR-problemakra.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Ezt a lustát nem vágom honnan szeded, nem kevered Benjaminnal kicsit? Semmi gond a munkamoráljával, egyáltalán nem dagadt, végigtolja az útvonalakat.
Javasolom nézd neg a 2017es Pats elleni meccsünket, kb egyedüli WR-ként nyerte meg, úgy, hogy szinte nem tudta felemelni a karját.

Nagy hibája, hogy inkonzisztens, időnként qrva könnyű labdákat elejti, tökéletes példa erre a 2018as Lions meccs, utána nálunk ki se került a doghouseból.

13 milliót nyilván nem ér, de egy éves szerződés, van 100 milliós capspace, inkább egy ilyen kontraktus mint Kwon Alexanderé vagy Trent Browné esetleg Landon Collinsé.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Naaa, néha Ballard is tévedhet, vagy Grigsont szeretnéd 😉

Hátha fun lesz 😊
dande
Engem nem zavar, ha Ballard teved. Engem a sportban taszitanak az ilyen lusta karakterek. Engem taszitott a kurva tehetseges Moncfrief is, nem azert, mert nem kapdosta le a 150 yardokat, hanem mert egy bekepzelt kis szarhazi volt, aki a masikra mutogatott.

Funchesstol mar ujonckent rosszul voltam, miutan emberunk kis tulzassal nem volt mas, csak a hype vegeredmenye. Alapbol meg a masodik korbe sem vartak, csak mivel a ligaban epp dult a Megatron-, Green-, Julio-mania, a kibaszott hozzaertok nagyban azokat a napjaikat eltek, hogy nem letezik wide receiver az NFL-ben 6'3 alatt, aztan miutan Funchess merlegelt ennel magasabban, raadasul valami 235 font korul, egybol elkezdett nyalazni a vilag arra, hogy hu bazdmeg, ez a faszi megfoghatatlan lesz, mert ha leugrod, akkor o elnyom, ha esatobbi. Mar akkor odzkodtam a gyerektol. Jol emlekszem, hogy mar a gyakorlatain sem szakadt meg a Combine-on, az utvonalai kozben o rohant, de abszolut nem sprintelt.

Majd a gyerek bekerult az NFL-ben, ahol evek alatt sem tanult meg utvonalakat futni, nem mellesleg egyebkent lusta dog, aki nem egyszer nem futotta meg a route-ok veget, hanem feladta a jatekot, amikor o ugy gondolta, hogy ugysem megy a labda arra, megolve ezzel azt, hogy netan egy elveszettnek hitt jatekbol megis lehessen valami folytatas.

Utvonalat mindmaig nem tud futni, egyszeruen a gyerek hanyag, nem eleg eleg, a csipoje alig letezik, labmunka semmi, ennek eredmenyekepp nem is nagyon tudott soha elszakadni a cornerektol. Ellensulyozni meg nem tudja a fizikai adottsagokkal, mert nem az van, hogy radobod a labdat es elkapja, hanem az van, mint Ebronnal, hogy ertehetetlen lasztikat ejt el. Konkretan nincsen jo keze, sot, rossz keze van.

A Panthersben annyi, de annyi lehetoseget kapott, de #2 elkapokent es elso szamukent sem tudta megmutatni, hogy o kezdoszint lenne az NFL-ben. Ez a gyerek rosszabb es butabb, mint Inman, Tyrell Williamsnek a nyomaba sem er, Funchess az, akinel tenyleg soha nem tudott mast mondani az ember, mert csak arra tudtak hablatyolni a szakertok, hogy nezd meg, a gyerek akkora zsirdiszno, aztan a cornerek sirni fognak a 190 centije es a 100+ kiloja mellett, mert megis hogyan fogjanak meg egy ilyen sracot?

Na, azt hiszem, hogy a cornerek erre megmutattak eleg siman, hogy hogyan is tortenik ez.

Szoval amit irtam az elejen is, engem hidegen hagy, ha teved Ballard, mindenki teved. En szimplan csak rosszul vagyok az ilyen lusta sportoloktol, akiknel nem az az alap, hogy kimennek es ott doglenek meg a palyan a tarsakert.

Na, Funchess ez. A gyerek evek ota az NFL-ben van, de majdnem ugyanolyan nyers, mint amikor draftoltak. Baromi vonzo, hogy ranezel es azt latod, hogy wow, mennyire fiatal, csak eppen ezzel kitorolheted sajnos, mert jelen helyzetben ebbol a palyan nem fogsz profitalni.

Funchessnel sokkal jobb, okosabb es precizebb jatekos Inman, de ennel a sracnal egy egeszseges Ryan Grant sem volt rosszabb, sot, az ideny masodik feleben egyebkent meg Pascal is hozott annyit, mint amit peldaul Funchess fog. Csak hat Funchessnel mindig mindenki csak annyit lat tovabbra is, hogy kurva nagy.

Igen, az. Nagy. Ennyi, o Devin Funchess. Nagy es lusta, aki szerintem baromira mas karakter, mint akik most a Colts oltozojeben vannak.

több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Ahogy igertem, nekem ennyi volt. A fakezu lusta Funchess, aki utvonalat futni nem tud, lyukaskezu es meg lusta is, na ettol a faszitol kiver a viz. Az elkapok Ebronja. Ennyiert... Moncriefnel is rosszabb. Vicc. Visszavonultam, mint Phil Costa.
Stez
A Lustától elég messze van. A droppoknal idén volt gondja miután Cam labdáid elkezdtek dadogni a sérülés miatt. Egyáltalán nincs vele semmi kiugró probléma néha potens WR 1,5. Inkább tudnak lenni kiugróan szar meccsei, és nem lehet tőle akrobatikus elkapásókat várni.
Könnyű elkapások amikor testel megtudja verni befelé az emberét, na az az 1 ami 100% megy neki.
Felugrani szeparálodni irányváltani már átlag. Elkapni is átlag inkább mint szar, van látványosan szar meccse meg van amikor tök megbízható és sorra hivhatóak rá a slantek 3.-ra.

Igazoból csak a lustát nem vágom honnan szedted a többit rá lehet húzni ha nagyon nem szimpi.
De ez ilyen törpe stereotipa hogy nagy akkor lusta.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Tulipanos Funfun nem tudta elkapni Supacam raketait. Akinel erosebben nem bassza oda senki, ha kell, ha nem.
Ettol meg Bandi labdai, aki az egyik leginkabb elkaphato passzokat szorja, megfelelhetnek neki.
Pesze ez elmelet


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sztem kiraly lesz Funchess, en orulok neki. Ebron is droppolt nalunk is, de volt rengeteg fontos playe is.
A QB-k tudjak naggya tenni a WR-eket, es sztem Luck jobb mint Newton. Konnyebb dolga lesz FunFunnak is.

1000 yardot nem varok tole, de egy 800at 8-10 TD-vel siman.

 twitter.com/Colts/status/1105257095920668672

jo lenne ha iden picit tehetsegesebb WR depth lenne, mint tavaly.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Naaa, néha Ballard is tévedhet, vagy Grigsont szeretnéd 😉

Hátha fun lesz 😊
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ahogy igertem, nekem ennyi volt. A fakezu lusta Funchess, aki utvonalat futni nem tud, lyukaskezu es meg lusta is, na ettol a faszitol kiver a viz. Az elkapok Ebronja. Ennyiert... Moncriefnel is rosszabb. Vicc. Visszavonultam, mint Phil Costa.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/mchappell51/status/1105264708930715648

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Watkins 3 evre kapott evi 16ot, evi 10 garantalttal tavaly.
Ahhoz kepest nem vesz az 1ev 10 v epp 13 M.

Jobban orulok, mint ha Tyrell Williamst hoztuk volna 3-4 evre.

Crowdert sajnalom, a 3 ev 27M/18.5M garantalt sztem jo deal lett volna, talan meg Humphries is, o is evi 9 lett volna csak 4 evre.

Egy picit csokkent talan az 1. v 2. koros WR huzas eselye igy.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Flowers meg egy Sheard klón. Testalkatra, képességekre, technikára, mindenre nézve. Nálunk egymástól vennék el a snapeket. Elküldenéd Sheardet, aki fele annyiért kb. ugyanazt tudja nyújtani?
peterk2005
Ezt gondolom te sem gondoltad komolyan..
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
Ha Funchess Colts-jatekos lesz, en visszavonulok. Meg Moncriefnel is rosszabb.

Stez
Valamiért szimpatikusnak tűnt az idehozatala már jóelőre, remélem beválik, gondolom még a fele se garantált a pénzének, és krva fiatal, Tipikus Ballard fióka.

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 5 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Indy Sports One szerint:” 1 year/10million and 3 million incentives” .

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
13 millió? Egy év vagy nem egy év, this does not make sense.

Szerintem ez valami elméleti max. összeg lehet, amit ilyen-olyan ösztönzőkkel elérhet, ha átmegy antónióbrónba. A base ennél kevebb kell, hogy legyen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
FunFun 13 misiért 😀 Stez most keres egy hidat meg egy folyót...
Persze nem vészes, mert okosan csak óvatosba 1 évre

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Úgy tudtam ti nem adtok nagy kontraktokat... Ez elég WTF?


 twitter.com/mortreport/status/1105251461389320192
Tomcsik
Drágább, mint Moncrief. 😊
iktriad
De látod nem az számít. 1 év. Ha ne jön be csá, mehet isten hírével. És kit érdekel, hogy 13 millió vagy 9? Senkit nem fog. Sztem ez egy okos szerződés, nagyot nem buknak vele, nem fogják éveken keresztül cipelni, ha fos lesz.

Egyébként sztem Funchess jó lesz itt. Lesznek dropjai, de hasznos ha tudják hogy kell használni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tudtam ti nem adtok nagy kontraktokat... Ez elég WTF?


 twitter.com/mortreport/status/1105251461389320192
Tomcsik
Drágább, mint Moncrief. 😊