Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Gyujtsuk fel Indianapolist is, ha nem lesz rajatszas. X-D Luckot meg cutolni kell. Nelsont waivelni. Megszabadulni az osszes fehertol!

több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 251
Az lesz a blama ha a szarból visszahoztuk a szezont de semmi értelme nem lesz mert a NO leadja a meccset...

Mondjuk ha nincs PO akkor ennyi erővel a többi Wnek sincs semmi értelme...
Szóval ha nyer ma a Steelers baszódjon meg a teljes Colts stáb Ballardtól Reichig 😀

Szerkesztette: bobi0092

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem hiszem, higy ez szandekos arcoskodas volt, ez a faszi annyira szereny, hogy az mar felelmetes. Szimplan csak szerintem reflexbol odaszolt a bironak, hogy jelentse be elkaponak a falembert, aztan utana esett le neki, hogy ja, hat mar nyertunk, terdelunk. xd

több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
Nalam a meccs embere Reich, miutan 21 masodperccel a vege elott, terdelesnel fogta es bejelentette jogosult elkaponak a falembert. Zsenialisan nagy troll ez a faszi. xd
Stez
Nagy volt mar az arca..😁 hat..nem gondoltam volna,hogy ezt a meccset megnyerjuk..de vegre mi jottunk ki jol a vegen. Mar csak a Szentek gyozelmet kell kiszurkolnunk
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nalam a meccs embere Reich, miutan 21 masodperccel a vege elott, terdelesnel fogta es bejelentette jogosult elkaponak a falembert. Zsenialisan nagy troll ez a faszi. xd

több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
Három vagy 4 hete mondtam, hogy úgysem lesz PO, csak nyugi, ne pörögjetek. Minek számolni. Inkább élvezzétek, hogy végre nézhetőek a meccsek ☺️
kristóf17
Hat igen, mondjuk ez a legrosszabb, hogy lesz esetleg 10 gyozelmed, de baszhatod a rajatszast, cserebe meg szar helyen is draftolhatsz. Teszem hozza, hogy egyebkent a Houston elleni elso, meg az Eagles elleni meccset is odaajandekoztuk az ellenfelnek, illetve az a Jax elleni szanalom is azert boven nyerheto volt, ha pedig belegondolok ebbe, akkor eleg felelmetes tudni, hogy meg ebben a felkesz Coltsban is siman benne volt a 12-13 gyozelem az idenyben.

Mindegy, ha nem lesz rajatszas, akkor sem leszek szomoru, en elore bemondtam, hogy ha Luck valla rendben lesz, akkor ott leszunk a tuzben es meglepetest okozunk, de azert a jelenlegi teljesitmenyunk az en varakozasaimat siman felulmulja. Ugyhogy nincs okom panaszra, de szerintem senkinek sincs. Ez egy jo szezon es ismet van csapatunk.
Stez
Teljesen egyetertek Veled.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Három vagy 4 hete mondtam, hogy úgysem lesz PO, csak nyugi, ne pörögjetek. Minek számolni. Inkább élvezzétek, hogy végre nézhetőek a meccsek ☺️
kristóf17
Hat igen, mondjuk ez a legrosszabb, hogy lesz esetleg 10 gyozelmed, de baszhatod a rajatszast, cserebe meg szar helyen is draftolhatsz. Teszem hozza, hogy egyebkent a Houston elleni elso, meg az Eagles elleni meccset is odaajandekoztuk az ellenfelnek, illetve az a Jax elleni szanalom is azert boven nyerheto volt, ha pedig belegondolok ebbe, akkor eleg felelmetes tudni, hogy meg ebben a felkesz Coltsban is siman benne volt a 12-13 gyozelem az idenyben.

Mindegy, ha nem lesz rajatszas, akkor sem leszek szomoru, en elore bemondtam, hogy ha Luck valla rendben lesz, akkor ott leszunk a tuzben es meglepetest okozunk, de azert a jelenlegi teljesitmenyunk az en varakozasaimat siman felulmulja. Ugyhogy nincs okom panaszra, de szerintem senkinek sincs. Ez egy jo szezon es ismet van csapatunk.

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Három vagy 4 hete mondtam, hogy úgysem lesz PO, csak nyugi, ne pörögjetek. Minek számolni. Inkább élvezzétek, hogy végre nézhetőek a meccsek ☺️
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem fog kikapni NO-ban sajnos. De egyebkent igen. A Ravens vagy a Steelers veresege kell, de elobbiben is total biztos voltam, hogy nyer a siman eselyes Chargers ellen, a Steelers is jol elveri a New Orleanst. Es a legnagyobb szanalom lesz, hogy mi igy 10-6-tal nem fogunk PO-zni.
Stez
Szerintem meg ki fog. Az elmúlt heti betlik ellenére ez a Steelers védelem nem elég a Saint O ellen otthon.
Burkus
a Saints kipukkadt, es a felelmetes O is. raadasul nekik mar abszolut nem kell megszakadni, a Steelersnek viszont elet-halal meccs
Stez
A Saintsnek is kell a gyozelem az elso kiemeles miatt,de en is ugy erzem,hogy nyerni fog a Steelers..
Bence94
Papiron kell, de az egy teljesen mas tet, minthogy ha kikapsz, playoff szevasz. A Saintsnek ott a zsebben a rajatszas, sot, kb. az egy meccses szunet is, ezek utan Payton szerintem peldaul nem fogja kimaxolni a sztarok erolteteset, nem kockaztatja meg a seruleseket. En azt varom, hogy Kamara es Thomas snapszamai is erosen limitalva lesznek peldaul, de az sem lepne meg, ha az utolso negyedben mar nem Brees dobalna, Kamara a padon ucsorogne, meg Thomas is.

Az a kiemeles egyszeruen nem er annyit, hogy megseruljon barki is. Hogy oszinte legyek, nalam toronymagasan Steelers ez a meccs, amikor Wyatt tippet kert az NSO-s tippeldebe, egy pillanatig sem gondolkoztam.

De hat legyen igaza azoknak, akik szerint a Saints nyer, akkor 2-0-val megyunk a rajatszasba, masfel honap mulva meg Super Bowlt jatszunk. xd

több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
Nem fog kikapni NO-ban sajnos. De egyebkent igen. A Ravens vagy a Steelers veresege kell, de elobbiben is total biztos voltam, hogy nyer a siman eselyes Chargers ellen, a Steelers is jol elveri a New Orleanst. Es a legnagyobb szanalom lesz, hogy mi igy 10-6-tal nem fogunk PO-zni.
Stez
Szerintem meg ki fog. Az elmúlt heti betlik ellenére ez a Steelers védelem nem elég a Saint O ellen otthon.
Burkus
a Saints kipukkadt, es a felelmetes O is. raadasul nekik mar abszolut nem kell megszakadni, a Steelersnek viszont elet-halal meccs
Stez
A Saintsnek is kell a gyozelem az elso kiemeles miatt,de en is ugy erzem,hogy nyerni fog a Steelers..
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem fog kikapni NO-ban sajnos. De egyebkent igen. A Ravens vagy a Steelers veresege kell, de elobbiben is total biztos voltam, hogy nyer a siman eselyes Chargers ellen, a Steelers is jol elveri a New Orleanst. Es a legnagyobb szanalom lesz, hogy mi igy 10-6-tal nem fogunk PO-zni.
Stez
Szerintem meg ki fog. Az elmúlt heti betlik ellenére ez a Steelers védelem nem elég a Saint O ellen otthon.
Burkus
a Saints kipukkadt, es a felelmetes O is. raadasul nekik mar abszolut nem kell megszakadni, a Steelersnek viszont elet-halal meccs

több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Szerintem is kikap a Steelers

több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nem fog kikapni NO-ban sajnos. De egyebkent igen. A Ravens vagy a Steelers veresege kell, de elobbiben is total biztos voltam, hogy nyer a siman eselyes Chargers ellen, a Steelers is jol elveri a New Orleanst. Es a legnagyobb szanalom lesz, hogy mi igy 10-6-tal nem fogunk PO-zni.
Stez
Szerintem meg ki fog. Az elmúlt heti betlik ellenére ez a Steelers védelem nem elég a Saint O ellen otthon.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem fog kikapni NO-ban sajnos. De egyebkent igen. A Ravens vagy a Steelers veresege kell, de elobbiben is total biztos voltam, hogy nyer a siman eselyes Chargers ellen, a Steelers is jol elveri a New Orleanst. Es a legnagyobb szanalom lesz, hogy mi igy 10-6-tal nem fogunk PO-zni.

több mint 5 éve
FDani66 2 — fodordaniel@freemail.hu
Jol tudom hogy ha mi ma nyerünk és a steelers kikap no-ban akkor az utolso forduloban a saját kezünkben lesz a sorsunk?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez megint egy trap game. Nem veszithetunk. Legutobb a Miami ellen majdnem beszoptunk egy hasonlo helyzetet. Jo volna most nem agyverzest kapni. Ha po-t akarunk, egy serultekkel teli Giantsnem lehet ellenfel. Es a Titans sem.

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Anthony Walker out.
Rövidesen pedig hajrá Redskins.
több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Baldinger orgazmusa volt a Dallas-meccs utanrol? Oriasi xd

 twitter.com/BaldyNFL/status/1074718931120730112
Stez
valami hasonló kommentekre számítottam tőle 😀

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Baldinger orgazmusa volt a Dallas-meccs utanrol? Oriasi xd

 twitter.com/BaldyNFL/status/1074718931120730112

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
SNY's Ralph Vacchiano reports Le'Veon Bell wants to sign with the Colts this offseason.
"He has his eyes on the Colts, no doubt about that," a source told Vacchiano. "He sees Andrew Luck and that offense and all that cap room. He wants to go someplace he can win right away." The Jets are expected to make a run at Bell, but the interest may not be mutual. With Marlon Mack and Nyheim Hines both cost controlled, we don't see the Colts as a good fit for Bell, but there's going to be no shortage of suitors this offseason. Bell is targeting $17 million annually.

Mekkora kis madar ez a Bell, ahol lat egy jo tamadofalat, egybol oda akar igazolni, aztan havonta bedob egy csapatot.

Mondjuk teszem hozza, en azert megneznek egy ilyen terhelheto, passzban is hasznalhato, brutalisan eros futot nalunk, de nem gondolom, hogy elegge ki tudnank hasznalni, itt azert nem surun kapna 20-25 cipelest meccsenkent, maximum 15-ot. Es akkor nem beszeltem arrol, hogy itt van Mack, Hines meg Wilkins is.

Birnam itt mondjuk idenyenkenti 10-12 millioert, mondjuk 3 eves szerzodessel, de evi 17 millioert... Hat koszi, passzolnam. De ha Ballard fejevel probalok gondolkozni, akkor nem latom realitasat Bellnek, o nem hajlando tulkoltekezni, foleg nem egy ilyen posztra, ahol tobb tehetseges fiatal is van, ez meg nem elkapoposzt, hogy egyszerre 3 jatekos is sokat van a palyan. Szoval Bell ezekkel a korulmenyekkel jo lesz a Jetsben. Abbol az evi 17 milliobol pedig lehet hozni legalabb ket minosegi vedot akar.

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
 twitter.com/Colts/status/1076216761828155393

Más csapat twitter csatornája is ilyen elborult? 😀

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Odell Beckham nem lesz hétvégén.
Kóra Tibor
Ogletree sem lesz,szintén nem baj.
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
Anthony Walker game-time decision lesz

 twitter.com/zkeefer/status/1076174920613269505?s=20
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Odell Beckham nem lesz hétvégén.
Kóra Tibor
Az sosem baj. Csak tartsuk Barkley-t úgy kordában, mint Ezekiel-t, aztán pár Ebron droppal alkossunk egy győzelmet.
több mint 5 éve
Kóra Tibor Indianapolis Colts 77
Odell Beckham nem lesz hétvégén.

Kóra Tibor