Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem nincs sok gond a szöszivel. Nincs könnyű helyzetben, mert nincs kinek dobnia, de ettől független vannak biztató jelek a játékában.

Amúgy az idei R QB-k közül Dalton, Newton és Ponder elég egyértelműen a "bejön" kategória. Szöszi és Locker szintén ígéretes. Viszont Kaepernick és Mallett nem sok sót evett meg eddig. (Mallett felfért egyáltalán a Pats rosterre?)Amadeus91
Tudod ebben egy nagyon "vicces" dolog van, amit leírsz... az, hogy az általam rendkívül "imádott" ritkuló bubifrizurás GM-ünk draft előtt piszkosul odáig volt Dalton-ért, de helyette végül aztán ment a levesbe a második körös pickünk, hogy 6 helyet felmenjünk Gabbert-ért. Történt ugyanis, hogy elment megnézni Stanzi-t, aki éppen a Mizzou ellen játszott. Smith meg Stanzi elemzése helyett elolvadt Gabbert játékától...
Legális kezdő QB-k közül eddig messze BG-t tartom a leggyengébbnek, még akkor is, ha ergya a WR sor. Garrard majdnem teljesen ugyanezzel a brigáddal 23 TD-t hozott össze, amellett, hogy futott is 5-öt. Az persze igaz, hogy tavaly Lewis TE pozícióban 10 TD-s szezont hozott, MSW meg 7 TD-t szerzett, a maradék 6-on a többiek osztoztak. Persze DG rutinos róka volt, sokkal erősebb fizikummal, meg jóval gyorsabb lábakkal, ismerte az elkapóit, de tavaly mégis működött az O, ennyivel nem lehetne gyengébb a támadósor Gabbert vezetésével sem.
Az tény, hogy Garrard porckorongsérve, illetve - konkrétan soha ki nem mondva - ebből fakadó kivágása a lehető legrosszabb, ami történhetett a támadóegységgel, beleértve Gabbert-et is. Mivel még nagyon fiatal, lehet belőle jó irányító néhány szezon múlva, de az tuti, hogy nem volt kész a kezdő szerepre és baromi sokat kell még melóznia.
Ami a legjobban zavar nála, hogy láthatóan fosik attól, hogy letarolják, tehát a nyomást igen rosszul kezeli és ez nem tudom mennyiben orvosolható. Szvsz ez egy típus az irányítóknál, Brady például tesz rá a kezdetektől fogva, és kivár az utolsó pillanatig, míg pl. Eli Manning, vagy Sanchez hajlamosak kapkodni, mikor kemény nyomás van rajtuk. Blaine, ebben sajnos rájuk hasonlít. Clutch szitukban meg eddig - szintén sajnos - nem rájuk...
Eddig nem volt igazán szar meccse az igaz, de igazán jó sem. A középszer meg szart sem ér, főleg, hogy eddig egyszer sem tudott annyit hozzátenni a csapat teljesítményéhez, hogy nyerjünk miatta. Locker az általam látott Falcons meccsen csereként beállva jóval ütősebbnek tűnt, mint Gabbert eddig bármikor, ami nem jó jel a jövőre nézve, szóval szkeptikus vagyok, de erősen... meglátjuk, a remény hal meg utoljára.

Szóval Ti örülhettek, de én így utólag, az eddig látottak alapján jobban örültem volna egy "(Un)Lucky Luke (McCown) és a Dalton(ok)" felállásnak Észak-Floridában 😀 ... persze most már könnyen okoskodik az ember 😉N-Drew
Osztom sok pontodat N-Drew. Nagyon fontos lesz ez az offseason. Hogy kit kap OCnek Blaine, (remélem lesz új QB coach is...), Ki lesz a HCje (JDRnak annyi esélyt adok visszatérni mint a jagsnek idén playoffba jutni...). És persze kik jönnek elkapóknak (1 veterán WR, 1 rookie -1. vagy 2. körben húzva + 1 TEre számítok)
Nekem a lábmunkája zavar egyelőre a leginkább, sajnos az csak az offseasonben javulhat.
A fals pass rush érzése már collegeból kijőve probléma volt vele - bár mintha néha kezdene egy kicsit fejlődni.
A baj az, hogy JDR és az edzői stáb(Koetter) azt hangoztatta hétfőn, hogy szerint is most vasárnap játszott a legjobban eddig (szerintem pont a Bengals ellen, ezért bizakodóak ennyire a Cincysek vele kapcsolatban az átlagnál). Jó, nem volt rossz meccse, de jónak sem lehet nevezni. Anyni biztató van, hogy a karerőssége, játékintelligenciája, és megfelelő hozzáállása megvan. A többi meg reméljük, hogy fejlődik. Ne felejtsük el, hogy az egész keret legfiatalabb játékosáról beszélünk, akinek az offense vezérének kéne lennie.
Annyit remélek, hogy olyan elkapókkal, akik jövőre is itt lesznek (marcedes, Thomas, Hill, Dillard) kicsit jobban összecsiszolódik a maradék 6 meccsen. Az összjáték Lewissal egész biztató volt Clevelandben. Ha csak 'merci' végre beindulna, már az is nagy segítség lenne neki.
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Szerintem nincs sok gond a szöszivel. Nincs könnyű helyzetben, mert nincs kinek dobnia, de ettől független vannak biztató jelek a játékában.

Amúgy az idei R QB-k közül Dalton, Newton és Ponder elég egyértelműen a "bejön" kategória. Szöszi és Locker szintén ígéretes. Viszont Kaepernick és Mallett nem sok sót evett meg eddig. (Mallett felfért egyáltalán a Pats rosterre?)Amadeus91
Tudod ebben egy nagyon "vicces" dolog van, amit leírsz... az, hogy az általam rendkívül "imádott" ritkuló bubifrizurás GM-ünk draft előtt piszkosul odáig volt Dalton-ért, de helyette végül aztán ment a levesbe a második körös pickünk, hogy 6 helyet felmenjünk Gabbert-ért. Történt ugyanis, hogy elment megnézni Stanzi-t, aki éppen a Mizzou ellen játszott. Smith meg Stanzi elemzése helyett elolvadt Gabbert játékától...
Legális kezdő QB-k közül eddig messze BG-t tartom a leggyengébbnek, még akkor is, ha ergya a WR sor. Garrard majdnem teljesen ugyanezzel a brigáddal 23 TD-t hozott össze, amellett, hogy futott is 5-öt. Az persze igaz, hogy tavaly Lewis TE pozícióban 10 TD-s szezont hozott, MSW meg 7 TD-t szerzett, a maradék 6-on a többiek osztoztak. Persze DG rutinos róka volt, sokkal erősebb fizikummal, meg jóval gyorsabb lábakkal, ismerte az elkapóit, de tavaly mégis működött az O, ennyivel nem lehetne gyengébb a támadósor Gabbert vezetésével sem.
Az tény, hogy Garrard porckorongsérve, illetve - konkrétan soha ki nem mondva - ebből fakadó kivágása a lehető legrosszabb, ami történhetett a támadóegységgel, beleértve Gabbert-et is. Mivel még nagyon fiatal, lehet belőle jó irányító néhány szezon múlva, de az tuti, hogy nem volt kész a kezdő szerepre és baromi sokat kell még melóznia.
Ami a legjobban zavar nála, hogy láthatóan fosik attól, hogy letarolják, tehát a nyomást igen rosszul kezeli és ez nem tudom mennyiben orvosolható. Szvsz ez egy típus az irányítóknál, Brady például tesz rá a kezdetektől fogva, és kivár az utolsó pillanatig, míg pl. Eli Manning, vagy Sanchez hajlamosak kapkodni, mikor kemény nyomás van rajtuk. Blaine, ebben sajnos rájuk hasonlít. Clutch szitukban meg eddig - szintén sajnos - nem rájuk...
Eddig nem volt igazán szar meccse az igaz, de igazán jó sem. A középszer meg szart sem ér, főleg, hogy eddig egyszer sem tudott annyit hozzátenni a csapat teljesítményéhez, hogy nyerjünk miatta. Locker az általam látott Falcons meccsen csereként beállva jóval ütősebbnek tűnt, mint Gabbert eddig bármikor, ami nem jó jel a jövőre nézve, szóval szkeptikus vagyok, de erősen... meglátjuk, a remény hal meg utoljára.

Szóval Ti örülhettek, de én így utólag, az eddig látottak alapján jobban örültem volna egy "(Un)Lucky Luke (McCown) és a Dalton(ok)" felállásnak Észak-Floridában 😀 ... persze most már könnyen okoskodik az ember 😉

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1 azonban biztos Gabbertnek túl korai a kezdő poszt, standarden tud 60-75-ös ratinget csinálni...khmmm
Húsrágó
Gabbert fanként ezért nem nézek Jaguars meccset. Már akkor fogtam a fejem, amikor Garrard az utolsó pillanatban el lett zavarva, aztán amikor azonnal egy épkézláb elkapó nélküli csapatba dobták...
Valamiért amikor a Jax-re gondolok, mindig az a tavaszi/nyári "vita" jut eszembe, hogy itt van-e a liga leggyengébb elkapó sora...Deny
Szerintem nincs sok gond a szöszivel. Nincs könnyű helyzetben, mert nincs kinek dobnia, de ettől független vannak biztató jelek a játékában.

Amúgy az idei R QB-k közül Dalton, Newton és Ponder elég egyértelműen a "bejön" kategória. Szöszi és Locker szintén ígéretes. Viszont Kaepernick és Mallett nem sok sót evett meg eddig. (Mallett felfért egyáltalán a Pats rosterre?)Amadeus91
Ott van, de 3. QB a Patsben. A mostani MNFnél is inaktív volt.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 720
1 azonban biztos Gabbertnek túl korai a kezdő poszt, standarden tud 60-75-ös ratinget csinálni...khmmm
Húsrágó
Gabbert fanként ezért nem nézek Jaguars meccset. Már akkor fogtam a fejem, amikor Garrard az utolsó pillanatban el lett zavarva, aztán amikor azonnal egy épkézláb elkapó nélküli csapatba dobták...
Valamiért amikor a Jax-re gondolok, mindig az a tavaszi/nyári "vita" jut eszembe, hogy itt van-e a liga leggyengébb elkapó sora...Deny
Szerintem nincs sok gond a szöszivel. Nincs könnyű helyzetben, mert nincs kinek dobnia, de ettől független vannak biztató jelek a játékában.

Amúgy az idei R QB-k közül Dalton, Newton és Ponder elég egyértelműen a "bejön" kategória. Szöszi és Locker szintén ígéretes. Viszont Kaepernick és Mallett nem sok sót evett meg eddig. (Mallett felfért egyáltalán a Pats rosterre?)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem csodálom, hogy Session IRre került- Lageman tegnapi elemzéseiben megmutatta a 2 playt, ami Clint idei szezonjának a végét jelentette. (Plusz Matt Roth sérülése- úgy tűnik Poz térdével ütközött a feje). Ó és természetesen alapos kielemzés az utolsó 30 másodpercben történtekről - Hillnek el kellett volna kapnia azt a passzt, Haden rafinált megmozdulásától függetlenül :
http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/All-Access-O-Zone/46228f29-bf9b-47e1-b02a-3cd82f32bc27#?id=2fec13d0-4f18-40ba-afc1-9b04208e9ce8
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tovább fogy a jó kis védelmünk. Session IR 😕 A 10. NFL szezonját futó Kevin Bentley érkezett a helyére. Íme a pályája számokban: http://www.nfl.com/player/kevinbentley/2505095/profile Az előző 3 szezont a vasárnapi ellenfél Texansnál töltötte.
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2011-11-22/jaguars-place-linebacker-clint-session-ir-sign-10-year
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
A francba az összes újonc QB addig biztatóbb mint Gabbert, kezdve Ponder-tól egésszen Daltonig 😕 Igaz hogy nemvagyok nagy szaki azért kérdezem tőletek lesz e Sunshine-ból jó QB mert én eddig jót nemlátok benne ahoz hogy 10.nek kelt el a drafton!m-bryo
Ha megnézed Gabbertnek eddig nem volt nagyon rossz meccse, ahol 3-4 INT-et dobott volna és 20 alatti ratingje lett volna. A meccsek általában szorosak, számtalanszor nyerhetett volna a csapat egy game winning drive-val. Tavaly ezek bejöttek ( Colts ellen, Houston ellen) idén nem. Jövőre, remélhetőleg egy jobb WR sorral, jobb OC-val, 1 év tapasztalattal jobban fog menni az offense
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Nemtom mivel kezdjem...Az R-lan internetszolgáltató jóvoltjából nem voltam több mint 1 hetet,a 10 pont így lemaradt :/ -persze a bűntetésemet vállalom 😀

A meccset nem láttam,nem tudok nyilatkozni -Szánniboj-t 😀 - védvén,a lehető legrosszabbul indul a karrierje,szánalmas elkapósor,nem volt kitől tanulnia,sőt egyáltalán ideje sem volt tanulnia,ez ennyi,ha szerencsénk van elkerülik a sérülések,és akkor lehet még belőle Franchise QB.

MJD az MJD mindenki tudja,nélküle gyártanánk a 0-16-okat sajnos :/

Valahogy HC-nek nagyobb neveket képzelek el,bár a felsoroltak azért jól működő egységekből jönnének,de Jack esetében is látszik hogy ez kevéske.De Koetter-t sem akarom itt látni jövőre,képes mindíg nem azt hívni amit kellene...

Jövőre ha ennyit költenek az Offense-re,és a D nem romlik jók leszünk,de a hangsúly a a jövőre szóban keresendő....

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
A francba az összes újonc QB addig biztatóbb mint Gabbert, kezdve Ponder-tól egésszen Daltonig 😕 Igaz hogy nemvagyok nagy szaki azért kérdezem tőletek lesz e Sunshine-ból jó QB mert én eddig jót nemlátok benne ahoz hogy 10.nek kelt el a drafton!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
1 azonban biztos Gabbertnek túl korai a kezdő poszt, standarden tud 60-75-ös ratinget csinálni...khmmm
Húsrágó
Gabbert fanként ezért nem nézek Jaguars meccset. Már akkor fogtam a fejem, amikor Garrard az utolsó pillanatban el lett zavarva, aztán amikor azonnal egy épkézláb elkapó nélküli csapatba dobták...
Valamiért amikor a Jax-re gondolok, mindig az a tavaszi/nyári "vita" jut eszembe, hogy itt van-e a liga leggyengébb elkapó sora...
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
én csak az utolsó negyedet láttam, nem harapjátok le fejemet de:
1) az utolsó drive nem olyan volt igazán átütő. 2-szer is védelmi szabálytalanság segítette át a csapatot a holtponton (ha jól rémlik). (pl Locker 4&16-a sokkal meggyőzőbb volt, és nem ezért mert a szomszéd fűje mindig zöldebb)
2) a kommentátorok is kiemelték, hogy MJD az utolsó playnél ott állt 1 az 1-ben a szélen, simán kaphatta volna a labdát, és azt tudjuk hogy MJD-t egyedül szerelni elég sansztalan. 5yardról kellett volna befutnia, és csak 1 csóringer védőt betolni a célterületre. Ha van egy ilyen franchise játékosod, akkor használd az ég szerelmére, mert a többi bizony édes kevés.

Lewisszal való összjáték 1 negyed alapján sokat javult! Így tovább! 1 azonban biztos Gabbertnek túl korai a kezdő poszt, standarden tud 60-75-ös ratinget csinálni...khmmm

btw: majdnem jól tippeltem, hogy a D 14 pont alatt tartja a CLE-t 😊
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Szóval a time manegement nemjó,az offense nemjó,Blaine nemjó,JDR nemjó,Koetter nemjó.A defense-n kívül még mi jó?m-bryo
MJD. 😊

Egyébként itt meg lehet nézni mennyin múlt a legvégén Hill elkapási kísérleténél a győzelem (A kamera a lehető legjobb helyen van)- hát nem sokon. Hogy őszinte legyek azt el kellett volna kapnia.: http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jaguars-at-Browns-field-view/0b5ad9d6-3fda-4752-a83d-042baa0e9566

Ó, és egy kis apróság - avagy így csesztek ki velünk a bírók tegnap(mivel nekem az a filozófiám, hogy amit az egyik héten elvesznek a bírák azt majd visszadják egy következő meccsen, így nem dühöngök rajta, te tény, ez a kis tévedés egy TDbe került nekünk 3 pont helyett. És ha ez nincs, egy FG lett volna a meccs végén a Whez....)
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/30881/del-rios-replay-wish-hd-on-big-screeniktriad
Hát szerencsére van egy MJD,de sajnos ez édeskevés.Azt pedig hogy lássak egy nagyon jó passzjátékot már lemondtam,ahoz ugyebár kel egy jó karmester irányíttó és persze jó WR.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szóval a time manegement nemjó,az offense nemjó,Blaine nemjó,JDR nemjó,Koetter nemjó.A defense-n kívül még mi jó?m-bryo
MJD. 😊

Egyébként itt meg lehet nézni mennyin múlt a legvégén Hill elkapási kísérleténél a győzelem (A kamera a lehető legjobb helyen van)- hát nem sokon. Hogy őszinte legyek azt el kellett volna kapnia.: http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jaguars-at-Browns-field-view/0b5ad9d6-3fda-4752-a83d-042baa0e9566

Ó, és egy kis apróság - avagy így csesztek ki velünk a bírók tegnap(mivel nekem az a filozófiám, hogy amit az egyik héten elvesznek a bírák azt majd visszadják egy következő meccsen, így nem dühöngök rajta, te tény, ez a kis tévedés egy TDbe került nekünk 3 pont helyett. És ha ez nincs, egy FG lett volna a meccs végén a Whez....)
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/30881/del-rios-replay-wish-hd-on-big-screen
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Szóval a time manegement nemjó,az offense nemjó,Blaine nemjó,JDR nemjó,Koetter nemjó.A defense-n kívül még mi jó?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most komolyan kéredem én!Komolyan anyira lúzer ez a csapat hogy képtelen megcsinálni 1yd!!!!! pontosabban 1.094 m!!!! ahoz hogy megnyerje a meccset?? :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:m-bryo
Így jártunk. Elszúrtuk a time managmentet. Lehetett volna 4 play, amiben lehetett volna 2 futás. Így 2 playre volt idő, ami nem jött össze. Persze bosszantó, de így alakult.

Plusz sokszor azt az 1 hiányzó yardot a legnehezebb megtenni....
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Most komolyan kéredem én!Komolyan anyira lúzer ez a csapat hogy képtelen megcsinálni 1yd!!!!! pontosabban 1.094 m!!!! ahoz hogy megnyerje a meccset?? :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MJD a biztosítása miatt nem futhat többet a labdával? Vagy Gabbert visszafizet valamit az edzőknek az ennyi passz után lehívott bónuszából?DoM
Koetter hajlamos néha túlzásba vinni az a passz vagy a futás használatát.. Most a passzjátékon volt a sor.
EgyébkéntKoetternek mondjuk tetszett a tegnapi produkciója....
Assessing Gabbert
Blaine Gabbert couldn’t pull out the victory but offensive coordinator Dirk Koetter said the rookie quarterback has his best game.
“He had his best week of practice this week and it carried over to the game,’’ Koetter said. “In my eyes, this was by far Blaine’s best game as a starter. He made a lot of nice throws and he missed some throws he’d love to have back. But he did his checkdowns better. He was more calm under pressure and made pretty good decisions all day.’’
Gabbert completed 22 of 41 for 210 yards.
Forrás: http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-11-20/story/jaguars-notebook-tipped-pass-needed-further-review-big#ixzz1eMJlZqMO
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
MJD a biztosítása miatt nem futhat többet a labdával? Vagy Gabbert visszafizet valamit az edzőknek az ennyi passz után lehívott bónuszából?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rövis összefoglaló a Browns meccsről:
“I want the bad news first.”
“Okay…the bad news is, the Jaguars lost 14-10 to the Cleveland Browns because the receivers couldn’t catch, the defensive line couldn’t stop the run, and the corners couldn’t keep their receivers from getting open.”
“Oof. What’s the good news?”
“The good news is that instead of playing like garbage, our rookie quarterback was average.”
(forrás: http://www.jaguarsblog.com/jaguars-vs-browns-game-recap-close-only-counts-in-horseshoes-and-hand-grenades/#.TsnIVbJTY8k)

A Dnk a nem túl jó teljesítménye ellenére is 1 helyet előrelépve 3. total engedett yardok terén, és engedett pontokban is 5.!
Az offense statjait inkább hagyjuk... Egyet leszámítva. MJD -megint- az AFC legtöbb futott yardjával rendelkező játékosa(összesítésben 2. LeSean McCoy mögött)
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
szegény Gabbert, mire megtanulja az offense-t jön az új HC, off. coord... de erre az utolsó drive-ra lehet építeni, egy true nr. 1 WR sokat javít majd a helyzeten. A fal egész jó volt, Mojo meg Mojo.Joey Tribbiani
Grat még egyszer a Whez!

Ha az a HC és OC jobb lesz mint a mostaniak, felőlem jöhetnek. És most 8 hónap lesz közösen felkészülni, nem úgy mint a szezon előtt.
Ha már fal - Whimper (megint) jó pocsék volt RTben, viszont Rackley kezd egyre jobban játszani!
Egyébként Dillard kezd egyre inkább 1. számú WR lenni. És végre Marcedes is kezdi elkapni ami felé száll.
MJD amúgy már csak 2 TDre(68) van Fred franchise touchdown rekordjától(70). Köztük még ott van Jimmy Smith 69el.
Ami aggaszt, ha Roth és Session is agyrázkódást szenvedett, akkor nagyon foghíjas lesz a D a Texans ellen. (Mathis hiányát egyből megéreztük. Youboty elég tré bemutatkozó produkciót mutatott...)
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
szegény Gabbert, mire megtanulja az offense-t jön az új HC, off. coord... de erre az utolsó drive-ra lehet építeni, egy true nr. 1 WR sokat javít majd a helyzeten. A fal egész jó volt, Mojo meg Mojo.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy látszik idén, ha én linkelem be a 10 pontot vesztünk - Armando 4 hetes Blaine imádatra lettél ítélve feladatod elmulasztásáért!
Frusztráló a vereség, mikor ott vagy az ellenfél 1 yardos vonalán. (A time managmentet meg majd a héten gyakoroljuk).
Hill és Gabbert 1-1 TDt cseszett el az utolsó 2 driveban.
A D eléggé hasonlított ma a tavalyira, és Session meg Roth is megsérült.
Majd jövőre. Addig is úgy látszik elkerülhetelen lesz a nagy takarítás a szezon után.
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
jövőre nem akarom ezt az edzői stábot látni a Jags-nél.(Mel Tucker maradjon JDR-Koetter mehet) 1 yardról nem bevinni és így elbukni a meccset...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Félidőben7-7
Gabbert egész jó(bár Lewissal az összhang ma sincs meg), de a pass D megérzi, hogy nincs Mathis (ami nem jó jel).
MJD pedig emiatt nem lesz népszerű egy darabig Clevelandben: http://www.bigcatcountry.com/2011/11/20/2575832/maurice-jones-drew-trolls-cleveland-with-lebron-james-celebration
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jobb az utolsó pillanatban, mint soha.

1)Get ahead early. This is pretty much a weekly entry. When you’re struggling to score more than 12 points a game, any deficit is large.

2)Make the fans turn on the Browns. How do you do this? See No. 1. Browns fans are mad. They expected to be better this season. They’re mad enough they’re making fun of their own team. They also don’t think the Jaguars are very good. Get ahead of them, and the Browns will hear boos.

3)Stop the run. This is doable, particularly because Payton Hillis won’t play – and because the Jaguars are a good defense. There’s no reason to think the Jaguars won’t stop the run. You’ve still got to do it. If they run effectively, they’ll gain something they haven’t had much lately – confidence.

4)Score 21 points. No, it hasn’t happened yet, but that doesn’t mean it can’t. The Browns haven’t scored more than 12 points since October 16 and their only game over 20 points was against the Colts.

5)Turn offensive chances into touchdowns. The Jaguars controlled the momentum against Indianapolis early Sunday, and a turnover gave them a chance to get an early lead. Instead, Blaine Gabbert threw a red-zone interception. As a result, the game was tied 3-3 in the second half. That didn’t hurt because Indianapolis is really struggling offensively. The Browns’ offense is struggling, too, but not enough to let too many opportunities pass.

6)Make some plays. Time and again last weekend, you saw receivers around the NFL make plays for quarterbacks – out-jumping a defender, reaching up to make a difficult catch. That hasn’t happened enough for the Jaguars this season. Make a play above the Xs and Os.

7)Catch the ball. Yes, this is an off shoot of No. 6, but while the Jaguars receivers must make big plays, they also need to make basic receptions. The Jaguars’ offense is struggling and every pass play seems like a chore. Some offenses are advanced, experienced and efficient enough to overcome a dropped pass or two. The Jaguars aren’t there yet.

8)Run Maurice Jones-Drew. Run him, and perhaps most importantly, make sure he’s in the game in the red zone. Scoring opportunities are rare. He needs to be in the game when those opportunities arise.

9)Score a defensive touchdown. This game almost certainly will be close. Every field goal will feel like a touchdown. The Browns will make mistakes, and lately, the Jaguars’ defense has done a better job turning errors into turnovers. Turning one into a touchdown would be a momentum-changing event in a game such as Sunday’s.

10)Play your game. The reality? The Jaguars are the better team. The defenses are pretty equal, though the Jaguars stop the run better. And offensively? Both teams are struggling, but the Jaguars have Maurice Jones-Drew. Do what you do and do it well and that should be enough.