Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 027
Melvin az NFL Bajzát Pétere, aki minden meccsen a volt csapat ellen léphet pályára.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 196 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nos, Eifert nem volt olcsó. Kíváncsi vagyok ebből mennyi a garantált és a cap száma.
 twitter.com/RapSheet/status/1242798309879709697
Az éjjel azt írta Mark Long, hogy tele van teljesítmény bónuszokkal(" incentive-laden deal") a szerződése.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 196 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
25000. HSZ A TOPIKBAN!!!

Mit látsz Thompsonban? Több elkapott mint futott yard miatt tetszik?
Húsrágó
Én nem látok benne semmi extrát, csak Jay Gruden jól ismeri az elmúlt évekből, és valljuk be Fournette mögött elkélne egy kis erősítés/konkurencia a poszton.

A több elkapott yard meg annak (is) köszönhető, hogy Gruden azért inkább passz, mit futás orientált támadóguru. Az jól is jöhet, bár Fournette ennek nem biztos, hogy fog örülni.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Azért nem lesz egyszerű megkeresni az elgurult pirulákat az NFl power rankings csapatánál... Értem én a csalodottságot BDN távozása miatt (coghcough), de ezt a patináns 32. spotot kicsit túlzónak érzem. Nem mintha pl. a szopirongyi Steelers 10. helyét megalapozottnak látnám. Érdekesek ezek az analitikák :S
Ppistike
Nem kell túl nagy jelentőséget fordítani ilyenekre. Plusz innen már csak felfele vezet az út. 😊
Ha meg netán így lenne, tudjuk mi, illetve ki kerülne akkor ez esetben hozzánk jövőre. 😉
iktriad
Minshew itt van, szóval gondolom a legjobb non-QB-ra gondolhatsz.
Húsrágó
Ha 1/1-re draftolunk jövőre, az azt jelent, hogy a Minshew projekt besült. Vagy Csodabajusz IR-re ment 1-2 hét után.
Az Eifert <->Swaim cserével már most erősödött papíron az O tavalyhoz képest, és még hátravan a draft, plusz lehet igazolni is még. Nem lepődnék meg egy veterán RB (Chris Thompson?) érkezésén is. Meg esetleg Scholesén (félve jegyzem meg Winstonén, bár azt nagyon nem támogatnám).
iktriad
Mit látsz Thompsonban? Több elkapott mint futott yard miatt tetszik?
több mint 4 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 551
Nem kicsit lepődnék meg, ha az 1/1 nekünk jönne össze. Ugyanannyi esélyt látok erre, mint egy Super-bowl győzelemre 😀
Az FA-ból szerintem sikerült kihozni, amit lehetet és van idén 11 pickünk (igaz van hova ellőni őket). Ha nem húzunk 11 puntert, akkor egész jó lesz a keretünk, hiányposztok meg mindig mindehol vannak 😀
dioadam
12 az a 11 draft pick idén, ha csak nem tudsz egy traderől, amivel elboltoltunk már egyet. 😊
iktriad
Az még jobb 😀
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 196 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem kicsit lepődnék meg, ha az 1/1 nekünk jönne össze. Ugyanannyi esélyt látok erre, mint egy Super-bowl győzelemre 😀
Az FA-ból szerintem sikerült kihozni, amit lehetet és van idén 11 pickünk (igaz van hova ellőni őket). Ha nem húzunk 11 puntert, akkor egész jó lesz a keretünk, hiányposztok meg mindig mindehol vannak 😀
dioadam
12 az a 11 draft pick idén, ha csak nem tudsz egy traderől, amivel elboltoltunk már egyet. 😊
több mint 4 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 551
Azért nem lesz egyszerű megkeresni az elgurult pirulákat az NFl power rankings csapatánál... Értem én a csalodottságot BDN távozása miatt (coghcough), de ezt a patináns 32. spotot kicsit túlzónak érzem. Nem mintha pl. a szopirongyi Steelers 10. helyét megalapozottnak látnám. Érdekesek ezek az analitikák :S
Ppistike
Nem kell túl nagy jelentőséget fordítani ilyenekre. Plusz innen már csak felfele vezet az út. 😊
Ha meg netán így lenne, tudjuk mi, illetve ki kerülne akkor ez esetben hozzánk jövőre. 😉
iktriad
Minshew itt van, szóval gondolom a legjobb non-QB-ra gondolhatsz.
Húsrágó
Ha 1/1-re draftolunk jövőre, az azt jelent, hogy a Minshew projekt besült. Vagy Csodabajusz IR-re ment 1-2 hét után.
Az Eifert <->Swaim cserével már most erősödött papíron az O tavalyhoz képest, és még hátravan a draft, plusz lehet igazolni is még. Nem lepődnék meg egy veterán RB (Chris Thompson?) érkezésén is. Meg esetleg Scholesén (félve jegyzem meg Winstonén, bár azt nagyon nem támogatnám).
iktriad
Nem kicsit lepődnék meg, ha az 1/1 nekünk jönne össze. Ugyanannyi esélyt látok erre, mint egy Super-bowl győzelemre 😀
Az FA-ból szerintem sikerült kihozni, amit lehetet és van idén 11 pickünk (igaz van hova ellőni őket). Ha nem húzunk 11 puntert, akkor egész jó lesz a keretünk, hiányposztok meg mindig mindehol vannak 😀
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 196 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért nem lesz egyszerű megkeresni az elgurult pirulákat az NFl power rankings csapatánál... Értem én a csalodottságot BDN távozása miatt (coghcough), de ezt a patináns 32. spotot kicsit túlzónak érzem. Nem mintha pl. a szopirongyi Steelers 10. helyét megalapozottnak látnám. Érdekesek ezek az analitikák :S
Ppistike
Nem kell túl nagy jelentőséget fordítani ilyenekre. Plusz innen már csak felfele vezet az út. 😊
Ha meg netán így lenne, tudjuk mi, illetve ki kerülne akkor ez esetben hozzánk jövőre. 😉
iktriad
Minshew itt van, szóval gondolom a legjobb non-QB-ra gondolhatsz.
Húsrágó
Ha 1/1-re draftolunk jövőre, az azt jelent, hogy a Minshew projekt besült. Vagy Csodabajusz IR-re ment 1-2 hét után.
Az Eifert <->Swaim cserével már most erősödött papíron az O tavalyhoz képest, és még hátravan a draft, plusz lehet igazolni is még. Nem lepődnék meg egy veterán RB (Chris Thompson?) érkezésén is. Meg esetleg Scholesén (félve jegyzem meg Winstonén, bár azt nagyon nem támogatnám).
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Azért nem lesz egyszerű megkeresni az elgurult pirulákat az NFl power rankings csapatánál... Értem én a csalodottságot BDN távozása miatt (coghcough), de ezt a patináns 32. spotot kicsit túlzónak érzem. Nem mintha pl. a szopirongyi Steelers 10. helyét megalapozottnak látnám. Érdekesek ezek az analitikák :S
Ppistike
Nem kell túl nagy jelentőséget fordítani ilyenekre. Plusz innen már csak felfele vezet az út. 😊
Ha meg netán így lenne, tudjuk mi, illetve ki kerülne akkor ez esetben hozzánk jövőre. 😉
iktriad
Minshew itt van, szóval gondolom a legjobb non-QB-ra gondolhatsz.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 196 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért nem lesz egyszerű megkeresni az elgurult pirulákat az NFl power rankings csapatánál... Értem én a csalodottságot BDN távozása miatt (coghcough), de ezt a patináns 32. spotot kicsit túlzónak érzem. Nem mintha pl. a szopirongyi Steelers 10. helyét megalapozottnak látnám. Érdekesek ezek az analitikák :S
Ppistike
Nem kell túl nagy jelentőséget fordítani ilyenekre. Plusz innen már csak felfele vezet az út. 😊
Ha meg netán így lenne, tudjuk mi, illetve ki kerülne akkor ez esetben hozzánk jövőre. 😉
több mint 4 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 729 — i'm batman
Azért nem lesz egyszerű megkeresni az elgurult pirulákat az NFl power rankings csapatánál... Értem én a csalodottságot BDN távozása miatt (coghcough), de ezt a patináns 32. spotot kicsit túlzónak érzem. Nem mintha pl. a szopirongyi Steelers 10. helyét megalapozottnak látnám. Érdekesek ezek az analitikák :S
|
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/twa7ass58sllvjnw8mbo
NFL Power Rankings: Bucs, Bills shoot up via free agency/trades
How has player movement across the NFL impacted the league hierarchy? Dan Hanzus updates his Power Rankings following a wild stretch of free-agent signings and trades.
|

Szerkesztette: Ppistike
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 196 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
iktriad
Nem mondom, hogy fáradt vagyok, de néztem hirtelen, minek akarják lecserélni Murrayt
 twitter.com/E_Dilla/status/1242558488066363398
Wyatt
Az ennek tweetnek volt a reakciója Dillától.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
iktriad
Nem mondom, hogy fáradt vagyok, de néztem hirtelen, minek akarják lecserélni Murrayt
 twitter.com/E_Dilla/status/1242558488066363398

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 196 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Viszont Eifert okos igazolás lehet.
Hozza a rutint, Oliver idén szétnézhet a pályán is és nem csak az orvosiban, plusz ott a 203 centis toronydaru csávó "A Pöröly", fasza kis TE sor lesz, elkapó is akad, falba lehet draftolni + ugye a MINSHEW MAGIC!
Húsrágó
A toronydaru csávó még nincs itt, csak érdeklődünk iránta. Csakúgy, mint a liga negyede. Mondjuk helye lenne, mert Eifert sérülékeny, Oliver is az, plusz alig van tapasztalata(ahogy Perhamnek se lenen sok, ha aláírna ide), O'Shaughnessy meg ACL szakadásból lábadozik.
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
2 új ember érkezett a Jagsbe!
A DB sorba Rashaan Melvin a Lionsból.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1242514117933629440
Marrone Melvinről
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1242558771177684993

És az új kezdő TE is megvan Tyler Eifert személyében.
 twitter.com/TomPelissero/status/1242611801403068429
Gondolom ez azt jelenti alapból nem keres sokat majd
 twitter.com/APMarkLong/status/1242613627527495682


Ami meg a QB posztot illeti: Winston vagy Dalton itt köthet ki!
 twitter.com/E_Dilla/status/1242531392610799616
 twitter.com/ProFootball411/status/1242558037619093504
 twitter.com/E_Dilla/status/1242558488066363398
Prisco szerint a Jagsnek be kéne gyűjteni egyet a Cam/Jameis duóból.
 twitter.com/PriscoCBS/status/1242546322995019778
Megmondom őszintén a 3 emberből Scholest hoznám Minshew mögé. Cam vagy Jamies egyből be akarna tolakodni Csodabajusz elé. Pedig ennek az évnek róla kéne szólnia.


És Shao 1 millió dollárt adott az észak-kelet floridai szervezeteknek, akik a koronavírus ellen harcolnak.
 twitter.com/Jaguars/status/1242528994513338373
iktriad
Newton egy ' akár kezdhetne is " opció amitől kicsit fázom én is.
Bezzeg tavaly, amikor a Jags veterán QB-t keresett, akkor nem volt Brady, Rivers,Newton, Winston, Dalton, Tannehill, Mariota a piacon. Aki idén veterán QB-t akart magának, az soha nem látott választékból szemezgethetett.

Viszont Eifert okos igazolás lehet.
Hozza a rutint, Oliver idén szétnézhet a pályán is és nem csak az orvosiban, plusz ott a 203 centis toronydaru csávó "A Pöröly", fasza kis TE sor lesz, elkapó is akad, falba lehet draftolni + ugye a MINSHEW MAGIC!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 196 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2 új ember érkezett a Jagsbe!
A DB sorba Rashaan Melvin a Lionsból.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1242514117933629440
Marrone Melvinről
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1242558771177684993

És az új kezdő TE is megvan Tyler Eifert személyében.
 twitter.com/TomPelissero/status/1242611801403068429
Gondolom ez azt jelenti alapból nem keres sokat majd
 twitter.com/APMarkLong/status/1242613627527495682


Ami meg a QB posztot illeti: Winston vagy Dalton itt köthet ki!
 twitter.com/E_Dilla/status/1242531392610799616
 twitter.com/ProFootball411/status/1242558037619093504
 twitter.com/E_Dilla/status/1242558488066363398
Prisco szerint a Jagsnek be kéne gyűjteni egyet a Cam/Jameis duóból.
 twitter.com/PriscoCBS/status/1242546322995019778
Megmondom őszintén a 3 emberből Scholest hoznám Minshew mögé. Cam vagy Jamies egyből be akarna tolakodni Csodabajusz elé. Pedig ennek az évnek róla kéne szólnia.


És Shao 1 millió dollárt adott az észak-kelet floridai szervezeteknek, akik a koronavírus ellen harcolnak.
 twitter.com/Jaguars/status/1242528994513338373

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 806 — Keep pounding
Lions Jets potenciális riválisok, nekik az a 6.5 igen bő, de magunkat se látom 5 meccset nyerni

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 196 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Minshew:☝️ azért jo gyorsan megjelentek benned szkepticizmus démonjai Iktriad 🤪
R.I.P. jo ugynok volt ez a QB.....
Rózsa Sándor (betyár)
Én (mint a Jags front office) bízom benne. De azért ő még korántsem biztos dolog (lásd a londoni Texans meccset, vagy 1-2 mérkőzést, mikor újra kezdő lett, főleg a Falcons ellenit). Plusz azt sem szabad elfelejteni, hogy 2019-ben az 5. hét után a csak 17., tehát az utolsó héten szerzett a Jags 7-nél több pontot az első félidőben, és ezeken a meccseken főleg Minshew volt a QB.

De ki lehet jelenteni, hogy a Jags addig jut idén, amíg Minshew viszi őket. Ez nagy paradigma váltás az elmúlt évekhez képest, amikor a védelem volt ebben a szerepben kis túlzással.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Vegas minket tart a legesélyesebbnek, hogy 1/1-en végezzük.

Erre azt mondom, az offenseből nem ment el senki fontos, a D sokszor már tavaly sem tudott megállítani senkit, Ha Minshew nem sérül le/nem áll fejre, szerintem annyi W kinézhet idén is, mint tavaly. A sorsolásunk mellé nem túl vészes (=papíron).
Ha meg mégis Vegasnak lesz igaza... helló Trevor Lawrence. Mellé 120 milliónyi cap spacecel és még egy (potenciálisan elég magas) extra 1. körös pickkel és egy baromi fiatal kerettel. 😊
iktriad
Minshew:☝️ azért jo gyorsan megjelentek benned szkepticizmus démonjai Iktriad 🤪
R.I.P. jo ugynok volt ez a QB.....
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 196 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vegas minket tart a legesélyesebbnek, hogy 1/1-en végezzük.

Erre azt mondom, az offenseből nem ment el senki fontos, a D sokszor már tavaly sem tudott megállítani senkit, Ha Minshew nem sérül le/nem áll fejre, szerintem annyi W kinézhet idén is, mint tavaly. A sorsolásunk mellé nem túl vészes (=papíron).
Ha meg mégis Vegasnak lesz igaza... helló Trevor Lawrence. Mellé 120 milliónyi cap spacecel és még egy (potenciálisan elég magas) extra 1. körös pickkel és egy baromi fiatal kerettel. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Jags úgy tűnik az XFL-ből készül TE-t igazolni.
 twitter.com/E_Dilla/status/1242130115326328833
Tavaly volt Redskins játékos, tehát Gruden ismeri, idén elég jól játszott a Dallas Renegadesben.
Ha ő aláír és Payne is visszajönne, akkor 2 Donald lenne a Stetsonról a keretünkön. Már nem a kalapról, hanem az egyetemről beszélek. 😊
iktriad
Brutálisan magas (6'8"/243), elképesztően domináns volt az utolsó egyetemi évében (85/1 319, 15,5, 13 TD), furcsálltam, hogy meg sem próbálták legalább egy red zone célpontnak tavaly, ha mást nem, arra érdekes lehetne

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Remeltem, hogy Woods marad nalunk :S
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
DeAndre Hopkins trade miatt az A+++ a Cards GM-nek jár.

Én túlságosan kötődtem Calaishoz, fájó dolog elengedni. Idén (ha esetleg valamilyen rettentő sorscsapások és bírói tévedéssorozatok miatt lemarad a Jags a rájátszásról) a Ravensnek szorítok a POban, de csakis Sacksonville polgármestere miatt.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 196 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Igazoltunk még DT-t. Al Woods érkezett 1 évre.
Megfordult a Coltsban, a Titansben is, úgyhogy jól ismeri az AFC Southt. Ami meglepő, hogy 32 éves, ezzel ő a legöregebb Jags játékos a kereten 3 évvel. Tavaly a Seahawksnál volt(ne tévesszen meg a tweet, 18-ban még a Colts rosterenén tengette napjait), ahol egész jól játszott, ami el nem lemeszelték 4 meccsre doppingolásért, de pont letöltötte. iktriad
A Coltsban is egész jó volt, én kedveltem őt. Futás ellen jó, akár dupla blokkot is fel tud venni és védeni a gape(ke)t, miatt lett stabil a futás elleni játékunk amikor nálunk volt. Csak az a gondja az emberünknek, hogy pass rushban nem használható, alkalmatlan rá. Gondolom hozzátok is azért érkezett amiért hozzánk 2 éve: a futás védekezéssel sok volt a gond és kellett egy stabil ember középre early downokra. Aztán ha lesz jobb, akkor megköszönitek ti is neki.
peterk2005
Brigde emberkének jön idénre vagy átmementi megoldásként, vagy esetleg mentorálni a Derrick Brown/Kinlaw duó valamelyikét. Meg a tavalyi 7. körös Dontavious Russelt.

Ha már Woods. LOOOOOOOOOL
 twitter.com/keanukarg/status/1242285642647830529
És kb ilyen DT hiányzott a futás ellen.
 twitter.com/keanukarg/status/1242285194771681289
 twitter.com/keanukarg/status/1242285434346115074
Ez eddig az ő hónapja.
 twitter.com/keanukarg/status/1242279713470656514
Ha Yannickot aláíratta volna és Calaist egy picit drágábban boltolja el, ez eddig kb A+-os offseason lenne a lehetőségeinkhez képest.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Igazoltunk még DT-t. Al Woods érkezett 1 évre.
Megfordult a Coltsban, a Titansben is, úgyhogy jól ismeri az AFC Southt. Ami meglepő, hogy 32 éves, ezzel ő a legöregebb Jags játékos a kereten 3 évvel. Tavaly a Seahawksnál volt(ne tévesszen meg a tweet, 18-ban még a Colts rosterenén tengette napjait), ahol egész jól játszott, ami el nem lemeszelték 4 meccsre doppingolásért, de pont letöltötte. iktriad
A Coltsban is egész jó volt, én kedveltem őt. Futás ellen jó, akár dupla blokkot is fel tud venni és védeni a gape(ke)t, miatt lett stabil a futás elleni játékunk amikor nálunk volt. Csak az a gondja az emberünknek, hogy pass rushban nem használható, alkalmatlan rá. Gondolom hozzátok is azért érkezett amiért hozzánk 2 éve: a futás védekezéssel sok volt a gond és kellett egy stabil ember középre early downokra. Aztán ha lesz jobb, akkor megköszönitek ti is neki.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)