A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Az előző poszthoz:
Nagyon örülök, hogy végre rájövünk, hogy kell lennie egy alapstruktúrának, amibe belerakjuk a játékosokat (4-3), és egy végső szerkezetnek (pl: LEO+OTTO használat), amit pedig játékosállományhoz kell igazítani. Már érlelődik bennem a kérdés egy ideje: ha olyan XXXXX fontos a FS meg a LEO a védelmünkben, és egyik posztra sincs használható emberünk, akkor a faszér játszunk ilyen D#-t.
E miatt igazán örülök annak, hogy van lehetőség átalakítani az ilyetén elképzeléseket.
A Gus mint playcaller meg már rohadtul ráfért a csapatra. A legaggasztóbb azonban nem ez, hanem a következő:
szerintem az edzők egyik legnagyobb felelőssége a tehetség gondozása és fejlesztése. Mondjon már nekem valaki pár védőjátékost az elmúlt három évben, aki bár tehetséges volt, de idővel jobb lett.
A 2013-as classot hagyjuk.
A 14-esből beugrik Colvin meg Telvin: mindkettő steal volt a draftton, ismert okokból csúsztak. Tavaly már tudtuk, hogy tehetségesek, idén viszont stagnált mindkettő. (A playmaker státusztra gondolva)
A 15-ös draftról meg semmit nem tudunk.
FA: Van egy Roy Millerünk meg egy Marksunk.
Kérdés: lehet, hogy a passrush hiánya miatt nem generálunk elég fejlődési lehetőséget? Lehet, hogy nem fejlesztjük a játékosainkat eléggé? Miért nem bontakoznak ki a tehetségek?

Vitatkozva magammal: Telvin kiemelkedő mennyiséget szerel, ő ebben és a backfieldes szerelésekben talán javult.
Elnézést a hosszú posztért, itt egy banán.

OFF:
két zászló még maradt Londonból, ha valaki szeretné!

Made... Laid... Paid
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 409 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Caldwell nagyon szeretné, ha Gus átvenné a D playcallingot idén (végre!).
Azt mondta minden (cap space, 8 draft pick) rendelkezésre áll, hogy a védelmet rendbe tegyük és nagyon aggereszívek leszünk, hogy ezt meg is tegyük. Szerinte egyszerűbb rendbehozni a védelmet, mint az offenset (ami mondhatjuk, hogy sikerült).
Caldwell szerint lesznek változások a védelmi edzői stábban. Halloren megkérdezte, hogy várható-e valamilyen sémaváltás a Dben, és Caldwell nem zárta ki ennek a lehetőségét(!) A 4-3 bizosan marad.
Bortlesnek eltört a hüvelykujja a nem dobó kezén.
Caldwell azt is elmondta, hogy Gust nem terheli semmilyen felelősség az első 2 év mérlege után. Dave szerint nincs idénre kijelölve egy pontos szám, hogy mit kell összehoznia Gusnak, a szerződése meghosszabbításhoz.
Hoppá, Caldwell szerint nem zárható ki, hogy Cann akár center legyen legyen idén (inkább ne, ha lehet). Nagyon elégedett a 3. körös pickünk rookie szezonjával.
Hm, Caldwell némileg viccesen azt mondta, hogy olyan nehéz franchise FSt találni mint QBt. Első jel, hogy Ramsey a mi emberünk?....
Caldwell szerint megint lesz pár ember, akiket becélzunk FAben korán (tavaly volt 5 - Julius, Odrick, Parnell, McCourty és Cobb - utóbbiról örülök, hogy végül lemaradtunk.... a DMC missnek már kevésbé).
Caldwellnek nincs problémája a 30 éves vagy idősebb FAkkel, ők is jöhetnek. Ez jó hír Macknek és Weddlenek.
Caldwell most bánja kissé, hogy nem hozott új pass rushereket a Fowler sérülés után. A Trade deadline idején probálkoztak valami összehozásával az ügyben, de nem jött össze.
A csapat fejlődésében körülbelül ott járunk, ahol 3 év után gondolta (gondolom a chockerkedésinket leszámítva).
Dave nem árulta el, melyik csapatok kértek engedélyt beszélni Marronenal.
Dave szerint továbbra is bízunk Joeckelben LT poszton és lehet belőle franchise LT. A Texans meccs után én nem lennék ennyire biztos ebben... Tegnap már Boselli is kritizálta, pedig ő védi/védte a legjobban Lukeot a kritikáktól. Az igaz mondjuk, hogy a Texans meccset leszámítva fejlődött 2015ben, de még mindig csak közepes.
ha netán megint felkérnek minket a Seniorbowlra akkor megint szívesen tennénk meg ezt megint. Ehhez a Chargers/Cowboys duóból valakinek le kell mondani a dolgot. (De jó, hogy azt mondtuk 2 éve hogy nem akarunk ebből hagyományt teremteni...)

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 409 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Caldwell év végi sajtótájékoztatója most kezdődött.

Hurnst és a sérvét ma műtik 8-10 hét rehabilitáció jön utána. Kemény pali.

Gus nem zárta ki, hogy ártveszi a playcallingot idénre és egyéb változásokat is tervez:
 espn.go.com/blog/jacksonville-jaguars/post/_/id/16413/gus-bradley-examining-possible-changes-wont-rule-out-calling-plays-in-2016

Bortles idén is megy majd Tom Househoz és Jordan Palmerhez, mint tavaly, de nem olyan sokat. Ma egyeztet Olsonnal, hogy hogy mit kellene feljeszetnei (döntéshozás szerintem) az offseasonban:
 espn.go.com/blog/jacksonville-jaguars/post/_/id/16420/jaguars-qb-blake-bortles-taking-a-different-approach-in-his-second-offseason

Blake nagyon kampányol Henne újraigazolásáért is.

Nincs passrush, szar az O-fal, de FS-re lőnétek el az 1/5-öt? Az fasza....
gabokocka
Ennek a Dnek a két legfontosabb posztja az FS és a LEO. Ezért kéne végre egy normális ember oda. Az már más kérdés, hogy eddig miért olyan megoldásokkal probálkoztunk FSben, amilyenekkel tettük.... Igaz McCourtyt tavaly legalább megpróbltuk idehozni oda.
több mint 8 éve
D# Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 71
Nincs passrush, szar az O-fal, de FS-re lőnétek el az 1/5-öt? Az fasza....
gabokocka
Pass rusher sok van FA-n is ahogy írták már többen, Bruce Irvin, Olivier Vernon,Curry... plusz visszajön Fowler is és nem csupa újonc pass rusher van. Amikor szar volt az OL az Beadles vagy sérülések miatt volt nagyon szar, a többi egyébként elfogadható, egyedül LT draft jöhet szóba persze csak Tunsil nem lesz bent 1/5 hasonló szint meg lesz a második körben, ha nem Ramsey akkor max DT érné meg mert a két sérült top lb egyáltalán nem biztos hogy játszhat a szezon elején.
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Nincs passrush, szar az O-fal, de FS-re lőnétek el az 1/5-öt? Az fasza....
gabokocka
Az O line csak közepesen szar, pl. Alex Mack-kel kifejezetten pofás lenne szerintem. A D-line borzasztó (edzőt is kéne váltani, de játékost is kéne hozni), amíg nem tudjuk siettetni a QB-t addig a secondary sem fog csillogni. Biztos tudtok rá ellepéldát, de M. Peters, Kev. Johnson, E. Reed, előtt is komoly D-line van/volt. Ha olyan játékost akarnak hozni, aki az első héttől jó teljesítményre képes az nem egy CB-ből FSvé képzett (szuper tehetséges) játékos lesz, ha a mostani front7 van előtte. (Egyébként LB-t tekintve sem túl vastag a csapat, személy szerint én oda szeretném a 2. vagy 3. kört.) De majd a FA tevékenység után lesz érdekes ezen elmélkedni.
Giowa
O-line: Kérdés, hogy Joeckel meddig kap bizalmat, idén nem volt borzasztó, ezzel LT megvan. Cann és Linder a két OG hosszútávon, Parnell tavaly kapott komoly kontraktot, vagyis egyedül a C poszt kérdéses, nyilván Mack vonzó, de nem biztos, hogy érdemes 10 milliót ide önteni a falba, és a leginkább összeszokást igénylő poszton megbontani a falat, mert Wisniewski sem volt borzasztó. Az O nagyjából szerintem érintetlenül hagyható, vagy Joeckel utódja az 1/3.

D: ide kellene 2 jó FA, és akkor nem kellene kényszerpályán mozogni a drafton. Pl. Bruce Irvin nálam no-brainer lenne, SOLB/DE, rendszer fit, pass rush upgrade. Jön vissza ugye Fowler is, én ide lőném el az 1/3-at is, ezzel a 3 játékossal már lehetne némi nyomás. Kellene még egy FA FS (elég komoly névsor lesz, Weddle, Gipson, Nelson, Berry, Rashad Johnson, Thurmond, vagy a sleeper pick, Rafael Bush), 2-3. körben jöhetne Poz utódja meg egy CB, onnantól meg kb. BPA alapon mehetne a draft.

Persze kicsit rizikós két kvázi újonc pass rushert egyből bevetni, de Marks plusz egy év gyógyulással, meg Irvinnel kiegészülve már lehetne komolyan vehető nyomást generálni. Az O meg pont az a szakkör, hogy plusz egy év rutin a kezdősor több, mint felénél (Bortles, Robinson, Hurns, Linder, Yeldon, Cann, Lee, Greene) baromi sokat számít, én ezt nem gondolnám, hogy nagyon tolni kellene FA/draft útján extra erőforrással.

több mint 8 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Nincs passrush, szar az O-fal, de FS-re lőnétek el az 1/5-öt? Az fasza....
gabokocka
Az O line csak közepesen szar, pl. Alex Mack-kel kifejezetten pofás lenne szerintem. A D-line borzasztó (edzőt is kéne váltani, de játékost is kéne hozni), amíg nem tudjuk siettetni a QB-t addig a secondary sem fog csillogni. Biztos tudtok rá ellepéldát, de M. Peters, Kev. Johnson, E. Reed, előtt is komoly D-line van/volt. Ha olyan játékost akarnak hozni, aki az első héttől jó teljesítményre képes az nem egy CB-ből FSvé képzett (szuper tehetséges) játékos lesz, ha a mostani front7 van előtte. (Egyébként LB-t tekintve sem túl vastag a csapat, személy szerint én oda szeretném a 2. vagy 3. kört.) De majd a FA tevékenység után lesz érdekes ezen elmélkedni.

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Nincs passrush, szar az O-fal, de FS-re lőnétek el az 1/5-öt? Az fasza....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Mennyi arra a valós esély, hogy a San Diego 1/3-at FS-re "költsön el"? Az elmúlt 10 évben nem volt ilyen, visszanézegettem mikor mentek ki Safteyk leghamarabb (aki top10 volt, azt meg is neveztem):

2015 - 30
2014 - 18
2013 - 18
2012 - 8 (TB - Barron)
2011 - 45
2010 - 5 (KC - Berry)
2009 - 33
2008 - 31
2007 - 6 (WAS - Landry)
2006 - 6 (OAK - Huff)

1/5-tel (megosztva, de) a legkorábban draftolt S lenne az elmúlt 10 évből.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 409 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
CB-k terén nem rossz ez a draft, olyan über-szuper kaliber nem nagyon van (ilyen Marcus Peters szint), de simán van 5-6 olyan srác, akiből korrekt corner lehet, 2. kör elején még tuti lesz benn vki. (Desmond King!! XD)
Go Vikings!
Remélem is. Egy jó kezdő CBre szükség lenne House túloldalára. Colvin lehet a nickelCB, mögéjük Marshall plusz még egy új CB.
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
CB-k terén nem rossz ez a draft, olyan über-szuper kaliber nem nagyon van (ilyen Marcus Peters szint), de simán van 5-6 olyan srác, akiből korrekt corner lehet, 2. kör elején még tuti lesz benn vki. (Desmond King!! XD)

Szerkesztette: Go Vikings!

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 409 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A védelmünk stílusosan fejezte be az évet.
 twitter.com/ryanohalloran/status/684132621056643073
Mondjuk Roy Miller és Pullard szerintem nagyon kitettek magukért.

Egyébként Caldwell Julio Jones ert is felcserélt ami elég jól sült el Atlantában
D#
Igen tudom, de itt nagyon vigyázz a pickjeire és nálunk nagyon nincs hova feltradelni, mert mindig elől draftolunk... CBk közül csak 1 kb. House szintű kéne még. Kérdés, bepróbálkozunk-e egy pl. Josh Normannél.
több mint 8 éve
D# Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 71
Uh, engem Connor Cook-kal ki lehet kergetni a világból, úgy látom sok errefelé a Spartans-szemellenzős die hard Mich St. fan, mást nem tok elképzelni, ez a Cook gyerek, ez... rosszabb, mint a Brandon Weeden (BY FAR), ha fizetnének se húznám be. Wentz meg 3-4 év kell majd ott, mire NFL QB lesz belőle, Hackenberg-et meg el kellene már végre felejteni. Goff viszont tuti jó irányító lesz, ha a Browns bent hagyja, és draftol ilyen karrier 3rd QB backupot helyette, szerintem élve máglyára vetik a GM-et.
Go Vikings!
Goff nalam is visz mindent , azt nem látom hogy egy Lynch/ akarmi elso masidok kör jobb mibt egy Treadwell / Wentz mert mindkettonek kell azert pár ev mig belerazodnak de Goff kiraly valasztás mint franchise qb
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Erre azért elég jó esélyek vannak tekintve h Tunsil szerintem no brainer, mivel ha már mariota ennyire király akkor csak nem kéne RG+ sorsára juttatni, a cleveland meg nem hinném h bevállalna még egy első körös qb-t a szintén ezer sebből vérző csapatba, úgy, hogy Joey Bosa elérhető, ezután a Chargers sokfélét húzhat szerintem treadwell lenne a legokosabb nekik de sajnos Jalen túl jó lesz a combineon hogy passzoljanak.
D#
nem vérzik ezer sebből ez a csapat, csak a helyükre kéne tenni a játékosokat. Nyilván QB nélkül projekt pass rushert húzunk, cmon. No brainer a QB draft idén.
Joey Tribbiani
no brainer csak nem az első körben , a Connor Cook, Carson Wentz, Hackenberg trióból simán jöhet valaki a második körben, ellenben Bosa-k nem mászkálnak olyan mélyen, trade estén meg pl Treadwell lehet reális célpont mert ugye elkapó is elférne nálatok
D#
Uh, engem Connor Cook-kal ki lehet kergetni a világból, úgy látom sok errefelé a Spartans-szemellenzős die hard Mich St. fan, mást nem tok elképzelni, ez a Cook gyerek, ez... rosszabb, mint a Brandon Weeden (BY FAR), ha fizetnének se húznám be. Wentz meg 3-4 év kell majd ott, mire NFL QB lesz belőle, Hackenberg-et meg el kellene már végre felejteni. Goff viszont tuti jó irányító lesz, ha a Browns bent hagyja, és draftol ilyen karrier 3rd QB backupot helyette, szerintem élve máglyára vetik a GM-et.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
D# Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 71
Egyébként Caldwell Julio Jones ert is felcserélt ami elég jól sült el Atlantában
több mint 8 éve
D# Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 71
@ Joey Tribbiani
Engem meggyoztel, csak legyen igazad, en mg mibdenbe g azt mondom h a csere a tuti mert Goff bebt lesz 1\5 re Ramsey meg nem biztos es Caldweplnek se art nagyit robbantani a kovetkezo évre.
D#
Dave nem az a pickfeladós fajta, főleg az 1. körben. Plust Gusszal ellentétben és a 2013 draft class dacára neki olyan nagy bizonyítani valója nincsen. A legfontosabb kérdést, amit egy GMnek meg kell oldania (franchise QB kiválasztása) úgy tűnik megoldotta, egész jó offenset hozott össze, főleg draft pickekből. Neki nincs oka a pánikra. Ezt Gusra hagyhatja. Nála lóg ki a lóláb.
Nem tartom valószínűnek, hogy feltradelnénk, főleg nem ennyit, amiért mondjuk egy 3. kört kéne beáldozni. Az is lehet, hogy a draftra megoldjuk az FS kérdést Weddlelel vagy Gipsonnal.
Igaz, én is Ramseyvel szeretném leginkább megoldani a posztot.
iktriad
Szerintem a legnagyobb need egyertelmuen a secondary szabadugynök CB t egyszerubb igazolni aki beválhat mivel a drafton nincs igazi shutdown cb így kb mindent meg kellene mozgatni Ramsey ert mert most is nazyon jó és siman lehet hogy earl thomasi szinten tud majd telhesiteni par even belul, igazi arca lenne a védelemnek, amire mar nem is emlékszem mikor volt példa
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 409 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
@ Joey Tribbiani
Engem meggyoztel, csak legyen igazad, en mg mibdenbe g azt mondom h a csere a tuti mert Goff bebt lesz 1\5 re Ramsey meg nem biztos es Caldweplnek se art nagyit robbantani a kovetkezo évre.
D#
Dave nem az a pickfeladós fajta, főleg az 1. körben. Plust Gusszal ellentétben és a 2013 draft class dacára neki olyan nagy bizonyítani valója nincsen. A legfontosabb kérdést, amit egy GMnek meg kell oldania (franchise QB kiválasztása) úgy tűnik megoldotta, egész jó offenset hozott össze, főleg draft pickekből. Neki nincs oka a pánikra. Ezt Gusra hagyhatja. Nála lóg ki a lóláb.
Nem tartom valószínűnek, hogy feltradelnénk, főleg nem ennyit, amiért mondjuk egy 3. kört kéne beáldozni. Az is lehet, hogy a draftra megoldjuk az FS kérdést Weddlelel vagy Gipsonnal.
Igaz, én is Ramseyvel szeretném leginkább megoldani a posztot.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
D# Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 71
@ Joey Tribbiani
Engem meggyoztel, csak legyen igazad, en mg mibdenbe g azt mondom h a csere a tuti mert Goff bebt lesz 1\5 re Ramsey meg nem biztos es Caldweplnek se art nagyit robbantani a kovetkezo évre.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 409 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem vagyok képben a lejáró szerződésekkel, de arról már volt szó, hogy idén több pénzt fogunk költeni szabadügynökökre. Nincsenek reális célpontok FS-re? Személy szerint én | hülyét rántanék, ha megint D sémát váltunk | a legjobb pash rushert húznám aki elérhető.
Giowa
Fogunk költeni ne aggódj. Caldwell a hétvégén nyilatkozta, hogy az FA piacnyitás kezdetén igyekszünk 1-2 embert (= top FAt) aláíratni.
FS FA opciók: (azt hiszem) Tashaun Gipson, Eric Weddle és.... Reggie Nelson. a legjobb szezonján van túl igaz ő már 33 éves. Nem hiszem, hogy visszahoznánk.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 409 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jaguars aláirtott 9 emberrel future contractokat. A 9ből 8 practice squados volt és a kilencedik Rashaad Reynolds is jó ismerősünk, sokáig volt ott.
Visszajön a Mustaine által sleepernek tartott ex-Eagles S Earl Wolff is idén!
A 9 név: Rasheed Bailey, Kadeem Edwards, Shaq Evans, Ben Koyack, Rashad Lawrence, Sean Porter, Chris Reed, Rashaad Reynolds és Earl Wolff.

Sajna egyelőre nincs jele Babich távozásának, igaz Fisch is kedden kapta meg az útilaput tavaly ilyenkor.
Ha Marrone megy, akkor valószínű Hackett is megy vele. Mondjuk Olson lehet egyszerre OC és QB coach vagy Blake 2013as QB edzője,,Frank Scelfo is a Jaguars edzői stábjának tagja, akár visszakaphatja a régi állását.

Halloren szerint, ha Coughllin nem kap sehol HC állást, akkor a Jaguarsnak be kéne nála próbálkoznia, hogy Tom hozzánk jöjjön szakmai tanácsadónak. Itt is van háza, itt akar élni (mint a legtöbb Amerikai nyugdíjas....), akkor ki is lehetne használni a dolgot.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Erre azért elég jó esélyek vannak tekintve h Tunsil szerintem no brainer, mivel ha már mariota ennyire király akkor csak nem kéne RG+ sorsára juttatni, a cleveland meg nem hinném h bevállalna még egy első körös qb-t a szintén ezer sebből vérző csapatba, úgy, hogy Joey Bosa elérhető, ezután a Chargers sokfélét húzhat szerintem treadwell lenne a legokosabb nekik de sajnos Jalen túl jó lesz a combineon hogy passzoljanak.
D#
nem vérzik ezer sebből ez a csapat, csak a helyükre kéne tenni a játékosokat. Nyilván QB nélkül projekt pass rushert húzunk, cmon. No brainer a QB draft idén.
Joey Tribbiani
Lynch vagy Goff?
phylos
aha.

@D#

ezt már átbeszéltük a browns topikban, nincs értelme a class legjobb QB-ját kockáztatni arra építve, h. mások majd csúsznak. Wentz, Hackenberg, anyám borogass, ilyenekből minden évben van minimum 5 😊 És egyikből sem lesz semmi.

Ha nincs QB-d, akkor top3 pickkel azt kell húzni, ahogy ti is csináltátok két éve.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
D# Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 71
Erre azért elég jó esélyek vannak tekintve h Tunsil szerintem no brainer, mivel ha már mariota ennyire király akkor csak nem kéne RG+ sorsára juttatni, a cleveland meg nem hinném h bevállalna még egy első körös qb-t a szintén ezer sebből vérző csapatba, úgy, hogy Joey Bosa elérhető, ezután a Chargers sokfélét húzhat szerintem treadwell lenne a legokosabb nekik de sajnos Jalen túl jó lesz a combineon hogy passzoljanak.
D#
nem vérzik ezer sebből ez a csapat, csak a helyükre kéne tenni a játékosokat. Nyilván QB nélkül projekt pass rushert húzunk, cmon. No brainer a QB draft idén.
Joey Tribbiani
no brainer csak nem az első körben , a Connor Cook, Carson Wentz, Hackenberg trióból simán jöhet valaki a második körben, ellenben Bosa-k nem mászkálnak olyan mélyen, trade estén meg pl Treadwell lehet reális célpont mert ugye elkapó is elférne nálatok
több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Erre azért elég jó esélyek vannak tekintve h Tunsil szerintem no brainer, mivel ha már mariota ennyire király akkor csak nem kéne RG+ sorsára juttatni, a cleveland meg nem hinném h bevállalna még egy első körös qb-t a szintén ezer sebből vérző csapatba, úgy, hogy Joey Bosa elérhető, ezután a Chargers sokfélét húzhat szerintem treadwell lenne a legokosabb nekik de sajnos Jalen túl jó lesz a combineon hogy passzoljanak.
D#
nem vérzik ezer sebből ez a csapat, csak a helyükre kéne tenni a játékosokat. Nyilván QB nélkül projekt pass rushert húzunk, cmon. No brainer a QB draft idén.
Joey Tribbiani
Lynch vagy Goff?

Made... Laid... Paid
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 409 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marrone megy a Dolphinshoz is
 twitter.com/Rand_Getlin/status/684014109747064832?ref_src=twsrc%5Etfw

A D sémaváltást amit sokan akarnak szerintem úgy kell érteni, hogy marad a 4-3, de tradicionálisabb lesz, nem ez a Seattle féle, ahol ennyire fontos a LEO és az FS poszt és pl. a másik DE kvázi run stoppernek van fent, hanem egy olyan, ahol pl. mind a 2 DE pass rusher. Kvázi amit JDR és Smithey csinált itt anno.

Szerintem az lesz, hogy Henne-t odaadjuk a Browns első köröséért 😀
phylos
Henne FA lesz most, meg kell állapodni vele még. Szerintem 3,5 millióért továbbra is ellenne a kispadon, ha nincsenek nagy ambíciói.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Erre azért elég jó esélyek vannak tekintve h Tunsil szerintem no brainer, mivel ha már mariota ennyire király akkor csak nem kéne RG+ sorsára juttatni, a cleveland meg nem hinném h bevállalna még egy első körös qb-t a szintén ezer sebből vérző csapatba, úgy, hogy Joey Bosa elérhető, ezután a Chargers sokfélét húzhat szerintem treadwell lenne a legokosabb nekik de sajnos Jalen túl jó lesz a combineon hogy passzoljanak.
D#
nem vérzik ezer sebből ez a csapat, csak a helyükre kéne tenni a játékosokat. Nyilván QB nélkül projekt pass rushert húzunk, cmon. No brainer a QB draft idén.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Nem vagyok képben a lejáró szerződésekkel, de arról már volt szó, hogy idén több pénzt fogunk költeni szabadügynökökre. Nincsenek reális célpontok FS-re? Személy szerint én | hülyét rántanék, ha megint D sémát váltunk | a legjobb pash rushert húznám aki elérhető.
Giowa
Pass rusherből van pár szabadügynök aki számításba jöhet, vernon vinny curry, én JPP ről sem tudok hogy hosszabbított volna, de a lényeg, hogy Jalen Ramsey lenne a tökéletes választás, viszont gyanus h ahhoz kellene egy csere a Browns-al mert a a chargersnek is FS needje van weddle távozása miatt.
D#
Na az az, amit szerintem soha nem húzna meg egy épeszű GM - mármint a trade-t. A Chargers kb 50 helyből vérzik: O-line, D-line úgy kezdetnek.Max akkor húznak FS-t szerintem, ha Tunsil+Bosa lesz az 1-2.
phylos
Erre azért elég jó esélyek vannak tekintve h Tunsil szerintem no brainer, mivel ha már mariota ennyire király akkor csak nem kéne RG+ sorsára juttatni, a cleveland meg nem hinném h bevállalna még egy első körös qb-t a szintén ezer sebből vérző csapatba, úgy, hogy Joey Bosa elérhető, ezután a Chargers sokfélét húzhat szerintem treadwell lenne a legokosabb nekik de sajnos Jalen túl jó lesz a combineon hogy passzoljanak.
D#
Szerintem az lesz, hogy Henne-t odaadjuk a Browns első köröséért 😀

Made... Laid... Paid