A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 8 éve
D# Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 71
Nem vagyok képben a lejáró szerződésekkel, de arról már volt szó, hogy idén több pénzt fogunk költeni szabadügynökökre. Nincsenek reális célpontok FS-re? Személy szerint én | hülyét rántanék, ha megint D sémát váltunk | a legjobb pash rushert húznám aki elérhető.
Giowa
Pass rusherből van pár szabadügynök aki számításba jöhet, vernon vinny curry, én JPP ről sem tudok hogy hosszabbított volna, de a lényeg, hogy Jalen Ramsey lenne a tökéletes választás, viszont gyanus h ahhoz kellene egy csere a Browns-al mert a a chargersnek is FS needje van weddle távozása miatt.
D#
Na az az, amit szerintem soha nem húzna meg egy épeszű GM - mármint a trade-t. A Chargers kb 50 helyből vérzik: O-line, D-line úgy kezdetnek.Max akkor húznak FS-t szerintem, ha Tunsil+Bosa lesz az 1-2.
phylos
Erre azért elég jó esélyek vannak tekintve h Tunsil szerintem no brainer, mivel ha már mariota ennyire király akkor csak nem kéne RG+ sorsára juttatni, a cleveland meg nem hinném h bevállalna még egy első körös qb-t a szintén ezer sebből vérző csapatba, úgy, hogy Joey Bosa elérhető, ezután a Chargers sokfélét húzhat szerintem treadwell lenne a legokosabb nekik de sajnos Jalen túl jó lesz a combineon hogy passzoljanak.
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
On This Day in 2012: Shad Khan assumed ownership of the ‪#‎Jaguars‬!
Coolearie
jól sikerült ez a tulajváltás is, ha jól számolom 14-50... tényleg össze kéne gyúrni ezeket a csapatokat, mint a Browns, Jags, Lions, Bills, talán születne valami értelmes.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Nem vagyok képben a lejáró szerződésekkel, de arról már volt szó, hogy idén több pénzt fogunk költeni szabadügynökökre. Nincsenek reális célpontok FS-re? Személy szerint én | hülyét rántanék, ha megint D sémát váltunk | a legjobb pash rushert húznám aki elérhető.
Giowa
Pass rusherből van pár szabadügynök aki számításba jöhet, vernon vinny curry, én JPP ről sem tudok hogy hosszabbított volna, de a lényeg, hogy Jalen Ramsey lenne a tökéletes választás, viszont gyanus h ahhoz kellene egy csere a Browns-al mert a a chargersnek is FS needje van weddle távozása miatt.
D#
Na az az, amit szerintem soha nem húzna meg egy épeszű GM - mármint a trade-t. A Chargers kb 50 helyből vérzik: O-line, D-line úgy kezdetnek.Max akkor húznak FS-t szerintem, ha Tunsil+Bosa lesz az 1-2.

Made... Laid... Paid
több mint 8 éve
D# Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 71
Nem vagyok képben a lejáró szerződésekkel, de arról már volt szó, hogy idén több pénzt fogunk költeni szabadügynökökre. Nincsenek reális célpontok FS-re? Személy szerint én | hülyét rántanék, ha megint D sémát váltunk | a legjobb pash rushert húznám aki elérhető.
Giowa
Pass rusherből van pár szabadügynök aki számításba jöhet, vernon vinny curry, én JPP ről sem tudok hogy hosszabbított volna, de a lényeg, hogy Jalen Ramsey lenne a tökéletes választás, viszont gyanus h ahhoz kellene egy csere a Browns-al mert a a chargersnek is FS needje van weddle távozása miatt.
több mint 8 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Ezek közül Ramsey nálam a lista tetjén, mert az FS a legnagyobb needünk a pass rusher mellett(előtt) és így végre talán megoldanánk ezt a problémát.
A gond csak az, hogy ha Weddle megy San Diegóból, nekik is kell majd egy új FS, és övék a 3. pick...iktriad
Nem vagyok képben a lejáró szerződésekkel, de arról már volt szó, hogy idén több pénzt fogunk költeni szabadügynökökre. Nincsenek reális célpontok FS-re? Személy szerint én | hülyét rántanék, ha megint D sémát váltunk | a legjobb pash rushert húznám aki elérhető.

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
On This Day in 2012: Shad Khan assumed ownership of the ‪#‎Jaguars‬!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 409 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hays Carlyon listája, hogy kiket nem tudunk/nem kéne draftolnunk az 1/5ös pickkel:
First, let’s start with the defensive prospects the Jaguars won’t be taking.

JOEY BOSA, DE, OHIO STATE

Why not: He won’t be there. Bosa will be a top-three pick, possibly No. 1, and the first defender off the board.

JAYLON SMITH, OLB, NOTRE DAME

Why not: Smith was a top-10 lock, but with a “significant” knee injury in the Fiesta Bowl, the Jaguars will likely take him off their board. In a win-or-else 2016 season, the Jaguars can’t have their first-round pick miss the first 10 games in a situation similar to cornerback Aaron Colvin (fourth round, 2014).

MYLES JACK, OLB, UCLA

Why not: Jack suffered a season-ending knee injury in October. While he might be ready for Week 1, the Jaguars need their first-round pick to be able to get acclimated in training camp.

ROBERT NKEMDICHE, DT, OLE MISS

Why not: His off-the-field issues will be too troubling for the Jaguars to gamble on with the Justin Blackmon fiasco still fresh.
És íme azok listája, akikek közül egyre rá kéne böknünk majd szerinte.
So, who will it be? Expect one of these four players to be a Jaguar.

JALEN RAMSEY, FS, FLORIDA STATE

Why: Ramsey is the total package at the position for the Jaguars, a physical player with length and athletic ability. He and Fowler would be a dynamic one-two punch in upgrading the 2016 unit. The question is will be still be there? If he is, the Jaguars might be wise to grab him.

MACKENSIE ALEXANDER, CB, CLEMSON

Why: The Jaguars need a complement to Davon House, so they can move Colvin inside to nickel permanently. Alexander, is a redshirt sophomore, who has excelled the past two seasons (he redshirted because of injury). Teams have stopped throwing his way for the most part.

VERNON HARGREAVES, CB, FLORIDA

Why: Hargreaves has good instincts, ball skills and loves to hit. But the concerns are there as well. He’s battled durability issues and his last season (true junior) was arguably his least productive, as he was often outplayed by true sophomore Jalen Tabor and was burned in the Citrus Bowl loss to Michigan.

EMMANUEL OGBAH, DE, OKLAHOMA STATE

Why: The Jaguars have to produce a quality Leo in coach Gus Bradley’s scheme. Ogbah would be insurance for Fowler and give the Jaguars some depth. Chris Clemons and Andre Branch likely won’t be around next fall, so answers other than Fowler must be found. The 6-foot-4, 275-pound Ogbah has the size and length the Jaguars covet, as well as an excellent burst. He recorded 13 sacks this season as a redshirt junior and has 28 in his career. The Nigerian native is also praised for his high character, something to be considered since Blackmon was an Oklahoma State product.
Ezek közül Ramsey nálam a lista tetjén, mert az FS a legnagyobb needünk a pass rusher mellett(előtt) és így végre talán megoldanánk ezt a problémát.
A gond csak az, hogy ha Weddle megy San Diegóból, nekik is kell majd egy új FS, és övék a 3. pick...

4 & 2-re.
Maka
Igaz, klasszikusokat csak pontosan!
több mint 8 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Jaja, BL-lel az szar meccs volt, ellenben Garrard szépen lenyomta a Steelers-t.
Go Vikings!
Egyedüli dicső pillantunk az elmúlt 15 évben kb... Garrardnak meg olyan 60 milliót ért az a sikeres futás 4 & 3ra. 😊
iktriad
4 & 2-re.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
amennyiben Clancy Pendergast (49ers LB coach) elutasítja a USC DC ajánlatát, akkor minden valószínűség szerint DeWayne Walker DB edzőtök kapja meg az állást

Szerkesztette: Habi


JT Daniels fan
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 409 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezt az írást osztogattják a Jalen Ramsey bandwagonon.
 www.bigcatcountry.com/2015/12/10/9885750/jalen-jaguar-jacksonville-should-take-fsus-ramsey

Davon House is felállított egy franchsie rekordot - 22 leütött passz, új Jaguars szezoncsúcs, Mathisnek volt 21 kétszer. House 4 pickkel INTekben is a legtöbbet hozta. A sackleader Odrick lett 5,5el. Poz 5., Telvin 6. lett szerelésekben (2-2 kihagyott meccsel)

Greene tényleg jó picknek tűnik:
GREENE A BRIGHT SPOT

About the only thing that went right for the Jaguars was their punt return unit. Rashad Greene’s four returns averaged 12.5 yards, including a 20-yard gain. His decision making improved over the last month of the season once he regained his rhythm after thumb surgery. The biggest things about Greene: He usually moves up the field instead of dancing around (like Ace Sanders usually did); when he is moving laterally, he has enough speed to turn the corner; and he never retreats in an effort to produce a big return. Greene finished the year with a 16.7-yard average on 18 returns. The best part — only eight fair catches.
Igaz Ace is annak tűnt a rookie szezonjában. Na nem mint punt returner...


Henne szívesen visszajönne, de mérlegelni fogja a lehetőségeit.
A free agent in March, Chad Henne’s first preference is to remain with the Jaguars and continue in his role mentoring Blake Bortles.
But at the same time, Henne is also aware of the quarterback carnage around the NFL this year, which could create a bigger market for him.

“I’d love to be here, but at the same time, we’re going to see what’s out there,” Henne said last week. “I don’t think we’ll be too quick. But if they offer the right thing, then probably [he’ll re-sign].”

Henne said he expects to meet with general manager Dave Caldwell later this week.

In March 2014, Henne didn’t hit the open market, signing a two-year, $8 million contract. He started the first two games that year but gave way to Bortles, who played every offensive snap this year, which wrapped up Sunday with a 30-6 loss to the Houston Texans.

“It could happen that I sign back here right away, but it would have to be the right circumstances,” Henne said.

The right circumstances for Henne, who turns 31 on July 2, could be a three-year deal with a little bump in salary. If the Jaguars want to pay Henne $4 million annually, they can certainly afford it because of their cap situation (projected $45-50 million in space) and Bortles’ rookie contract ($5,633,128 on next year’s cap).

This year marked the first time in Henne’s career that didn’t play a regular season snap. For his nine-year career with Miami and the Jaguars, his totals are 58 touchdowns, 63 interceptions, a 75.5 passer rating and an 18-35 record.

Henne could be pursued if he hits the open market because he does offer experience and functionality, two things that teams were searching for all season.

Including Week 17, only 17 of the 32 teams had the same starting quarterback for every game.

Nine teams used two starting quarterbacks, three (Cleveland, Indianapolis and Pittsburgh) had three starters and three teams (Houston, Dallas and Baltimore) used four quarterbacks.

Houston managed to win the AFC South despite its quarterback turmoil, but the struggles of the Colts, Ravens and Cowboys in particular could make teams re-assess the resources they devote to a back-up quarterback.

Henne said some teams have “absolutely” devalued the back-up quarterback position.

“And you’ve definitely seen that this year,” he said.

For Henne, it’s unlikely another team would offer him a role to participate in an open competition to start. He then has to weigh staying with the Jaguars and his familiarity with offensive coordinator Greg Olson or going to a new situation and learning the sixth offense of his career.

“Anybody in that backup role, if your times comes, you want a surrounding cast that you’re comfortable with and are in a good system,” Henne said.

For the first time since joining the Jaguars in 2012, Henne will stay in town to start the offseason after selling his house in south Florida. He and Bortles will train together and the Jaguars value that relationship, which is why they will prioritize re-signing Henne.
3,5 millióért szerintem megérné neki itt padozni.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 409 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jaja, BL-lel az szar meccs volt, ellenben Garrard szépen lenyomta a Steelers-t.
Go Vikings!
Egyedüli dicső pillantunk az elmúlt 15 évben kb... Garrardnak meg olyan 60 milliót ért az a sikeres futás 4 & 3ra. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Jaja, BL-lel az szar meccs volt, ellenben Garrard szépen lenyomta a Steelers-t.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 409 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én már most öregnek érzem magam, mert én még láttam a JAX-et a PO-ban (még Garrard-dal)... Repül az a rohadt idő...
Go Vikings!
Én is. Sőt én még a 2005ös playoff meccsre, és JDR nagy tévedésére(a jéghideg Leftwichet játszatta 2 hónap sérülés után visszatérve a playoffba a csapatot bevivő Garrard helyett) is emlékszem.
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
1/5, az igen. Rekord döntés itt, rekord döntés ott, és mégse mozdultok előrébb, el vagytok ti átkozva!😕
Go Vikings!
Van előrelépés, tavaly (és tavalyelőtt) 1/3on választottunk. 😊
| (Most hirtelen egy TNT szám címe villant a fejembe - a "Sírni tudnék") |
iktriad
Ki a kicsit nem becsüli? 😃
Amadeus91
Na jó, de ilyen tempóban kb 60 éves leszek, mire a Superbowl környékére kerülünk. 😊
iktriad
Én már most öregnek érzem magam, mert én még láttam a JAX-et a PO-ban (még Garrard-dal)... Repül az a rohadt idő...

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 409 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1/5, az igen. Rekord döntés itt, rekord döntés ott, és mégse mozdultok előrébb, el vagytok ti átkozva!😕
Go Vikings!
Van előrelépés, tavaly (és tavalyelőtt) 1/3on választottunk. 😊
| (Most hirtelen egy TNT szám címe villant a fejembe - a "Sírni tudnék") |
iktriad
Ki a kicsit nem becsüli? 😃
Amadeus91
Na jó, de ilyen tempóban kb 60 éves leszek, mire a Superbowl környékére kerülünk. 😊
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 715
1/5, az igen. Rekord döntés itt, rekord döntés ott, és mégse mozdultok előrébb, el vagytok ti átkozva!😕
Go Vikings!
Van előrelépés, tavaly (és tavalyelőtt) 1/3on választottunk. 😊
| (Most hirtelen egy TNT szám címe villant a fejembe - a "Sírni tudnék") |
iktriad
Ki a kicsit nem becsüli? 😃

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 409 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1/5, az igen. Rekord döntés itt, rekord döntés ott, és mégse mozdultok előrébb, el vagytok ti átkozva!😕
Go Vikings!
Van előrelépés, tavaly (és tavalyelőtt) 1/3on választottunk. 😊
| (Most hirtelen egy TNT szám címe villant a fejembe - a "Sírni tudnék") |

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
1/5, az igen. Rekord döntés itt, rekord döntés ott, és mégse mozdultok előrébb, el vagytok ti átkozva!😕

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 409 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik az 1/5ös pick a mienk. Az elég lehet, hogy Jalen Ramsey ide kerüljön. (A Titansé az 1/1. De jó lesz ha Watt mellett Joey Bosa is a divízióba kerül egy ellenfélhez...)

Doug Marrone megy elsőként HC interjúra Brownshoz.
 twitter.com/SI_PeterKing/status/683812059654569984?ref_src=twsrc%5Etfw

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 409 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akkor módosítok:
A győzelem nem a rekordokon múlik, a Jaguarsnál.
😉
Sobri Jóska
Ez se teljesen igaz ránk, mert mikor Brunell felállította azokat a franchise rekordokat 96ban, amit Bortles idén megdöntött, AFC döntőt játszott a Jags. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 409 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Minden idők szégyene, hogy itt négy évig lehet edzősködni érdemi előrelépés nélkül. Meg lehet nézni, hogy normális franchiseok úgy basszák ki a Bradleynél jóval jobb edzőket jobb eredményekkel, mint a huzat, hogy legyen előrelépés. Ez a csapat semmivel nem lesz jobb jövőre, ha nem változtatnak, miközben a többi csapat a csoportban előre fog lépni.
gabokocka
A 2016-os még lehet egy szűk ablak a Jax számára, új HC és GM lesz valószínűleg két csapatnál is, a Houstonnál pedig nincs franchise qb, talán konstans jó teljesítmény nem várható tőlük. Így érthető, hogy Bradley kap még egy esélyt, igazából tavaly kellett volna kirúgni, most maradt a dupla vagy semmi.
baggio
Csak reménykedni tudok, hogy Fowler beválik, valamint sikerül egy olyan védelmet draftolni idén, mint amilyen offenset hoztunk 2014ben és reménykedni, hogy az offense marad ilyen jó/ talán fejlődik is (főleg Bortlesre gondolok itt).

Ja és remélni, hogy Babich megy a francba.

Gus pedzegette ma, hogy esetleg a védelmi sémát esetleg átalakítjuk a jövőben, sokak szerint ez nem ártana, mert itt nem lesz Seattle D, szóval ideje lenne egy másik koncepciót előszedni a tarsolyból(pl. egy tradicionálisabb 4-3at).

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
És a legszomorúbb az egészben az, hogy az a Texans, aki 2014ben 1/1es pickkel rendelkezett és még mindig nincs meg a franchise QBjuk megnyeri az AFC South, miközben nekünk megvan, és megdöntött minden jelentősebb rekordot idén, 2 db 1000 yardos WRrel és így zártunk 5-11el... Abba már bele se kezdek, hogy a tavalyi csapat a 17. héten ugyanitt a győzelemért támadott a legvégén, most meg kapott egy sima zakót, úgy hogy a Texans meg se erőltette magát..
iktriad
Mert a győzelem nem a rekordokon múlik...
Sobri Jóska
Nem mindig. Amikor Brady összehozta az űr statjait 2007ben, 18-0val ment pl. Superbowlba a Pats.
iktriad
Akkor módosítok:
A győzelem nem a rekordokon múlik, a Jaguarsnál.
😉

több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 941 — no es importante
Minden idők szégyene, hogy itt négy évig lehet edzősködni érdemi előrelépés nélkül. Meg lehet nézni, hogy normális franchiseok úgy basszák ki a Bradleynél jóval jobb edzőket jobb eredményekkel, mint a huzat, hogy legyen előrelépés. Ez a csapat semmivel nem lesz jobb jövőre, ha nem változtatnak, miközben a többi csapat a csoportban előre fog lépni.
gabokocka
A 2016-os még lehet egy szűk ablak a Jax számára, új HC és GM lesz valószínűleg két csapatnál is, a Houstonnál pedig nincs franchise qb, talán konstans jó teljesítmény nem várható tőlük. Így érthető, hogy Bradley kap még egy esélyt, igazából tavaly kellett volna kirúgni, most maradt a dupla vagy semmi.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 409 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Minden idők szégyene, hogy itt négy évig lehet edzősködni érdemi előrelépés nélkül. Meg lehet nézni, hogy normális franchiseok úgy basszák ki a Bradleynél jóval jobb edzőket jobb eredményekkel, mint a huzat, hogy legyen előrelépés. Ez a csapat semmivel nem lesz jobb jövőre, ha nem változtatnak, miközben a többi csapat a csoportban előre fog lépni.
gabokocka
Igazad van, Khannak nem szabadott volna 1 évet adni neki. Ha nem kapja össze a Dt(és a csapatot úgy általában) már az új szezon elején, akkor remélem úgy jár, mint Philbin és London után (4. hét) mehet isten hírével.
Remélem legalább Babichet leváltja a héten. Egy új, jobb DC adhat némi reményt, hogy talán nem vesztegetjük el a 2016os évet...
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Minden idők szégyene, hogy itt négy évig lehet edzősködni érdemi előrelépés nélkül. Meg lehet nézni, hogy normális franchiseok úgy basszák ki a Bradleynél jóval jobb edzőket jobb eredményekkel, mint a huzat, hogy legyen előrelépés. Ez a csapat semmivel nem lesz jobb jövőre, ha nem változtatnak, miközben a többi csapat a csoportban előre fog lépni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.