Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 6 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Reid a meccs utan beoltozott telaponak, ugy ment az oltozobe, a szokasas oromkodesre. Az alakja megvolt hozza mindig is.
ulpianus
elég komoly lett:

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Reid a meccs utan beoltozott telaponak, ugy ment az oltozobe, a szokasas oromkodesre. Az alakja megvolt hozza mindig is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Végül csak 13-23ig láttam. A lényeg két kedvenc csapatom megnyerte a csoportját, SBba találkozhatnának 😊 (tudom nem fognak)
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Elso felido jo volt. A tobbi meccs is erdekes volt akkor meg. Aztan a masodikban nullaztuk a delfineket. Igy a bolts hiaba nyert, mienk a csoport. Rajatszas ujfent. Kellemes karacsonyi kezdet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Egyebirant 3 jatekos lett Pro Bowler: Kelce, Hill (returnerkent), K. Hunt
Illetve 6 alternativ PB jatekos kerult fel a listara:
Alexejevics, Hill (WRkent), Peters, Houston, +a ket rugo Colquitt es Butker.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Peters nem volt rossz igazolas. Csak nagy pofaja van, ami nalam bocsanatos bun. Amig valaki jo is mellette. Mert csak a pofazas teljesitmeny nelkul egeszen mas teszta.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marcus Peters lett a hét védője az AFC-ben
 twitter.com/RLiuNFL/status/943488714709323777
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Miért jelentene ez feltétlen teljesen új sémát? Egyszerűen csak valahogy jobban kénre használni az embereket. Szerintem, de én ugye nem értek hozzá.
dande
Kire gondolsz? Ezt a semat Rex Ryan fejlesztette (apjatol vette az otletet), Sutton finomitotta. Nem nagyon jatssza ezt mas (Nem viccbol hitte Sutton, hogy Revis hamar belejohet, nem a nevre ment onmagaban). 3-4-et ha elfogadjuk, mint csalad, akkor sem stimmel a secondary jateka, ami ugye a fronttol kulon a (3-4 mogott), de a sema reszei. Berynek minden sema fekszik mindket safety poszton, de PArkernek mar nem. es a tobbieknek sem. Talan Peters, de neki is ez fekszik, a bunyos vedekezes. En mondtam Sean Smithrol is, aki a Raidersben pont ugyanolyan, mint a Dolphinsban volt. Az, hogy itt jo vki, mas semaban nem er sokat. Mert a Raiders egesz mast jatszik. Fuggetlenul 3-4 4-3 vagy fuggetlenebb, modern boxpozicios felallasoktol (mi inkabb igaz ma mar mindenhol).
ulpianus
Őszintén, nem gondolok senkire. Mondom, vállalom, nem értek, hozzá, csak azt látom, hogy nem működik a labdaszerzéseken kívül (ami ugye sok esetben esetleges) a dolog. S tartok tőle, hogy Redi most emiatt nem jut tovább, mint kéne, ahogy nálunk is volt kb JJ elvesztése után.
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Miért jelentene ez feltétlen teljesen új sémát? Egyszerűen csak valahogy jobban kénre használni az embereket. Szerintem, de én ugye nem értek hozzá.
dande
Kire gondolsz? Ezt a semat Rex Ryan fejlesztette (apjatol vette az otletet), Sutton finomitotta. Nem nagyon jatssza ezt mas (Nem viccbol hitte Sutton, hogy Revis hamar belejohet, nem a nevre ment onmagaban). 3-4-et ha elfogadjuk, mint csalad, akkor sem stimmel a secondary jateka, ami ugye a fronttol kulon a (3-4 mogott), de a sema reszei. Berynek minden sema fekszik mindket safety poszton, de PArkernek mar nem. es a tobbieknek sem. Talan Peters, de neki is ez fekszik, a bunyos vedekezes. En mondtam Sean Smithrol is, aki a Raidersben pont ugyanolyan, mint a Dolphinsban volt. Az, hogy itt jo vki, mas semaban nem er sokat. Mert a Raiders egesz mast jatszik. Fuggetlenul 3-4 4-3 vagy fuggetlenebb, modern boxpozicios felallasoktol (mi inkabb igaz ma mar mindenhol).

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Miért jelentene ez feltétlen teljesen új sémát? Egyszerűen csak valahogy jobban kénre használni az embereket. Szerintem, de én ugye nem értek hozzá.
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Nem arra celoztam, csak beugrott. Mindegy. Amennyiben abbol indulunk ki, Matt Nagy hadnagy OC miota atvette a playhivast visszatert a megfelelo kerekvagasba a tamadojatek.

Igy ertem amit mondasz. Kellene egy DC. Elleneervkent ez uj semat is jelent egyben, ami viszont nem indokolt feltetlen. Ugyanis a jatekosallomany igencsak jo, meg ha nem is olcso. De szetverni is draga lenne, es aligha lehetne jobb allomanyt osszerakni 4 evnel rovidebb ido alatt. Ha osszejon ugye. Ha marad a sema, akkor pedig Sutton ebben jo.
Leginkabb az van, hogy kezdunk visszaterni az agresszivabb jatekhoz. De legfobb gond, hogy nincs igazi DL szaki a csapatnal (minden tiszteletem Reid fia fele, de nem egy nagy spiler), es evek ota nem megy a run stop belul. A pass rush sem. Chris Jones mas eset, vele szerencsenk van. Ehhez jon parban, hogy Ford nem ert elso kort, ha mire atveszi Hali helyet, mindig korhazba kerul.

Kell egy pass rusher Hali helyett. Ami nagyon nehez dolog persze. Es egy olyan DL edzo, mint amilyen LBknel Gary Gibbs, vagy DBknel Emmitt Thomas. Ha mukodne a DL, Sutton playei ulnenek. Szvsz.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Es akinek nem tudod a nevet a Davis? Van egy csaj a cegnel, annak minden angol (vagy szte akar angol is lehet) John. Minap mondja a paromank, hogy John ezt csinalta meg amazt. Megkerdez engem (akit en nem ismerek nem is erdemes), ki John a replen egysegnel? Mondom ????? Nincs is ott egy se. Igy derult ki, hogy Lidianak mindenki John, amig nem tudja a nevet.
ulpianus
Nem erről van szó, valamiért így emlékeztem Suttonra. Ennyi, mondom sajnálom 😉
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Es akinek nem tudod a nevet a Davis? Van egy csaj a cegnel, annak minden angol (vagy szte akar angol is lehet) John. Minap mondja a paromank, hogy John ezt csinalta meg amazt. Megkerdez engem (akit en nem ismerek nem is erdemes), ki John a replen egysegnel? Mondom ????? Nincs is ott egy se. Igy derult ki, hogy Lidianak mindenki John, amig nem tudja a nevet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Peters eleve problemas alak, muszaj minden egybocsáes alkalommal buntetni. Igy se konnyu megfogni. De a buntetes legalabb annyira a tobbieknek is uzenet.

Mas. Mar vagy harmadszor irod, hogy Davis. Fejbol ennyi megy: DC Bob Sutton, DL Reid fia Britt, LB Gary Gibbs, DB E. Thomas. Assist DC Braden. Ki az a Davis???
ulpianus
Bocsánat nem tudom miért ez volt a fejembe s nem néztem utána...elnézést 😕
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Peters eleve problemas alak, muszaj minden egyes alkalommal buntetni. Igy se konnyu megfogni. De a buntetes legalabb annyira a tobbieknek is uzenet.

Mas. Mar vagy harmadszor irod, hogy Davis. Fejbol ennyi megy: DC Bob Sutton, DL Reid fia Britt, LB Gary Gibbs, DB E. Thomas. Assist DC Braden. Ki az a Davis???


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak sikerült összehozni, bár nem volt egyszerű........................

A ellenére, azért a D-vel nem lehet elégedettnek lenni. Azok nem jönnek mindig és állandóan, ennél valamivel stabilabb játék kellene tőlük.
Egy DC csere majd lehet, bele férne, mert ebből az anyagból többet is ki lehetne hozni a sárülésekkel együtt is.
Az epic volt, amikor a félidei Hail Mary passznál, Reid alig bírta Davisnek elmagyarázni, hogy küldje már be Kelce-t az endzonba...naná, hogy ő is ütötte le a labdát.........................

Petersre úgy látszik hatott a pedagógia, bár ott teljesen megértettem a frusztrációját, hogy kihajította a zászlót, igazából az volt az egyik lehető legjobb rakció arra, amit a bírók műveltek. De azért Reid mni büntije belfért.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@NFL: Awesome moment.

@TambaHali91 giving @jbbigbear pass rushing tips after the game. 💯 #FootballIsFamily  twitter.com/NFL/status/942259358984962049/video/1

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Crybaby Riverst ès sanda bandáját hogy átvertük pár jól megtervezett stratégiai vereséggel! Jól becopták!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
 www.washingtonpost.com/sf/sports/wp/2017/12/12/ex-nfl-player-larry-johnson-grapples-with-violent-urges-and-memory-loss-he-thinks-its-cte/?utm_term=.8013639ba7d3
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jövő héten csoport döntő (részben) , jó lenne vhogy behúzni
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Reg lattam ennyire egyoldalu meccset. Senkit ne tevesszen meg a garbage timeban szerzett 15 Raiders pont. Motivalatlan lett a Raiders, amint kicsit elhuztunk, es nem sok izgalom maradt utana.
Ragland egyre jobb, emlekezzunk erre. Illetve nyertunk, mikor igazan kellett.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
Pedig idén ő sem olyan penge jó lenne ha minden energiát a focira irányítana

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Reid kispadra tette M. Peterst, az ominozus zaszlodobalos eset utan. Kijart neki, es Reidek nem cicoznak, ezt tudjuk. Nem veletlen van rend.
Masreszrol igaza volt Petersnek, tenyleg a birok megnyerettek a meccset a Jetsszel a vegen. Es Peters a sokadik Goal line szitura dobott kamuflagnel kikattant. Vagany volt. Nem bantott senkit, nem lezuzott valakit, nem sertegetett senkit (a zebrat se), csak pbevagta a sargazaszlot a szurkolok koze (ahol keszultek a selfik azonnal a sraccal aki elkapta). Aztan igazabol haza is indult, jelezve, elege van. Az volt meg szep. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 616 — Raiders fan
Mindenesetre most gyunnek a csoportmeccsek, ott eldol minden. A Chargers van a legjobb formaban. Ugyis mondhatnank, egyedul ok vannak barmilyen normalis formaban. Mindenesetre a Broncos eselye leginkabb elmeleti. Azonkivul a hatosok serege elhomalyositja a jovot.
ulpianus
Homályos itt most sok tekintet és többek jövője is mindkét gárdánál szerintem. Vmi igazi looser találkozó is kisülhet ebből a mostaniból...
Nem hiszem, hogy idegenben tudunk titeket fogni, de ilyen zuhanórepülésnél amiben vagytok végülis bármi megtörténhet...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Mindenesetre most gyunnek a csoportmeccsek, ott eldol minden. A Chargers van a legjobb formaban. Ugyis mondhatnank, egyedul ok vannak barmilyen normalis formaban. Mindenesetre a Broncos eselye leginkabb elmeleti. Azonkivul a hatosok serege elhomalyositja a jovot.


Állat vagyok, ami enni kér...