Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Ezen jatekosok ritka kivetellel kukazva lesznek, de persze a remeny a szurkolas alapja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 061 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tessék itt van egy ígéretes FCS prospect, akiből lehet majd játékost faragni.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Nincs meglepetes.

55. WR Mecole Hardman
Hill klon. Reid imad masodik korben WRt huzni, bele is szokott talalni.

63. S Juan Thornhill
Ex CB. Jo meretekkel es sebesseggel (4.4) megaldot, azonnal bevetheto jatekos, akar slotban is.

84. DT Khalen Saunders
Fizikalis szorny, mar extrem szinten. Spangli system fitt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
1. Nem hiszem hogy túl sok liberális olvassa a fórumot, mert Magyarországon vannak kb 200-an.Baba Yaga
Magyarországon él legalább 3 millió liberális. 😉 Csak a többségük maga se tudja magáról, hogy az. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 849
Sok liberàlis lehet most befog támadni.De mondjon bàrki bàrmit ez a fajta "mentalitàs" Igen is jóval nagyobb % fordul elő a "szinesbőrű" etnikumnàl ,mint sem nálunk "fehér bőrű európai parasztoknàl"!!! Egyszerűen èpp èsszel szinte felfoghatatlan amit ez művelt de komolyan.
Sorry az off kommentèrt !!!!
(Ja ès senkivel nem szeretnèk erről a meggyőződèsemről vitàba bocsátkozni ! Köszönöm. )
Rózsa Sándor (betyár)
1. Nem hiszem hogy túl sok liberális olvassa a fórumot, mert Magyarországon vannak kb 200-an.
2. Elnézve a sok hófehér neandervölgyi csókát akikkel reggel meg este szoktam munkába menet és munkából hazafelé utazni, nem mondanám hogy a bunkóság és etnikum között erős a kapcsolat. És persze itt Sötét-Európában nyilván meg tudjuk ítélni egy-egy hír alapján hogy milyen az élet az óceán másik felén. A média nagyon erősen tud szelektálni, és maguk az emberek is. Ha egy "fehér" elmeroggyant lemészárol egy iskolában 30 gyereket, érdekes módon senki nem firtatja a származását, melyik egyházhoz tartozik stb. Szóval ez elég nagy ferdítés.
3. Ha nem akarsz vitatkozni akkor minek írkálsz ilyeneket egy fórumra 😀?
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sok liberàlis lehet most befog támadni.De mondjon bàrki bàrmit ez a fajta "mentalitàs" Igen is jóval nagyobb % fordul elő a "szinesbőrű" etnikumnàl ,mint sem nálunk "fehér bőrű európai parasztoknàl"!!! Egyszerűen èpp èsszel szinte felfoghatatlan amit ez művelt de komolyan. Sorry az off kommentèrt !!!!
(Ja ès senkivel nem szeretnèk erről a meggyőződèsemről vitàba bocsátkozni ! Köszönöm. )
Rózsa Sándor (betyár)
Ehh, kedvenc betyárom. nincs baj a markás saját véleménnyel, sőt, legyen is. De ha olyasmiről találsz markáns véleményt mondani amiről fogalmad sincs, abból könnyen az a látszat lehet, hogy ... ösmered biztosan a mondást, hogy a buta ember a legbiztosabb az igazában. 😉

De be is fejezem, nem ide való téma a Hill vonatkozáson kívül.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/MattVerderame/status/1121548401907261447

 twitter.com/ProFootballTalk/status/1121550397297102850
shawnka
A Mahomes Madden átok máris működésbe lépett. A fegyverei kezdenek eltűnni.
iktriad
Mi történt nem értem tisztán ?
Rózsa Sándor (betyár)
Az audio kvázi bizonyítja, hogy valószínűleg tényleg ő törte el a gyereke karját. Ami többszörösen is ciki, mert tegnap mentették fel az ügyben.

Update: Ok ez instant cut nálam..
 twitter.com/bepryor/status/1121549839056154625
Remélem börtönbe megy a rohadék.
iktriad
Nem tudom ki hallgatta végig, de elég zord, hogy mellbeveri a 3 éves fiát, öv is előkerül, mindezeket azért, hogy "tisztelje őt". És meg van róla győződve, hogy a fia tiszteli, mert számára tisztelet=félelem. Annyira végtelenül szomorú ez az egész, és tökéletes lenyomata a gettó fekete kultúrának, hogy alapjaiban mennyire van elcseszve minden. Apáról (vagy hiányában anyáról, de inkább az utcáról) száll ez fiúra generációkon át.

Meg végig úgy szólítja a csaját, hogy bro. "Thats saaaad bro."
PEEtör
Ez a szleng pontossan mit is jelent ?
Magyar fordítàsban.
"Thats saaaad bro"????
Rózsa Sándor (betyár)
"Ez szomorúúúú tesó"
kristóf17
nem azt úgy kell fordítani, hogy bátttya vagy bástya, nem pedig úgy hogy tesó
ez szomorúúú bátttya
vágod bástya?
gedam
Sok liberàlis lehet most befog támadni.De mondjon bàrki bàrmit ez a fajta "mentalitàs" Igen is jóval nagyobb % fordul elő a "szinesbőrű" etnikumnàl ,mint sem nálunk "fehér bőrű európai parasztoknàl"!!! Egyszerűen èpp èsszel szinte felfoghatatlan amit ez művelt de komolyan.
Sorry az off kommentèrt !!!!
(Ja ès senkivel nem szeretnèk erről a meggyőződèsemről vitàba bocsátkozni ! Köszönöm. )
több mint 7 éve
gedam 6 508
 twitter.com/MattVerderame/status/1121548401907261447

 twitter.com/ProFootballTalk/status/1121550397297102850
shawnka
A Mahomes Madden átok máris működésbe lépett. A fegyverei kezdenek eltűnni.
iktriad
Mi történt nem értem tisztán ?
Rózsa Sándor (betyár)
Az audio kvázi bizonyítja, hogy valószínűleg tényleg ő törte el a gyereke karját. Ami többszörösen is ciki, mert tegnap mentették fel az ügyben.

Update: Ok ez instant cut nálam..
 twitter.com/bepryor/status/1121549839056154625
Remélem börtönbe megy a rohadék.
iktriad
Nem tudom ki hallgatta végig, de elég zord, hogy mellbeveri a 3 éves fiát, öv is előkerül, mindezeket azért, hogy "tisztelje őt". És meg van róla győződve, hogy a fia tiszteli, mert számára tisztelet=félelem. Annyira végtelenül szomorú ez az egész, és tökéletes lenyomata a gettó fekete kultúrának, hogy alapjaiban mennyire van elcseszve minden. Apáról (vagy hiányában anyáról, de inkább az utcáról) száll ez fiúra generációkon át.

Meg végig úgy szólítja a csaját, hogy bro. "Thats saaaad bro."
PEEtör
Ez a szleng pontossan mit is jelent ?
Magyar fordítàsban.
"Thats saaaad bro"????
Rózsa Sándor (betyár)
"Ez szomorúúúú tesó"
kristóf17
nem azt úgy kell fordítani, hogy bátttya vagy bástya, nem pedig úgy hogy tesó
ez szomorúúú bátttya
vágod bástya?
több mint 7 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
 twitter.com/MattVerderame/status/1121548401907261447

 twitter.com/ProFootballTalk/status/1121550397297102850
shawnka
A Mahomes Madden átok máris működésbe lépett. A fegyverei kezdenek eltűnni.
iktriad
Mi történt nem értem tisztán ?
Rózsa Sándor (betyár)
Az audio kvázi bizonyítja, hogy valószínűleg tényleg ő törte el a gyereke karját. Ami többszörösen is ciki, mert tegnap mentették fel az ügyben.

Update: Ok ez instant cut nálam..
 twitter.com/bepryor/status/1121549839056154625
Remélem börtönbe megy a rohadék.
iktriad
Nem tudom ki hallgatta végig, de elég zord, hogy mellbeveri a 3 éves fiát, öv is előkerül, mindezeket azért, hogy "tisztelje őt". És meg van róla győződve, hogy a fia tiszteli, mert számára tisztelet=félelem. Annyira végtelenül szomorú ez az egész, és tökéletes lenyomata a gettó fekete kultúrának, hogy alapjaiban mennyire van elcseszve minden. Apáról (vagy hiányában anyáról, de inkább az utcáról) száll ez fiúra generációkon át.

Meg végig úgy szólítja a csaját, hogy bro. "Thats saaaad bro."
PEEtör
Ez a szleng pontossan mit is jelent ?
Magyar fordítàsban.
"Thats saaaad bro"????
Rózsa Sándor (betyár)
"Ez szomorúúúú tesó"
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/MattVerderame/status/1121548401907261447

 twitter.com/ProFootballTalk/status/1121550397297102850
shawnka
A Mahomes Madden átok máris működésbe lépett. A fegyverei kezdenek eltűnni.
iktriad
Mi történt nem értem tisztán ?
Rózsa Sándor (betyár)
Az audio kvázi bizonyítja, hogy valószínűleg tényleg ő törte el a gyereke karját. Ami többszörösen is ciki, mert tegnap mentették fel az ügyben.

Update: Ok ez instant cut nálam..
 twitter.com/bepryor/status/1121549839056154625
Remélem börtönbe megy a rohadék.
iktriad
Nem tudom ki hallgatta végig, de elég zord, hogy mellbeveri a 3 éves fiát, öv is előkerül, mindezeket azért, hogy "tisztelje őt". És meg van róla győződve, hogy a fia tiszteli, mert számára tisztelet=félelem. Annyira végtelenül szomorú ez az egész, és tökéletes lenyomata a gettó fekete kultúrának, hogy alapjaiban mennyire van elcseszve minden. Apáról (vagy hiányában anyáról, de inkább az utcáról) száll ez fiúra generációkon át.

Meg végig úgy szólítja a csaját, hogy bro. "Thats saaaad bro."
PEEtör
Ez a szleng pontossan mit is jelent ?
Magyar fordítàsban.
"Thats saaaad bro"????
több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Nem tudom ki hallgatta végig, de elég zord, hogy mellbeveri a 3 éves fiát, öv is előkerül, mindezeket azért, hogy "tisztelje őt". És meg van róla győződve, hogy a fia tiszteli, mert számára tisztelet=félelem. Annyira végtelenül szomorú ez az egész, és tökéletes lenyomata a gettó fekete kultúrának, hogy alapjaiban mennyire van elcseszve minden. Apáról (vagy hiányában anyáról, de inkább az utcáról) száll ez fiúra generációkon át.PEEtör
Offtopic itt nagyon, de ha már szóba hoztad: ezért is vagyok pl. erősen zero tolerance mellett a szülői erőszak minden formájával kapcsolatban. A "jótékony atyai füles"-el kapcsolatban is. Mert ez sajnos nem csak gettónéger országban probléma, hanem a szélesebb társadalmi rétegekben is. Nincs olyan alkalom, hogy ha felvetem, hogy ellene vagyok az "atyai tenyérnek" is, ne lenne valaki, aki elküldene a fenébe, hogy túlzásba esem. Pedig csak azért "esem túlzásba", mert meggyőződésem, hogy éppen a társadalomba ágyazott "megértő tolerancia" miatt nem sikerül kiirtani a szíjat a családból. A társadalom csak az egyértelmű mintákból tanul, a nem egyértelműeket mindig úgy alakítja ahogy a szája íze kívánja. Aki szíjhoz szokott, az a szíjat is bele fogja mindig is érteni, függetlenül attól, hogy hogy van a dolog "magyarázva". Csak a zéró tolerancia esetén nem lehet az üzenetet félreértelmezni. Az egyszerű és minden helyzetre kiterjedő "nem"-et. Ennyit megérne a lemondás az "atyai tasliról".
peterk2005
Off2.0: gondolom akik elküldenek a fenébe, azoknál el szokott hangzani az az ultimate érv, hogy "bezzeg nekünk még a tanárok is simán adták a körmöst, mégis felnőttünk".
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem tudom ki hallgatta végig, de elég zord, hogy mellbeveri a 3 éves fiát, öv is előkerül, mindezeket azért, hogy "tisztelje őt". És meg van róla győződve, hogy a fia tiszteli, mert számára tisztelet=félelem. Annyira végtelenül szomorú ez az egész, és tökéletes lenyomata a gettó fekete kultúrának, hogy alapjaiban mennyire van elcseszve minden. Apáról (vagy hiányában anyáról, de inkább az utcáról) száll ez fiúra generációkon át.PEEtör
Offtopic itt nagyon, de ha már szóba hoztad: ezért is vagyok pl. erősen zero tolerance mellett a szülői erőszak minden formájával kapcsolatban. A "jótékony atyai füles"-el kapcsolatban is. Mert ez sajnos nem csak gettónéger országban probléma, hanem a szélesebb társadalmi rétegekben is. Nincs olyan alkalom, hogy ha felvetem, hogy ellene vagyok az "atyai tenyérnek" is, ne lenne valaki, aki elküldene a fenébe, hogy túlzásba esem. Pedig csak azért "esem túlzásba", mert meggyőződésem, hogy éppen a társadalomba ágyazott "megértő tolerancia" miatt nem sikerül kiirtani a szíjat a családból. A társadalom csak az egyértelmű mintákból tanul, a nem egyértelműeket mindig úgy alakítja ahogy a szája íze kívánja. Aki szíjhoz szokott, az a szíjat is bele fogja mindig is érteni, függetlenül attól, hogy hogy van a dolog "magyarázva". Csak a zéró tolerancia esetén nem lehet az üzenetet félreértelmezni. Az egyszerű és minden helyzetre kiterjedő "nem"-et. Ennyit megérne a lemondás az "atyai tasliról".


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 093 — Apu ökölbeszorított keze
Sajnos ezt a mintat nagyon nehéz elhagyni.
Jó eséllyel a gyerek is ezt fogja csinalni nagy koraban.

több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
 twitter.com/MattVerderame/status/1121548401907261447

 twitter.com/ProFootballTalk/status/1121550397297102850
shawnka
A Mahomes Madden átok máris működésbe lépett. A fegyverei kezdenek eltűnni.
iktriad
Mi történt nem értem tisztán ?
Rózsa Sándor (betyár)
Az audio kvázi bizonyítja, hogy valószínűleg tényleg ő törte el a gyereke karját. Ami többszörösen is ciki, mert tegnap mentették fel az ügyben.

Update: Ok ez instant cut nálam..
 twitter.com/bepryor/status/1121549839056154625
Remélem börtönbe megy a rohadék.
iktriad
Nem tudom ki hallgatta végig, de elég zord, hogy mellbeveri a 3 éves fiát, öv is előkerül, mindezeket azért, hogy "tisztelje őt". És meg van róla győződve, hogy a fia tiszteli, mert számára tisztelet=félelem. Annyira végtelenül szomorú ez az egész, és tökéletes lenyomata a gettó fekete kultúrának, hogy alapjaiban mennyire van elcseszve minden. Apáról (vagy hiányában anyáról, de inkább az utcáról) száll ez fiúra generációkon át.

Meg végig úgy szólítja a csaját, hogy bro. "Thats saaaad bro."

Szerkesztette: PEEtör
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem igaz, mert masodszor. Egyebkent meg komolyan, ez meglep barkit, hogy megussza? Nehanyan meg mindig annyira naivak... Stez
Nos, úgy tűnik mégsem. Pattog a labda ide, s oda és ki tudja hol áll meg. ... Bár a clip után nehéz elképzelni, hogy ugyanott, mint tegnap.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 061 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/MattVerderame/status/1121548401907261447

 twitter.com/ProFootballTalk/status/1121550397297102850
shawnka
A Mahomes Madden átok máris működésbe lépett. A fegyverei kezdenek eltűnni.
iktriad
Mi történt nem értem tisztán ?
Rózsa Sándor (betyár)
Az audio kvázi bizonyítja, hogy valószínűleg tényleg ő törte el a gyereke karját. Ami többszörösen is ciki, mert tegnap mentették fel az ügyben.

Update: Ok ez instant cut nálam..

Remélem börtönbe megy a rohadék.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/MattVerderame/status/1121548401907261447

 twitter.com/ProFootballTalk/status/1121550397297102850
shawnka
A Mahomes Madden átok máris működésbe lépett. A fegyverei kezdenek eltűnni.
iktriad
Mi történt nem értem tisztán ?
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 061 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/MattVerderame/status/1121548401907261447

 twitter.com/ProFootballTalk/status/1121550397297102850
shawnka
A Mahomes Madden átok máris működésbe lépett. A fegyverei kezdenek eltűnni.
több mint 7 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek


több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 327 — Így remélem megfelelek nektek.....
Helló, Madden átok.
 twitter.com/MySportsUpdate/status/1121542229758054400
iktriad
De most miért akarnak Reiddel kiszúrni, érdemli ezt? 😊
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 061 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Helló, Madden átok.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 093 — Apu ökölbeszorított keze
és kb mindenkit drafton szerzett a csapat....

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Spangli jo vedoszaki. (Es szar HC.) En is nagyon varom mit hoz ossze. De a csodavedelmeben lenyegesen egysegesebb DL adatott meg neki. Persze nekik a meccsekken donto faktorra kellett valniuk.
Mindenesetre utana visszament o torpfalvara, de sem ott sem mashol nem tudott hasonloan dominans vedelmet osszehozni, maradni sem nagyon. Sztem ha iden nem is all ossze, jovore is kap forrasokat a tovabblepesre.

Na mindegy. Most majd nezzuk a draftot hetvegen, alig varom. Pedig nekunk ugye Clark a "draftoltunk" ma. Elobb megtudtuk, mint az 1/1. Ez is valami. Eloben nem nezem, mert holnap megyek Szerbiaba, es a hatarnal ugyis sor lesz (ott most jon az orhtodox husvet, nekem igy ketto is van, bibibi!), szoval alszok este. De peldaul Gruden es Mayom erdekel mit alkot.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem is értem, hogy Dorsey mi a fenét csinált itt évekig.
Jó játékos akadt bőven, mégsem csinált belőlük egységes védelmet.
mirdal
A Chiefs védelem scoring defense statban 24. volt 2012-ben. Dorsey 2013-ban jött, onnantól kezdve sorban 5., 2,, 3. és 6. volt. Egyszer csúszott ki a legjobb 5-ből, akkor is 6.-ig. Még 2017-ben is liga első felében volt a védelem (14.) scoring statban. Aztán 2018-ban 31, utolsó előtti. 😀

A scoring stat nem minden, de éppenséggel a potens támadójáték volt kevésbé jellemző a Mahomes előtti időkre, és inkább az elit / nagyon harapós védelem vitte a csapatot. Volt olyan év is (ha jól emlékszem 2014), amikor csak a védelemért élmény volt nézni a Chiefs-t, mert nem csak védekezésben volt ott a szeren, de még pontszerzésben is versengett az offense-el. Kölülbelül a 2015-ös denveri vagy a 2017-es jacksonville-i védelem "ponterősségéhez" volt hasonló.

(Szerk. közben látum Ulpianus válaszolt. Az én postomat figyelmen kívül is hagyhatod.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
A vedelem jo volt. Amig le nem serultek a sztarok. Egy ideig meg ugy is, hogy felvaltva voltak serultek. Ott a gond a Cassel fele bohocok eroltetese volt. Illetve Dorseynal Alex limitalt kepessegei. Iranyito nelkul ma mar nem lehet komoly eredmenyt elerni. Rajatszasba bejutottunk (ami jobb, mint par evig, mikor a Westen rohogott mindenki, a boltsot leszamitva. Csak nem 10 evig tart itt az ilyesmi, es nem ertek el semmit vele). Szoval a gondok mindig a PO-ban voltak igazan latvanyosak.
Most beletalaltak QB poszton, meglatjuk mire mennek vele. De sztem Dorsey jo GM. Csak tul sokat kert, ugy latta Hunt (tulaj), hogy Reid itt a lenyeg, meg a stabja.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...