NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Nem hiszem hogy elkuldik.Kivalo munkat vegez. Es meg eredmentyes is.
Most egy makos play miatt buktunk 1 azaz EGY ponttal egy meccset. Minden eedzot kirugni, aki egy ponttal vagy tobbel vesziteni mer! Tenyleg ez lehet a megoldas. Ja, nem.

Most persze mindenki jobb edzo lett Andy Reidnel. Rendben van ez igy. Regi szokas.
Reid kihozta a maximumot ebbol a csapatbol. A vedelemnek jobbnak kellene lennie ennyi penzert, de ennyi rohato fel iden leginkabb.
Latja o is mi a gondunk evek ota. Alex ennyire eleg. PO megvan, es ennyi. Ezert hoztak feltrade aran Mahomest.

Jo ez a csapat, jol van felepitve. Kar szetverni. Es kar fejeket kovetelni, cska mert vesztettunk egy sokak altal lesajnalt Titans ellen. akik megse votlak olyan rosszak, mint ahogy sokan vartak ev elejen. Nem elit csapat, mi sem. Egyik nyert, masik vesztett. Ha nem tortenhetne ez meg, nem is neznem az amifocit.
ulpianus
Reid nagyon jó csapatot épített fel, de a felépítés része készen van. Ha most jönne egy olyan edző, akinek inkább a meccsek lemenedzselése az erőssége, akkor rövid távon jobb eredményeket lehetne elérni, persze pár év alatt lehet lerombolódna a csapat, mert nem csak felépíteni kell, hanem szinten tartani is. Volt már példa, arra is, hogy mindkét része teljesült és arra is, hogy csak a második...

Én simán bevállalnám, hogy 2 éven belül SB-t játsszon a csapat, aztán 4 év múlva div győzelem se legyen, de egyrészt erre nem garancia egy edzőváltás, másrészt akinek az alapszakasz az igazi a PO pedig csak a ráadás, az értelemszerűen nem így fog gondolkozni.

Azért én reméltem mentek legalább egy kört, a PO sikernek nagyon jó íze van, meg is érdemelte volna ez a csapat, ezen kívül meg minél hátrébb drafftoltok nekünk annál jobb.

Szerintem jövőre még ti lesztek a favoritok itt nyugaton és ha nem a mi kárunkra, remélem összejön egy nagy menetelés és még részese lesz Hali és Derrick Johnson, ha már Charles nem...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
A vedelemnek jobbnak kellene lennie ennyi penzert, de ennyi rohato fel iden leginkabb.

ulpianus
Te cserélnél most DC-t?
empty taxi
Nem nagyon van kire. Igazabol az nyirja ki Suttont, hogy van 3 draga pass rushere, de serlut mindig legalabb ketto. De sokszor mindharom ,csak felkuldik egyiket akkor is. Akli meg valahogy birja. Es a blitzek nem mukodnek kivulrol, pedig ezert lett ennyi koltve ra, mert abbol epitkezik Sutton vedelme. Vagy oldjak ezt meg, vagy akkor jojjon valaki, aki mashogy is tudja hasznalni a sracokat.
Mert azert a secondary is minimum hasznalhato. ILBknel DJ nemtom marad-e, Ragland is egyre jobb volt minden meccsen, baj itt sincs. DLben Jones aki tud pass rusht, a tobbiek atlagosak. A futas ellen ok elovehetok, lecserelhetoek. De nem szar a DL sem igazan. Szal dontse el Reid, de en ot ebben felelosnek tartom. Abban ,hogy egy ponttal vesztettunk, abban nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
A vedelemnek jobbnak kellene lennie ennyi penzert, de ennyi rohato fel iden leginkabb.

ulpianus
Te cserélnél most DC-t?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reméljük bejön úgy, mint a Denvernek a Fox Kubiak csere 😊
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Én nem akarok sót hinteni a sebbe, de Reidnek nem akarjátok megköszönni? Nem ez az első bukovárija már és rendesen stagnáltok vele.
Amadeus
Ezért volt a mahomes pick, ha vele sem jön össze egy mély po run akkor sztem megköszönik reidnek 2 év múlva...
peach
Ebben egyertutnk. Amennyiben Mahomes xar lesz (Alex ment akkor ugyi), akkor azert felellossegre kell es lehet vonni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Nem hiszem hogy elkuldik.Kivalo munkat vegez. Es meg eredmentyes is.
Most egy makos play miatt buktunk 1 azaz EGY ponttal egy meccset. Minden eedzot kirugni, aki egy ponttal vagy tobbel vesziteni mer! Tenyleg ez lehet a megoldas. Ja, nem.

Most persze mindenki jobb edzo lett Andy Reidnel. Rendben van ez igy. Regi szokas.
Reid kihozta a maximumot ebbol a csapatbol. A vedelemnek jobbnak kellene lennie ennyi penzert, de ennyi rohato fel iden leginkabb.
Latja o is mi a gondunk evek ota. Alex ennyire eleg. PO megvan, es ennyi. Ezert hoztak feltrade aran Mahomest.

Jo ez a csapat, jol van felepitve. Kar szetverni. Es kar fejeket kovetelni, cska mert vesztettunk egy sokak altal lesajnalt Titans ellen. akik megse votlak olyan rosszak, mint ahogy sokan vartak ev elejen. Nem elit csapat, mi sem. Egyik nyert, masik vesztett. Ha nem tortenhetne ez meg, nem is neznem az amifocit.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Ez inkább Reid hibája nálam.
Smith meg mehet conterder csapathoz is: Denver, Pittsburgh?
Kájzerszóze
PO meccsen 21-3-nál ultrakonzervatív játékot kell tolni,a kutyát se érdekli a szép foci,max a semleges szurkolók háborognak.Csak futni kellett volna és szétölni az órát,az ellent meg csak hosszú passzokra kényszeríteni,hogy jöjjenek az Intek is.Ez tök sima HC balfaszság volt,az Ő felelőssége,nem másé.Megnézik még mit hoz ki jövőre az új üdvöskéjéből,aztán szerintem 90%,hogy megköszönik neki ezt a pár évet.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.youtube.com/watch?v=olGiMU3Odvk a refrén a lényeg 😊
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ez inkább Reid hibája nálam.
Smith meg mehet conterder csapathoz is: Denver, Pittsburgh?
Kájzerszóze
Kemény lenne ha csoporton belül maradna 😊
Ha tényleg elcserélik, akkor picit veszíteni fog a Chiefs varázs számomra (Lions meg a KC a kedvenceim a Colts után). Tényleg jól is nyomja Alex, 34 lesz jövőre, 2-3 szezonja még minimum van amit hasonló szinten letolhat, Mahomes meg tanul, nem feltétlenül kell egyből Jimmy G-re gondolni, hogy soha nem kapja meg az esélyt, azért Smith se Brady 😊 ARod is egész jól elvan ahhoz képest h 25 évesen kezdett...

Cardinals,Denver, Steelers(?),Jax (bár remélem marad Bortles 😀), Jets, Skins (ha megy Cousins?), van pár csapat ahol szívesen látnám Smitht ha itt nincs maradása.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Én nem akarok sót hinteni a sebbe, de Reidnek nem akarjátok megköszönni? Nem ez az első bukovárija már és rendesen stagnáltok vele.
Amadeus
Ezért volt a mahomes pick, ha vele sem jön össze egy mély po run akkor sztem megköszönik reidnek 2 év múlva...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
Én nem akarok sót hinteni a sebbe, de Reidnek nem akarjátok megköszönni? Nem ez az első bukovárija már és rendesen stagnáltok vele.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
Ez inkább Reid hibája nálam.
Smith meg mehet conterder csapathoz is: Denver, Pittsburgh?



több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Én az öreg Rozmárt szedném elő.
sutianap
igen, ez mondjuk azért is érdekes, mert ugye az Alex Smith-es hírek uralták a sajtót, de egyre többen pedzegették, hogy ha Mahomes nem lenne bedobható csaliként, akkor nem követelné mindenki az újabb PO-betli után Reid kirúgását?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Azért Matt Nagy kolléga megégett rendesen a második halfban.
Huntot teljesen elfelejtette, Hill egy labdát kapott, az első félidő végén parádézó Robinson egyet sem.
Ötletem sincs miért Wilsonnal vagy Harrisel akart meccset nyerni.
Bazzani
Ennyire lelimitálja a playbookot Kelce kieseése. Robinson meg ennyire alkalmas, egy drivevval meg tudod lepni, aztán eltüntetik. Azér az öreg Löbó készült rendesen, eszetlen nyomás volt Alexejen, s ő ezt nem bírja, aztán kiszedték a leader blockos screeneket és legyilkolák Alexejt a scramble playekben. A futás meg nem ment, bezzeg Henry a végére kifektette a runDt. Sokan szidják a dinkanddunkot de a fárasztásos kivéreztetés ami hatékony, ez a három playból TD szupejó, csak 3TD feletti előnyt kell összekaparni, mer lassan ketyeg az óra.
Én az öreg Rozmárt szedném elő.

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Egy kicsit bíróznék, mert 8 pont mínusz, de mindegy is. Egy kicsit ráfognám a sorsa, mert Kelce és Jones, de mindegy is. Egy kicsit a szerencsére, mert Mariota, de mindegy is. Nektek szurkoltam, ez volt itt az igazi baj kérem szépen!
kristóf17
Mármint hol vettek el a Kansastől 8 pontot a bírók? Az elején volt egy benézett fumbli,de azt a TEN oldalán is kompenzálták pár perccel később.Ez ma nem a bírókon,hanem azon múlt,hogy 21:3-nál csak futni kellett volna és ölni az órát két negyeden keresztül,de a KC a második félidőben kb a nullával volt egyenértékű,csak a védelem villant kb 2-3 alkalommal.Ha nincs Ravens,mindig a Chiefsnek szurkolok,szeretem őket,de egy ilyen noname Titans-t nem tudnak elverni...Az gáz.
LeviPoki
Bizony, ez gáz, ezzel tökéletesen egyetértek, illetve az óra ölésével is, és az értetlenkedéssel, hogy miért tűnt el a playbookból Hunt. Én csak a külsős dolgokat emeltem ki, Te pedig azokat, amik bizony a csapat hibái közé tartoznak 😊
Hát nálam Houston visszavitte volna TD-re a fumble-t, illetve a kétpontosat is visszavitték volna a sack után, ha nem fújnak bele a bírók abba sem. Ez 8 pont. Az már, hogy olyen holdingot fújtak be, ami erősen kérdéses csak a pláne, de ennyi belefér, mert volt szar bírói döntés bőven mindenhol. De természetesen eszem ágában nincsen a bírókra fogni. 21-3-nál le kell zárni egy meccset. | Mondjuk az idei Colts után én nagyon jól tudtam, hogy itt bármi, és még több történhet. 😊 |
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/NFL_Memes/status/949826703672664064

Peters 😀

A half timeot egyértelműen a Titans nyerte, második félidőben rengetegszer voltak zónában vagy 6an a védők, és így is odaért a nyomás Smithre. Alig volt olyan play ahol üresen lett volna az első 3 célpont, Smith meg sztem inkább dobta a biztosabb passzt a bizonytalan elkapónak. Kelce kiesésével felszabadult +1 ember minden playre a defben. Lehetett volna kreatívabb a játékhívás, read optionre elég jó a keret, Smith-Hunt-Hill trió, nem csak a reversek meg fake reversek 3 yardért... Cyprien sokat volt a boxban, így nem annyira ment a futás. De a második félidei 5 Hunt carry akkor sem magyarázható.
Poénból félidőben beírtam eredménykövetőbe, hogy KC ellen ilyenkor jó fogadni, AFC South csapat ellen nagy előnyben. Valaki írta h ja de nincs Luck h felszedje a fumblet. Hát volt egy Marioto aki önnön magának dobott TD-t LOL.
Kezdek hinni az átkokban, Colts ellen pár éve Charles esett ki szintén fejsérüléssel nagy vezetésnél, és akkor Bandi lett a hős...
Andy vagy inkább Alex határait jelenti-e ez szerintetek inkább? (az állandó kizúgás első körben)

Remélem nem tradelik Smitht. Kva sokat tett ezért a franchiseért, főleg a Brodie Coyle, Cassel és társaikhoz képest egy félisten...

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 581 — Patriot
A Chiefs ujfent megszelloztette Alex Smith elcserelesenek lehetoseget az off seasonben.
ulpianus
Szerintem pszichésen nagyon jót tett Alexnek, hogy kvázi 2 órával a meccs elött elkezdték árulni. Ried egy f@sz.
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Egy kicsit bíróznék, mert 8 pont mínusz, de mindegy is. Egy kicsit ráfognám a sorsa, mert Kelce és Jones, de mindegy is. Egy kicsit a szerencsére, mert Mariota, de mindegy is. Nektek szurkoltam, ez volt itt az igazi baj kérem szépen!
kristóf17
Mármint hol vettek el a Kansastől 8 pontot a bírók? Az elején volt egy benézett fumbli,de azt a TEN oldalán is kompenzálták pár perccel később.Ez ma nem a bírókon,hanem azon múlt,hogy 21:3-nál csak futni kellett volna és ölni az órát két negyeden keresztül,de a KC a második félidőben kb a nullával volt egyenértékű,csak a védelem villant kb 2-3 alkalommal.Ha nincs Ravens,mindig a Chiefsnek szurkolok,szeretem őket,de egy ilyen noname Titans-t nem tudnak elverni...Az gáz.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért Matt Nagy kolléga megégett rendesen a második halfban.
Huntot teljesen elfelejtette, Hill egy labdát kapott, az első félidő végén parádézó Robinson egyet sem.
Ötletem sincs miért Wilsonnal vagy Harrisel akart meccset nyerni.

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Egy kicsit bíróznék, mert 8 pont mínusz, de mindegy is. Egy kicsit ráfognám a sorsa, mert Kelce és Jones, de mindegy is. Egy kicsit a szerencsére, mert Mariota, de mindegy is. Nektek szurkoltam, ez volt itt az igazi baj kérem szépen!

Szerkesztette: kristóf17
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Nincs semmi gond. Ugyis kiestunk volna a kovetkezo korben. Sanyi ezzel bucsut int, Mahomestol pedig lesz tobb int, es meg tobb TD.
Makjuk volt, az szabalyos. Teccett volna pontot szerezni a masodik felidoben is.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mondjuk most nézem ezt a Mariota-TDt (mert arról lemaradtam)..............................................................................hát a Titans öltözőben vmi marha nagy szeánszot ülhettek, hogy ez így összejött................................
dande
Tökéletesen kivitelezett játék volt, zseniális hívás.

...
alatriste
Nyugi srácok, ez azért nem az első eset a világtörténelemben, hogy szerencsésen alakul egy játék. Akárcsak a többi, ez is örökre emlékezetes marad. 😊
Nandito
Ez semmit nem von le a ti érdemeitekből szó se róla, csak akkor is na 😉
dande
Nyilván nem a titans érdemeiből von ez le, de hogy a PO ban mindig van valami ami miatt jön a korai zakó, még akkor is amikor elég esélyes a csapat. És bőven vezet is. Akárcsak pár éve a Colts ellen, ez is egy megnyert meccs volt. Aztán kiesett Kelce.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk most nézem ezt a Mariota-TDt (mert arról lemaradtam)..............................................................................hát a Titans öltözőben vmi marha nagy szeánszot ülhettek, hogy ez így összejött................................
dande
Tökéletesen kivitelezett játék volt, zseniális hívás.

...
alatriste
Nyugi srácok, ez azért nem az első eset a világtörténelemben, hogy szerencsésen alakul egy játék. Akárcsak a többi, ez is örökre emlékezetes marad. 😊
Nandito
Ez semmit nem von le a ti érdemeitekből szó se róla, csak akkor is na 😉
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
Mondjuk most nézem ezt a Mariota-TDt (mert arról lemaradtam)..............................................................................hát a Titans öltözőben vmi marha nagy szeánszot ülhettek, hogy ez így összejött................................
dande
Tökéletesen kivitelezett játék volt, zseniális hívás.

...
alatriste
Nyugi srácok, ez azért nem az első eset a világtörténelemben, hogy szerencsésen alakul egy játék. Akárcsak a többi, ez is örökre emlékezetes marad. 😊

Music City Miracle
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
 twitter.com/BrianEads/status/949809539095949312