Kansas City Chiefs
29 feliratkozó
több mint 7 éve
arrowheadaddict.com/2019/06/12/mitchell-schwartz-will-sign-1-year-contract-extension-chiefs-per-reports/

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
MDe legalabb draftoltunk egy kicsi Hillt. Nem mondhatja Majomsz, hogy nem tud kinek jo hosszukat dobni. 😀

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Orvosszakertoi vizsgalatok utan tisztaztak mind Hillt mind az exet a gyerekuk kartoresevel kapcsolatban. (Tisztan kiveheto kulonbseg van ha valakinek eltorik a csontjat vagy eses kozben tori el).Ezek utan 4 meccsnel hosszabb eltiltast nehezen tudanak megindokolni Goodellek.
Gyors meg is rakom h Hillnek meglesz a 2K elkapott yard iden 🤑
Szerkesztette: Borbinho
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Jordy Nelsont csábítja Mahomes. Mivel itt él a családja, itt nevelkedett fel és mindig is nagyon fontos volt számára a környék én nem vetném el, hogy vissza is tér egy évre még. Nagyon adnám itt az öreg Jordyt 😊Nagyon nem látom h Reid sebességfétise mellett leigazolják Nelsont.
alatriste

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Jordy Nelsont csábítja Mahomes. Mivel itt él a családja, itt nevelkedett fel és mindig is nagyon fontos volt számára a környék én nem vetném el, hogy vissza is tér egy évre még. Nagyon adnám itt az öreg Jordyt 😊

Liverpool Fc
több mint 7 éve
Ha valami igazan gyenge, akkor az a CB allomany. Tehat:nflmocks.com/2019/05/26/kansas-city-chiefs-morris-claiborne/

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
fuzovelkifele.com/2019/05/mahomest-lenyugozte-hardman-sebessege/?fbclid=IwAR1guuSy9q0dhvJf0rpaeMDCmVlwElZp5q3EnG2If1xjsK1l1w1gCvMCslwA cikkel kapcsolatban eszembe otlott. miszerint Hunt helyere is hoztak valakit. Nemcsak a mar draftolasakor megenekelt Hill klon Hardman erkezett nyilvanvalo posztra. Ugyanis lehet, hogy elsonek (mint legtobben), a ST-ben kezd majd az RB Darwin Thompson. Viszont erdemes tudni, hogy az RPO-hoz, amit a Chiefs a ligaban a legtobbet jatszik, 3 skillplayer kell. Hogy bulvarosan mondjam, Hunt volt az R, Hill a P, Mahomes az O. Ugyanis Thompson igen eredmenyes RPO futo volt egyetemen.
Errol irt a PFF is valahol egy cikket, hogy erdemes megfigyelni a Chiefs, Eagles, Bears (a harom legtobb RPO-t jatszo csapat) ujonnan erkezett futoi eredmenyesek ebben a semaban.
Akar erdemes lehet fantasyban is leigazolni, mert ha igaz, szep szamokat hozhat, Hunt cipojebe bujva. Mikor a draga futoink kidoltek. Esetleg returnerkent. Legrosszabb esetben pedig olcso volt.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Mik vannk:chiefswire.usatoday.com/2019/05/23/kansas-city-chiefs-espn-documentary-rb-coach-deland-mccullough-wins-sports-emmy/

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
fuzovelkifele.com/2019/05/mahomes-az-mvp-cim-legnagyobb-varomanyosa/Csakhogy Mahomes van a Madden 20 boritojan, akkor pedig annyi.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
profootballtalk.nbcsports.com/2019/05/16/dwayne-bowe-signs-one-day-contract-to-retire-with-chiefs/

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Darron Lee egy 6. Körösért Kansasba érkezett.A draft alatt is el akartak cserelni, csak sokat kertek. Mivel nem akartak lehivni az otodik, opcios evet (elso korben vitte Mekego).
Janek
Nekünk csak jo uzlet lehet ennyiert.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Darron Lee egy 6. Körösért Kansasba érkezett.
több mint 7 éve
Uborkaszezon😊 Mahomes and Kelce clowning at this wedding is priceless 😂 @PatrickMahomes @tkelce (via @iamkaylanicole)
www.thescore.com/s/10347642
több mint 7 éve
chiefswire.usatoday.com/2019/05/07/kansas-city-chiefs-qb-patrick-mahomes-nfl-academy-london-ambassador/

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
chiefswire.usatoday.com/2019/05/03/kansas-city-chiefs-udfa-wr-jamal-custis-earns-massive-guaranteed-money/

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Egyetertek peterk2005 altal idezett allaspontttal. Van amit el tudok fogadni, de ez messze nem olyan. En szerettem bunyozni, jartam boxra, tobbfele karatera gyerekkoromtol. Barataimmal allandoan idiota programunk volt fiatalon, hogy lekapcsoltuk a villanyt este, lehuztuk a redonyt, es felhuztunk kickbox kesztyut, aztan pufoltuk egymast a sotetben, csak mert fun. 😀 Vagy diszkoba, kocsmaba lemenve, a program resze volt, hogy pofozkodunk. Nem csonttoresig, csak le kellett vezetni a gozt.Minden szavaddal maximállisan egyet tudok érteni 😊😊😉
De aki noket, gyereket ver, azt mindenki utotte. A sitten levo bartaim is, azokat, akit nemi eroszakert, vagy pedofilkent vittek be, azokra kulonosen raszalltak. Pedig olyanokert mentek be, hogy lerangattak mondjuk valakit a simsonrol, mert reszegen is haza kell jutni, satobbi. Vagy barataim ugy mentek be Pestre, hogy "csapast merunk a varosra, nem jossz?" 😀
De noket verni netto gyavasag. Gyereket foleg. Ha kemeny vagy, legyel egy ferfi ellen, aki szeret bunyozni. Az okes.
Na mindegy, nem tudom mi tortent, de ez a level egy vicc. Sok kulhoni forumon sem erti senki. Ha ez alapjan elkenik, az nem jo uzenet.
ulpianus
több mint 7 éve
Vagy az a Ravens futó, a neve nem jut most eszembe, amelyik a liftben ütötte ki a nőjét.Ray Rice-nak hívják az úriembert
peterk2005
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 7 éve
Nem Hill lenne az első, akinek az ügyét szőnyeg alá söpörnék. Brandon Marshallt, AP-t, Mixont tudjátok nézni? És Ray Lewist?Abból a szempontból persze valóban egykutya, hogy aki emiatt valóban leiratkozik a teljes sportágról, az miért nem tette meg Peterson visszatérésekor, de itt az Ulpi által hozott OJ példa még jobb. De még csak nem is ő az egyetlen gyilkos a HOFben...Nem az a baj, hogy a Hill-hez hasonló ember a ligában van, mert mindenhol vannak mocskok.
Amúgy fölösleges találgatni HIll sorsa kapcsán, az NFL van annyira következetlen, hogy egyik korábbi esetet se tekinthessük irányadónak Hill esetében se.
Black_Adder
Azért nem nézném tovább az NFLt ha a liga hagyná játszani, mert az számomra azt az üzenetet közvetítené, hogy mindegy mit csinálsz, ha a liga legújabb üdvöskéjének vagy a kedvenc célpontja.
Miközben vannak akiket ennél jóval kevesebbért is elmeszelnek.
Tarsi
Az miért nem baj, hogy a Browns claimelte Huntot? Mert ők szimpatikus loserek, nekik szabad?
A KC ráér addig, amíg dönt a liga, legkésőbb akkor kiderül mennyit ér a reklám és mennyit Hill játéka.
Szerkesztette: Black_Adder
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 7 éve
Egyetertek peterk2005 altal idezett allaspontttal. Van amit el tudok fogadni, de ez messze nem olyan. En szerettem bunyozni, jartam boxra, tobbfele karatera gyerekkoromtol. Barataimmal allandoan idiota programunk volt fiatalon, hogy lekapcsoltuk a villanyt este, lehuztuk a redonyt, es felhuztunk kickbox kesztyut, aztan pufoltuk egymast a sotetben, csak mert fun. 😀 Vagy diszkoba, kocsmaba lemenve, a program resze volt, hogy pofozkodunk. Nem csonttoresig, csak le kellett vezetni a gozt.De aki noket, gyereket ver, azt mindenki utotte. A sitten levo bartaim is, azokat, akit nemi eroszakert, vagy pedofilkent vittek be, azokra kulonosen raszalltak. Pedig olyanokert mentek be, hogy lerangattak mondjuk valakit a simsonrol, mert reszegen is haza kell jutni, satobbi. Vagy barataim ugy mentek be Pestre, hogy "csapast merunk a varosra, nem jossz?" 😀
De noket verni netto gyavasag. Gyereket foleg. Ha kemeny vagy, legyel egy ferfi ellen, aki szeret bunyozni. Az okes.
Na mindegy, nem tudom mi tortent, de ez a level egy vicc. Sok kulhoni forumon sem erti senki. Ha ez alapjan elkenik, az nem jo uzenet.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Mike Florio-nak volt az üggyel kapcsolatban egy valid álláspontja. Azt mondta, hogy minden ilyen játékos, akinek megadják az esélyt, valamelyik másik játékostól veszi el a lehetőséget, aki minta életet él, dolgozik a közösségért, alkalmas role modellnek. Ő emiatt ezen a szinten nem ért egyet a második eséllyel. Egyetértek vele. Más dolog az, hogy minden embernek jár egy bizonyos szintig a tiszta lap. De a tiszta lap és új esély nem feltétlenül kell, hogy tízmillió dollárokat és presztízs állásokat is jelentsen. Egy hajléktalant is ki lehet húzni a sz*rból anélkül, hogy a Mariott-ban szállásoljuk el és sofőrrel utaztatjuk. Kapják meg az esélyt ezek a játékosok a hétköznapi életben, de az NFL-t, a kiemelt helyzetet kapják meg olyanok akik emberként is rászolgálnak. Persze tudom, hogy az élet sajnos nem ilyen egyszerű, de legalább elvként működhetne.
Egyébként engem a Peterson féle ügyek kevésbé zavarnak. Azokban az esetekben általában nem elferdült/nem létező morálról van szó, hanem kultúrális, hozott viselkedésformáról, ahol erkölcsös a pálca, mint nevelési eszköz. Mint a nyilvános megkövezés vagy karlevágás bizonyos kultúrákban. Ezeket is meg kell oldani, de morálisan számomra más megítélés alá esnek, mint az, amikor - pl. Mixon - KO-zza a csaját. Vagy az a Ravens futó, a neve nem jut most eszembe, amelyik a liftben ütötte ki a nőjét. Vagy Hill, aki össze-vissza verte, rúgdosta, a hajánál fogva cibálta fel-alá a lakásban a csaját. Terhesen. Ez utóbbi minden kultúrában elfogadhatatlan. Kétezer éve is az volt. Sőt, ezt lenézték/elítélték akkor is, ha valaki a kutyáját, lovát veri, verte így.
Ezzel az üggyel kapcsolatban sajna úgyse fogunk tisztán látni. Itt azért keményen belejátszik a történetbe az is, hogy ha Hill visszatérhetne a focihoz, akkor rövidesen kőkemény tízmilliók csörögnének a számára. És akkor az ügynöke számára. Meg a megvert feleség számára is. Ez egész életet befolyásoló, life changing összeg, amiért az ember sok mindenre hajlandó. Kussolni is például, akkor is, ha időnként jól megverik.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
A legujabb cikkek is nyilvan ezzel foglalkoznak. Minden 5 "Hill a mocsok" cikkre jut egy valami mas. Mindenki egyetert abban, hogy ha egyaltalan csak letartoztatjak, akkor vege a karrierjenek. Ha nem, akkor viszont mar nincs egyetertes, hogy mi lesz, es minek is kellene lennie.

Állat vagyok, ami enni kér...