NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Inkabb sztem gondolkodott o rajta. Csak ugye, ha valt, akkor egy ev kieshet az uj rendszerre valo atalassal, vagy uj kedvencek implementalasaval. Es Reid most allandosagot akarhat, mert inkabb teljes erovel koncentralni szeretne az uj csoda QB beilleszesere. Tippelgetek magamban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Big Red azt mondta, egyaltalan nem is gondolkodott Sutton (DC) menesztesen. Ahogy a tobbi hasonlo dologgal sem hajlando foglalkozni, mint "miert nem padozott Alex Smith a masodik felidoben" es tsai.
ulpianus
Értem én, hogy Reid kitart az emberei mellett, és rendjén is van így, hogy lehet bízni a főnökben de........na mindegy ez van.
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Azt is kifejtette Reid, miszerint Brett Veach (GM) komoly napokat tolt a Senior Bowl lehetosegeinek elemzesevel. El is varom tole mondjuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Big Red azt mondta, egyaltalan nem is gondolkodott Sutton (DC) menesztesen. Ahogy a tobbi hasonlo dologgal sem hajlando foglalkozni, mint "miert nem padozott Alex Smith a masodik felidoben" es tsai.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Lejar Colquitt szerzodese. Nagyon remelem, hogy vele hosszabbitunk. sose vettem csapatmezt, de ha vettem volna, az Coquitte lett volna. 2005 ota ez a poszt meg van oldva vele. Nem kozismert, de egeszen kivalo punter.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
 arrowheadaddict.com/2018/01/15/kansas-city-chiefs-reportedly-hire-jay-valai-defensive-quality-control-coach/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mindannyiunk Sanyija megy a Pro Bowlra. Riverst helyettesíti.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Ennek hivatalosan nagyon orulok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Bieniemy pedig egyből nagy halat fogott, Deland McCullough (USC, előtte Indiana) RB coach érkezik a stábba, aki az egyetemi foci egyik, ha nem a legjobb pozíciós edzője volt. 1 szezont töltött a USC-n, de a munkája nagyon meglátszott RoJo idei remek szezonjában. A USC futók idén 1 fumble-t vétettek, azt is az újonc Stephen Carr. Remek edző, nagy fogás.


JT Daniels fan
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Reid elvitte a balhet, hogy Nagy kinevezese elott veletlen se legyen akadaly. Neki nem kerult semmibe, az allasa stabil.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nagy személyesen kijelentette, hogy ő hívott minden playt a második félidőben. Tudsz esetleg hitelesnek tekinthető forrás aki mást állít, vagy miért tételezzük fel, hogy nem így volt?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 668 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
de egyébként az mi, vagy csak én nem értem, tételezzük fel ő (Nagy) hivta első félidőben a playeket, aztán hamár jól megy szólt Reid hogy, "hú, jól állunk, és hiába vagyunk egy egész jó csapat nekünk el kell ezt baszni, mert velem itt ez szokott történni, és Smith-től is szabadulnék", és szólt Nagynak hogy ő fogja hívni a játékokat, nehogy nyerjenek. Szóval tényleg hogy megy ez hogy hirtelen szól Reid hogy hamár eddig jól ment én hívom ezentúl a playeket. Vagy mert ha jól emlékszem az volt hogy ez 100 százalékben Reid hibája... Valaki magyarázza el. | azért nem vagyok szakértő meg semmi, lehet hogy most borzalmas nagy faszságot írok |

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mondenki nyugodjon le, Nagy hívta a playeket a második félidőben, de már el lett távolítva a csapattol. Hiába, kemény az élet az nflben!


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Matt Nagy hadnagy utani OC poszton tamadt urt Eric Bieniemy (RB C) tolheti be, a hirek szeint. Kivalo RB edzorol beszelunk. Aztan jovore elsutjuk valakinek HCkent. Epul a Reid maffia.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
 nfltraderumors.co/chiefs-dl-chris-jones-torn-mcl-saturday-8-10-weeks/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 025 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
25 éve volt az utolsó említésre érdemes PO teljesítmény, egy vesztes konferencia-döntő, még Montana-val. Szóval nincs itt semmi látnivaló, oszoljunk 😉 😕

Szerkesztette: ender1112
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Meglatjuk. LEhet kell neki egy Mahomes vag McNabb, aki vagabund, es hozzateszi azt amit kell a POban vagy barmikor, mikor kell. En mar alig varom Mahomes jatekat, na o aztan nem fel megdobni barmit.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Reid jo rajatszasban is. Na most a Colts is makkal nyert, es most a Titans is. Ugyanugy jobbak voltunk, aztan minden elkezdett felejuk pattani, es kulcshelyzetben meg jott malac. ilyenkor vesztesz. Az pedig, hogy nem verjuk a honved-vasas parost rajatszasban, azert nem kellen kirugni valakit. Azok is profin felepitett csapatok, csak megvan az elit iranyitojuk is.ulpianus
Ha valaki 300 meccsig (kb. ennyi meccse van, ha jól tudom) eljut az NFL-ben főedzőként, az nem lehet nem nagyon jó edző. És ha ennyi meccsből még képes komoly pozitívban is lenni, az meg már majdnem a legendás szint. Viszont ennyi év, szinte minden évben jó csapatot épít, jópárszor oda jut a tűzhöz, és mégis, ennyi év alatt sem sikerül egyszer sem áttörni a gátat? Ez már nem lehet csak pech. Nem létezik, hogy ennyi esélyből mindig rosszul pattanjon a labda.
peterk2005
Szerintem itt egyszerűbb a mítosz, Reid azzal "kompenzálja" csapata gyengeségeit, hogy az alapszakaszban elégeti a playbook 98%-át, míg más edző ennél konzervatívabb és spórolósabb, és aki ellenük a PO-ra elvégzi a házi feladatot, mert ott muszáj, és kicsivel több idő is van, az képes limitálni a Reid offenset.Ez nem egy nagy talány szvsz, az Eaglesben is ezt csinálta teljesen tudatosan, Jim Johnson megkapta a védelmet a pénzt, itt pedig Sutton. Ami érdekes mennyire fontosak mindkét sémában a kreatív blitzhívások.
Az offense pedig meg van oldva 15 meccsig, utána már nincs új lap.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Peterk2005!
Nem csak Marino. P. Manning tehetseget is megkerdojeleztek, mert miert nem nyer SBt. Aztan nyert es sokaknal jobb lett egyertelmuen Bradynel, aki nem egyet nyert (volt gyenge szezonja, volt aki szerint ott kiegett. Reid is "kiegett" mikor a Zodsasoktol jott.).
En erre celoztam Big Rednel. Tegnap ha mi nyerunk egyetlen ponttal, sokan mondhatnak, megorizte az elonyt, bar meleg volt. Meg a Titans nem rutinos PO csapat, ez dont sokszor, tudjuk. Csakhogy ok nyertek. De ezert levaltasrol beszelni nekem tulzas.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Jeff Fisher?
Wyatt
csak idén két csapatot vitt el a rájátszásba, az egyikkel épp Reidet verte meg, szóval egy fokkal alázatosabban, ha lehet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Vipera uram!

Reid jo rajatszasban is. Na most a Colts is makkal nyert, es most a Titans is. Ugyanugy jobbak voltunk, aztan minden elkezdett felejuk pattani, es kulcshelyzetben meg jott malac. ilyenkor vesztesz. Az pedig, hogy nem verjuk a honved-vasas parost rajatszasban, azert nem kellen kirugni valakit. Azok is profin felepitett csapatok, csak megvan az elit iranyitojuk is.

Reidnel en nem tudok jobb edzot. Van par (kabe 4) hasonloan jo, a sorrend izles kerdese, en pont lexarom az ilyen sorrendeket.
Reid azert hacsak nem total fakezu, felepit barmelyik QB kore egy csapatot. Raadasul minden evben megujul, amire nem sok pelda van. Pedig a playbookja mukodik. Nem a tamadoira megy a penz pedig. van is ebbol gond, OL es WR fronton.
ulpianus
Nem gondolom, hogy Reid nem lenne jó edző, nem akartam ezt érzékeltetni. Sőt, amióta követem az NFL-t ő a legjobb edző Kansas Cityben. Megkockáztatom Stram és Schotti mellett top 3 a franchise történetében.

Csak én úgy gondolom, hogy az ő erőssége, inkább az éves terv elkészítésében van, a globális összkép megteremtésében, nem pedig a részletekben. Azt gondolom, hogy lett volna olyan edző, aki be tudta volna fejezni a tegnapit vagy a Colts ellenit a balszerencse ellenére is, sőt a Honvéd ellen is volt esélyetek, kb 2 percet dobtatok ki az utolsó TD előtt, ha jól emlékszem pedig nálatok volt a "momentum" | (de lehet hogy ezt inkább csak szerettem volna. Mondjuk az is egy nézőpont, hogy pont Reid miatt volt szorosabb a vártnál). |
De ettől még Reid nem lesz rosszabb edző. És attól, hogy egy edző esetleg be tudta volna fejezni ezeket a meccseket, nem feltétlen - vagy egyáltalán nem - lenne jobb mint Reid. Ott van pl Ryan. Megörökölt egy jó Jetset játszott két konf döntőt, aztán a keret évről-évre gyengébb lett alatta. És közelében nincs Reidnek. Még azt se mondom, hogy ő befejezte volna ezeket a meccseket, igazából nem akarom megszemélyesíteni a szituációt, csak a Reid kontrára hoztam fel, hogy mi lenne az a pozitív forgatókönyv, amiben menesztése esetén lehetne reménykedni és milyen kockázatokkal.

Mert sok szurkoló beáldozná a jövőt, ha tudná hogy most nyerne, de rólad úgy gondolom, hogy a konzisztens jó teljesítményt többre értékeled és ez egy olyan nézetbeli különbség lehet, ami miatt a Reid Pro vs Contra ügy végére sosem kerülne pont, mert a két fél más KPI-okat néz.

Hogy Reid jó rájátszásban is. Persze. Amúgy nem játszott volna Super Bowlt meg nem tudom fejből hány konf döntőt (de szvsz több mint kétszerannyit mint a korábban említett sexy Rexy). 11 PO győzelme, az sem kevés. Ettől még szerintem van olyan edző, aki azokkal a csapatokkal messzebbre jutott volna, csak nem tudta volna összerakni azt a csapatot, megörökölni viszont megörökölhetné. De ez egy erősen befolyásolt vélemény, sajnos már évek óta nem látok minden KC meccset Phillys munkássága meg még inkább mások véleményén keresztül jutott el hozzám.

Mindenesetre, ha azzal a feltételezéssel élünk, hogy Reid 1 meccsen is top 5 edző, akkor az egész "Reid Contra" álláspont méregfoga ki van húzva. Ennek eldöntése pedig a KC drukkerek privilégiuma. A Te véleményedre meg még többet is adok, mint sok máséra.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sajnálom én is, hogy nem akar összejönni, mert itt van (volt) a legtöbb nekem valamiért szimpatikus játékos. Charles Edge óta a kedvenc futóm volt, bírom Berry-t, bírom a fiatalokat, szurkolok Alexnek mert jobb annál amit Friscoban megérdemelt és itt esélyt kapott, és emberileg a Rozmárt is nagyon bírom. Mondjuk lassan azért jobb lenne, ha a Broncos lenne megint a favorit, de amíg Joseph szerencsétlenkedését kell nézni, addig a Chiefsnek szurkolok.

Viszont Reid .... kemény dió, tényleg remek edző. És szerethető is. De hány és hány éve jön elő újra meg újra a game management. Phillyben is emiatt állt égnek a szurkolók haja időnként.

Ha jól tudom idény közben átadta a playhívást az OC-nak. Igaz ez? Ha igaz, maradjon is így. 😊 Sőt, talán az lenne a legjobb, ha még a meccs közbeni teendőkhöz is maga mellé venne valakit, aki segíti. Spec team coach, vagy valamelyik nem koordinátor asszisztens esetleg, aki ebben jó.

Reid jo rajatszasban is. Na most a Colts is makkal nyert, es most a Titans is. Ugyanugy jobbak voltunk, aztan minden elkezdett felejuk pattani, es kulcshelyzetben meg jott malac. ilyenkor vesztesz. Az pedig, hogy nem verjuk a honved-vasas parost rajatszasban, azert nem kellen kirugni valakit. Azok is profin felepitett csapatok, csak megvan az elit iranyitojuk is.ulpianus
Ha valaki 300 meccsig (kb. ennyi meccse van, ha jól tudom) eljut az NFL-ben főedzőként, az nem lehet nem nagyon jó edző. És ha ennyi meccsből még képes komoly pozitívban is lenni, az meg már majdnem a legendás szint. Viszont ennyi év, szinte minden évben jó csapatot épít, jópárszor oda jut a tűzhöz, és mégis, ennyi év alatt sem sikerül egyszer sem áttörni a gátat? Ez már nem lehet csak pech. Nem létezik, hogy ennyi esélyből mindig rosszul pattanjon a labda.

Tudom, Marino...
peterk2005
Jeff Fisher?

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sajnálom én is, hogy nem akar összejönni, mert itt van (volt) a legtöbb nekem valamiért szimpatikus játékos. Charles Edge óta a kedvenc futóm volt, bírom Berry-t, bírom a fiatalokat, szurkolok Alexnek mert jobb annál amit Friscoban megérdemelt és itt esélyt kapott, és emberileg a Rozmárt is nagyon bírom. Mondjuk lassan azért jobb lenne, ha a Broncos lenne megint a favorit, de amíg Joseph szerencsétlenkedését kell nézni, addig a Chiefsnek szurkolok.

Viszont Reid .... kemény dió, tényleg remek edző. És szerethető is. De hány és hány éve jön elő újra meg újra a game management. Phillyben is emiatt állt égnek a szurkolók haja időnként.

Ha jól tudom idény közben átadta a playhívást az OC-nak. Igaz ez? Ha igaz, maradjon is így. 😊 Sőt, talán az lenne a legjobb, ha még a meccs közbeni teendőkhöz is maga mellé venne valakit, aki segíti. Spec team coach, vagy valamelyik nem koordinátor asszisztens esetleg, aki ebben jó.

Reid jo rajatszasban is. Na most a Colts is makkal nyert, es most a Titans is. Ugyanugy jobbak voltunk, aztan minden elkezdett felejuk pattani, es kulcshelyzetben meg jott malac. ilyenkor vesztesz. Az pedig, hogy nem verjuk a honved-vasas parost rajatszasban, azert nem kellen kirugni valakit. Azok is profin felepitett csapatok, csak megvan az elit iranyitojuk is.ulpianus
Ha valaki 300 meccsig (kb. ennyi meccse van, ha jól tudom) eljut az NFL-ben főedzőként, az nem lehet nem nagyon jó edző. És ha ennyi meccsből még képes komoly pozitívban is lenni, az meg már majdnem a legendás szint. Viszont ennyi év, szinte minden évben jó csapatot épít, jópárszor oda jut a tűzhöz, és mégis, ennyi év alatt sem sikerül egyszer sem áttörni a gátat? Ez már nem lehet csak pech. Nem létezik, hogy ennyi esélyből mindig rosszul pattanjon a labda.

Tudom, Marino...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Vipera uram!

Reid jo rajatszasban is. Na most a Colts is makkal nyert, es most a Titans is. Ugyanugy jobbak voltunk, aztan minden elkezdett felejuk pattani, es kulcshelyzetben meg jott malac. ilyenkor vesztesz. Az pedig, hogy nem verjuk a honved-vasas parost rajatszasban, azert nem kellen kirugni valakit. Azok is profin felepitett csapatok, csak megvan az elit iranyitojuk is.

Reidnel en nem tudok jobb edzot. Van par (kabe 4) hasonloan jo, a sorrend izles kerdese, en pont lexarom az ilyen sorrendeket.
Reid azert hacsak nem total fakezu, felepit barmelyik QB kore egy csapatot. Raadasul minden evben megujul, amire nem sok pelda van. Pedig a playbookja mukodik. Nem a tamadoira megy a penz pedig. van is ebbol gond, OL es WR fronton.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 870
Azért Andy Reid még ezzel a tegnapi meccsel is top3-as edző szerintem.Most őt lecserélni elég nagy balgaság lenne.Az tény megvannak a fogyatékosságai amit egyszerűen nem tud kinőni,már 10 éve is probléma volt ez a teljes lefagyás a meccsek alatt,valamint a rossz time management,de ezek ellenére is azért 18 főedzői éve alatt összesen volt 3 negatív szezonja ami eléggé beszédes.