Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

10 napja
mirdal Kansas City Chiefs 573 — Chiefs fan
És jó hír, hogy Hunter Nourzad az OL öt pozíciójában is játszott.

Meg vagyunk mentve, PM biztonságban lesz a szezonban.
10 napja
mirdal Kansas City Chiefs 573 — Chiefs fan
Jé, ezt most találtam :

"Chiefs are signing punter Ryan Rehkow. Rehkow is a former Big 12 Punter of the Year known for having a big leg throughout college. He recorded a 42-percent inside-20 rate in his four seasons at BYU, and in 2023, he had 68 punts, nine of which went as far as 60 yards."
10 napja
mirdal Kansas City Chiefs 573 — Chiefs fan
Sztem Veach (GM) hatost dobott a kocsmaban a draft elotti szakmai felkeszito meetingen. Ujrahuzza amit mar elrontott haromszor.

Mert Sua egy nagyeros hosszukaru, jo felepitesu srac. De hasonlo, mint akiket eddig hoztunk, es nem maradektalanul valtak be. Lukasfeju Niang es Wanya bacsi Morris. Vagy Kinnard, aki szinten inkabb veroember, mint tancolo medve. Na de most ez a srac majd bevalik. Legyen ugy.
ulpianus
Jött is pár ember az OL-be, már felhagytam a nagy reményekkel, mert vagy beválnak vagy nem.

A WR pick jött, mellé egy jónak ígérkező TE is, kíváncsian várom, mi sül ki ebből.

A DB sorba akár beállhatok én is, akkor is működne, de az új srác elég ígéretes.
11 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
C. J. Hanson nagy király lehet itt, mint csere OG.



Ha centernek állna be:


Szerkesztette: iktriad
11 napja
mirdal Kansas City Chiefs 573 — Chiefs fan
TE és S.
Jók lesznek CB poszton mindketten, már érzem is a bajnoki mámort!
11 napja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.

Az új WR nem egy locsi-fecsi típus 😊
12 napja
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Sztem Veach (GM) hatost dobott a kocsmaban a draft elotti szakmai felkeszito meetingen. Ujrahuzza amit mar elrontott haromszor.

Mert Sua egy nagyeros hosszukaru, jo felepitesu srac. De hasonlo, mint akiket eddig hoztunk, es nem maradektalanul valtak be. Lukasfeju Niang es Wanya bacsi Morris. Vagy Kinnard, aki szinten inkabb veroember, mint tancolo medve. Na de most ez a srac majd bevalik. Legyen ugy.


Állat vagyok, ami enni kér...
12 napja
mirdal Kansas City Chiefs 573 — Chiefs fan
OT pipa, most jön a CB és már zsebben is az újabb gyűrű! 😎
12 napja
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Szimplán csak Packers-Rodgers taktika
Az Istenért sem lesz célpont korán
zacknorb
Kelce nem ért egyet.

Egyébként lehet mindegy. Tavaly a legjobb elkapónk Racsnis Rice volt. Tavalyelőtt Pringle (JuJu?). Eredmény két bajnoki cím. Mikor Hill+Kelce volt akkor is Robinson szijtű senkik voltak mögöttük. Ha csak mélységi célpont lesz, akkor az lesz. Nem kell Mahomesnak elit elkapó sor. De szvsz próbálnak még hozni. Toney sem megoldás, nem is játszatták a végén már.
Na, mindegy, ma folytatódik a draft, jöjjön OT meg CB azt kész vagyunk, mehet a szezon.


Állat vagyok, ami enni kér...
12 napja
ThySoul Buffalo Bills 1 448
Eddig nem bírtunk titeket megverni, így új taktikával álltunk elő: segítünk draftolni az általatok magasra értékelt játékost. Valami logika van mögötte még ha én nem is tudom jelenleg mi az
ThySoul
Mahomest is a Bills pickjére felcserélve hoztuk el. Ez már kezd roppant gyanús lenni!!!4!
ulpianus
Mindig is tudtam hogy McDermott gonosz, de hogy egy másik csapaton keresztül uralja a ligát....
12 napja
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Eddig nem bírtunk titeket megverni, így új taktikával álltunk elő: segítünk draftolni az általatok magasra értékelt játékost. Valami logika van mögötte még ha én nem is tudom jelenleg mi az
ThySoul
Mahomest is a Bills pickjére felcserélve hoztuk el. Ez már kezd roppant gyanús lenni!!!4!


Állat vagyok, ami enni kér...
12 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 941 — Kinek mit intézett a kormánya
Eddig nem bírtunk titeket megverni, így új taktikával álltunk elő: segítünk draftolni az általatok magasra értékelt játékost. Valami logika van mögötte még ha én nem is tudom jelenleg mi az
ThySoul
Szimplán csak Packers-Rodgers taktika
Az Istenért sem lesz célpont korán
12 napja
KeyG Baltimore Ravens 8 116
Eddig nem bírtunk titeket megverni, így új taktikával álltunk elő: segítünk draftolni az általatok magasra értékelt játékost. Valami logika van mögötte még ha én nem is tudom jelenleg mi az
ThySoul
Én azt gondoltam amikor cseréltetek, hogy Magyar Péteres leszek, Ti vagytok a Chiefs szatelit pártja ( csapata ).

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
12 napja
ThySoul Buffalo Bills 1 448
Eddig nem bírtunk titeket megverni, így új taktikával álltunk elő: segítünk draftolni az általatok magasra értékelt játékost. Valami logika van mögötte még ha én nem is tudom jelenleg mi az
12 napja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Ezek szerint egy speedster?
ender1112
Mit monnyak maganak? Hillnel gyorsabb.
ulpianus
Eztet én honnan tudhatnám, ritkán nézek kölyökfocit. Amúgy is maga a szakértő, nem én 😀
(Hiányoznak a régi szép idők, amikor szálltak az 50 yardos dobások, mindenki nagy örömére.)
12 napja
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Ezek szerint egy speedster?
ender1112
Mit monnyak maganak? Hillnel gyorsabb.


Állat vagyok, ami enni kér...
12 napja
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Worthy OTnek kicsi lesz.
ulpianus
Patnek nincs is rá szüksège, odapöttyinti gyorsan neki az meg uccu neki èrjèk utol 😁
dande2
Megoldja, don't Wor(th)ry!
mirdal
Csak ne kegyen Worsty!

Akkor ő az ügyeletes Hill (Desón Dzseksón) klón. Hardman nem jött be. Moore totál bust. MVS sztem más szerepben nem jött be. Úgyhogy hajrá kisember! Veled vagyunk!
ulpianus
Ezek szerint egy speedster?
ender1112
Mondhatjuk úgy is, meg úgy is, hogy a 40 yard dash új csúcstartója 😀
12 napja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Worthy OTnek kicsi lesz.
ulpianus
Patnek nincs is rá szüksège, odapöttyinti gyorsan neki az meg uccu neki èrjèk utol 😁
dande2
Megoldja, don't Wor(th)ry!
mirdal
Csak ne kegyen Worsty!

Akkor ő az ügyeletes Hill (Desón Dzseksón) klón. Hardman nem jött be. Moore totál bust. MVS sztem más szerepben nem jött be. Úgyhogy hajrá kisember! Veled vagyunk!
ulpianus
Ezek szerint egy speedster?
12 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 941 — Kinek mit intézett a kormánya
Én már a freshman éve óta nagyon támogatom Worthy-t, örülök, hogy ide került, és első körös lett!
12 napja
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Worthy OTnek kicsi lesz.
ulpianus
Patnek nincs is rá szüksège, odapöttyinti gyorsan neki az meg uccu neki èrjèk utol 😁
dande2
Megoldja, don't Wor(th)ry!
mirdal
Csak ne kegyen Worsty!

Akkor ő az ügyeletes Hill (Desón Dzseksón) klón. Hardman nem jött be. Moore totál bust. MVS sztem más szerepben nem jött be. Úgyhogy hajrá kisember! Veled vagyunk!

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
13 napja
mirdal Kansas City Chiefs 573 — Chiefs fan
Worthy OTnek kicsi lesz.
ulpianus
Patnek nincs is rá szüksège, odapöttyinti gyorsan neki az meg uccu neki èrjèk utol 😁
dande2
Megoldja, don't Wor(th)ry!
13 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Worthy OTnek kicsi lesz.
ulpianus
Patnek nincs is rá szüksège, odapöttyinti gyorsan neki az meg uccu neki èrjèk utol 😁
13 napja
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Worthy OTnek kicsi lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
15 napja
mirdal Kansas City Chiefs 573 — Chiefs fan
nincs isten
Amadeus von Dollárbaloldal
Keresett Vki?
ulpianus
Ja, de megoldottam!
15 napja
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
nincs isten
Amadeus von Dollárbaloldal
Keresett Vki?


Állat vagyok, ami enni kér...