Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

6 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
cserébe év közben felugráltak az sb bandwagonra a jó veterán játékosok. ha jöttek volna az eredmények, jöttek volna azok idén is, az 1 éves szerződésükért. szóval azért ha contender vagy az el tudja maszkolni az esetleges rossz draftot, bár a chiefs, főleg a védelembe kifejezetten a+-an draftolt. mahomi mellé meg mindig év közben jöttek a veterán elkapók, futók gyűrűt nyerni. talán ezért is hanyagolta picit a skill playa draftot a gm.
gedam
Ne haragudj, de ez azért nem igaz. Nem lettek hanyagolva a drafton a skill játékosok, csak szinte mind óriási kapufa, akit hoztak. Illetve nézzük már meg, micsoda minőségi játékosok jöttek év közben. Nyilván azért kellettek ezek az emberek, mert a keret fantasztikus volt. MVS, JSS, stb. Igen, akik után nem kapkodott senki. Lerobbant Deandre Hopkins.
Nem tudom, én személy szerint örülök Veach mélyrepülésének, de akárhonnan nézem, évek óta hulladék a munkája. Maradjon is így sokáig.
szaba
Te most komolyan azt gondolod, hogy nem Rozmár és Spangli dönt arról, hogy ki jöjjön a draftról, hanem Veach? 😀
ender1112
Nem csak ő.
 arrowheadaddict.com/brett-veach-can-t-ignore-the-cost-of-this-failed-chiefs-draft-pick-any-longer-01kb6yxzye8t

Btw akkor jöjjön az empíria. Creed Humphrey-ék (2021) óta nem kapott jelentősebb boostot az offense a draftról.
Akkor nézzük a TOP100-as pickeket azóta, nem akarok nagyon picky lenni, ezért csak a következő 10 választásból keresek alternatívát.
2022:
1/21 Trent McDuffie, CB (Washington)
alternatíva: 1/24 Tyler Smith, T/G (Tulsa)
1/30 George Karlaftis, ED (Purdue)
alternatíva: 2/36 Breece Hall, RB (Iowa State)
2/54 Skyy Moore, WR (Western Michigan)
alternatíva: 2/63 James Cook, RB (Georgia)
2/62 Bryan Cook, S (Cincinnati)
alternatíva: 2/64 Nik Bonitto, ED (Oklahoma)

2023:
1/31 Felix Anudike-Uzomah, ED (Kansas State)
alternatíva: 2/34 Sam LaPorta, TE (Iowa)
2/55 Rashee Rice, WR (SMU)
alternatíva: 2/59 O'Cyrus Torrence, OG (Florida)
3/92 Wanya Morris, OT (Oklahoma)
alternatíva: 3/94 Michael Wilson, WR (Stanford)

2024:
1/28 Xavier Worthy, WR (Texas)
alternatíva: 2/34 Ladd McConkey, WR (Georgia)
2/63 Kingsley Suamataia, OT (BYU)
alternatíva: 3/67 Brandon Coleman, T/G (TCU)

2025:
1/32 Josh Simmons, OT (Ohio State)
alternatíva: 2/33 Carson Schwesinger, LB (UCLA)
2/63 Omarr Norman-Lott, DI (Tennessee)
alternatíva: 3/67 Harold Fannin Jr., TE (Bowling Green)
3/66 Ashton Gillotte, ED (Louisville)
alternatíva: 3/70 Isaac TeSlaa, WR (Arkansas)
3/85 Nohl Williams, CB (California)
alternatíva: 3/90 Josaiah Stewart, ED (Michigan)

Van ebben room, de nem sok.
Szal megértem az elégedetlenkedőket, de azért az adott helyen nem volt könnyű a legtöbb esetben sokkal jobb játékost szerezni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
6 hónapja
ozibozi New York Giants 21 721
a Disney Channel feltett egy doksit a csapatról.
6 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 843 — Víí veeer dö cseempjönsz.
cserébe év közben felugráltak az sb bandwagonra a jó veterán játékosok. ha jöttek volna az eredmények, jöttek volna azok idén is, az 1 éves szerződésükért. szóval azért ha contender vagy az el tudja maszkolni az esetleges rossz draftot, bár a chiefs, főleg a védelembe kifejezetten a+-an draftolt. mahomi mellé meg mindig év közben jöttek a veterán elkapók, futók gyűrűt nyerni. talán ezért is hanyagolta picit a skill playa draftot a gm.
gedam
Ne haragudj, de ez azért nem igaz. Nem lettek hanyagolva a drafton a skill játékosok, csak szinte mind óriási kapufa, akit hoztak. Illetve nézzük már meg, micsoda minőségi játékosok jöttek év közben. Nyilván azért kellettek ezek az emberek, mert a keret fantasztikus volt. MVS, JSS, stb. Igen, akik után nem kapkodott senki. Lerobbant Deandre Hopkins.
Nem tudom, én személy szerint örülök Veach mélyrepülésének, de akárhonnan nézem, évek óta hulladék a munkája. Maradjon is így sokáig.
szaba
Te most komolyan azt gondolod, hogy nem Rozmár és Spangli dönt arról, hogy ki jöjjön a draftról, hanem Veach? 😀
6 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
cserébe év közben felugráltak az sb bandwagonra a jó veterán játékosok. ha jöttek volna az eredmények, jöttek volna azok idén is, az 1 éves szerződésükért. szóval azért ha contender vagy az el tudja maszkolni az esetleges rossz draftot, bár a chiefs, főleg a védelembe kifejezetten a+-an draftolt. mahomi mellé meg mindig év közben jöttek a veterán elkapók, futók gyűrűt nyerni. talán ezért is hanyagolta picit a skill playa draftot a gm.
gedam
Ne haragudj, de ez azért nem igaz. Nem lettek hanyagolva a drafton a skill játékosok, csak szinte mind óriási kapufa, akit hoztak. Illetve nézzük már meg, micsoda minőségi játékosok jöttek év közben. Nyilván azért kellettek ezek az emberek, mert a keret fantasztikus volt. MVS, JSS, stb. Igen, akik után nem kapkodott senki. Lerobbant Deandre Hopkins.
Nem tudom, én személy szerint örülök Veach mélyrepülésének, de akárhonnan nézem, évek óta hulladék a munkája. Maradjon is így sokáig.
6 hónapja
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
cserébe év közben felugráltak az sb bandwagonra a jó veterán játékosok. ha jöttek volna az eredmények, jöttek volna azok idén is, az 1 éves szerződésükért. szóval azért ha contender vagy az el tudja maszkolni az esetleges rossz draftot, bár a chiefs, főleg a védelembe kifejezetten a+-an draftolt. mahomi mellé meg mindig év közben jöttek a veterán elkapók, futók gyűrűt nyerni. talán ezért is hanyagolta picit a skill playa draftot a gm.
gedam
sehova nem ugrált senki idén, a jó veteránokat már réges rég túlfizették márciusban a szűk piaci lehetőségek miatt, vagy legkésőbb augusztusban. a bills vitte el a cooksokat meg a slayeket, de nem 53 szintű játékosok ezek már. a többiek is philip riverseket meg mercedes lewisokat igazoltak.
6 hónapja
gedam 6 508
Itt a legnagyobb probléma nem Reid, hanem Brett Veach. Amit Mahomes és a stáb maszkolt évekig, az most kijön telibe. Nagyon gyenge a GM.
szaba
Szerintem ami történik, az a normál ügymenet. Sikeres csapatnál általában sok a jó játékos, (legalábbis ritka, hogy gyenge játékosokból álló csapat sikeres legyen...) és a jó játékosok előbb-utóbb elkezdenek több pénzt kérni.
Ez mindenhol így megy.
Jan
Ezért kellett volna legalább közepes szinten draftolni, illetve értelmes embereket hozni FA-n. Egyik sem sikerült. Ez nem normális ügymenet, évek óta gyenge ebben Veach.
szaba
Közepes szintű draftolás nem tudom ebben az esetben mit jelent, Mahomes pick óta a KC rendszerint első kör utolsó helyein húzott. Ez is velejárója a sikeres időszaknak: drafton már csak az jut, akit a többiek bent hagytak.

Ha viszonyításképp megnézed pl a Brownst, ugyanebben az időszakban 4db top5 húzásuk volt, ebből 2db 1/1, és mit hoztak ki belőle? Ehhez mérten a KC egyáltalán nem csinálta rosszul.
Jan
Ennyi.
Szaba csak megint okoskodni akart, helyette írt egy szokásos butaságot.
b /\ L i N T
Igen, mert szaba látta, hogy sok csapat hozza évről évre a kezdő játékosokat az első kör után is. De kérlek, te mint szakértő, sorold fel nekem, kik jöttek az elmúlt 3–4 évben, akik Mahomes terhét könnyíteni tudták? Se egy RB, se egy WR/TE, se egy OL, aki egy pro bowl / all pro szezon közelébe ért volna. De nyilván, okoskodtam egy jót. Utoljára a Creed Humphrey - Trey Smith duo szólt nagyot, bár utóbbi óriási lutri volt, de a 6. körben már ésszerű ilyeneket kockáztatni.
szaba
cserébe év közben felugráltak az sb bandwagonra a jó veterán játékosok. ha jöttek volna az eredmények, jöttek volna azok idén is, az 1 éves szerződésükért. szóval azért ha contender vagy az el tudja maszkolni az esetleges rossz draftot, bár a chiefs, főleg a védelembe kifejezetten a+-an draftolt. mahomi mellé meg mindig év közben jöttek a veterán elkapók, futók gyűrűt nyerni. talán ezért is hanyagolta picit a skill playa draftot a gm.

Szerkesztette: gedam
6 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Rice mondjuk 2.. körös volt, sztem ő az a kategória lesz/lenne
Negritis, a vajda
Igen, de egyedül - főleg, hogy eddig kb annyit hiányzott, mint amennyit játszott - ez édes kevés.
6 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
Rice mondjuk 2.. körös volt, sztem ő az a kategória lesz/lenne

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
6 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Itt a legnagyobb probléma nem Reid, hanem Brett Veach. Amit Mahomes és a stáb maszkolt évekig, az most kijön telibe. Nagyon gyenge a GM.
szaba
Szerintem ami történik, az a normál ügymenet. Sikeres csapatnál általában sok a jó játékos, (legalábbis ritka, hogy gyenge játékosokból álló csapat sikeres legyen...) és a jó játékosok előbb-utóbb elkezdenek több pénzt kérni.
Ez mindenhol így megy.
Jan
Ezért kellett volna legalább közepes szinten draftolni, illetve értelmes embereket hozni FA-n. Egyik sem sikerült. Ez nem normális ügymenet, évek óta gyenge ebben Veach.
szaba
Közepes szintű draftolás nem tudom ebben az esetben mit jelent, Mahomes pick óta a KC rendszerint első kör utolsó helyein húzott. Ez is velejárója a sikeres időszaknak: drafton már csak az jut, akit a többiek bent hagytak.

Ha viszonyításképp megnézed pl a Brownst, ugyanebben az időszakban 4db top5 húzásuk volt, ebből 2db 1/1, és mit hoztak ki belőle? Ehhez mérten a KC egyáltalán nem csinálta rosszul.
Jan
Ennyi.
Szaba csak megint okoskodni akart, helyette írt egy szokásos butaságot.
b /\ L i N T
Igen, mert szaba látta, hogy sok csapat hozza évről évre a kezdő játékosokat az első kör után is. De kérlek, te mint szakértő, sorold fel nekem, kik jöttek az elmúlt 3–4 évben, akik Mahomes terhét könnyíteni tudták? Se egy RB, se egy WR/TE, se egy OL, aki egy pro bowl / all pro szezon közelébe ért volna. De nyilván, okoskodtam egy jót. Utoljára a Creed Humphrey - Trey Smith duo szólt nagyot, bár utóbbi óriási lutri volt, de a 6. körben már ésszerű ilyeneket kockáztatni.
6 hónapja
b /\ L i N T Carolina Panthers 246
Itt a legnagyobb probléma nem Reid, hanem Brett Veach. Amit Mahomes és a stáb maszkolt évekig, az most kijön telibe. Nagyon gyenge a GM.
szaba
Szerintem ami történik, az a normál ügymenet. Sikeres csapatnál általában sok a jó játékos, (legalábbis ritka, hogy gyenge játékosokból álló csapat sikeres legyen...) és a jó játékosok előbb-utóbb elkezdenek több pénzt kérni.
Ez mindenhol így megy.
Jan
Ezért kellett volna legalább közepes szinten draftolni, illetve értelmes embereket hozni FA-n. Egyik sem sikerült. Ez nem normális ügymenet, évek óta gyenge ebben Veach.
szaba
Közepes szintű draftolás nem tudom ebben az esetben mit jelent, Mahomes pick óta a KC rendszerint első kör utolsó helyein húzott. Ez is velejárója a sikeres időszaknak: drafton már csak az jut, akit a többiek bent hagytak.

Ha viszonyításképp megnézed pl a Brownst, ugyanebben az időszakban 4db top5 húzásuk volt, ebből 2db 1/1, és mit hoztak ki belőle? Ehhez mérten a KC egyáltalán nem csinálta rosszul.
Jan
Ennyi.
Szaba csak megint okoskodni akart, helyette írt egy szokásos butaságot.
6 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
Itt a legnagyobb probléma nem Reid, hanem Brett Veach. Amit Mahomes és a stáb maszkolt évekig, az most kijön telibe. Nagyon gyenge a GM.
szaba
Szerintem ami történik, az a normál ügymenet. Sikeres csapatnál általában sok a jó játékos, (legalábbis ritka, hogy gyenge játékosokból álló csapat sikeres legyen...) és a jó játékosok előbb-utóbb elkezdenek több pénzt kérni.
Ez mindenhol így megy.
Jan
Ezért kellett volna legalább közepes szinten draftolni, illetve értelmes embereket hozni FA-n. Egyik sem sikerült. Ez nem normális ügymenet, évek óta gyenge ebben Veach.
szaba
Közepes szintű draftolás nem tudom ebben az esetben mit jelent, Mahomes pick óta a KC rendszerint első kör utolsó helyein húzott. Ez is velejárója a sikeres időszaknak: drafton már csak az jut, akit a többiek bent hagytak.

Ha viszonyításképp megnézed pl a Brownst, ugyanebben az időszakban 4db top5 húzásuk volt, ebből 2db 1/1, és mit hoztak ki belőle? Ehhez mérten a KC egyáltalán nem csinálta rosszul.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
6 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Itt a legnagyobb probléma nem Reid, hanem Brett Veach. Amit Mahomes és a stáb maszkolt évekig, az most kijön telibe. Nagyon gyenge a GM.
szaba
Szerintem ami történik, az a normál ügymenet. Sikeres csapatnál általában sok a jó játékos, (legalábbis ritka, hogy gyenge játékosokból álló csapat sikeres legyen...) és a jó játékosok előbb-utóbb elkezdenek több pénzt kérni.
Ez mindenhol így megy.
Jan
Ezért kellett volna legalább közepes szinten draftolni, illetve értelmes embereket hozni FA-n. Egyik sem sikerült. Ez nem normális ügymenet, évek óta gyenge ebben Veach.
6 hónapja
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Egyrészt ahogy az 1/1-es Raiders elverése után korai volt nekik adni a Lombardit, az eltemetésükkel is várnék még míg kilehellik az utolsó leheletüket.
Másrészt ha feltesszük hogy valóban nem lesz meg a PO, Reidet nem lehet egy gyenge szezon után kirúgni. Ha mindenki biztos benne, hogy eljárt felette az idő, akkor meg kell győzni egy visszavonulásról, de zsinórban 3 SB után egy gyengébb szezon és máris kirúgni, annyira negatív üzenete lenne...
Amúgy lehet jót tenne neki, ha pihenne 1 évet mint SP, meg akár ténylegesen vissza is vonulhat, mindent elért amit el lehet. Shula győzelmi száma meg még nincs karnyújtásnyira.

Most lehet Mahomes mellé könnyebb jó HC-t találni, mint jó HC alá jó QB-t, de statisztikailag nem tartom valószínűnek, hogy rövid távon ne visszaesést hozzon egy ezdőcsere...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
6 hónapja
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
Itt a legnagyobb probléma nem Reid, hanem Brett Veach. Amit Mahomes és a stáb maszkolt évekig, az most kijön telibe. Nagyon gyenge a GM.
szaba
Szerintem ami történik, az a normál ügymenet. Sikeres csapatnál általában sok a jó játékos, (legalábbis ritka, hogy gyenge játékosokból álló csapat sikeres legyen...) és a jó játékosok előbb-utóbb elkezdenek több pénzt kérni. Akkor el kell dönteni, hogy ki legyen megfizetve, és ki legyen elengedve.

Ha rutinos, jó játékosok elmennek, az sejthető, hogy ugyanaz a minőség nem fog azonnal jönni a draftról. Szvsz az is alap, hogy ahol rendesen megfizetett fr QB van, ott lesznek olyan posztok, amikre nem jut elég pénz. Játékos állományban minőség csökkenés = gyengébb eredmények. Ez mindenhol így megy.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
6 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Itt a legnagyobb probléma nem Reid, hanem Brett Veach. Amit Mahomes és a stáb maszkolt évekig, az most kijön telibe. Nagyon gyenge a GM.
6 hónapja
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
Hálás vagyok ezért a kb 12 èvèrt....Ulpi gyere vissza 🥺🥺🥺 (valaki nem ismeri nem tud írni neki?)
dande2
Reid ugyanúgy beleállt a földbe kb 10 jó év után, mint nálatok. Remélem, mi hamarabb kirúgjuk, érdemei elismerése mellett 😉
ender1112
Nem lenne korai elkuldeni? Azert 3 SB-t sorozatban nem veletlen raktak ossze?
funkyparduc
De igen, viszont:
1. minden idők legjobb irányítójával
2. a hanyatlás tavaly kezdődött, ez volt ulpi távozásának eredménye is voltaképp, sokan látták mit makkolt egy teljes szezonos mintán a KC a PHI elleni SB-ig ami nyilvánvaló feszkóhoz vezetett. nem az a baj, hogy szoros meccseket nyertek, hanem hogy úgy nyertek szoros meccseket, hogy a körülményeket nem saját jogon uralták. idén ez a hosszútáv kezdett egyenlítődni, mert azért a Chiefs ebben a gyengült AFC-ben simán benne van a 7 legjobb csapatban, csakhát szerencse az most nincs. Ráadásul sokan látták már januárban, hogy ha a KC nem lép szintet, idén trónfosztás lesz a csoportban, nem a semmiből jött a villám.
3. a D most már szezonok óta képes az O fölé nőni, ez amennyire áldás, annyira beszédes is egyben
4. a következő szezonnak kb ugyanezzel a rosterrel kell nekifutni

de hogy pozitívum is legyen: meg kell előzni a chargerst és ott van a csapat a po-ban, addigra meg van még több mint egy hónap, hogy az afc védelmek szétsavasodjanak, tehát még kár temetni a szezont. de ehhez az összes meccset hozni kell innentől.
6 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 843 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Ja ès mèg ennyit a földbe állásról 😀


dande2
Nem nagy öröm, ha nincs PO. Csak kérdezd a Bengals fanokat, mennyire örülnek a sok pontnak, miközben 3 éve nincs PO se, nemhogy SB.
6 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 843 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Hálás vagyok ezért a kb 12 èvèrt....Ulpi gyere vissza 🥺🥺🥺 (valaki nem ismeri nem tud írni neki?)
dande2
Reid ugyanúgy beleállt a földbe kb 10 jó év után, mint nálatok. Remélem, mi hamarabb kirúgjuk, érdemei elismerése mellett 😉
ender1112
Azèrt ezt "földbe állásnak" mèg erős túlzásnak neveznèm. Legfeljebb önmagához kèpes t 😃 mondjuk 10-12 èvente egyszer, egyszer belefèr. Egyèbkènt nálatok sokkal jobb helyzetben van mint nálunk volt, egyrészt egy "gyenge 5SB/3" arány ès az aprók miatt, van egy kiváló DCje ès QBja ès a keret is pár fokkal erősebb. Szóval szerintem akkor "szabadultok meg" tőle amikor ő akarja. (Ha a hszt ironynak szántad akkor bocs a fölös karakterekèrt) 😉
dande2
Nincs semmi irónia, az offense évek óta szenved; a védelem hozta az utolsó két SB-t (győzteset és veszteset egyaránt), Reid pedig lassan nem csak önmagához képest lesz gyenge.
Mondjuk én sem hiszem, hogy egy ilyen szezon után kirúgnák, azok után, amit elért eddig, de hacsak Breki és Spangli ki nem húzza megint a sz@rból, jövőre is ugyanez lesz. Arra azért van egy halvány esély, hogy hoz maga mellé egy jó OC-t.
6 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja ès mèg ennyit a földbe állásról 😀

6 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hálás vagyok ezért a kb 12 èvèrt....Ulpi gyere vissza 🥺🥺🥺 (valaki nem ismeri nem tud írni neki?)
dande2
Reid ugyanúgy beleállt a földbe kb 10 jó év után, mint nálatok. Remélem, mi hamarabb kirúgjuk, érdemei elismerése mellett 😉
ender1112
Azèrt ezt "földbe állásnak" mèg erős túlzásnak neveznèm. Legfeljebb önmagához kèpes t 😃 mondjuk 10-12 èvente egyszer, egyszer belefèr. Egyèbkènt nálatok sokkal jobb helyzetben van mint nálunk volt, egyrészt egy "gyenge 5SB/3" arány ès az aprók miatt, van egy kiváló DCje ès QBja ès a keret is pár fokkal erősebb. Szóval szerintem akkor "szabadultok meg" tőle amikor ő akarja. (Ha a hszt ironynak szántad akkor bocs a fölös karakterekèrt) 😉
6 hónapja
funkyparduc Seattle Seahawks 1 483 — Erin Elite Andrews
Hálás vagyok ezért a kb 12 èvèrt....Ulpi gyere vissza 🥺🥺🥺 (valaki nem ismeri nem tud írni neki?)
dande2
Reid ugyanúgy beleállt a földbe kb 10 jó év után, mint nálatok. Remélem, mi hamarabb kirúgjuk, érdemei elismerése mellett 😉
ender1112
Nem lenne korai elkuldeni? Azert 3 SB-t sorozatban nem veletlen raktak ossze?

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
6 hónapja
ender1112 Kansas City Chiefs 2 843 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Hálás vagyok ezért a kb 12 èvèrt....Ulpi gyere vissza 🥺🥺🥺 (valaki nem ismeri nem tud írni neki?)
dande2
Reid ugyanúgy beleállt a földbe kb 10 jó év után, mint nálatok. Remélem, mi hamarabb kirúgjuk, érdemei elismerése mellett 😉
6 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hálás vagyok ezért a kb 12 èvèrt....Ulpi gyere vissza 🥺🥺🥺 (valaki nem ismeri nem tud írni neki?)
6 hónapja
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 221 — Forum Reader
up
Lúdas Solymi
Where?
ender1112
Csak a lista tetejére 😊
Hátha történik valami szurkolói interakció.
Lúdas Solymi
No Ulpi, no Party.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
6 hónapja
Lúdas Solymi New England Patriots 9 497
up
Lúdas Solymi
Where?
ender1112
Csak a lista tetejére 😊
Hátha történik valami szurkolói interakció.

Szerkesztette: Lúdas Solymi