Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

5 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
ezek a Rice balhék most újak? vagy amiért már ült és eltiltották?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
5 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Hivatalosan két Kansas City van, az egyik Kansashez tartozik, a másik Missourihoz, de lényegében ikervárosok.
5 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reid lesz a következő èvben is a HC (ugye esetleg az merült fel nyugdíj vagy sem, ezek szerint nem 🙂)
6 hónapja
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
Államot vált a csapat 2031-től, Kansas City Chiefs -> Kansas Chiefs (dome). Viszont előfordulhat, hogy várost nem, mert Kansas City szélén az autópálya már Kansashez tartozik, mérlegelik oda le lehet-e rakni a stadiont. Viszont a csapat hivatalosan Topeka-hoz fog tartozni.
6 hónapja
uatu Indianapolis Colts 1 071 — uatu@freemail.hu
Huppsza 😯



Azèrt ez kemèny.....
dande2
ÚJ stadion lesz a város másik oldalán. Kansas city Kansas és Missouri államok határán van az Arowhead stadion technikailag Misouriban van. Csak ezzel a megfogalmazással nagyon szép clickbaiteket lehet generálni.

Szerkesztette: uatu
6 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Huppsza 😯



Azèrt ez kemèny.....
6 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Minsu valszeg ACL rotty
Beki
Minden KáCé KuBé ACL-t kap karácsonyra idén. Jobbulást csodabajusznak!
6 hónapja
Beki New York Jets 2 882
Minsu valszeg ACL rotty
6 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Szerintem nem segített az offense játékán az sem, hogy az elkapók ki-be járkáltak a sittről.
Én nem láttam sok KC meccset, mert a szemem kifolyt tőlük, de nem Mahomes-sal volt itt a gond.
Reid nem mert egyszerűen beletenni opciós útvonalakat a playbook-ba, mert nem gyakorolták kb semmennyire Rice-szal és Worthy-vel.
Mahomes is sokszor várt-várt, visszahúzta a dobást, mert nem tudta eldönteni, hogy az elkapója majd merre mozdul. Leginkább ezért nem működtek a broken play-ek, ami kb a szokásos volt, mert az OL kb szemipermeábilis volt előtte.

Én látom lelki szemeim előtt, hogy 2027-re mondjuk egy DJ Moore és/vagy egy Sam Laporta mekkora minőségi ugrást fog jelenteni abban, hogy megtalálják a zónák határait. Most írtam két random nevet.
6 hónapja
kolok1972 New England Patriots 3 122 — Pats fan
Ez itt Off,de ha már így belement mindenki,szerintem a témára jó példa a 2019-es szezonunk,Brady hattyúdala nálunk.
Wr sor: Edelman mögött óriási nihil,a nagy bukta Dorsett,a meg nagyobb bust Harry,a nálunk borzalmas Sanu,a szezon közben kirúgott Gordon es az egy meccsen játszó Brown. Meyers épp csak elkezdte bontogatni a szárnyait. RB sor rendben volt,de a TE poszton olyan atom erős játékosok voltak,mint LaCosse,vagy Izzo,de még Watsonnak is összesen 17 elkapasa volt osszvissz.
Nem egy veretes névsor ,na! Volt viszont egy top védelem.
Az eredmény 12-4es szezon,de a PO-ban sima bukta a Tennesse ellen a WC-on.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
6 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Hát, ez sztem a 3 korszakos úri emberből legink Manningre igaz, de mkinek voltak minőségi célpontjai, Breesnél mondjuk Marques Colstontól kezdve Jeremy Shockeyn és Jimmy Grahamen át Michael Thomasig.
empty taxi
Hogy tessék? Marvin Harrison, Reggie Wayne, Demaryius Thomas, Wes Walker, Eric Decker, Dallas Clark? Breesnek soha nem volt all time elkapója, Manningnek minimum 2.

Shockey egy fun, de átlagos TE volt, Grahamet megadom, Thomasnak meg összesen volt 4 szezonja, habár abban domináns volt ez igaz. De ez a névsor nagyon, nagyon messze van Manning meg Brady segédcsapatától. Colston egy megbízható wr1 volt, nekem személyes kedvencem és a sztori is zseni. De azért messze nem volt korszakos.
MC12
Én kérek elnézést azért, amit a taxis le mert írni.
6 hónapja
Black_Adder Denver Broncos 9 479
elit irányítók mellett könnyebb kitűnnie az elkapóknak is. És fordítva is. Ezért is van 0 értelme ezt elemezgetni, Mindenkinek abban a csapatban kell kihoznia a maxot, amiben van. Mahomes eddig nyert vagy 3 gyűrűt, 5 Hunt trophyt, 17-4 rájátszásban, semmit nem kell már bizonyítania. Ha ma visszavonul, 5 év múlva 1st ballot HOFer

Most hogy magára hagyod, hogy udfa elkapókkal oldja meg és máshova fekteted az erőforrásokat, vagy megpróbálsz neki minőségi célpontokat adni, hogy jobban kijöjjön a tehetsége, nézőpont/filozófia kérdése. Valószínűleg van egy egészséges egyensúly, amikor a védelemre is jut a fizetési sapkából, meg használható fal ésvagy skill playerek vannak az irányító körül...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
6 hónapja
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 549
Egyébként ami eltűnt idős korára Kelce játékából az a YAC. Fénykorában kibaszott nehéz volt levinni. Egyébként ennek a Chiefsnek egyik főbaja sztem, hogy puhány az offense, extrayard max sebességből van benne néhány emberben.
empty taxi
Nincs playmaker. Vagy Mahomes megoldja, vagy teljesen statikus az egész. De nyilván nem Veach hibája, csak rosszul jött ki a lépés.
szaba
má' bocsánat, de úgy tudtam elit irányító. Oldja meg. Brady egy Gronkkal meg egy rakás hátsó körös fehér elkapóval lett kecske.
resistance is futile
Naannananananana. Mind Brady mind Manning tele volt top elkapókkal a komplett karrierjük alatt, plusz elit TE-k. Egy, csak egy qb-volt, aki egy szertárosból is bármikor 1000 yardos elkapót csinált: Mr. Drew Brees.
MC12
Hát, ez sztem a 3 korszakos úri emberből legink Manningre igaz, de mkinek voltak minőségi célpontjai, Breesnél mondjuk Marques Colstontól kezdve Jeremy Shockeyn és Jimmy Grahamen át Michael Thomasig.
empty taxi
Hogy tessék? Marvin Harrison, Reggie Wayne, Demaryius Thomas, Wes Walker, Eric Decker, Dallas Clark? Breesnek soha nem volt all time elkapója, Manningnek minimum 2.

Shockey egy fun, de átlagos TE volt, Grahamet megadom, Thomasnak meg összesen volt 4 szezonja, habár abban domináns volt ez igaz. De ez a névsor nagyon, nagyon messze van Manning meg Brady segédcsapatától. Colston egy megbízható wr1 volt, nekem személyes kedvencem és a sztori is zseni. De azért messze nem volt korszakos.

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
6 hónapja
gedam 6 508
nem tudom, fejtjük itten a nagy életigazságokat, de a schedule egy nem elhanyagolható tényező a kialakult mérlegnél. állítom, ha a pats sorsolást cserél a chiefs—szel kb. mérleget is cserélnek. (ahogy a ravens is)
aztán mondanánk, amit tavaly, hogy nem az igazi a chiefs, de hozza a meccseket. csakhát idén túl sok volt az a meccs, ahol kb. fifty-fifty volt, hogy nyernek vagy nem. ezeket a meccseket nyerte a chiefs eddig 80-20 arányban, iden az 50-50-es meccsek 50%-át hozták, ami kb. a papírforma.
6 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 651
Egyébként szerintem régen a WR poszt sokkal jobban számított mint manapság a folyamatosan az O-nak kedvező szabályok miatt.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
6 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Egyébként ami eltűnt idős korára Kelce játékából az a YAC. Fénykorában kibaszott nehéz volt levinni. Egyébként ennek a Chiefsnek egyik főbaja sztem, hogy puhány az offense, extrayard max sebességből van benne néhány emberben.
empty taxi
Nincs playmaker. Vagy Mahomes megoldja, vagy teljesen statikus az egész. De nyilván nem Veach hibája, csak rosszul jött ki a lépés.
szaba
má' bocsánat, de úgy tudtam elit irányító. Oldja meg. Brady egy Gronkkal meg egy rakás hátsó körös fehér elkapóval lett kecske.
resistance is futile
Naannananananana. Mind Brady mind Manning tele volt top elkapókkal a komplett karrierjük alatt, plusz elit TE-k. Egy, csak egy qb-volt, aki egy szertárosból is bármikor 1000 yardos elkapót csinált: Mr. Drew Brees.
MC12
Brees egy kibaszott legenda, egyik kedvenc QB-m ever.
6 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Egyébként ami eltűnt idős korára Kelce játékából az a YAC. Fénykorában kibaszott nehéz volt levinni. Egyébként ennek a Chiefsnek egyik főbaja sztem, hogy puhány az offense, extrayard max sebességből van benne néhány emberben.
empty taxi
Nincs playmaker. Vagy Mahomes megoldja, vagy teljesen statikus az egész. De nyilván nem Veach hibája, csak rosszul jött ki a lépés.
szaba
má' bocsánat, de úgy tudtam elit irányító. Oldja meg. Brady egy Gronkkal meg egy rakás hátsó körös fehér elkapóval lett kecske.
resistance is futile
Naannananananana. Mind Brady mind Manning tele volt top elkapókkal a komplett karrierjük alatt, plusz elit TE-k. Egy, csak egy qb-volt, aki egy szertárosból is bármikor 1000 yardos elkapót csinált: Mr. Drew Brees.
MC12
Hát, ez sztem a 3 korszakos úri emberből legink Manningre igaz, de mkinek voltak minőségi célpontjai, Breesnél mondjuk Marques Colstontól kezdve Jeremy Shockeyn és Jimmy Grahamen át Michael Thomasig.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
6 hónapja
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 549
Egyébként ami eltűnt idős korára Kelce játékából az a YAC. Fénykorában kibaszott nehéz volt levinni. Egyébként ennek a Chiefsnek egyik főbaja sztem, hogy puhány az offense, extrayard max sebességből van benne néhány emberben.
empty taxi
Nincs playmaker. Vagy Mahomes megoldja, vagy teljesen statikus az egész. De nyilván nem Veach hibája, csak rosszul jött ki a lépés.
szaba
má' bocsánat, de úgy tudtam elit irányító. Oldja meg. Brady egy Gronkkal meg egy rakás hátsó körös fehér elkapóval lett kecske.
resistance is futile
Naannananananana. Mind Brady mind Manning tele volt top elkapókkal a komplett karrierjük alatt, plusz elit TE-k. Egy, csak egy qb-volt, aki egy szertárosból is bármikor 1000 yardos elkapót csinált: Mr. Drew Brees.

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
6 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 651
Szerintem az O fal vágta haza a Chiefst. Igazából évek óta nem játszanak jól ez legalább a 3. szezon rowba és a folyamatos Hill utód megtalálása is folyamatosan mellément ( Toney, Skyy, Worthy, Hollywood ) de voltak itt WR2 szintű játékosok, nem is 1, persze ekkor Kelce még elit volt. Folyamatosan meg kellett fizetni pár játékost a szint fenntartásához és ekkor jött a végzetes Jawaan Taylor megfizetés, amit már nem bírtak el.
Mondjuk úgy nálam a fő hiba az O fal, de ez a lentebb írtak együttese.

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
6 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Nagyjából ugyanazt leírtad, mint én. Hátha két tanú már elégségesnek bizonyul az ügyészség számára.
6 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként ami eltűnt idős korára Kelce játékából az a YAC. Fénykorában kibaszott nehéz volt levinni. Egyébként ennek a Chiefsnek egyik főbaja sztem, hogy puhány az offense, extrayard max sebességből van benne néhány emberben.
empty taxi
Nincs playmaker. Vagy Mahomes megoldja, vagy teljesen statikus az egész. De nyilván nem Veach hibája, csak rosszul jött ki a lépés.
szaba
má' bocsánat, de úgy tudtam elit irányító. Oldja meg. Brady egy Gronkkal meg egy rakás hátsó körös fehér elkapóval lett kecske.
resistance is futile
Brady pont rossz pelda, mert egy jatekos nem azert playmaker vagy nem playmaker, hogy hol draftoljak.

Bradynek marpedig volt jo par playmaker tarsa a tamadoknal, Moss, Welker, Edelman, Gronk, emellett azert voltak clutch elkapoi, mint Amendola, Hogan, ahogy Branch is egy jo elkapo volt, mint ahogy Hernandez is baromi jo jatekos volt, amig nem tamadt kedve gyilkolni.

A Bucksnal meg elit corpja volt. Szoval boven megvolt a Pats tamadosorokban a playmaker, vagy tobben is.

Mahomes eseteben ez a sor Hill es Kelce volt, de ugye elobbi nincs is jo ideje, utobbi meg ket eve washed, Mahomes megis elvitte dontokbe a csapatot, es nyert is gyurut Hill nelkul peldaul. Raadasul nem kicsit clutch meccseket nyert meg a rajatszasokban, nem kicsit wtf comebackakkel, meg gw drive-okkal.

Amugy pedig megmutatta, hogy meg tudja oldani meg igy is, de ettol meg nem ez a normalis, hogy segitseg nelkul hagyod a klasszis iranyitot, hiaba oldotta meg evekig anelkul is. Es a KC-nal sem a szandekkal volt a gond, mert rahedli elkapot draftoltak es hoztak Hill ota, akar sok penzert is, hanem azzal van a gond, hogy a pickek es a piacrol igazolt jatekosok java besult. A jelenlegi wr sorban nagyjabol egy szem Rice van, akivel lehet szamolni, rajta kivul viszont jott vagy negy wr tobb penzert, nagy elvarasokkal, lottek el masodik kort elkapora, de meg elsot is. Csak az osszes hurka Rizsan kivul.

6 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Egyébként ami eltűnt idős korára Kelce játékából az a YAC. Fénykorában kibaszott nehéz volt levinni. Egyébként ennek a Chiefsnek egyik főbaja sztem, hogy puhány az offense, extrayard max sebességből van benne néhány emberben.
empty taxi
Nincs playmaker. Vagy Mahomes megoldja, vagy teljesen statikus az egész. De nyilván nem Veach hibája, csak rosszul jött ki a lépés.
szaba
má' bocsánat, de úgy tudtam elit irányító. Oldja meg. Brady egy Gronkkal meg egy rakás hátsó körös fehér elkapóval lett kecske.
resistance is futile
Egy Gronkkal? Lol. Igen, míg Kelce nem kopott ki, Mahomes is megoldotta. Szerintem Edelman szintű elkapója nincs Mahomes-nak Tyreek Hill óta.
Brady kecske lett, de azért nézzük a kontextust is. Mahomes is nagyon sokat köszönhet a védelemnek, Brady szintúgy. A Patriots OL Scarnecchia edzősége alatt legendásan jól működött. A késői NE dinasztia néha egészen fantasztikus futójátékot és elkapni tudó futókat is adott egy-egy PO sorozatban. KC-ben is viszonylag jól hegedült az OL, míg nem kezdett el ledögleni és hanyatlani leginkább idén. Nem hittem volna, hogy én leszek Mahomes védője, de szinte hihetetlen, mennyire feledékeny néhány ember.
Brady legutolsó virágzása pedig mire épült TB-ben? Rohadt jó fegyverek és OL. Nem lehet egy irányítói teljesítményt sem vákuumban vizsgálni, mindenki rá van utalva a körülményekre.
6 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Egyébként ami eltűnt idős korára Kelce játékából az a YAC. Fénykorában kibaszott nehéz volt levinni. Egyébként ennek a Chiefsnek egyik főbaja sztem, hogy puhány az offense, extrayard max sebességből van benne néhány emberben.
empty taxi
Nincs playmaker. Vagy Mahomes megoldja, vagy teljesen statikus az egész. De nyilván nem Veach hibája, csak rosszul jött ki a lépés.
szaba
má' bocsánat, de úgy tudtam elit irányító. Oldja meg. Brady egy Gronkkal meg egy rakás hátsó körös fehér elkapóval lett kecske.
6 hónapja
gedam 6 508
ami eltűnt a támadóktól itten az bienemy. reidnek egy osztályfőnök kell oc-nek, aki összetart egy közösséget és elszámoltatja őket, mert a tananyagot ő adja le. nagy erre képtelen volt.
6 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Egyébként ami eltűnt idős korára Kelce játékából az a YAC. Fénykorában kibaszott nehéz volt levinni. Egyébként ennek a Chiefsnek egyik főbaja sztem, hogy puhány az offense, extrayard max sebességből van benne néhány emberben.
empty taxi
Nincs playmaker. Vagy Mahomes megoldja, vagy teljesen statikus az egész. De nyilván nem Veach hibája, csak rosszul jött ki a lépés.