Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Lassan már Trump szankciókat fog bevezetni, h ne a Chiefs nyerjen 🤣
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
Csurran, cseppen….
KeyG
jól megmondtad, ezek után 2× meggondolja minden KC drukker itt a fórumon, hogy csaljon-e legközelebb
Black_Adder
Én még mindig a szabályokat ismerve tényeket közlök és a fenti három esetben, nem jó döntés született.
Rohadt egyszerű lenne ez a liga, mondják ki, hogy meg van rendezve és akkor úgy is állnék hozzá, bár gondolom sosem fogják a nézettség miatt, szóval marad az hogy celebeket a döntőbe juttassunk.
KeyG
jó, de miért nem hozod azokat amikor a chiefs ellen tévedtek?
pl a facemask ami miatt punt jött nem fg
Negritis, a vajda
Az facemask volt igen. Nekem nem fájt sose leírni, hogy mi a szabályok szerinti tény de volt Josh Allenes is facemask amikor 4&1-re átugrotta a teljes falat és azt se dobták be. És ha az a 15 yard zsebben 32-29-nél ők is lőhettek volna FG-t 4. és besülés helyett.
KeyG
ahhoz képest hogy nem fáj leírni, hozod az ítéleteket de csak az egyik irányból mindig ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 651
Csurran, cseppen….
KeyG
jól megmondtad, ezek után 2× meggondolja minden KC drukker itt a fórumon, hogy csaljon-e legközelebb
Black_Adder
Én még mindig a szabályokat ismerve tényeket közlök és a fenti három esetben, nem jó döntés született.
Rohadt egyszerű lenne ez a liga, mondják ki, hogy meg van rendezve és akkor úgy is állnék hozzá, bár gondolom sosem fogják a nézettség miatt, szóval marad az hogy celebeket a döntőbe juttassunk.
KeyG
jó, de miért nem hozod azokat amikor a chiefs ellen tévedtek?
pl a facemask ami miatt punt jött nem fg
Negritis, a vajda
Az facemask volt igen. Nekem nem fájt sose leírni, hogy mi a szabályok szerinti tény de volt Josh Allenes is facemask amikor 4&1-re átugrotta a teljes falat és azt se dobták be. És ha az a 15 yard zsebben 32-29-nél ők is lőhettek volna FG-t 4. és besülés helyett.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 1 éve
Hendrix Utah State Aggies 3 117
szerintem nagyon szorakoztato ez a keresztes hadjarat, amit minden hetvegen folytat a chiefs ellen. en varom, hogy felkapja USA media es vegre szemet szurjon nekik is ez a merhetetlen korrupcio 😛
mate93
Engem is mulattat, mar csak emiatt varom a dontot.

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 955 — The Mathematician
Csurran, cseppen….
KeyG
jól megmondtad, ezek után 2× meggondolja minden KC drukker itt a fórumon, hogy csaljon-e legközelebb
Black_Adder
Én még mindig a szabályokat ismerve tényeket közlök és a fenti három esetben, nem jó döntés született.
Rohadt egyszerű lenne ez a liga, mondják ki, hogy meg van rendezve és akkor úgy is állnék hozzá, bár gondolom sosem fogják a nézettség miatt, szóval marad az hogy celebeket a döntőbe juttassunk.
KeyG
jó, de miért nem hozod azokat amikor a chiefs ellen tévedtek?
pl a facemask ami miatt punt jött nem fg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 566 — Chiefs GM
Nem tudtam, hogy a liga vagy. Egyébként az állításoddal tudnék vitatkozni.
Én a celeb szó alatt a Patrick Mahomes nevű valakit értettem.
KeyG
Tudom, hogy meg fogom bánni, de menjünk bele... 😊

Mahomes mitől celeb?

több mint 1 éve
cikesz Baltimore Ravens 628
Csurran, cseppen….
KeyG
jól megmondtad, ezek után 2× meggondolja minden KC drukker itt a fórumon, hogy csaljon-e legközelebb
Black_Adder
Én még mindig a szabályokat ismerve tényeket közlök és a fenti három esetben, nem jó döntés született.
Rohadt egyszerű lenne ez a liga, mondják ki, hogy meg van rendezve és akkor úgy is állnék hozzá, bár gondolom sosem fogják a nézettség miatt, szóval marad az hogy celebeket a döntőbe juttassunk.
KeyG
tessek, segitek:
a chiefs nem azert jut minden evben super bowlba, mert naluk van a legjobb HC, a legjobb QB, az egyik legjobb DC es GM szinten is top3 szinten vezetett franchise.
hanem mert taylor swift a TE baratnoje
ne nezd az NFL-t, nem eri meg 😄
mate93
Nem tudtam, hogy a liga vagy. Egyébként az állításoddal tudnék vitatkozni.
Én a celeb szó alatt a Patrick Mahomes nevű valakit értettem.
KeyG
Köszönjük meg a segítséget neki, hagyjuk rá KeyG. Mi láttuk, amit láttunk.. ő pedig, amit látni akart.
több mint 1 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Csurran, cseppen….
KeyG
jól megmondtad, ezek után 2× meggondolja minden KC drukker itt a fórumon, hogy csaljon-e legközelebb
Black_Adder
Én még mindig a szabályokat ismerve tényeket közlök és a fenti három esetben, nem jó döntés született.
Rohadt egyszerű lenne ez a liga, mondják ki, hogy meg van rendezve és akkor úgy is állnék hozzá, bár gondolom sosem fogják a nézettség miatt, szóval marad az hogy celebeket a döntőbe juttassunk.
KeyG
tessek, segitek:
a chiefs nem azert jut minden evben super bowlba, mert naluk van a legjobb HC, a legjobb QB, az egyik legjobb DC es GM szinten is top3 szinten vezetett franchise.
hanem mert taylor swift a TE baratnoje
ne nezd az NFL-t, nem eri meg 😄
mate93
Nem tudtam, hogy a liga vagy. Egyébként az állításoddal tudnék vitatkozni.
Én a celeb szó alatt a Patrick Mahomes nevű valakit értettem.
KeyG
nyugi, Goodell biztos olvasta már itt a KC topicban, már fogalmazza a statementet

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 651
Csurran, cseppen….
KeyG
jól megmondtad, ezek után 2× meggondolja minden KC drukker itt a fórumon, hogy csaljon-e legközelebb
Black_Adder
Én még mindig a szabályokat ismerve tényeket közlök és a fenti három esetben, nem jó döntés született.
Rohadt egyszerű lenne ez a liga, mondják ki, hogy meg van rendezve és akkor úgy is állnék hozzá, bár gondolom sosem fogják a nézettség miatt, szóval marad az hogy celebeket a döntőbe juttassunk.
KeyG
tessek, segitek:
a chiefs nem azert jut minden evben super bowlba, mert naluk van a legjobb HC, a legjobb QB, az egyik legjobb DC es GM szinten is top3 szinten vezetett franchise.
hanem mert taylor swift a TE baratnoje
ne nezd az NFL-t, nem eri meg 😄
mate93
Nem tudtam, hogy a liga vagy. Egyébként az állításoddal tudnék vitatkozni.
Én a celeb szó alatt a Patrick Mahomes nevű valakit értettem.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Én még mindig a szabályokat ismerve tényeket közlök és a fenti három esetben, nem jó döntés született.
Rohadt egyszerű lenne ez a liga, mondják ki, hogy meg van rendezve és akkor úgy is állnék hozzá, bár gondolom sosem fogják a nézettség miatt, szóval marad az hogy celebeket a döntőbe juttassunk.
KeyG
Lehet trollkodni. De ha te ezt komolyan gondolod, az nagyon szomoru.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
mate93 New Orleans Saints 596
Csurran, cseppen….
KeyG
jól megmondtad, ezek után 2× meggondolja minden KC drukker itt a fórumon, hogy csaljon-e legközelebb
Black_Adder
Én még mindig a szabályokat ismerve tényeket közlök és a fenti három esetben, nem jó döntés született.
Rohadt egyszerű lenne ez a liga, mondják ki, hogy meg van rendezve és akkor úgy is állnék hozzá, bár gondolom sosem fogják a nézettség miatt, szóval marad az hogy celebeket a döntőbe juttassunk.
KeyG
tessek, segitek:
a chiefs nem azert jut minden evben super bowlba, mert naluk van a legjobb HC, a legjobb QB, az egyik legjobb DC es GM szinten is top3 szinten vezetett franchise.
hanem mert taylor swift a TE baratnoje
ne nezd az NFL-t, nem eri meg 😄
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 651
Csurran, cseppen….
KeyG
jól megmondtad, ezek után 2× meggondolja minden KC drukker itt a fórumon, hogy csaljon-e legközelebb
Black_Adder
Én még mindig a szabályokat ismerve tényeket közlök és a fenti három esetben, nem jó döntés született.
Rohadt egyszerű lenne ez a liga, mondják ki, hogy meg van rendezve és akkor úgy is állnék hozzá, bár gondolom sosem fogják a nézettség miatt, szóval marad az hogy celebeket a döntőbe juttassunk.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 1 éve
mate93 New Orleans Saints 596
szerintem nagyon szorakoztato ez a keresztes hadjarat, amit minden hetvegen folytat a chiefs ellen. en varom, hogy felkapja USA media es vegre szemet szurjon nekik is ez a merhetetlen korrupcio 😛
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 566 — Chiefs GM
Csurran, cseppen….
KeyG
jól megmondtad, ezek után 2× meggondolja minden KC drukker itt a fórumon, hogy csaljon-e legközelebb
Black_Adder
Még én is szégyellem magam, pedig nem is vagyok Chiefs drukker.

több mint 1 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Csurran, cseppen….
KeyG
jól megmondtad, ezek után 2× meggondolja minden KC drukker itt a fórumon, hogy csaljon-e legközelebb

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Mar olvastam olyan velemenyt, hogy jovore (mar megint) nem leszunk jok. Eros a csoport, fognak draftolni is (mi nem?), es itt a vege. Akkor sztem mar csak ezert is nyerjuk meg a SBt! 😀

Jo meccs volt, ez a lenyeg. A Bills kiraly csapat, nem sajnalkozok. Az biztos, hogy Allen vagy Burrow ha mas evtizedben jatszik, lehet a legjobb QB kimagasloan, de mostansag kiscit tul sok jo QB van, ha lehet ilyet mondani (mert sosincs eleg 😊). Es kivalo edzoink is vannak. Sokszor pedig egyszeruen csak szerencsenk volt. Amit egyebkent minden nagy bajnok elismer. Anelkul nem lehetsz tobbszoros bajnok.

SB.
Mindenesetre az Eagles volt mar ellenfel. Persze Reidnek (nem csak o volt ott edzo, de mondjuk) ez akkor is biztos egesz mas ellenfel a SBban, mint barki.

Az is esembe jutott, hogy mindket csapat (nem valami evtizede a franchise, az adott csapat, jatekosok is nem egy) vesztett SBt. Ami nem jo erzes, nem mintha en vesztettem volna, csak szurkolokent. Es sztem az is kellett a mai Chiefshez, akik a harmadikert mennek sororzatban (ami meg most is leirva hihetetlen). Nem lehet kicsit sem hibazni, nyilvan fogsz attol, De minden megbosszulhatja magat. Azonban most az ellenfel is pontosan tudja ezt, erzi ezt. Sztem kokemeny meccs lesz.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 348 — Patriots fan
Sokan fognak itt gyűlölködni, de elképesztő amit ez a csapat művel. Én ma ugyan mindig gyengébbnek, a Billsnek szurkoltam, s aztán a Chiefsnek. De most már hozzátok el a Lombardit harmadszor is a Westbe. Egy legendát látunk hétről hétre, mind a pályán, mind az oldalvonal mellett. Azt hiszem, ha sportrajongó vagy, s egészséges lelkülettel tudod szemlélni a világot, akkor örülni kell, még ha az ellenfélnek is szurkolsz, hogy ilyen soortembereket láthatsz. Respekt a csapatnak.
Zalán
Valahogy ilyen klassz írást a Pats részére sosem láttam....inkább csak gyülölködést.....
ThundersNFL a Paraszt


Pedig szerényen magamat idézem ide a Seahawks ellen játszott SB előttről. | (Bár akkor még nem tudtam, hogy a labdákat leeresztettétek) 😀 |
bobi0092
Aztán mégis futással lettetek legyalulva ahol szart se számìt a lapos labda na de mindegy😂

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 858
Sokan fognak itt gyűlölködni, de elképesztő amit ez a csapat művel. Én ma ugyan mindig gyengébbnek, a Billsnek szurkoltam, s aztán a Chiefsnek. De most már hozzátok el a Lombardit harmadszor is a Westbe. Egy legendát látunk hétről hétre, mind a pályán, mind az oldalvonal mellett. Azt hiszem, ha sportrajongó vagy, s egészséges lelkülettel tudod szemlélni a világot, akkor örülni kell, még ha az ellenfélnek is szurkolsz, hogy ilyen soortembereket láthatsz. Respekt a csapatnak.
Zalán
Valahogy ilyen klassz írást a Pats részére sosem láttam....inkább csak gyülölködést.....
ThundersNFL a Paraszt


Pedig szerényen magamat idézem ide a Seahawks ellen játszott SB előttről. | (Bár akkor még nem tudtam, hogy a labdákat leeresztettétek) 😀 |
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Szép volt. 👏
Én nem bánom,ha lesz még egy gyűrűje Jujunak 😉
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 651
Én mindent túlélek, mert rám vannak írva a törvények.

Ez akinél nem first, az jobb ha abbahagyja a wrestling nézését. A kabaré ami ezután jött, meg egy poénnak is rossz. Egyébként Brady behívta ugyanazt a szart, centikért, nem értem.

IMG-7504


Ez hol volt catch? Mikor? Videón jobban látszik hogy semmikor.

IMG-7508

Ilyen apróbb dolgok, mint Mahomes futás, zsebet elhagyva dobunk már senkit se érdekelnek.


IMG-7503


Csurran, cseppen….

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 636 — Kinek mit intézett a kormánya
Grat a Chiefsnek.
A következő gridion meccs az Arrowheadben a temus Mahomes-al lesz:

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet fintorogni a romácunktól, de amióta ezek ketten együtt vannak, mindig Super Bowlba jut a Chiefs. 😀 2 hét múlva lehet már egy még tiszteletre méltóbb statjuk lesz.


Amúgy meg Andy Reid és Spangli GOAT HC és DC páros.
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Sokan fognak itt gyűlölködni, de elképesztő amit ez a csapat művel. Én ma ugyan mindig gyengébbnek, a Billsnek szurkoltam, s aztán a Chiefsnek. De most már hozzátok el a Lombardit harmadszor is a Westbe. Egy legendát látunk hétről hétre, mind a pályán, mind az oldalvonal mellett. Azt hiszem, ha sportrajongó vagy, s egészséges lelkülettel tudod szemlélni a világot, akkor örülni kell, még ha az ellenfélnek is szurkolsz, hogy ilyen soortembereket láthatsz. Respekt a csapatnak.
Zalán
Valahogy ilyen klassz írást a Pats részére sosem láttam....inkább csak gyülölködést.....
ThundersNFL a Paraszt
mer buzi pecc 🥹
Eazzy
meg az írás is az
gedam
akkor ne írj 😉

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
gedam 6 508
Sokan fognak itt gyűlölködni, de elképesztő amit ez a csapat művel. Én ma ugyan mindig gyengébbnek, a Billsnek szurkoltam, s aztán a Chiefsnek. De most már hozzátok el a Lombardit harmadszor is a Westbe. Egy legendát látunk hétről hétre, mind a pályán, mind az oldalvonal mellett. Azt hiszem, ha sportrajongó vagy, s egészséges lelkülettel tudod szemlélni a világot, akkor örülni kell, még ha az ellenfélnek is szurkolsz, hogy ilyen soortembereket láthatsz. Respekt a csapatnak.
Zalán
Valahogy ilyen klassz írást a Pats részére sosem láttam....inkább csak gyülölködést.....
ThundersNFL a Paraszt
mer buzi pecc 🥹
Eazzy
meg az írás is az
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sokan fognak itt gyűlölködni, de elképesztő amit ez a csapat művel. Én ma ugyan mindig gyengébbnek, a Billsnek szurkoltam, s aztán a Chiefsnek. De most már hozzátok el a Lombardit harmadszor is a Westbe. Egy legendát látunk hétről hétre, mind a pályán, mind az oldalvonal mellett. Azt hiszem, ha sportrajongó vagy, s egészséges lelkülettel tudod szemlélni a világot, akkor örülni kell, még ha az ellenfélnek is szurkolsz, hogy ilyen soortembereket láthatsz. Respekt a csapatnak.
Zalán
Valahogy ilyen klassz írást a Pats részére sosem láttam....inkább csak gyülölködést.....
ThundersNFL a Paraszt
Rèszemről pèldául tuti nem mert mielőtt Reid a Chiefsbe ment a Bengals mellett ti voltatok a másik kedvenc, lèvèn bostoni csapat (ugye NBA Celtcsből, meg amúgy is szimpatikus volt mindig a város) ès minden nyűglődès ellenère azèrt megvolt az elismerès is. Mások rèszèről is szerintem, főleg a dinasztia elejèn. A vègre azèrt már persze "unalmas" volt de azzal nem kell törődni.

A Chiefsnek pedig gratula ti vagytok az esèlyesek, nem tudni ellenetek hogy működik majd a futás az OL mennyire lesz rendben ès Hurts hogyan tud teljesíteni, de nem èrdekel, legyen egy jó meccs! 😊😎👏