Kansas City Chiefs
29 feliratkozó
több mint 1 éve
mer buzi pecc 🥹Sokan fognak itt gyűlölködni, de elképesztő amit ez a csapat művel. Én ma ugyan mindig gyengébbnek, a Billsnek szurkoltam, s aztán a Chiefsnek. De most már hozzátok el a Lombardit harmadszor is a Westbe. Egy legendát látunk hétről hétre, mind a pályán, mind az oldalvonal mellett. Azt hiszem, ha sportrajongó vagy, s egészséges lelkülettel tudod szemlélni a világot, akkor örülni kell, még ha az ellenfélnek is szurkolsz, hogy ilyen soortembereket láthatsz. Respekt a csapatnak.Valahogy ilyen klassz írást a Pats részére sosem láttam....inkább csak gyülölködést.....
Zalán
ThundersNFL a Paraszt
Szerkesztette: Eazzy
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
Sokan fognak itt gyűlölködni, de elképesztő amit ez a csapat művel. Én ma ugyan mindig gyengébbnek, a Billsnek szurkoltam, s aztán a Chiefsnek. De most már hozzátok el a Lombardit harmadszor is a Westbe. Egy legendát látunk hétről hétre, mind a pályán, mind az oldalvonal mellett. Azt hiszem, ha sportrajongó vagy, s egészséges lelkülettel tudod szemlélni a világot, akkor örülni kell, még ha az ellenfélnek is szurkolsz, hogy ilyen soortembereket láthatsz. Respekt a csapatnak.Valahogy ilyen klassz írást a Pats részére sosem láttam....inkább csak gyülölködést.....
Zalán
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Lehoztunk egy izgalmas főcsoportdöntőt és mi ezért a hála?Az,hogy a 🦓K mindig nektek csalnak😁😁😁😁😁
ehh
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Lehoztunk egy izgalmas főcsoportdöntőt és mi ezért a hála?
több mint 1 éve
nyert a jobb csapat, a jobb QB es mindenek felett a jobb HC. ez egy andy reid masterclass volt, egeszen elkepesztoen jo volt nezni. mindig jo helyzetbe hozta mahomest, aki nyilvan kepes a kedvezo helyzeteket kihasznalni. az a designed run TD az ev egyik legnagyobb play designja nalam. fantasztikus edzo, csak a legnagyobbak kozott lehet emlegetni.
több mint 1 éve
Sokan fognak itt gyűlölködni, de elképesztő amit ez a csapat művel. Én ma ugyan mindig gyengébbnek, a Billsnek szurkoltam, s aztán a Chiefsnek. De most már hozzátok el a Lombardit harmadszor is a Westbe. Egy legendát látunk hétről hétre, mind a pályán, mind az oldalvonal mellett. Azt hiszem, ha sportrajongó vagy, s egészséges lelkülettel tudod szemlélni a világot, akkor örülni kell, még ha az ellenfélnek is szurkolsz, hogy ilyen soortembereket láthatsz. Respekt a csapatnak.
"I love this sport. I hate this sport."
több mint 1 éve
Kicsit meg vagyok kavarodva a dátumokkal, ilyen az, ha az ember szabin van... 😅🤭A Ravens és Bills drukkerek évek óta ácsingóznak a gyűrűre, jó a csapatuk, de nem jön össze a bajnoki cím.Holnap lesz, Hétfőn 00:30 szóval a reszelt túróst holnap estére csináld meg, ne mára. 😀
A Bills most a kapujában áll a sikernek, mindössze a Chiefs - en kell átlépniük.
Csak legyen jó a meccs, kíváncsi vagyok, milyen stratégiával készülnek a csapatok, illetve melyik hogyan reagál majd a felmerülő problémákra.
Bárki is nyer ma, megérdemelten megy a döntőbe.
mirdal
KeyG
több mint 1 éve
A Ravens és Bills drukkerek évek óta ácsingóznak a gyűrűre, jó a csapatuk, de nem jön össze a bajnoki cím.Holnap lesz, Hétfőn 00:30 szóval a reszelt túróst holnap estére csináld meg, ne mára. 😀
A Bills most a kapujában áll a sikernek, mindössze a Chiefs - en kell átlépniük.
Csak legyen jó a meccs, kíváncsi vagyok, milyen stratégiával készülnek a csapatok, illetve melyik hogyan reagál majd a felmerülő problémákra.
Bárki is nyer ma, megérdemelten megy a döntőbe.
mirdal
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 1 éve
A Ravens és Bills drukkerek évek óta ácsingóznak a gyűrűre, jó a csapatuk, de nem jön össze a bajnoki cím.A Bills most a kapujában áll a sikernek, mindössze a Chiefs - en kell átlépniük.
Csak legyen jó a meccs, kíváncsi vagyok, milyen stratégiával készülnek a csapatok, illetve melyik hogyan reagál majd a felmerülő problémákra.
Bárki is nyer ma, megérdemelten megy a döntőbe.
Szerkesztette: mirdal
több mint 1 éve
Azt mondják a Chiefs playerek, nekik inkább erőt ad ez a világ ellen kell menni dolog. Tehát ahelyett, hogy úgy éreznék segítik őket, ellenkezőleg, a rengeteg beszólás miatt úgy érzik nekik extrán kell teljesíteni, és meg is teszik. A gyűlölet hadjárat épp támogatja a Chiefs sikereit. Fura csavaros dolog ez, de mindenki persze érthető. Hiszen a Chiefs játékosok ugye nem csalnak. Ők nem értik miért támadják őket. Szal szvsz minden fél érthető. Én annak is tudok majd örülni ha a Bills nyer. Nem mindenki így szurkol. Ha a Washington (kedvenc NFC csapatom, LSU irányítóval) vagy a Bills bajnok lesz én nagyon fogok örülni. Vagy ha pár éven belül a Ravens vagy Bengals, mert nagyon jó csapatuk van. Vagy a Frisco. Vagy a Lions. Akárki.
Az ecceri KC szurkolót is elégedetté teszi hogy bajnok a csapat.
Van egy határ ameddig tolerálható a bírózás is, és azt itt a fórumon ritkán lépik át szerencsére. Szal leginkább ez rendben van.
Most is bent vagyunk a legjobb négyben, jó szezon ez, nézzük amíg tart. És biztos jövőre is bizalmat adunk. Aztán meglátjuk.
Szerkesztette: ulpianus

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
Pls egyet nyerjünk már a kövi ötöt meg nyerheti a Ravens felőlem, na mit szólsz?Ha ez megnyugtat az idei bills meccsek többségén elég okádék volt a bírói munka minden irányba szóval most sem számítok igazából másra 😀Valamint ha 🦓K sem lesznek extrán faszok akkor szurkoljunk egy jó meccsnekAz mindegy a bírók mit csinálnak. Ha a Chiefs nyer, akkora nagy csalózás és gyalázás lesz, mint minden héten.
ThundersNFL a Paraszt
Minden meccsen, NFL vagy nem, lehet bírózni. Jogosan. Mindig van vmi.
Ha a Bills nyer, ott is lesz nekik kedvező ítélet. Csak az senkit nem fog zavarni. Pedig most is a Texans szurkolók leírták hogy nem a bírók miatt nyertünk. Csak van pár arc, akik nem bírják mások sikerét. És frusztrációjuk legfőbb tárgya most épp a Chiefs, mert ők sikeresek.
Nekik mindegy a Chiefs mit csinál vagy a Bills. Már most írják a csalás volt, az NFL befolyásolta a meccset hozzászólások legfrappánsabb sorait.
ulpianus
ThySoul
KeyG
több mint 1 éve
Ha ez megnyugtat az idei bills meccsek többségén elég okádék volt a bírói munka minden irányba szóval most sem számítok igazából másra 😀Valamint ha 🦓K sem lesznek extrán faszok akkor szurkoljunk egy jó meccsnekAz mindegy a bírók mit csinálnak. Ha a Chiefs nyer, akkora nagy csalózás és gyalázás lesz, mint minden héten.
ThundersNFL a Paraszt
Minden meccsen, NFL vagy nem, lehet bírózni. Jogosan. Mindig van vmi.
Ha a Bills nyer, ott is lesz nekik kedvező ítélet. Csak az senkit nem fog zavarni. Pedig most is a Texans szurkolók leírták hogy nem a bírók miatt nyertünk. Csak van pár arc, akik nem bírják mások sikerét. És frusztrációjuk legfőbb tárgya most épp a Chiefs, mert ők sikeresek.
Nekik mindegy a Chiefs mit csinál vagy a Bills. Már most írják a csalás volt, az NFL befolyásolta a meccset hozzászólások legfrappánsabb sorait.
ulpianus
ThySoul
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 1 éve
Ha ez megnyugtat az idei bills meccsek többségén elég okádék volt a bírói munka minden irányba szóval most sem számítok igazából másra 😀Valamint ha 🦓K sem lesznek extrán faszok akkor szurkoljunk egy jó meccsnekAz mindegy a bírók mit csinálnak. Ha a Chiefs nyer, akkora nagy csalózás és gyalázás lesz, mint minden héten.
ThundersNFL a Paraszt
Minden meccsen, NFL vagy nem, lehet bírózni. Jogosan. Mindig van vmi.
Ha a Bills nyer, ott is lesz nekik kedvező ítélet. Csak az senkit nem fog zavarni. Pedig most is a Texans szurkolók leírták hogy nem a bírók miatt nyertünk. Csak van pár arc, akik nem bírják mások sikerét. És frusztrációjuk legfőbb tárgya most épp a Chiefs, mert ők sikeresek.
Nekik mindegy a Chiefs mit csinál vagy a Bills. Már most írják a csalás volt, az NFL befolyásolta a meccset hozzászólások legfrappánsabb sorait.
ulpianus
több mint 1 éve
Valamint ha 🦓K sem lesznek extrán faszok akkor szurkoljunk egy jó meccsnekAz mindegy a bírók mit csinálnak. Ha a Chiefs nyer, akkora nagy csalózás és gyalázás lesz, mint minden héten.
ThundersNFL a Paraszt
Minden meccsen, NFL vagy nem, lehet bírózni. Jogosan. Mindig van vmi.
Ha a Bills nyer, ott is lesz nekik kedvező ítélet. Csak az senkit nem fog zavarni. Pedig most is a Texans szurkolók leírták hogy nem a bírók miatt nyertünk. Csak van pár arc, akik nem bírják mások sikerét. És frusztrációjuk legfőbb tárgya most épp a Chiefs, mert ők sikeresek.
Nekik mindegy a Chiefs mit csinál vagy a Bills. Már most írják a csalás volt, az NFL befolyásolta a meccset hozzászólások legfrappánsabb sorait.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
Mindenesetre a Bills lesz az ellenfél az AFC bajnoka címért. Ők az egyik nagy rivális ebben az érában.Valamint ha 🦓K sem lesznek extrán faszok akkor szurkoljunk egy jó meccsnek
No offense a Denvernek, de a kezdő csapatot idén csak a Bills győzte le. (Illetve a pre season meccseket mind buktuk, emlékeztek? 😄)
Amíg nyerjük a csoportainkat, fogunk is játszani minden szezonban. Jól ki van az találva.
Viszont mindkét csapat látványosan csavart a játékán a rájátszásban. Úgyhogy nyitott minden, nulláról indulunk. Reméljük jó meccs lesz!
ulpianus
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
jah, ellenünk ki sem mertek állni a kezdőkEmléxem mikor anno Majomsz első NFL meccsét játszotta ellenetek. Mert mindegy volt már, utolsó meccs, megvolt minden is. Mahomes jó volt. De beállt a megnyert meccsbe Tyler Bray, az ágyú karú srác ( te érteni fogod, magas is volt), és olyan rossz volt, majdnem vesztettünk. Visszatették Mahomest, és lezàrtuk. Brayről soha többé nem hallottunk. 😄 Azóta is vigyáznak a Denverrel ilyen meccseken.
Black_Adder
Szerkesztette: ulpianus

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
jah, ellenünk ki sem mertek állni a kezdők
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 1 éve
Mindenesetre a Bills lesz az ellenfél az AFC bajnoka címért. Ők az egyik nagy rivális ebben az érában. No offense a Denvernek, de a kezdő csapatot idén csak a Bills győzte le. (Illetve a pre season meccseket mind buktuk, emlékeztek? 😄)
Amíg nyerjük a csoportainkat, fogunk is játszani minden szezonban. Jól ki van az találva.
Viszont mindkét csapat látványosan csavart a játékán a rájátszásban. Úgyhogy nyitott minden, nulláról indulunk. Reméljük jó meccs lesz!

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
mondjuk a "kamusárgák" lehetnének challengelhetők az érdemben nem lassítaná a meccset, hisz továbbra 2+1 challenge lenne és legalább ha egyértelműen látszik, hogy sisak nem ért sisakhoz azt vissza lehetne fújni. A szubjektív latehiteken nem változtatna és ugyanúgy mindenki hőbörögne mint a be nem fújt holdingon, amit valahogy mindenki csak akkor vesz észre ha az ellenfelen nem fújják be, meg hasonlók...Én mióta nfl-t nézek nem értem, hogy miért nem challangelhet bármit egy edző? Minek ez a “ezt lehet - ezt nem” rendszer?
Jó bíráskodás szerintem lehetetlen, de a jelenleginél jobb azért elképzelhető.
Viszont amíg ilyen bevételeket hoz, addig Goodell pont leszarja, milyen a bíráskodás színvonala. Inkább az foglalkoztatja, hogyan lesz 18 meccses alapszakasz...
Black_Adder
Az edzők úgyanúgy nem dobálnák faszságra - vagy nem többször, mint most - hiszen ugyanúgy bukhatják az időkérést, de a bírók segge be lenne védve, hogy tessék, miért nem dobta be a zászlót a csapat? Ha meg revideálni kell az álláspontot, az se újdonság, hiszen most is kell, ha meg nem lehet megállapítani, akkor mire dobta be a bíró?
Sokkal egyszerűbb rendszer lenne, konkrétan win - win. Darabra több vita biztosan nem lenne.
“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 1 éve
mondjuk a "kamusárgák" lehetnének challengelhetők az érdemben nem lassítaná a meccset, hisz továbbra 2+1 challenge lenne és legalább ha egyértelműen látszik, hogy sisak nem ért sisakhoz azt vissza lehetne fújni. A szubjektív latehiteken nem változtatna és ugyanúgy mindenki hőbörögne mint a be nem fújt holdingon, amit valahogy mindenki csak akkor vesz észre ha az ellenfelen nem fújják be, meg hasonlók...Jó bíráskodás szerintem lehetetlen, de a jelenleginél jobb azért elképzelhető.
Viszont amíg ilyen bevételeket hoz, addig Goodell pont leszarja, milyen a bíráskodás színvonala. Inkább az foglalkoztatja, hogyan lesz 18 meccses alapszakasz...
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 1 éve
Még... 😊Igen, beszelhetnenk arrol is, hogy Karlaftis a meccs vegen 3 sacket hozott, mikor nagyon kellett, az utolsot duplazasbol.Nagyon alulértékelt játékos btw.
ulpianus
Amadeus the Young
több mint 1 éve
A birok extra javadalmazasat oriasi osszegre tennem de a hibakkal csokken aranyosan es ev vegen az aki keveset hibazott sokat vihet haza.Ez nem kivitelezhető.
no
Gondolj csak bele, milyen hatással lenne ez a játékra.
Minden, de MINDEN szerelést, hibát, mindenszart állandóan megbeszélnének a bírók, meg orrba-szájba videóznának, széttördelnék a meccset, nagyon gáz volna.
Elnyúlna a játék, aztán a vége az lenne, hogy basszák meg a bírók, hülye gyökerek.
Tessék, ugyanott tartanánk, ahol most.
Az emberi tényező benne van a játékban, szerves részét képezi.
Hagyni kell, hogy menjen a bírózás, aki nem bírja, ne olvasson topikot vagy üsse a box zsákot, szomszédot, mittomén, igyon valami erőset.
Amúgy meg a hátszélről annyit, hogy Jóvan Téjlor megdolgozott a legtöbbet büntetett játékosok listájának igen előkelő helyezéséért.
Ez csakis az ő hibája, bár őszintén szólva, szerintem jó pár sárga nem is repült rá, ami mehetett volna.
Ez akkor a hátszél jele, igaz? 😅
És majd amikor újjá kell építeni a csapatot, mert annak is eljön az ideje, majd nem jönnek a sikerek, akkor kiabáljunk mi is a bírókra kígyót, békát, mert valakibe bele kell rúgni?
Szerintem addig nem süllyedek le, örülök az eddig elért sikereknek, mert sokan egy fél emberöltőt vártak arra, amit mi láttunk és megéltünk pár év alatt.
Ja és közben drukkolok a szimpatikus, tehetséges, más csapatban játszó játékosoknak is, mert a tehetség és kiemelkedő teljesítmény mindig elismerést érdemel, frencsájztól függetlenül.
És az nem a bírókon múlik.
több mint 1 éve
Igen, beszelhetnenk arrol is, hogy Karlaftis a meccs vegen 3 sacket hozott, mikor nagyon kellett, az utolsot duplazasbol.Nagyon alulértékelt játékos btw.
ulpianus