Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Sokan fognak itt gyűlölködni, de elképesztő amit ez a csapat művel. Én ma ugyan mindig gyengébbnek, a Billsnek szurkoltam, s aztán a Chiefsnek. De most már hozzátok el a Lombardit harmadszor is a Westbe. Egy legendát látunk hétről hétre, mind a pályán, mind az oldalvonal mellett. Azt hiszem, ha sportrajongó vagy, s egészséges lelkülettel tudod szemlélni a világot, akkor örülni kell, még ha az ellenfélnek is szurkolsz, hogy ilyen soortembereket láthatsz. Respekt a csapatnak.
Zalán
Valahogy ilyen klassz írást a Pats részére sosem láttam....inkább csak gyülölködést.....
ThundersNFL a Paraszt
mer buzi pecc 🥹

Szerkesztette: Eazzy

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Sokan fognak itt gyűlölködni, de elképesztő amit ez a csapat művel. Én ma ugyan mindig gyengébbnek, a Billsnek szurkoltam, s aztán a Chiefsnek. De most már hozzátok el a Lombardit harmadszor is a Westbe. Egy legendát látunk hétről hétre, mind a pályán, mind az oldalvonal mellett. Azt hiszem, ha sportrajongó vagy, s egészséges lelkülettel tudod szemlélni a világot, akkor örülni kell, még ha az ellenfélnek is szurkolsz, hogy ilyen soortembereket láthatsz. Respekt a csapatnak.
Zalán
Valahogy ilyen klassz írást a Pats részére sosem láttam....inkább csak gyülölködést.....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Lehoztunk egy izgalmas főcsoportdöntőt és mi ezért a hála?
ehh
Az,hogy a 🦓K mindig nektek csalnak😁😁😁😁😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 973 — Chiefs fan
Lehoztunk egy izgalmas főcsoportdöntőt és mi ezért a hála?
több mint 1 éve
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Nagyon eles mentalisan a csapat. A lenyeget tudjatok ugy is, el volt csalva.

Szerkesztette: Hendrix

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 1 éve
mate93 New Orleans Saints 596
nyert a jobb csapat, a jobb QB es mindenek felett a jobb HC. ez egy andy reid masterclass volt, egeszen elkepesztoen jo volt nezni. mindig jo helyzetbe hozta mahomest, aki nyilvan kepes a kedvezo helyzeteket kihasznalni. az a designed run TD az ev egyik legnagyobb play designja nalam.
fantasztikus edzo, csak a legnagyobbak kozott lehet emlegetni.
több mint 1 éve
Zalán Denver Broncos 4 942 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Sokan fognak itt gyűlölködni, de elképesztő amit ez a csapat művel. Én ma ugyan mindig gyengébbnek, a Billsnek szurkoltam, s aztán a Chiefsnek. De most már hozzátok el a Lombardit harmadszor is a Westbe. Egy legendát látunk hétről hétre, mind a pályán, mind az oldalvonal mellett. Azt hiszem, ha sportrajongó vagy, s egészséges lelkülettel tudod szemlélni a világot, akkor örülni kell, még ha az ellenfélnek is szurkolsz, hogy ilyen soortembereket láthatsz. Respekt a csapatnak.

"I love this sport. I hate this sport."
több mint 1 éve
mirdal Kansas City Chiefs 654 — Chiefs fan
A Ravens és Bills drukkerek évek óta ácsingóznak a gyűrűre, jó a csapatuk, de nem jön össze a bajnoki cím.

A Bills most a kapujában áll a sikernek, mindössze a Chiefs - en kell átlépniük.

Csak legyen jó a meccs, kíváncsi vagyok, milyen stratégiával készülnek a csapatok, illetve melyik hogyan reagál majd a felmerülő problémákra.

Bárki is nyer ma, megérdemelten megy a döntőbe.
mirdal
Holnap lesz, Hétfőn 00:30 szóval a reszelt túróst holnap estére csináld meg, ne mára. 😀
KeyG
Kicsit meg vagyok kavarodva a dátumokkal, ilyen az, ha az ember szabin van... 😅🤭
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 651
A Ravens és Bills drukkerek évek óta ácsingóznak a gyűrűre, jó a csapatuk, de nem jön össze a bajnoki cím.

A Bills most a kapujában áll a sikernek, mindössze a Chiefs - en kell átlépniük.

Csak legyen jó a meccs, kíváncsi vagyok, milyen stratégiával készülnek a csapatok, illetve melyik hogyan reagál majd a felmerülő problémákra.

Bárki is nyer ma, megérdemelten megy a döntőbe.
mirdal
Holnap lesz, Hétfőn 00:30 szóval a reszelt túróst holnap estére csináld meg, ne mára. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 1 éve
mirdal Kansas City Chiefs 654 — Chiefs fan
A Ravens és Bills drukkerek évek óta ácsingóznak a gyűrűre, jó a csapatuk, de nem jön össze a bajnoki cím.

A Bills most a kapujában áll a sikernek, mindössze a Chiefs - en kell átlépniük.

Csak legyen jó a meccs, kíváncsi vagyok, milyen stratégiával készülnek a csapatok, illetve melyik hogyan reagál majd a felmerülő problémákra.

Bárki is nyer ma, megérdemelten megy a döntőbe.

Szerkesztette: mirdal
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Azt mondják a Chiefs playerek, nekik inkább erőt ad ez a világ ellen kell menni dolog. Tehát ahelyett, hogy úgy éreznék segítik őket, ellenkezőleg, a rengeteg beszólás miatt úgy érzik nekik extrán kell teljesíteni, és meg is teszik. A gyűlölet hadjárat épp támogatja a Chiefs sikereit. Fura csavaros dolog ez, de mindenki persze érthető. Hiszen a Chiefs játékosok ugye nem csalnak. Ők nem értik miért támadják őket. Szal szvsz minden fél érthető.
Én annak is tudok majd örülni ha a Bills nyer. Nem mindenki így szurkol. Ha a Washington (kedvenc NFC csapatom, LSU irányítóval) vagy a Bills bajnok lesz én nagyon fogok örülni. Vagy ha pár éven belül a Ravens vagy Bengals, mert nagyon jó csapatuk van. Vagy a Frisco. Vagy a Lions. Akárki.

Az ecceri KC szurkolót is elégedetté teszi hogy bajnok a csapat.
Van egy határ ameddig tolerálható a bírózás is, és azt itt a fórumon ritkán lépik át szerencsére. Szal leginkább ez rendben van.
Most is bent vagyunk a legjobb négyben, jó szezon ez, nézzük amíg tart. És biztos jövőre is bizalmat adunk. Aztán meglátjuk.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Valamint ha 🦓K sem lesznek extrán faszok akkor szurkoljunk egy jó meccsnek
ThundersNFL a Paraszt
Az mindegy a bírók mit csinálnak. Ha a Chiefs nyer, akkora nagy csalózás és gyalázás lesz, mint minden héten.
Minden meccsen, NFL vagy nem, lehet bírózni. Jogosan. Mindig van vmi.

Ha a Bills nyer, ott is lesz nekik kedvező ítélet. Csak az senkit nem fog zavarni. Pedig most is a Texans szurkolók leírták hogy nem a bírók miatt nyertünk. Csak van pár arc, akik nem bírják mások sikerét. És frusztrációjuk legfőbb tárgya most épp a Chiefs, mert ők sikeresek.
Nekik mindegy a Chiefs mit csinál vagy a Bills. Már most írják a csalás volt, az NFL befolyásolta a meccset hozzászólások legfrappánsabb sorait.
ulpianus
Ha ez megnyugtat az idei bills meccsek többségén elég okádék volt a bírói munka minden irányba szóval most sem számítok igazából másra 😀
ThySoul
IMG-6011
KeyG
Pls egyet nyerjünk már a kövi ötöt meg nyerheti a Ravens felőlem, na mit szólsz?
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 651
Valamint ha 🦓K sem lesznek extrán faszok akkor szurkoljunk egy jó meccsnek
ThundersNFL a Paraszt
Az mindegy a bírók mit csinálnak. Ha a Chiefs nyer, akkora nagy csalózás és gyalázás lesz, mint minden héten.
Minden meccsen, NFL vagy nem, lehet bírózni. Jogosan. Mindig van vmi.

Ha a Bills nyer, ott is lesz nekik kedvező ítélet. Csak az senkit nem fog zavarni. Pedig most is a Texans szurkolók leírták hogy nem a bírók miatt nyertünk. Csak van pár arc, akik nem bírják mások sikerét. És frusztrációjuk legfőbb tárgya most épp a Chiefs, mert ők sikeresek.
Nekik mindegy a Chiefs mit csinál vagy a Bills. Már most írják a csalás volt, az NFL befolyásolta a meccset hozzászólások legfrappánsabb sorait.
ulpianus
Ha ez megnyugtat az idei bills meccsek többségén elég okádék volt a bírói munka minden irányba szóval most sem számítok igazából másra 😀
ThySoul
IMG-6011

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 1 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Valamint ha 🦓K sem lesznek extrán faszok akkor szurkoljunk egy jó meccsnek
ThundersNFL a Paraszt
Az mindegy a bírók mit csinálnak. Ha a Chiefs nyer, akkora nagy csalózás és gyalázás lesz, mint minden héten.
Minden meccsen, NFL vagy nem, lehet bírózni. Jogosan. Mindig van vmi.

Ha a Bills nyer, ott is lesz nekik kedvező ítélet. Csak az senkit nem fog zavarni. Pedig most is a Texans szurkolók leírták hogy nem a bírók miatt nyertünk. Csak van pár arc, akik nem bírják mások sikerét. És frusztrációjuk legfőbb tárgya most épp a Chiefs, mert ők sikeresek.
Nekik mindegy a Chiefs mit csinál vagy a Bills. Már most írják a csalás volt, az NFL befolyásolta a meccset hozzászólások legfrappánsabb sorait.
ulpianus
Ha ez megnyugtat az idei bills meccsek többségén elég okádék volt a bírói munka minden irányba szóval most sem számítok igazából másra 😀
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Valamint ha 🦓K sem lesznek extrán faszok akkor szurkoljunk egy jó meccsnek
ThundersNFL a Paraszt
Az mindegy a bírók mit csinálnak. Ha a Chiefs nyer, akkora nagy csalózás és gyalázás lesz, mint minden héten.
Minden meccsen, NFL vagy nem, lehet bírózni. Jogosan. Mindig van vmi.

Ha a Bills nyer, ott is lesz nekik kedvező ítélet. Csak az senkit nem fog zavarni. Pedig most is a Texans szurkolók leírták hogy nem a bírók miatt nyertünk. Csak van pár arc, akik nem bírják mások sikerét. És frusztrációjuk legfőbb tárgya most épp a Chiefs, mert ők sikeresek.
Nekik mindegy a Chiefs mit csinál vagy a Bills. Már most írják a csalás volt, az NFL befolyásolta a meccset hozzászólások legfrappánsabb sorait.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Mindenesetre a Bills lesz az ellenfél az AFC bajnoka címért. Ők az egyik nagy rivális ebben az érában.
No offense a Denvernek, de a kezdő csapatot idén csak a Bills győzte le. (Illetve a pre season meccseket mind buktuk, emlékeztek? 😄)
Amíg nyerjük a csoportainkat, fogunk is játszani minden szezonban. Jól ki van az találva.

Viszont mindkét csapat látványosan csavart a játékán a rájátszásban. Úgyhogy nyitott minden, nulláról indulunk. Reméljük jó meccs lesz!
ulpianus
Valamint ha 🦓K sem lesznek extrán faszok akkor szurkoljunk egy jó meccsnek

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus





Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
jah, ellenünk ki sem mertek állni a kezdők
Black_Adder
Emléxem mikor anno Majomsz első NFL meccsét játszotta ellenetek. Mert mindegy volt már, utolsó meccs, megvolt minden is. Mahomes jó volt. De beállt a megnyert meccsbe Tyler Bray, az ágyú karú srác ( te érteni fogod, magas is volt), és olyan rossz volt, majdnem vesztettünk. Visszatették Mahomest, és lezàrtuk. Brayről soha többé nem hallottunk. 😄 Azóta is vigyáznak a Denverrel ilyen meccseken.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
jah, ellenünk ki sem mertek állni a kezdők

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Mindenesetre a Bills lesz az ellenfél az AFC bajnoka címért. Ők az egyik nagy rivális ebben az érában.
No offense a Denvernek, de a kezdő csapatot idén csak a Bills győzte le. (Illetve a pre season meccseket mind buktuk, emlékeztek? 😄)
Amíg nyerjük a csoportainkat, fogunk is játszani minden szezonban. Jól ki van az találva.

Viszont mindkét csapat látványosan csavart a játékán a rájátszásban. Úgyhogy nyitott minden, nulláról indulunk. Reméljük jó meccs lesz!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 549
mondjuk a "kamusárgák" lehetnének challengelhetők az érdemben nem lassítaná a meccset, hisz továbbra 2+1 challenge lenne és legalább ha egyértelműen látszik, hogy sisak nem ért sisakhoz azt vissza lehetne fújni. A szubjektív latehiteken nem változtatna és ugyanúgy mindenki hőbörögne mint a be nem fújt holdingon, amit valahogy mindenki csak akkor vesz észre ha az ellenfelen nem fújják be, meg hasonlók...

Jó bíráskodás szerintem lehetetlen, de a jelenleginél jobb azért elképzelhető.
Viszont amíg ilyen bevételeket hoz, addig Goodell pont leszarja, milyen a bíráskodás színvonala. Inkább az foglalkoztatja, hogyan lesz 18 meccses alapszakasz...
Black_Adder
Én mióta nfl-t nézek nem értem, hogy miért nem challangelhet bármit egy edző? Minek ez a “ezt lehet - ezt nem” rendszer?

Az edzők úgyanúgy nem dobálnák faszságra - vagy nem többször, mint most - hiszen ugyanúgy bukhatják az időkérést, de a bírók segge be lenne védve, hogy tessék, miért nem dobta be a zászlót a csapat? Ha meg revideálni kell az álláspontot, az se újdonság, hiszen most is kell, ha meg nem lehet megállapítani, akkor mire dobta be a bíró?

Sokkal egyszerűbb rendszer lenne, konkrétan win - win. Darabra több vita biztosan nem lenne.

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 1 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
mondjuk a "kamusárgák" lehetnének challengelhetők az érdemben nem lassítaná a meccset, hisz továbbra 2+1 challenge lenne és legalább ha egyértelműen látszik, hogy sisak nem ért sisakhoz azt vissza lehetne fújni. A szubjektív latehiteken nem változtatna és ugyanúgy mindenki hőbörögne mint a be nem fújt holdingon, amit valahogy mindenki csak akkor vesz észre ha az ellenfelen nem fújják be, meg hasonlók...

Jó bíráskodás szerintem lehetetlen, de a jelenleginél jobb azért elképzelhető.
Viszont amíg ilyen bevételeket hoz, addig Goodell pont leszarja, milyen a bíráskodás színvonala. Inkább az foglalkoztatja, hogyan lesz 18 meccses alapszakasz...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 1 éve
mirdal Kansas City Chiefs 654 — Chiefs fan
Igen, beszelhetnenk arrol is, hogy Karlaftis a meccs vegen 3 sacket hozott, mikor nagyon kellett, az utolsot duplazasbol.

ulpianus
Nagyon alulértékelt játékos btw.
Amadeus the Young
Még... 😊
több mint 1 éve
mirdal Kansas City Chiefs 654 — Chiefs fan
A birok extra javadalmazasat oriasi osszegre tennem de a hibakkal csokken aranyosan es ev vegen az aki keveset hibazott sokat vihet haza.
no
Ez nem kivitelezhető.

Gondolj csak bele, milyen hatással lenne ez a játékra.

Minden, de MINDEN szerelést, hibát, mindenszart állandóan megbeszélnének a bírók, meg orrba-szájba videóznának, széttördelnék a meccset, nagyon gáz volna.

Elnyúlna a játék, aztán a vége az lenne, hogy basszák meg a bírók, hülye gyökerek.

Tessék, ugyanott tartanánk, ahol most.

Az emberi tényező benne van a játékban, szerves részét képezi.

Hagyni kell, hogy menjen a bírózás, aki nem bírja, ne olvasson topikot vagy üsse a box zsákot, szomszédot, mittomén, igyon valami erőset.

Amúgy meg a hátszélről annyit, hogy Jóvan Téjlor megdolgozott a legtöbbet büntetett játékosok listájának igen előkelő helyezéséért.

Ez csakis az ő hibája, bár őszintén szólva, szerintem jó pár sárga nem is repült rá, ami mehetett volna.

Ez akkor a hátszél jele, igaz? 😅

És majd amikor újjá kell építeni a csapatot, mert annak is eljön az ideje, majd nem jönnek a sikerek, akkor kiabáljunk mi is a bírókra kígyót, békát, mert valakibe bele kell rúgni?

Szerintem addig nem süllyedek le, örülök az eddig elért sikereknek, mert sokan egy fél emberöltőt vártak arra, amit mi láttunk és megéltünk pár év alatt.

Ja és közben drukkolok a szimpatikus, tehetséges, más csapatban játszó játékosoknak is, mert a tehetség és kiemelkedő teljesítmény mindig elismerést érdemel, frencsájztól függetlenül.

És az nem a bírókon múlik.
több mint 1 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Igen, beszelhetnenk arrol is, hogy Karlaftis a meccs vegen 3 sacket hozott, mikor nagyon kellett, az utolsot duplazasbol.

ulpianus
Nagyon alulértékelt játékos btw.