Kansas City Chiefs
29 feliratkozó
több mint 1 éve
Szerintem sincs egy noveronek helye az NFL-ben. Mondjuk a bajnoki gyuruvel jo nagyot le lehet baszni a szemtelen fehernepnek.Nem hinném, hogy ez óvódás szint. Ezt a nyomorultat egész életére ki kellett volna vágni az NFL-ből, azért, amit tett. Semmilyen módon nem menti, hogy jó vagy rossz edző. Rivalizálásra pedig ott a Chargers, szimpibbek, és érdekesebbek is Herberttel és Haribóval.Tényleg ez az óvodás szint kell? Mert akkor bi-bi-bííííííí, nektek van nőverő Kareem Hunt, Reid egyik fia drogos volt, a másik, szintén börtönviselt jómadarat meg apuci itt tartotta segédedzőnek, amíg bebaszva el nem gázolt egy 5 éves gyereket és újra le nem sittelték 3 évre.Az a gyanúm, Wentz nem most alapozta meg a nagy visszatérést a liga top irányítói közé. Ha valaha volt ott.Örülni a bounty hunter Sean Payton által vezetett Denvernek? Miért?
De a feladatot a csapat elvégezte. Vége a meccsnek.
Én sajnálom hogy a Bengalsnak nem sikerült. Persze a Seahawks is alulmaradt a csoportutolsónak várt Rams ellen. Ahogy Trevort is szomorúan nézem milyen semmi veszi körül.
Viszont örülök a Broncosnak. Annak is hogy jó a csoport.
Most mindenesetre kivárjuk kiket dob a gép nekünk.
ulpianus
ender1112
Vagy esetleg lehet azt gondolni, hogy aki letöltötte a büntetését, azt tekintsük újra játékosnak/edzőnek/akárminek, és ebbéli minőségében hadd örüljön már ulpi annak, hogy jó szakember van a Broncos élén, és így értékesebb a rivalizálás.
somoskovig
ender1112
Szerkesztette: Blevi
több mint 1 éve
Nem hinném, hogy ez óvódás szint. Ezt a nyomorultat egész életére ki kellett volna vágni az NFL-ből, azért, amit tett. Semmilyen módon nem menti, hogy jó vagy rossz edző. Rivalizálásra pedig ott a Chargers, szimpibbek, és érdekesebbek is Herberttel és Haribóval.Tényleg ez az óvodás szint kell? Mert akkor bi-bi-bííííííí, nektek van nőverő Kareem Hunt, Reid egyik fia drogos volt, a másik, szintén börtönviselt jómadarat meg apuci itt tartotta segédedzőnek, amíg bebaszva el nem gázolt egy 5 éves gyereket és újra le nem sittelték 3 évre.Az a gyanúm, Wentz nem most alapozta meg a nagy visszatérést a liga top irányítói közé. Ha valaha volt ott.Örülni a bounty hunter Sean Payton által vezetett Denvernek? Miért?
De a feladatot a csapat elvégezte. Vége a meccsnek.
Én sajnálom hogy a Bengalsnak nem sikerült. Persze a Seahawks is alulmaradt a csoportutolsónak várt Rams ellen. Ahogy Trevort is szomorúan nézem milyen semmi veszi körül.
Viszont örülök a Broncosnak. Annak is hogy jó a csoport.
Most mindenesetre kivárjuk kiket dob a gép nekünk.
ulpianus
ender1112
Vagy esetleg lehet azt gondolni, hogy aki letöltötte a büntetését, azt tekintsük újra játékosnak/edzőnek/akárminek, és ebbéli minőségében hadd örüljön már ulpi annak, hogy jó szakember van a Broncos élén, és így értékesebb a rivalizálás.
somoskovig
több mint 1 éve
Tényleg ez az óvodás szint kell? Mert akkor bi-bi-bííííííí, nektek van nőverő Kareem Hunt, Reid egyik fia drogos volt, a másik, szintén börtönviselt jómadarat meg apuci itt tartotta segédedzőnek, amíg bebaszva el nem gázolt egy 5 éves gyereket és újra le nem sittelték 3 évre.Az a gyanúm, Wentz nem most alapozta meg a nagy visszatérést a liga top irányítói közé. Ha valaha volt ott.Örülni a bounty hunter Sean Payton által vezetett Denvernek? Miért?
De a feladatot a csapat elvégezte. Vége a meccsnek.
Én sajnálom hogy a Bengalsnak nem sikerült. Persze a Seahawks is alulmaradt a csoportutolsónak várt Rams ellen. Ahogy Trevort is szomorúan nézem milyen semmi veszi körül.
Viszont örülök a Broncosnak. Annak is hogy jó a csoport.
Most mindenesetre kivárjuk kiket dob a gép nekünk.
ulpianus
ender1112
Vagy esetleg lehet azt gondolni, hogy aki letöltötte a büntetését, azt tekintsük újra játékosnak/edzőnek/akárminek, és ebbéli minőségében hadd örüljön már ulpi annak, hogy jó szakember van a Broncos élén, és így értékesebb a rivalizálás.
több mint 1 éve
Az a gyanúm, Wentz nem most alapozta meg a nagy visszatérést a liga top irányítói közé. Ha valaha volt ott.Örülni a bounty hunter Sean Payton által vezetett Denvernek? Miért?
De a feladatot a csapat elvégezte. Vége a meccsnek.
Én sajnálom hogy a Bengalsnak nem sikerült. Persze a Seahawks is alulmaradt a csoportutolsónak várt Rams ellen. Ahogy Trevort is szomorúan nézem milyen semmi veszi körül.
Viszont örülök a Broncosnak. Annak is hogy jó a csoport.
Most mindenesetre kivárjuk kiket dob a gép nekünk.
ulpianus
több mint 1 éve
Az a gyanúm, Wentz nem most alapozta meg a nagy visszatérést a liga top irányítói közé. Ha valaha volt ott.Ahogy a jó tollú nagyszerű sportújságíró lejegyezte egy eseménytelen 0-0-ával végződő bajnoki mérkőzés tudósításában valahol a kilencvenes években, ,,, “Mindkét csapat a kívárásra játszott, végül a taktika bevált, az idő eltelt, és vége lett a mérkőzésnek.”
De a feladatot a csapat elvégezte. Vége a meccsnek.
Én sajnálom hogy a Bengalsnak nem sikerült. Persze a Seahawks is alulmaradt a csoportutolsónak várt Rams ellen. Ahogy Trevort is szomorúan nézem milyen semmi veszi körül.
Viszont örülök a Broncosnak. Annak is hogy jó a csoport.
Most mindenesetre kivárjuk kiket dob a gép nekünk.
ulpianus
Ez érdekes. A nagy általános csoportrivalizálás közben az lesz, hogy a po-ra megszeretem az AFC West szomszédokat, és ilyenkor már azon kapom magam, hogy azért szurkolok, hogy a mi brigádunk legyen a legkomolyabb brigád. Èn szeretem, ha a csoport erős, ha minél több résztvevő van innen a po-ban, és azt is szeretem, ha a trófeát az AFC West őrzi. Szóval jó vitézkedést kívánok innen is a Chargersnek és a Chiefsnek is. Egész addig, amíg szembe nem kerülünk egymással az úton. 😊
Szerkesztette: Zalán
"I love this sport. I hate this sport."
több mint 1 éve
Az a gyanúm, Wentz nem most alapozta meg a nagy visszatérést a liga top irányítói közé. Ha valaha volt ott.De a feladatot a csapat elvégezte. Vége a meccsnek.
Én sajnálom hogy a Bengalsnak nem sikerült. Persze a Seahawks is alulmaradt a csoportutolsónak várt Rams ellen. Ahogy Trevort is szomorúan nézem milyen semmi veszi körül.
Viszont örülök a Broncosnak. Annak is hogy jó a csoport.
Most mindenesetre kivárjuk kiket dob a gép nekünk.
Szerkesztette: ulpianus

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
Kicsit most offoltam mindent, mert megszuletett a fiam. Eveket szivtunk, magzatokat vesztettunk, de ma megszuletett es egeszseges. Meg fel ora es reszeg leszek. A parom egy hos. OFF vege.Hatalmas gratula!!!
Na mindegy. Egyik kedvenc all time KC jatekosom, Tamba Hali miatt nezze meg aki Chiefs szimpatizans. Az ember, aki minden snapben mindig mindent beleadott.
ulpianus
Innentől szorul háttérbe az NFL 😊
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
Kicsit most offoltam mindent, mert megszuletett a fiam. Eveket szivtunk, magzatokat vesztettunk, de ma megszuletett es egeszseges. Meg fel ora es reszeg leszek. A parom egy hos. OFF vege.gratula!!!
Na mindegy. Egyik kedvenc all time KC jatekosom, Tamba Hali miatt nezze meg aki Chiefs szimpatizans. Az ember, aki minden snapben mindig mindent beleadott.
ulpianus
több mint 1 éve
Chiefs QB Carson Wentz will start Sunday vs. the Broncos.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 1 éve
Kicsit most offoltam mindent, mert megszuletett a fiam. Eveket szivtunk, magzatokat vesztettunk, de ma megszuletett es egeszseges. Meg fel ora es reszeg leszek. A parom egy hos. OFF vege.De jó, hogy benéztem ide! Gratulálok nektek, és jó egészséget kívánok. Nagy móka elé néztek! 😊
Na mindegy. Egyik kedvenc all time KC jatekosom, Tamba Hali miatt nezze meg aki Chiefs szimpatizans. Az ember, aki minden snapben mindig mindent beleadott.
ulpianus
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
Kicsit most offoltam mindent, mert megszuletett a fiam. Eveket szivtunk, magzatokat vesztettunk, de ma megszuletett es egeszseges. Meg fel ora es reszeg leszek. A parom egy hos.Huhú, ennél rosszabb hírt sose olvassak itt! 🤗
ulpianus
Szívből gratulálok Nektek, kisfiatoknak és anyának, apának nagyon jó egészséget, örömöt és boldogságot kívánok! ❤️
Hülye párhuzam, bocsánat érte, de mind a sportban, mind az életben a kitartás meghozza a gyümölcsét! 👣
Ilyet, mint Ti nem éltünk meg, de volt tortúra nálunk is, viszont a második gyerkőc már egy sima sack után sikerült... 🤭
És köszönet azért is, hogy gyarapítottátok a Chiefs rajongók táborát! 🍻
...és ha belefér majd idővel, lehetünk még többen is ám! 😜
több mint 1 éve
Kicsit most offoltam mindent, mert megszuletett a fiam. Eveket szivtunk, magzatokat vesztettunk, de ma megszuletett es egeszseges. Meg fel ora es reszeg leszek. A parom egy hos. OFF vege.Gratula!!!
Na mindegy. Egyik kedvenc all time KC jatekosom, Tamba Hali miatt nezze meg aki Chiefs szimpatizans. Az ember, aki minden snapben mindig mindent beleadott.
ulpianus
több mint 1 éve
Kicsit most offoltam mindent, mert megszuletett a fiam. Eveket szivtunk, magzatokat vesztettunk, de ma megszuletett es egeszseges. Meg fel ora es reszeg leszek. A parom egy hos. OFF vege.Gratulálok, jó egészséget nektek!
Na mindegy. Egyik kedvenc all time KC jatekosom, Tamba Hali miatt nezze meg aki Chiefs szimpatizans. Az ember, aki minden snapben mindig mindent beleadott.
ulpianus
Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 1 éve
Kicsit most offoltam mindent, mert megszuletett a fiam. Eveket szivtunk, magzatokat vesztettunk, de ma megszuletett es egeszseges. Meg fel ora es reszeg leszek. A parom egy hos. OFF vege.Gratulalok Ulpi,jártam a cipodben,tudom mekkora boldogság!
Na mindegy. Egyik kedvenc all time KC jatekosom, Tamba Hali miatt nezze meg aki Chiefs szimpatizans. Az ember, aki minden snapben mindig mindent beleadott.
ulpianus
Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
Grat Ulpi, jó egészséget mindenkinek!

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Kicsit most offoltam mindent, mert megszuletett a fiam. Eveket szivtunk, magzatokat vesztettunk, de ma megszuletett es egeszseges. Meg fel ora es reszeg leszek. A parom egy hos. OFF vege.Gratulálok és jó egészséget és Sok Örömöt benne 😉
Na mindegy. Egyik kedvenc all time KC jatekosom, Tamba Hali miatt nezze meg aki Chiefs szimpatizans. Az ember, aki minden snapben mindig mindent beleadott.
ulpianus
Ha nem a Chiefs-ről lenne szó még azt is mondanám remélem a csapatod is megjutalmaz egy SB-lal de hátha idén valakinek van rátok ellenszere a playoffban 😀
több mint 1 éve
Kicsit most offoltam mindent, mert megszuletett a fiam. Eveket szivtunk, magzatokat vesztettunk, de ma megszuletett es egeszseges. Meg fel ora es reszeg leszek. A parom egy hos. OFF vege.Áldás rátok!!!!!
Na mindegy. Egyik kedvenc all time KC jatekosom, Tamba Hali miatt nezze meg aki Chiefs szimpatizans. Az ember, aki minden snapben mindig mindent beleadott.
ulpianus
több mint 1 éve
Kicsit most offoltam mindent, mert megszuletett a fiam. Eveket szivtunk, magzatokat vesztettunk, de ma megszuletett es egeszseges. Meg fel ora es reszeg leszek. A parom egy hos. OFF vege.Na mindegy. Egyik kedvenc all time KC jatekosom, Tamba Hali miatt nezze meg aki Chiefs szimpatizans. Az ember, aki minden snapben mindig mindent beleadott.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
Brutál lehet a Brown-Worthy-Hopkins-Smith Schuster elkapó 4 es.Plusz Gray is itt van.
Kelcevel és Watsonnal kiegészülve megérkezett a Chiefs december végén a ligába.
KeyG
több mint 1 éve
Brutál lehet a Brown-Worthy-Hopkins-Smith Schuster elkapó 4 es. Kelcevel és Watsonnal kiegészülve megérkezett a Chiefs december végén a ligába.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 1 éve
Nem csoda.Patrick Mahomes averaged his quickest time to throw of the season (2.34 seconds) and 2nd-quickest of his career today against the Steelers, completing 20-of-24 pass attempts under 2.5 seconds for 190 yards and 2 touchdowns.
zacknorb
Futnia kell az életéért.
Ja, hogy nem nagyon megy, mert sérült.
Akkor marad a quick release.
több mint 1 éve
"For the present, you get home field advantage."
— NFL (@NFL) December 25, 2024
Santa Reid giving the best gift of all. 😂🎅 #NFLonNetflix pic.twitter.com/vUBUCI0lZT
több mint 1 éve
Hát ez erősre sikeredett, nem tudom ki lepődik meg rajta, hogy a rájátszás közeledtével a szezon legjobb játéka jön elő...Én tudnék pár nevet.
gabokocka