Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 1 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Az a gyanúm, Wentz nem most alapozta meg a nagy visszatérést a liga top irányítói közé. Ha valaha volt ott.
De a feladatot a csapat elvégezte. Vége a meccsnek.

Én sajnálom hogy a Bengalsnak nem sikerült. Persze a Seahawks is alulmaradt a csoportutolsónak várt Rams ellen. Ahogy Trevort is szomorúan nézem milyen semmi veszi körül.
Viszont örülök a Broncosnak. Annak is hogy jó a csoport.
Most mindenesetre kivárjuk kiket dob a gép nekünk.
ulpianus
Örülni a bounty hunter Sean Payton által vezetett Denvernek? Miért?
ender1112
Tényleg ez az óvodás szint kell? Mert akkor bi-bi-bííííííí, nektek van nőverő Kareem Hunt, Reid egyik fia drogos volt, a másik, szintén börtönviselt jómadarat meg apuci itt tartotta segédedzőnek, amíg bebaszva el nem gázolt egy 5 éves gyereket és újra le nem sittelték 3 évre.

Vagy esetleg lehet azt gondolni, hogy aki letöltötte a büntetését, azt tekintsük újra játékosnak/edzőnek/akárminek, és ebbéli minőségében hadd örüljön már ulpi annak, hogy jó szakember van a Broncos élén, és így értékesebb a rivalizálás.
somoskovig
Nem hinném, hogy ez óvódás szint. Ezt a nyomorultat egész életére ki kellett volna vágni az NFL-ből, azért, amit tett. Semmilyen módon nem menti, hogy jó vagy rossz edző. Rivalizálásra pedig ott a Chargers, szimpibbek, és érdekesebbek is Herberttel és Haribóval.
ender1112
Szerintem sincs egy noveronek helye az NFL-ben. Mondjuk a bajnoki gyuruvel jo nagyot le lehet baszni a szemtelen fehernepnek.

Szerkesztette: Blevi
több mint 1 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 843 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Az a gyanúm, Wentz nem most alapozta meg a nagy visszatérést a liga top irányítói közé. Ha valaha volt ott.
De a feladatot a csapat elvégezte. Vége a meccsnek.

Én sajnálom hogy a Bengalsnak nem sikerült. Persze a Seahawks is alulmaradt a csoportutolsónak várt Rams ellen. Ahogy Trevort is szomorúan nézem milyen semmi veszi körül.
Viszont örülök a Broncosnak. Annak is hogy jó a csoport.
Most mindenesetre kivárjuk kiket dob a gép nekünk.
ulpianus
Örülni a bounty hunter Sean Payton által vezetett Denvernek? Miért?
ender1112
Tényleg ez az óvodás szint kell? Mert akkor bi-bi-bííííííí, nektek van nőverő Kareem Hunt, Reid egyik fia drogos volt, a másik, szintén börtönviselt jómadarat meg apuci itt tartotta segédedzőnek, amíg bebaszva el nem gázolt egy 5 éves gyereket és újra le nem sittelték 3 évre.

Vagy esetleg lehet azt gondolni, hogy aki letöltötte a büntetését, azt tekintsük újra játékosnak/edzőnek/akárminek, és ebbéli minőségében hadd örüljön már ulpi annak, hogy jó szakember van a Broncos élén, és így értékesebb a rivalizálás.
somoskovig
Nem hinném, hogy ez óvódás szint. Ezt a nyomorultat egész életére ki kellett volna vágni az NFL-ből, azért, amit tett. Semmilyen módon nem menti, hogy jó vagy rossz edző. Rivalizálásra pedig ott a Chargers, szimpibbek, és érdekesebbek is Herberttel és Haribóval.
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 566 — Chiefs GM
Az a gyanúm, Wentz nem most alapozta meg a nagy visszatérést a liga top irányítói közé. Ha valaha volt ott.
De a feladatot a csapat elvégezte. Vége a meccsnek.

Én sajnálom hogy a Bengalsnak nem sikerült. Persze a Seahawks is alulmaradt a csoportutolsónak várt Rams ellen. Ahogy Trevort is szomorúan nézem milyen semmi veszi körül.
Viszont örülök a Broncosnak. Annak is hogy jó a csoport.
Most mindenesetre kivárjuk kiket dob a gép nekünk.
ulpianus
Örülni a bounty hunter Sean Payton által vezetett Denvernek? Miért?
ender1112
Tényleg ez az óvodás szint kell? Mert akkor bi-bi-bííííííí, nektek van nőverő Kareem Hunt, Reid egyik fia drogos volt, a másik, szintén börtönviselt jómadarat meg apuci itt tartotta segédedzőnek, amíg bebaszva el nem gázolt egy 5 éves gyereket és újra le nem sittelték 3 évre.

Vagy esetleg lehet azt gondolni, hogy aki letöltötte a büntetését, azt tekintsük újra játékosnak/edzőnek/akárminek, és ebbéli minőségében hadd örüljön már ulpi annak, hogy jó szakember van a Broncos élén, és így értékesebb a rivalizálás.

több mint 1 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 843 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Az a gyanúm, Wentz nem most alapozta meg a nagy visszatérést a liga top irányítói közé. Ha valaha volt ott.
De a feladatot a csapat elvégezte. Vége a meccsnek.

Én sajnálom hogy a Bengalsnak nem sikerült. Persze a Seahawks is alulmaradt a csoportutolsónak várt Rams ellen. Ahogy Trevort is szomorúan nézem milyen semmi veszi körül.
Viszont örülök a Broncosnak. Annak is hogy jó a csoport.
Most mindenesetre kivárjuk kiket dob a gép nekünk.
ulpianus
Örülni a bounty hunter Sean Payton által vezetett Denvernek? Miért?
több mint 1 éve
Zalán Denver Broncos 4 942 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Az a gyanúm, Wentz nem most alapozta meg a nagy visszatérést a liga top irányítói közé. Ha valaha volt ott.
De a feladatot a csapat elvégezte. Vége a meccsnek.

Én sajnálom hogy a Bengalsnak nem sikerült. Persze a Seahawks is alulmaradt a csoportutolsónak várt Rams ellen. Ahogy Trevort is szomorúan nézem milyen semmi veszi körül.
Viszont örülök a Broncosnak. Annak is hogy jó a csoport.
Most mindenesetre kivárjuk kiket dob a gép nekünk.
ulpianus
Ahogy a jó tollú nagyszerű sportújságíró lejegyezte egy eseménytelen 0-0-ával végződő bajnoki mérkőzés tudósításában valahol a kilencvenes években, ,,, “Mindkét csapat a kívárásra játszott, végül a taktika bevált, az idő eltelt, és vége lett a mérkőzésnek.”
Ez érdekes. A nagy általános csoportrivalizálás közben az lesz, hogy a po-ra megszeretem az AFC West szomszédokat, és ilyenkor már azon kapom magam, hogy azért szurkolok, hogy a mi brigádunk legyen a legkomolyabb brigád. Èn szeretem, ha a csoport erős, ha minél több résztvevő van innen a po-ban, és azt is szeretem, ha a trófeát az AFC West őrzi. Szóval jó vitézkedést kívánok innen is a Chargersnek és a Chiefsnek is. Egész addig, amíg szembe nem kerülünk egymással az úton. 😊

Szerkesztette: Zalán

"I love this sport. I hate this sport."
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Az a gyanúm, Wentz nem most alapozta meg a nagy visszatérést a liga top irányítói közé. Ha valaha volt ott.
De a feladatot a csapat elvégezte. Vége a meccsnek.

Én sajnálom hogy a Bengalsnak nem sikerült. Persze a Seahawks is alulmaradt a csoportutolsónak várt Rams ellen. Ahogy Trevort is szomorúan nézem milyen semmi veszi körül.
Viszont örülök a Broncosnak. Annak is hogy jó a csoport.
Most mindenesetre kivárjuk kiket dob a gép nekünk.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Rekord havazàs van a USA több államában. Kansas City repterén rengeteg járatot töröltek. Több autópályát lezártak.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Kicsit most offoltam mindent, mert megszuletett a fiam. Eveket szivtunk, magzatokat vesztettunk, de ma megszuletett es egeszseges. Meg fel ora es reszeg leszek. A parom egy hos. OFF vege.

Na mindegy. Egyik kedvenc all time KC jatekosom, Tamba Hali miatt nezze meg aki Chiefs szimpatizans. Az ember, aki minden snapben mindig mindent beleadott.

ulpianus
Hatalmas gratula!!!
Innentől szorul háttérbe az NFL 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
Miknar Cincinnati Bengals 584
Kicsit most offoltam mindent, mert megszuletett a fiam. Eveket szivtunk, magzatokat vesztettunk, de ma megszuletett es egeszseges. Meg fel ora es reszeg leszek. A parom egy hos. OFF vege.

Na mindegy. Egyik kedvenc all time KC jatekosom, Tamba Hali miatt nezze meg aki Chiefs szimpatizans. Az ember, aki minden snapben mindig mindent beleadott.

ulpianus
gratula!!!
több mint 1 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
Nem tudott a csapat elrepülni Denverbe

több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 651
Chiefs QB Carson Wentz will start Sunday vs. the Broncos.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 8 713 — Grady Judd fan
Kicsit most offoltam mindent, mert megszuletett a fiam. Eveket szivtunk, magzatokat vesztettunk, de ma megszuletett es egeszseges. Meg fel ora es reszeg leszek. A parom egy hos. OFF vege.

Na mindegy. Egyik kedvenc all time KC jatekosom, Tamba Hali miatt nezze meg aki Chiefs szimpatizans. Az ember, aki minden snapben mindig mindent beleadott.

ulpianus
De jó, hogy benéztem ide! Gratulálok nektek, és jó egészséget kívánok. Nagy móka elé néztek! 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
mirdal Kansas City Chiefs 654 — Chiefs fan
Kicsit most offoltam mindent, mert megszuletett a fiam. Eveket szivtunk, magzatokat vesztettunk, de ma megszuletett es egeszseges. Meg fel ora es reszeg leszek. A parom egy hos.
ulpianus
Huhú, ennél rosszabb hírt sose olvassak itt! 🤗

Szívből gratulálok Nektek, kisfiatoknak és anyának, apának nagyon jó egészséget, örömöt és boldogságot kívánok! ❤️

Hülye párhuzam, bocsánat érte, de mind a sportban, mind az életben a kitartás meghozza a gyümölcsét! 👣
Ilyet, mint Ti nem éltünk meg, de volt tortúra nálunk is, viszont a második gyerkőc már egy sima sack után sikerült... 🤭

És köszönet azért is, hogy gyarapítottátok a Chiefs rajongók táborát! 🍻

...és ha belefér majd idővel, lehetünk még többen is ám! 😜
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kicsit most offoltam mindent, mert megszuletett a fiam. Eveket szivtunk, magzatokat vesztettunk, de ma megszuletett es egeszseges. Meg fel ora es reszeg leszek. A parom egy hos. OFF vege.

Na mindegy. Egyik kedvenc all time KC jatekosom, Tamba Hali miatt nezze meg aki Chiefs szimpatizans. Az ember, aki minden snapben mindig mindent beleadott.

ulpianus
Gratula!!!
több mint 1 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 828
Kicsit most offoltam mindent, mert megszuletett a fiam. Eveket szivtunk, magzatokat vesztettunk, de ma megszuletett es egeszseges. Meg fel ora es reszeg leszek. A parom egy hos. OFF vege.

Na mindegy. Egyik kedvenc all time KC jatekosom, Tamba Hali miatt nezze meg aki Chiefs szimpatizans. Az ember, aki minden snapben mindig mindent beleadott.

ulpianus
Gratulálok, jó egészséget nektek!

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 3 122 — Pats fan
Kicsit most offoltam mindent, mert megszuletett a fiam. Eveket szivtunk, magzatokat vesztettunk, de ma megszuletett es egeszseges. Meg fel ora es reszeg leszek. A parom egy hos. OFF vege.

Na mindegy. Egyik kedvenc all time KC jatekosom, Tamba Hali miatt nezze meg aki Chiefs szimpatizans. Az ember, aki minden snapben mindig mindent beleadott.

ulpianus
Gratulalok Ulpi,jártam a cipodben,tudom mekkora boldogság!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Grat Ulpi, jó egészséget mindenkinek!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Petila Los Angeles Chargers 935
Kicsit most offoltam mindent, mert megszuletett a fiam. Eveket szivtunk, magzatokat vesztettunk, de ma megszuletett es egeszseges. Meg fel ora es reszeg leszek. A parom egy hos. OFF vege.

Na mindegy. Egyik kedvenc all time KC jatekosom, Tamba Hali miatt nezze meg aki Chiefs szimpatizans. Az ember, aki minden snapben mindig mindent beleadott.

ulpianus
Gratulálok és jó egészséget és Sok Örömöt benne 😉

Ha nem a Chiefs-ről lenne szó még azt is mondanám remélem a csapatod is megjutalmaz egy SB-lal de hátha idén valakinek van rátok ellenszere a playoffban 😀
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kicsit most offoltam mindent, mert megszuletett a fiam. Eveket szivtunk, magzatokat vesztettunk, de ma megszuletett es egeszseges. Meg fel ora es reszeg leszek. A parom egy hos. OFF vege.

Na mindegy. Egyik kedvenc all time KC jatekosom, Tamba Hali miatt nezze meg aki Chiefs szimpatizans. Az ember, aki minden snapben mindig mindent beleadott.

ulpianus
Áldás rátok!!!!!
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Kicsit most offoltam mindent, mert megszuletett a fiam. Eveket szivtunk, magzatokat vesztettunk, de ma megszuletett es egeszseges. Meg fel ora es reszeg leszek. A parom egy hos. OFF vege.

Na mindegy. Egyik kedvenc all time KC jatekosom, Tamba Hali miatt nezze meg aki Chiefs szimpatizans. Az ember, aki minden snapben mindig mindent beleadott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 8 628
Brutál lehet a Brown-Worthy-Hopkins-Smith Schuster elkapó 4 es.
Kelcevel és Watsonnal kiegészülve megérkezett a Chiefs december végén a ligába.
KeyG
Plusz Gray is itt van.
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 651
Brutál lehet a Brown-Worthy-Hopkins-Smith Schuster elkapó 4 es.
Kelcevel és Watsonnal kiegészülve megérkezett a Chiefs december végén a ligába.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 1 éve
mirdal Kansas City Chiefs 654 — Chiefs fan
Nem csoda.
Futnia kell az életéért.
Ja, hogy nem nagyon megy, mert sérült.
Akkor marad a quick release.
több mint 1 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
több mint 1 éve
esanders10 Denver Broncos 1 006
Hát ez erősre sikeredett, nem tudom ki lepődik meg rajta, hogy a rájátszás közeledtével a szezon legjobb játéka jön elő...
gabokocka
Én tudnék pár nevet.