Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Azóta pár (10?) éve mérték is (A Guinness rekord emberei), melyik a leghangosabb NFL stadion. A Chiefs+Seahawks Arénák egymásra licitáltak végül, oszt' az Arrowhead népe nyert. 😊 Asszem 142.5 Decibel vagy hogy.
Mondta ezt már Rivers is, mások is, hogy ha belekezdenek, semmit nem hallani. Ezért a Chiefs elleni (idegenben) meccsekre nagyon fontos begyakorolni a néma snapet, stb.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
Zalán Denver Broncos 4 942 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Érdekes történet…
Szóval ezt így itt hagyom… 😊

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.75761-15/469970035_18383977357097896_7038113895349546149_n.jpg?stp=cmp1_dst-jpg_e35_s640x640_tt6&_nc_cat=111&ccb=7-5&_nc_sid=18de74&efg=eyJlZmdfdGFnIjoiQ0xJUFMuYmVzdF9pbWFnZV91cmxnZW4uQzMifQ%3D%3D&_nc_ohc=9evT3F60ABAQ7kNvwEYqeK1&_nc_oc=Adpacbnb37Hk7PnkwyUryRoak4bHtCCSBlcC1jZnBMv9nse7uLgZhUqeHpyotPvozJg&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=ThpC6eNCyNo1f6BEtE86MA&_nc_ss=7b60f&oh=00_Af9P2tfKGPzl4PrqLrKeRwTgfOCsLwwEUfk1aZDog2Cjsw&oe=6A391E68
Kansas City Yesterday on Instagram: "December 9, 1990: the Broncos and Chiefs were in the middle of a yet another fierce divisional battle at Arrowhead Stadium. The Broncos had recently lost their lead and were starting a drive from their own 1-yard line. The noise from the crowd grew to be so loud that it was affecting the communication of the Broncos. John Elway, the Broncos’ quarterback, asked for help from the referee. The ref then warned the crowd that further noise issues would result in a charged timeout against Kansas City. But, the threat didn’t help. In fact, the crowd noise only grew louder. The moment was significant as it marked the beginning of a culture where Arrowhead Stadium became known as one of the loudest and most difficult places to play in the NFL. The Chiefs went on to win the game 31-20, and the iconic moment marked the beginning of a new era of Chiefs’ football and the emergence of Arrowhead as one of the NFL’s most intimidating stadiums. 🏛️ Instantly unlock my Top 10 Then vs. Now photos of KC when you sign up for my free weekly newsletter! DM “HISTORY” to @kcyesterday to subscribe for free! 📸: Chiefs/NFL"
8,788 likes, 158 comments - kcyesterday on December 9, 2024: "December 9, 1990: the Broncos and Chiefs were in the middle of a yet another fierce divisional battle at Arrowhead Stadium. The Broncos had recently lost their lead and were starting a drive from their own 1-yard line. The noise from the crowd grew to be so loud that it was affecting the communication of the Broncos. John Elway, the Broncos’ quarterback, asked for help from the referee. The ref then warned the crowd that further noise issues would result in a charged timeout against Kansas City. But, the threat didn’t help. In fact, the crowd noise only grew louder. The moment was significant as it marked the beginning of a culture where Arrowhead Stadium became known as one of the loudest and most difficult places to play in the NFL. The Chiefs went on to win the game 31-20, and the iconic moment marked the beginning of a new era of Chiefs’ football and the emergence of Arrowhead as one of the NFL’s most intimidating stadiums. 🏛️ Instantly unlock my Top 10 Then vs. Now photos of KC when you sign up for my free weekly newsletter! DM “HISTORY” to @kcyesterday to subscribe for free! 📸: Chiefs/NFL".

"I love this sport. I hate this sport."
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Steven Nelson CB aki visszavonult, visszatért a csapatba. Resurrected.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 961 — The Mathematician
Remélem 15-2 lesz utolsó heti vereséggel

 youtu.be/M3RK2yhbdgk?si=pPc42N6WZaIsM085

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amit így is meg lehet csinálni 😄

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ott a következő csoport W 😊
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Megmutattuk a Raidersnek, így kell a végén FGal meccset nyerni. Nem fejbedobni a QBt. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya
Chiefs find the most unreal ways to win
Steelers stadium at Christmas:

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
mirdal Kansas City Chiefs 654 — Chiefs fan
Már mindegy, a PO megvan, a hazai pálya előnye meg nem is kell, mert úgyis megveri magát az ellenfél, egyre megy, hol játszik a csapat. 😅
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
a sima meccsek szezona, kiváncsi vagyok jövő héten hogy alázza meg magát az ellen
ehh
Most a Chargers jon. Ok sosem csinalnak olyat, ne mondd mar! Aztan a Browns. Ok sem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 973 — Chiefs fan
a sima meccsek szezona, kiváncsi vagyok jövő héten hogy alázza meg magát az ellen
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Szokott lenni mindig aki tulteljesit. Igy hivjuk a mazlit. Csak nem ennyire latvanyosan az utolso masodpercben. Ahogy mindig van alulteljesito is. Serules, akarmi miatt. Nekunk az 1/1 szezonban ligaelit vedelmunk ... lett volna. Ha nem serul le az osszes sztar egyszerre.

Csak iden mintha minden ellenfel, aki nem Bills, mintha meg akarna velunk a vegen nyeretni a meccset. Egyebkent ilyenkor alatalaban a POban fogy ez el, es siman kiesel. Nem baj, mert jobb ha bajnok vagy, aztan kiesel. Mint sorozatban kozel lenni, es mindig elbukni eveken at.

Komolyra fordulva, vannak azert jo teljesitmenyek. Legtobbet szidott elkapojatekban peladul Worthy es Hopkins egyre jobban jatszik. Ahogy irtam nemreg Noah Grayrol is.
Aktualis meccsen a Raiders kihagyott a harmadik negyedben is FGt. Csak arra senki nem fog emlekezni, akkor ugy tunt nem szamit. A Chiefs a ziccereit miert nem hagyja ki? Miert nem adjak fel? Miert mennek mindig utolso pillanatig, es hiszik, ok a vilag legjobb csapata, es nyernek? CSak mert mazlijuk van? Akinek ez eleg magyarazat, akkor legyen ugy. Mert sok csapatnak van, hogy az ellenfel egyet baromkodik a meccsen. De attol meg nem nyersz. Csak ha ott vagy pontban. Ha a Raiders vezetett volna 10 ponttal, mindegy, hogy nem lett FG a vege. Tavaly a Ravens lett az alapszakasz kiralya. En lattam minden meccsuket. Ott is volt par, amin osszejott aminek kellett. Ez igy megy. Legalabbis egy ideig. Csak nalunk ez mar vicces szintre emelkedett. De volt a Vikingsnak is olyan szezonja, vagy a Miaminak meg Tanyahillel, ahol beirtam: nem ertem mikepp nyernek ennyit. Vagy Tebow time. Stb.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
mirdal Kansas City Chiefs 654 — Chiefs fan
Hát Ulpi zseniális ahogy változatos formában nem tudjátok elbukni a meccseket 🥳🙈🤪😂
dande2
Nem igazan ertem neha, hogy mit csinyanak az ellenfeleink? Mintha mindenki azt akarna, hogy nyerjunk. Sok minden nem megy, de nyerni, az megy.
ulpianus
Fura érzés úgy nézni a meccseinket, hogy a csapat nagyobbik része rendben van, jó játékosok vannak a posztokon, aztán mégsem áll össze a játék.

Tisztára azt látom, mint anno a Redskins-nél, amikor volt pénz lóvéra, ezért összevásárolták a nagynevű playákat, aztán az egész egy rakás szar lett, nem csapat, mert az ego győzött a csapatszellem felett.

Csak nálunk nem az ego a baj, hanem valami más, ami megakadályozza a kohéziót a támadó oldalon a játékosok között.

Eskü, mint a mágnes azonos pólusai, úgy taszítják a jó játékot meg a sikeres drive-okat maguktól.

Fanyalgok itt, annak ellenére, hogy 11-1, de ez inkább valahol 7-5 vagy még rosszabb mérleg inkább.

Szerkesztette: mirdal
több mint 1 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 843 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Hát Ulpi zseniális ahogy változatos formában nem tudjátok elbukni a meccseket 🥳🙈🤪😂
dande2
Tavaly elbuktuk, idén nem 😀
ender1112
22 februárjában kellett volna de akkor ippeg hogy elég lett volna 🤗
dande2
Talán jövő februárban megint lehet próbálkozni 😉
több mint 1 éve
mirdal Kansas City Chiefs 654 — Chiefs fan
Hát Ulpi zseniális ahogy változatos formában nem tudjátok elbukni a meccseket 🥳🙈🤪😂
dande2
Utána kellene valahogy nézni, hogy a Chiefs előtt melyik csapat volt az, amelyik így nyerte meg a meccseit egy szezonon belül.

Ez katasztrófa, a múlt heti szenvedést is sikerült alul teljesítenie a támadóknak.

Semmi bajom nincs a győzelemmel, pláne, ha az SB-t is megnyeri majd nekünk az ellenfél, mint most a Raiders....

Hát, a dinasztia támadó része mintha túlette volna magát és odabaszott neki a kajakóma, mert én nagyon így érzem most, nézve/mérgelődve/értetlenkedve a meccseket.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát Ulpi zseniális ahogy változatos formában nem tudjátok elbukni a meccseket 🥳🙈🤪😂
dande2
Tavaly elbuktuk, idén nem 😀
ender1112
22 februárjában kellett volna de akkor ippeg hogy elég lett volna 🤗

Szerkesztette: dande2
több mint 1 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 843 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Hát Ulpi zseniális ahogy változatos formában nem tudjátok elbukni a meccseket 🥳🙈🤪😂
dande2
Tavaly elbuktuk, idén nem 😀
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Hát Ulpi zseniális ahogy változatos formában nem tudjátok elbukni a meccseket 🥳🙈🤪😂
dande2
Nem igazan ertem neha, hogy mit csinyanak az ellenfeleink? Mintha mindenki azt akarna, hogy nyerjunk. Sok minden nem megy, de nyerni, az megy.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát Ulpi zseniális ahogy változatos formában nem tudjátok elbukni a meccseket 🥳🙈🤪😂
több mint 1 éve
mirdal Kansas City Chiefs 654 — Chiefs fan
A het elkapasa:

 www.youtube.com/shorts/-8X6-Gc-yM0
ulpianus
Bazz, mekkora lett volna, ha elszalad vele a másik endzone-ba és ott full erővel a földhöz is vágja..
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
A het elkapasa:

 www.youtube.com/shorts/-8X6-Gc-yM0

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya
The @Chiefs can clinch a playoff berth with:
- win on Black Friday vs. LV + MIA loss on Thanksgiving
- OR with a win + DEN loss on MNF

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
...
A futás viszont megy középen, valamennyire legalábbis, de valahogy olyan "nekem-nem-tetszik-mert-nem-megy" érzés nézni a támadásainkat...
mirdal
Mondjuk 6+ atlaggal futottunk, a Panthers 4

Persze aki a Priest Holmes - Larry Johnson - Jamaal Charles szinthez szokott, annak szeme lehet kicsit kevesnek erzi. 😀
Viszont Pacek mar egyre jobban van, edzeget. POban kell igazan, a PO megvan nelkule is. Vagyis lassan azert be kell porgetni. Mikorra felporog, o es Hunt azert mar komolyan veheto futo tandem lesznek. Mert igazad van, az OT paros nem jo, de belul a run block trio nagyon jo. A gond, hogy a passzjatekon nem sokat segit ez.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
mirdal Kansas City Chiefs 654 — Chiefs fan
Ilyen meccseken, a szarabb csapatnak sokkal nagyobb a pozitív töltet, nekik - mint most nekünk - ez olyan mint egy mini Superbowl, míg a jobb csapatnak meg csak le kell tudni a kötelezőt. Ebből szokott az előfordulni mint ami most is történt, hogy a szar csapat 120%-on pörög, míg a jobb 70%-kal próbálja letudni amit le kell. És ez általában meg is szokott történni, mint ahogy ma is megtörtént.
gabokocka
A Chiefs ellen mindenki a kis SBjat jatsza. A Chiefs ezt mar megszokta az evek soran. Ez nem nagykepuseg, ez van. Nekem es itt a topicban sokan nezzuk a Chiefs sok sok eve, ez nagyon fura volt elsore. De mar megszoktuk. Nekunk mindenki ugy jon ki, hogy ha veszit, semmi nincs. De ha nyer!

Ez egyebkent a Chiefsnek is jo. Vagy az adott elit csapatnak. Ezert bukik el a PSG minden evben a BL-ben, mert nem mennek nekik. Nincsenek hozzaszokva, hogy kuzdeni kell.
Szal nekem ez rendben van. A Chiefs is tegye oda magat, mert kulonben nem lesz meg. Ezert is nagy aldas Mahomes, akinek minden meccs elet-halal, o ilyen.
ulpianus
Igen, Ulpi, igazad van.

De én nagyon frusztráltnak látom a támadó oldalt.

Az O-line néha olyan a passz blokknál, mintha a meccs előtt az utcáról hoztak volna grundfocistákat...

Nincs protection, Mahomes kapkod, menekül, aztán sack -19 yardért.

A passzjáték koszámítható, pontatlan, elkapkodott, jó védekezés mellett kínszenvedés nézni, de mégis elégséges a vezetés megtartásához.

Eskü, sajnálom a védelmet, mert amikor lemennek a pályáról, alig szusszannak, mehetnek vissza máris...

A futás viszont megy középen, valamennyire legalábbis, de valahogy olyan "nekem-nem-tetszik-mert-nem-megy" érzés nézni a támadásainkat...