Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Meg ket napja mondta Reid, hogy visszaterhet. Ma pedig kiraktak. Remeljuk, tudjak mit csinalnak.
ulpianus
Az ijen első szerződéses IRes sztoriknál azért vannak furcsaságok, mert gyakorlatice waivelni kell a játékost, aztán ő is nyilatkozhat, hogy nem fogadja el az IRt, sőt más csapat is tehet neki ajánlatot. Szóval annyi gubát nem kapott, hogy esetleg ne látna zsírosabb feltételt a kikerkeringőben más csapatnál.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Dee Ford es Mitch Morse nem jatszik. Eric Fisher jateka a levegoben log, ahogy Reid fogalmazott.
ulpianus
Ki lesz az edge igy?
Zomba?

S Nelson egesz szezonra IR vajon?

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Kis hangolodas:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Dee Ford es Mitch Morse nem jatszik. Eric Fisher jateka a levegoben log, ahogy Reid fogalmazott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Meg ket napja mondta Reid, hogy visszaterhet. Ma pedig kiraktak. Remeljuk, tudjak mit csinalnak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 579 — Így remélem megfelelek nektek.....
Santost kitettétek???????? Ezt nem nagyon értem.............az egyik legjobb kicker de lehet tévedek.......
dande
IR-en volt
valakis
Azt tudom, de ettől még kitenni nem kellett vonlna Butker még semmit nem bizonytott Santos meg talán már igen. Vagy olyan súlyos a sérülés?????

Mi se raktuk ki Sturgist pedig.....

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Santost kitettétek???????? Ezt nem nagyon értem.............az egyik legjobb kicker de lehet tévedek.......
dande
IR-en volt

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 579 — Így remélem megfelelek nektek.....
Santost kitettétek???????? Ezt nem nagyon értem.............az egyik legjobb kicker de lehet tévedek.......
több mint 6 éve
mirdal Kansas City Chiefs 573 — Chiefs fan
Az lehet, hogy Santos visszatérhet, de kitettük a csapatból...
Helyette a 22 éves Harrison Butker érkezett a Giorgia Tech egyetemről, akit a Panthers draftolt a hetedik körben.
Ajjaj...
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 890 — No es importante
 twitter.com/geoffschwartz/status/913856246708613120


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Santos, Reid szerint visszaterhet a szezon vege fele.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Hunt lett a honap AFC tamadojatekosa. Es o lett a honap NFL ujonca.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 579 — Így remélem megfelelek nektek.....
De nekünk Pumpedgabot kellett húzni futó poszton......... Nagyon remélem, hogy Sidney Jones mihamarabb felépül, s megmutatja, hogy érdemes volt pl őt behúzni Hunt helyett. Legalább RasDaoug egyenlőre nem muzsikál rosszul.
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
En amit legjobban szeretek Huntban, hogy mindig ugy jatszik, mintha az elete mulna az adott playen. Apait anyait belead minden egyes ujabb centiert.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
ami jár, az jár - respectable, sir
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.18169-9/21768288_1145494782217828_3207404956196600003_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=zqsf9pfpBaQQ7kNvgG2_Czu&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AYCKAVm4VtxJzWMNlo9xziRyZCHQeRRFINMtw_GIUN3scw&oe=6664909D
First Down
VAN EGY ELMÉLETEM 3.0 - VADÁSZAT Az előző héthez képest az élmezőnyben nem sok változás történt. A Football Outsider elemzéseit követve a Top 5-ből kifutott Fournette, a helyére a szintén újonc...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
K. Santos (Kicker) IR listara kerult. Groin Injury. Mar a training camp ota kuzd ezzel. Harrison Butker kerult a helyere, nem tudjuk miert pont o nyert.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Nem gondoltam, hogy megelem, mikor a Chiefs a legtobb power rankingban elso helyen lesz. Nekem a PR humorforras leginkabb, de meg ilyet!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Valaki elmondja mi a tosz van Trump és a KC közt?
Janek
Itt egy friss cikk:
 sports.yahoo.com/donald-trump-condemning-footballers-more-114508406.html?src=rss


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Valaki elmondja mi a tosz van Trump és a KC közt?

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Srácok valaki szóljon már Huntnak, hogy nem college-ben van, hanem az NFL-ben. 8.5 yardos átlaggal futni bazmeg, oké hogy hosszú futások, de ez nem emberi 😀
Természetesen idén is a KC bandwagonon vagyok az AFC-ben 😊
Borbinho
Jamaalnak volt asszem masodik eveben, mikor Tenylegesen kezdo lett (eredetileg a powerback LJ moge hoztak elusive backnek) 8.8as first down atlaga majdnem a szezon vegeig. Es mikor a fos iranyitoink a maradek ketto downbol megcsinaltak az 1.2 yardot, zugott a taps. Mar nem mindig csinaltak meg, csak neha. Es a szurkolok egyik fele nem ertette mit sopankodik a masik fele. Nos, Hunt nem olyan tehetseg mint Jamaal, de eddig egy rossz szavunk nem lehet. Es a csavo egyetemi karrierje alatt nem fumblizott. Ezert volt dobbenet, hogy a legelso fuitasnal elejtette. Na mondjuk ez nem lesz gyakori nala.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
nem volt szép meccs, de az ilyeneket kell behúzni. rémesen konzervatívak voltunk offense oldalon, de ez legyen a legnagyobb gondunk jelenleg. mitchell-t meg naggyá tette rivers az elején, aztán jöttek nála a szokásos beszopott passzok😊
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Srácok valaki szóljon már Huntnak, hogy nem college-ben van, hanem az NFL-ben. 8.5 yardos átlaggal futni bazmeg, oké hogy hosszú futások, de ez nem emberi 😀
Természetesen idén is a KC bandwagonon vagyok az AFC-ben 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Most lepeselonybe kerultunk a csoportban. Amerika Nyugaton a csoportmeccsek elerbevagoak, de a fordulo is tokeletesen alakult.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Chris Jones lassan az egyik legjobb vedonk lett. Ami ebben a nevsorban nem akarmi. Persze Houston volt a legjobb, a vak is latta. De mikor Jones lent maradt, ideges lettem. Szerencsere ott folytatta, ahol abbahagyta. Ahhoz kepest, hogy nem volt elso korosunk, masodikbol is ugy teljesit, mintha lett volna. Reidek tudnak draftolni, ez mar hivatalos.
ulpianus
Meccs közben amikor néztem a statisztikákat, azt hittem elsőre, hogy ez a Patriotsos C.J. 😊
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Chris Jones lassan az egyik legjobb vedonk lett. Ami ebben a nevsorban nem akarmi. Persze Houston volt a legjobb, a vak is latta. De mikor Jones lent maradt, ideges lettem. Szerencsere ott folytatta, ahol abbahagyta. Ahhoz kepest, hogy nem volt elso korosunk, masodikbol is ugy teljesit, mintha lett volna. Reidek tudnak draftolni, ez mar hivatalos.


Állat vagyok, ami enni kér...