Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Illetve nemreg erkezett Bennie Logan a sasoktol.

Pederson ismeri a szakmat. De Reid sem veletlen sikeres HC regota. Fejlodes nelkul az nem megy. Ma tettem be egy linket, ami a Chiefs Pats elleni option jatekat elemzi. Reid mindig fejleszt valamit a laborjaban. Es mindig felkeszul a meccsre, legtobbszor kivalo a felidei elemzese is kis csapatanak. Ha valamit, ezeket Pederson biztosan megtanulta, es koveti.
Mas mar mindket csapat, termeszetes. Megis erdekes lesz mindig Reid a sasok ellen. Legalabbis nekunk, akik ott lattuk ot evekig.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Jön a hálivúdi Reid vs Eagles megspékelve Reid vs ex OC...

Sokkal érdekesebb lesz,hogy az eagles Dline tudja e annyira nyomás alá helyezni ezt az Olinet ami másképp dolgozik nagyon jó szinten mint a skins fala. Sokkal mozgékonyabb és remekül csinálja a run O-t.

Aztán ott lesz Kelce vs Hicks és a Hill vs bárki (na ez Eagles szempontból tuti rossz matchup)

Azt nem gondolom,hogy az Eagles O szétszedi ezt a védelmet sőt szerintem még nehéz fejtörést sem okoz sajna.

Sérülésmentes meccset szeretnék .

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
 www.footballoutsiders.com/film-room/2017/film-room-kansas-citys-option-offense


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Raglandnak milyen szerepe lehet idén?
ervinator
Linebacker. 😊

Neki a 3-4 ILB sokkal jobban fekszik, mint barmi. Legeslegfoleg ha boxon belul pusztithat futas ellen. Kell melle egy playmaker, (vagy legalabb) rutinos jatekos, mig tanul. Az a baj, hogy elviszi a lelkesedes, meg nem is szuper atleta, okosabban kellene jatszania.
Viszont Derrick Johnson az egyik legokosabb LB a ligaban. Mittomen, megnezed a pickjeit, szinte mindet esszel szerzi. Tudatosan play elott pickre allva, QB elol elbujva a falak mogott, nem csak ugy odapattan. Futas ellen is lathato, hogy folyamatosan erti mi tortenik korulotte. Ezert (is) hallgatnak ra a tobbiek, o vezer minden ertelemben, nem csak a szuper szamai miatt.
Allitolag kivalo arc, es jo mentor is. Raadasul Gary Gibbs, a liga egyik legjobb LB edzoje (o es a DB edzo Emmitt Thomas nevet sokat emlegetem ha a sikerekrol van szo. Mindkettot Haley hozta, azota is maradtak.)

Mindenesetre Ragland serulese gondolom komoly, ha kivagtak, miutan masodik korben draftoltak tavaly. Mar eleve, ha jol remlik, aorta problema miatt csuszott ki az elso korbol ott is. Ezen semmilyen edzo nem segithet. Ilyen gyenge honvedokat leverunk Ragland nelkul is 😊, de ha majd a csoportmeccsek jonnek, addigra fel fogjak kesziteni Reggiet is, gondolom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Raglandnak milyen szerepe lehet idén?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Új kedvenc?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nyilván Alexnek is saját érdeke h bizonyítson. Aztán úgy járnak mint a Bayern Heynkessel, hogy nagy bizonyításában összejön a kupa 😛. De azért mégis menni kell...sajnálom egy kicsit mert ennél többet érdemel, de ez az üzlet.

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Alex nem teved, mindenki levagta ezt a draft napjan. Ettol jol fog jatszani. Bizonyitani akar legalabbis. Ellenben nem tudunk vele ennel jobb focit.

Reid egyebkent azt mondta, az elso heti eredmenyek utani "elemezegetes"nagyon tulertekelt es felesleges idopazarlas.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet Reid most elgaloppírozta magát?

 www.thescore.com/nfl/news/1372023-chiefs-alex-smith-expects-to-play-for-new-club-in-2018
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Reid nem akarta porig alázni a peccet 😊

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elég szomorú, hogy az első fordulóban a legtöbb passzolt (Sanyi) és futott (Hunt) yard mellett holmi Brownék miatt nem jött össze a legtöbb elkapott is nektek 😕

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
 www.arrowheadpride.com/2017/9/12/16295468/andy-reids-play-calling-with-tyreek-hill-and-travis-kelce-is-a-lot-of-fun-for-the-chiefs


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
mirdal Kansas City Chiefs 568 — Chiefs fan
Hát, elég gáz, hogy nem lett meg a négy W 😕 😀
Wyatt
A mi győzelmünk duplán számít, mert a bajnokot abáltuk meg... 😁
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, elég gáz, hogy nem lett meg a négy W 😕 😀

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
3W a csopotban, a Boltsnak nem sikerult adaptalni a mi utolso negyedes rohamunkat masolando gyozelmet, Pedig Zrinyi Miki is buszke lenne rajuk, ahogy nekik mentek a vegen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
mirdal Kansas City Chiefs 568 — Chiefs fan
Terrell leigazolva.
Akeem King meg talonban tartva.
több mint 6 éve
mirdal Kansas City Chiefs 568 — Chiefs fan
Calvin Pryor-t kivágta a Browns.

Lehet opció?
mirdal
A Jaguars már claimelte a waiverről.
empty taxi
Akkor nem... 😀
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Calvin Pryor-t kivágta a Browns.

Lehet opció?
mirdal
A Jaguars már claimelte a waiverről.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
mirdal Kansas City Chiefs 568 — Chiefs fan
Calvin Pryor-t kivágta a Browns.

Lehet opció?
több mint 6 éve
mirdal Kansas City Chiefs 568 — Chiefs fan
Újra-harmadszor-leigazoltuk Spiller-t.

És keressük Berry helyére a megfelelő embert...
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Nagyon nagy kár Berry-ért...ez a meccs megvan, de ez nagyon sokba kerülhet a Chiefsnek...bár itt tényleg (szinte) bárkiből tudnak értelmes secondary játékost csinálni. 😕
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 182
Ez a Hunt gyerek mit csinált. 😀 Ilyen első futás után azt hittem Reid a padon hagyja, erre a gyereknek teljesen elgurult a gyógyszere.

Már csak egy RB kéne.
mirdal
Megvan. 😀
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/imsfgzbcczkyrhzwttc8
Eric Berry out for season with ruptured Achilles tendon
The Kansas City Chiefs will play the rest of the season without three-time All-Pro safety Eric Berry. Andy Reid confirmed Friday that Berry indeed suffered a ruptured Achilles tendon on Thursday.

Egész szezonra kidőlt sajnos.