Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
majd West előveszi régi formáját....hahaha

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Már csak egy RB kéne.
mirdal
Hunt azt mondta, o kesz megfelelni kihivasnak.
ulpianus
Ja, akkor minden oké.
Majd esetleg Santos néha beugrik RB-nek...
mirdal
Nem a csapattulaj Hunt! Hanem az uj HB.
ulpianus
ez mondjuk aranyköpés gyanús 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Már csak egy RB kéne.
mirdal
Hunt azt mondta, o kesz megfelelni kihivasnak.
ulpianus
Ja, akkor minden oké.
Majd esetleg Santos néha beugrik RB-nek...
mirdal
Nem a csapattulaj Hunt! Hanem az uj HB.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
mirdal Kansas City Chiefs 563 — Chiefs fan
Már csak egy RB kéne.
mirdal
Hunt azt mondta, o kesz megfelelni kihivasnak.
ulpianus
Ja, akkor minden oké.
Majd esetleg Santos néha beugrik RB-nek...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Már csak egy RB kéne.
mirdal
Hunt azt mondta, o kesz megfelelni kihivasnak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
mirdal Kansas City Chiefs 563 — Chiefs fan
 www.chiefs.com/news/article-2/Chiefs-Acquire-LB-Reggie-Ragland-via-Trade-with-Bills/64a93175-973c-4f76-aa7d-c7e117f9229a
ulpianus
Mauga-t meg kivágtuk.

Reggie srácnak meg futások ellen illene jónak lennie. A tavalyi draft kiemelt ILB-jei között tartották számon. A 41-ik választott volt a Bills-nél, aztán egy faja térdsérülés miatt végigkispadozta a tavalyi szezont.

Már csak egy RB kéne.
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
 www.chiefs.com/news/article-2/Chiefs-Acquire-LB-Reggie-Ragland-via-Trade-with-Bills/64a93175-973c-4f76-aa7d-c7e117f9229a


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Ha ennyivel megusszuk, az kiraly lenne.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
mirdal Kansas City Chiefs 563 — Chiefs fan
És ráadásul a miénk is...
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
S Ware out
Hunt -on a világ szeme.

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 twitter.com/TerezPaylor/status/899703534559645696


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
De az biztos, hogy elodeivel szemben o tenyleg iranyitonak fest jelen korulmenyek kozt
ulpianus
Pont vmi ilyen fogalmazódott meg bennem. Mondjuk én Casselekhez meg Palkokhoz vagyok szokva, lehet ezért volt feltűnő a különbség 😀



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Nem kockaztat, egyszeruen jo formaban van. Es tehetseges. Mas o mint Alexejevicske, gunslinger kontra tutira dobo game manager. Ahhoz kepest igazabol visszafogottan kockaztat, mar ha ezt nezzuk most.
Ez eloszezon, a masodik csapattal tolja, egy masodik csapat ellen. De az biztos, hogy elodeivel szemben o tenyleg iranyitonak fest jelen korulmenyek kozt, pedig nem alap jatekokkal jatszatjak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Mahomes 10/14 88yard 2TD Nekem eddig pozitív meglepetés amit láttam tőle. Nem tudom, hogy csak kockáztat és eddig bejön minden , annyira nem értek hozzá sajnos, de pl 2. tdje előtt volt egy play ahol kb érintés nélkül értek oda hozzá mégis 1st down lett 😀 Kommentátorok is csak annyit tudtak hozzáfűzni, hogy WOW 😀



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
A meccsen Alex elso felido utan, terv szerint Mahomes jatszik a cserekkel, es csak utolso negyedben jon Bray. A multheti teljesitmenyeket figyelembe veve ez tejlesen ertheto valtoztatas.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mahomes meg Bray hát hogyismondjam, van munka
petey
Ami nekem egyebkent a QBknal tetszett. Alex elso passza egy mely passz volt jobbra (Hillnek). Es aztan Bray es Mahomes elso passza is detto ugyanaz volt.
ulpianus
ez egy jó hívás volt, single high S, nem volt extra coverage. Alexünk kissé alul is dobta, de Hill ezért fasza WR hogy behúzza.
petey
Mahomes is kicsit aluldobta Demarcus Robinsont, de ő is elkapta.
Ő is fasza WR. 😉
Bazzani
Vajh kiért tradeltél nemrég... 😛
empty taxi
Akkor még kb azt sem tudtam, hogy ki ő. 😊

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 705 — Scream and scout
Mahomes meg Bray hát hogyismondjam, van munka
petey
Ami nekem egyebkent a QBknal tetszett. Alex elso passza egy mely passz volt jobbra (Hillnek). Es aztan Bray es Mahomes elso passza is detto ugyanaz volt.
ulpianus
ez egy jó hívás volt, single high S, nem volt extra coverage. Alexünk kissé alul is dobta, de Hill ezért fasza WR hogy behúzza.
petey
Mahomes is kicsit aluldobta Demarcus Robinsont, de ő is elkapta.
Ő is fasza WR. 😉
Bazzani
Vajh kiért tradeltél nemrég... 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
Mahomes meg Bray hát hogyismondjam, van munka
petey
Ami nekem egyebkent a QBknal tetszett. Alex elso passza egy mely passz volt jobbra (Hillnek). Es aztan Bray es Mahomes elso passza is detto ugyanaz volt.
ulpianus
ez egy jó hívás volt, single high S, nem volt extra coverage. Alexünk kissé alul is dobta, de Hill ezért fasza WR hogy behúzza.
petey
Lemaradtal a lenyegrol. Mindharom QB detto u.a. a passzt dobta elsore. Reid szokott ilyeneket trollkodni.
ulpianus
nem, láttam végig a meccset 😊 csak Bray-nél ugye visszafújták OPI-ra, Mahomes-nál meg a picsa tudja merre járt Reaser, ott meg Off. holding volt. de mint írtam mindegyik esetben sima emberezés volt, 1 Safety-vel, ennél simán meg kell próbálni, max ha nem Sherman és Thomas van fent 😀 Hill elkapásánál meg Robinson nem jammelte, és volt 1 lépés előnye.
na ugorjunk, gyalázatos volt a zászlóerdő amúgy.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mahomes meg Bray hát hogyismondjam, van munka
petey
Ami nekem egyebkent a QBknal tetszett. Alex elso passza egy mely passz volt jobbra (Hillnek). Es aztan Bray es Mahomes elso passza is detto ugyanaz volt.
ulpianus
ez egy jó hívás volt, single high S, nem volt extra coverage. Alexünk kissé alul is dobta, de Hill ezért fasza WR hogy behúzza.
petey
Mahomes is kicsit aluldobta Demarcus Robinsont, de ő is elkapta.
Ő is fasza WR. 😉

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Mahomes meg Bray hát hogyismondjam, van munka
petey
Ami nekem egyebkent a QBknal tetszett. Alex elso passza egy mely passz volt jobbra (Hillnek). Es aztan Bray es Mahomes elso passza is detto ugyanaz volt.
ulpianus
ez egy jó hívás volt, single high S, nem volt extra coverage. Alexünk kissé alul is dobta, de Hill ezért fasza WR hogy behúzza.
petey
Lemaradtal a lenyegrol. Mindharom QB detto u.a. a passzt dobta elsore. Reid szokott ilyeneket trollkodni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
Mahomes meg Bray hát hogyismondjam, van munka
petey
Ami nekem egyebkent a QBknal tetszett. Alex elso passza egy mely passz volt jobbra (Hillnek). Es aztan Bray es Mahomes elso passza is detto ugyanaz volt.
ulpianus
ez egy jó hívás volt, single high S, nem volt extra coverage. Alexünk kissé alul is dobta, de Hill ezért fasza WR hogy behúzza.

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Mahomes meg Bray hát hogyismondjam, van munka
petey
Mahomes 9 passzt engedett el, egy TD, 7 complete, 126.4-es QB rating. Reideknek megfelelt elsore. Nekem is.

Bray nem tom minek van meg a keretben. Nekem Stanzi pepitaban. Egyetemen egyik kedvencem volt, de lathatoan alkalmatlan a profi szintre. Nem tudom mire varnak, de mindegy.

Ami nekem egyebkent a QBknal tetszett. Alex elso passza egy mely passz volt jobbra (Hillnek). Es aztan Bray es Mahomes elso passza is detto ugyanaz volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
Mahomes meg Bray hát hogyismondjam, van munka

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Sok minden a meccsbol nem derult ki. Par kezdo palyara sem lepett. Alex is felment, vezetett egy TD drive-ot. Ez errol szol mas csapatnal is. Itt foleg nem valtozott a rendszer meg semmi, sok informaciot Reid a kezdosorrol nem igenyel. Igazabol en sem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
mirdal Kansas City Chiefs 563 — Chiefs fan
Sziasztok!
Valaki tud esetleg olyan oldalt ajánlani, ahol nem kell minimum 25 dodót kifizetni egy nyamvadt sapi szállítására?! A fanatics.com kinyalhatja a marha nagy "free shipping" akcióival, hiába szedtem össze majd 100$-nyi cuccot, nincs kedvezmény szállításra... 😠 Az ebay meg marha drága, mert az usából jönnek szintén a sapik...😕

Szerkesztette: mirdal