Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Francba....
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
BB-nek két "mumusa" van, Coughlin és Reid.
BB ellenben 80 hc/ex-hc mumusa.
Pari
Reidnek ez volt a 2. győzelme BB ellen 5 vereség mellett.
Ellenben az öreg Shanny, neki van 5-3-as rekordja BB ellen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
akkor kb. eddig lehetett reménykedni:

 www.espn.com/espn/now?nowId=21-0697667414510276900-4&t=1&cn=ZmxleGlibGVfcmVjc18y&refsrc=email&iid=904c4efb6d504cfbbec261dd1e7b5e7a&uid=820218419668717568&nid=244+272699400
ehh
Na neee imádom Berryt, nagy kedvencem 😕 . Hatalmas érvágás ha valóban szakadás

több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
akkor kb. eddig lehetett reménykedni:

 www.espn.com/espn/now?nowId=21-0697667414510276900-4&t=1&cn=ZmxleGlibGVfcmVjc18y&refsrc=email&iid=904c4efb6d504cfbbec261dd1e7b5e7a&uid=820218419668717568&nid=244+272699400
ehh
ezek szerint szakadás?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
akkor kb. eddig lehetett reménykedni:

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hol tudom megnézni a hajnali meccs snap számait?
Bazzani
KC
 www.arrowheadpride.com/2017/9/8/16273396/chiefs-vs-patriots-snap-counts-tyreek-hills-usage-kareem-hunt-just-58-percent-of-snaps

Pats
 www.patspulpit.com/2017/9/8/16272720/snap-count-reports-patriots-vs-chiefs-week-1
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hol tudom megnézni a hajnali meccs snap számait?

több mint 6 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Gratulálok a győzelemhez!
több mint 6 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Berry achillesze zuzodott, nem elszakadt. Utolso infom szerint legalabbis. Ot nem lehet potolni, o a legjobb safety. Viszont nalunk van a liga legjobb DB edzoje, akarkibol hasznalhato jatekost farag, tehetsegesbol pedig sztart. Volt mar Berrytlen szezonunk, akkor lett sztar Ron Parker (sokan maig nem tudjak, mennyire is jo Parker), akit ugy kukaztunk. Vagy Husi jott a kanaperol felallva, vagy aki emlekszik K. Lewisra, aki tul kicsi es lassu volt elvben, Huff elotte is jo volt, neki csak jot tett a kevesebb snap,vegre felepult. Q. Demps itt lett jatekos, Ez csak a FS poszt volt, de a tobbin is felsorolhatnek nem egy nevet. Emmitt Thomas egy DB edzozseni. Ha valakiben bizom, akkor az o.
ulpianus
Epp akartam mondani Berry kapcsan, hogy Parker elkepesztoen alulertekelt safety. Nyilvan Berryt nem lehet potolni, de azert leirni kar ezt a secondaryt, tobben is vannak, akik mind jatekban, mind pedig mentalisan kepesek leaderkent „funkcionalni”.

Persze remenykedjunk, hogy Berrynel valoban nem szakadt semmi, es megussza nehany hettel.
Stez
ha elszakadt volna akkor nem ült volna ott viszonylag nyugodtabban a földön és nem mozgatja úgy a lábfejét, szerintem húzódott ami azért jó pár hét, de mégsem szakadás
ehh
Boven lehetett az szakadas, es a labfej mozgatasaval epp ezt neztek. De ettol meg sok esetben nem tudjak megmondani rogton, szakad-e vagy csak huzodott. Az azert csaloka, hogy latszolag hogy ult ott a foldon, millio egy esetben van az is, hogy valakinek elszakadt a terdszalagja, mikozben a serules utan ranezesre azt mondana az ember, huzodas, megussza egy kis pihenovel.
Stez
azért az achilles szakadás még tele adrenalinnal is elég látványos "tüneteket" produkál, na majd meglátjuk ma délután/este mire jut az MRI
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Szeretnék köszönetet mondani a Chiefsnek, hogy kivégezte a tökéletes szezon,19-0 blablabla hypevonatot....
Grat mégegyszer.
malkav
Az a hypevonat már az állomáson kisiklott... és jobb is így mindenkinek, de még a Pats drukkereknek is.
Awesome88
Igen én is így gondoltam, félreértés ne essen, nem esett rosszul, hogy kikapott a Pats, de lényeg inkább az, hogy ne kelljen minden héten azt olvasni, hogy meglehet a tökéletes szezon, blabla, és ezt talán a Patsnak is jobb.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Berry achillesze zuzodott, nem elszakadt. Utolso infom szerint legalabbis. Ot nem lehet potolni, o a legjobb safety. Viszont nalunk van a liga legjobb DB edzoje, akarkibol hasznalhato jatekost farag, tehetsegesbol pedig sztart. Volt mar Berrytlen szezonunk, akkor lett sztar Ron Parker (sokan maig nem tudjak, mennyire is jo Parker), akit ugy kukaztunk. Vagy Husi jott a kanaperol felallva, vagy aki emlekszik K. Lewisra, aki tul kicsi es lassu volt elvben, Huff elotte is jo volt, neki csak jot tett a kevesebb snap,vegre felepult. Q. Demps itt lett jatekos, Ez csak a FS poszt volt, de a tobbin is felsorolhatnek nem egy nevet. Emmitt Thomas egy DB edzozseni. Ha valakiben bizom, akkor az o.
ulpianus
Epp akartam mondani Berry kapcsan, hogy Parker elkepesztoen alulertekelt safety. Nyilvan Berryt nem lehet potolni, de azert leirni kar ezt a secondaryt, tobben is vannak, akik mind jatekban, mind pedig mentalisan kepesek leaderkent „funkcionalni”.

Persze remenykedjunk, hogy Berrynel valoban nem szakadt semmi, es megussza nehany hettel.
Stez
ha elszakadt volna akkor nem ült volna ott viszonylag nyugodtabban a földön és nem mozgatja úgy a lábfejét, szerintem húzódott ami azért jó pár hét, de mégsem szakadás
ehh
Boven lehetett az szakadas, es a labfej mozgatasaval epp ezt neztek. De ettol meg sok esetben nem tudjak megmondani rogton, szakad-e vagy csak huzodott. Az azert csaloka, hogy latszolag hogy ult ott a foldon, millio egy esetben van az is, hogy valakinek elszakadt a terdszalagja, mikozben a serules utan ranezesre azt mondana az ember, huzodas, megussza egy kis pihenovel.

több mint 6 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Berry achillesze zuzodott, nem elszakadt. Utolso infom szerint legalabbis. Ot nem lehet potolni, o a legjobb safety. Viszont nalunk van a liga legjobb DB edzoje, akarkibol hasznalhato jatekost farag, tehetsegesbol pedig sztart. Volt mar Berrytlen szezonunk, akkor lett sztar Ron Parker (sokan maig nem tudjak, mennyire is jo Parker), akit ugy kukaztunk. Vagy Husi jott a kanaperol felallva, vagy aki emlekszik K. Lewisra, aki tul kicsi es lassu volt elvben, Huff elotte is jo volt, neki csak jot tett a kevesebb snap,vegre felepult. Q. Demps itt lett jatekos, Ez csak a FS poszt volt, de a tobbin is felsorolhatnek nem egy nevet. Emmitt Thomas egy DB edzozseni. Ha valakiben bizom, akkor az o.
ulpianus
Epp akartam mondani Berry kapcsan, hogy Parker elkepesztoen alulertekelt safety. Nyilvan Berryt nem lehet potolni, de azert leirni kar ezt a secondaryt, tobben is vannak, akik mind jatekban, mind pedig mentalisan kepesek leaderkent „funkcionalni”.

Persze remenykedjunk, hogy Berrynel valoban nem szakadt semmi, es megussza nehany hettel.
Stez
ha elszakadt volna akkor nem ült volna ott viszonylag nyugodtabban a földön és nem mozgatja úgy a lábfejét, szerintem húzódott ami azért jó pár hét, de mégsem szakadás
több mint 6 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Szeretnék köszönetet mondani a Chiefsnek, hogy kivégezte a tökéletes szezon,19-0 blablabla hypevonatot....
Grat mégegyszer.
malkav
Az a hypevonat már az állomáson kisiklott... és jobb is így mindenkinek, de még a Pats drukkereknek is.
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Szeretnék köszönetet mondani a Chiefsnek, hogy kivégezte a tökéletes szezon,19-0 blablabla hypevonatot....
Grat mégegyszer.
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Gratulálok, szebben nem is indulhatott volna ez a szezon 😊 Még a harmadik negyedben sem igazán hittem benne, hogy nyerni tudtok, de aztán bedaráltátok őket a végére. Az elején sztem hatalmasat hibáztak, hogy kb tuti FG és 10-0 helyett megpróbálták már az első negyedben lezárni a meccset és nekimentek 4.-re. Persze ált be szokott jönni nekik ez a taktika, de szerencsére most nem így lett. A 42 pontért külön gratula, jó volt látni, hogy akasztják a hóhért😊
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Berry achillesze zuzodott, nem elszakadt. Utolso infom szerint legalabbis. Ot nem lehet potolni, o a legjobb safety. Viszont nalunk van a liga legjobb DB edzoje, akarkibol hasznalhato jatekost farag, tehetsegesbol pedig sztart. Volt mar Berrytlen szezonunk, akkor lett sztar Ron Parker (sokan maig nem tudjak, mennyire is jo Parker), akit ugy kukaztunk. Vagy Husi jott a kanaperol felallva, vagy aki emlekszik K. Lewisra, aki tul kicsi es lassu volt elvben, Huff elotte is jo volt, neki csak jot tett a kevesebb snap,vegre felepult. Q. Demps itt lett jatekos, Ez csak a FS poszt volt, de a tobbin is felsorolhatnek nem egy nevet. Emmitt Thomas egy DB edzozseni. Ha valakiben bizom, akkor az o.
ulpianus
Epp akartam mondani Berry kapcsan, hogy Parker elkepesztoen alulertekelt safety. Nyilvan Berryt nem lehet potolni, de azert leirni kar ezt a secondaryt, tobben is vannak, akik mind jatekban, mind pedig mentalisan kepesek leaderkent „funkcionalni”.

Persze remenykedjunk, hogy Berrynel valoban nem szakadt semmi, es megussza nehany hettel.

több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Hunt egy vaddisznó.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
BB-nek két "mumusa" van, Coughlin és Reid.
BB ellenben 80 hc/ex-hc mumusa.
Pari
Reid csak a legfontosabb pillanatban nem tudott a mumusa lenni.... egyébként ja. Tényleg nagyon járna már az a gyűrű neki mint HC is. Kicsit Dan Marino effektus.
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
BB-nek két "mumusa" van, Coughlin és Reid.
BB ellenben 80 hc/ex-hc mumusa.
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Gratulálok srácok,abszolút megérdemelt győzelem volt,sok sikert a szezonban. Reidet bírom,az nekünk is jó,ha néha lemeccseli vki BB-t,mert akkor bepipul.
Editke mondja:Legfontosabbat lehagytam,jobbulást Berrynek.

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Berry achillesze zuzodott, nem elszakadt. Utolso infom szerint legalabbis. Ot nem lehet potolni, o a legjobb safety. Viszont nalunk van a liga legjobb DB edzoje, akarkibol hasznalhato jatekost farag, tehetsegesbol pedig sztart. Volt mar Berrytlen szezonunk, akkor lett sztar Ron Parker (sokan maig nem tudjak, mennyire is jo Parker), akit ugy kukaztunk. Vagy Husi jott a kanaperol felallva, vagy aki emlekszik K. Lewisra, aki tul kicsi es lassu volt elvben, Huff elotte is jo volt, neki csak jot tett a kevesebb snap,vegre felepult. Q. Demps itt lett jatekos, Ez csak a FS poszt volt, de a tobbin is felsorolhatnek nem egy nevet. Emmitt Thomas egy DB edzozseni. Ha valakiben bizom, akkor az o.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Hajnalban felkeltem...hátha jó lesz a meccs, bár úgyis nyer a pats, és én is jól járok, a Chargers egyik ellenfele 0-1-el áll majd. Hát a meccs jó volt, de aki ezt a Hunt gyereket kinézte, annak fizu emelés jár, nem tudom melyik scout volt. És grat, ehhez tényleg lehet. Máris fejére fordult a liga.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Gratulálok a győzelemhez. Néztem a meccs végét nagyjából, hát elég szépen meneteltetek előre folyamatosan. Nem tudom, hogy ez most a Pats védelmének gyengeségének vagy a ti offense-tek erősségének köszönhető, de az biztos, hogy elég jól összeállt a csapatotok.

Berry sérülése remélhetőleg nem komoly, bár azt gondolom, hogy talán a Chiefs secondary-ja az amely ezt a hiányt is megfelelően tudja pótolni, bár azért Berry az csak Berry!
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Grat, nagyon impresszív volt ez a teljesítmény. PO-ban visszavágó!
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
pedig, milyen jo lett volna, ha a tulhype-olt Csillag Patrik lett volna a kezdo...lehet eldob 85yardot, de legalabb lenne egy valag int-je is, a kecseg Smith keptelen megtenni ezt a szivesseget, nem jo jel.