Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
fun statok:
 thebiglead.com/2017/10/03/kareem-hunt-has-nearly-as-many-yards-as-the-miami-dolphins-and-other-fun-stats/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A Skinsnek a futasvedelme nagyon kiraly eleve. Illetve pont most keseregtem, hogy olyan csere emberekbol all a fal kozepe, ami siralmas.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Borzasztóan meg volt fogva a futás az elején az Oline olyan volt mint a használt mosórongy.
Nagyon kemény volt a skins nagyon fontos volt ,hogy a végén( Grant? ) a skins elkapó elejtette a gw td paszt.
Janek
Doctson volt de a lényegen nem változtat 😊
dande
Hát nem.

reggel van még nagyon

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
Borzasztóan meg volt fogva a futás az elején az Oline olyan volt mint a használt mosórongy.
Nagyon kemény volt a skins nagyon fontos volt ,hogy a végén( Grant? ) a skins elkapó elejtette a gw td paszt.
Janek
Doctson volt de a lényegen nem változtat 😊
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Borzasztóan meg volt fogva a futás az elején az Oline olyan volt mint a használt mosórongy.
Nagyon kemény volt a skins nagyon fontos volt ,hogy a végén( Grant? ) a skins elkapó elejtette a gw td paszt.

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Az OL belso harom tagja, udvariasan fogalmazva noname trio. Alex egesz jol hozzaszokott mar, hogy utik verik minden meccsen. Hunt pedig igy is tud futni. De azert remelem egyszer talan lesz egy normalis guardunk. Nem kell elit legyen, lehet csunya is, budos is, csak hozzon egy NFL szintet, es jo is. Fulton meg elmegy centernek, mert fel tudja adni a lasztit megbizhatoan, de ennyike.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez a kotsog Chiefs mar megint nyert.
ulpianus
Pederson egyébként biztos azó mondta cserébe Reidnek: "Végy újonc rúgót" 😛

Amúgy köszi😊
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ez a kotsog Chiefs mar megint nyert.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt olvastam,szigoruan pletyi szinten, hogy D. Pederson (Zodsasok) felhivta Reidet, szte mit erdemes jatszani a Bolts ellen.
ulpianus
Egy tippet tuti mondott:

Better job 😛😀
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Azt olvastam,szigoruan pletyi szinten, hogy D. Pederson (Zodsasok) felhivta Reidet, szte mit erdemes jatszani a Bolts ellen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Meg ket napja mondta Reid, hogy visszaterhet. Ma pedig kiraktak. Remeljuk, tudjak mit csinalnak.
ulpianus
Az ijen első szerződéses IRes sztoriknál azért vannak furcsaságok, mert gyakorlatice waivelni kell a játékost, aztán ő is nyilatkozhat, hogy nem fogadja el az IRt, sőt más csapat is tehet neki ajánlatot. Szóval annyi gubát nem kapott, hogy esetleg ne látna zsírosabb feltételt a kikerkeringőben más csapatnál.
sutianap
Es ha felepul visszaigazolhatja a Chiefs? Mert igy akkor igazabol nem kellene elhasznalni az egyik IR visszaterest
JustoVillar
Igen, olyan 10-14 nap után free agent státuszba lesz


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Meg ket napja mondta Reid, hogy visszaterhet. Ma pedig kiraktak. Remeljuk, tudjak mit csinalnak.
ulpianus
Az ijen első szerződéses IRes sztoriknál azért vannak furcsaságok, mert gyakorlatice waivelni kell a játékost, aztán ő is nyilatkozhat, hogy nem fogadja el az IRt, sőt más csapat is tehet neki ajánlatot. Szóval annyi gubát nem kapott, hogy esetleg ne látna zsírosabb feltételt a kikerkeringőben más csapatnál.
sutianap
Es ha felepul visszaigazolhatja a Chiefs? Mert igy akkor igazabol nem kellene elhasznalni az egyik IR visszaterest

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Meg ket napja mondta Reid, hogy visszaterhet. Ma pedig kiraktak. Remeljuk, tudjak mit csinalnak.
ulpianus
Az ijen első szerződéses IRes sztoriknál azért vannak furcsaságok, mert gyakorlatice waivelni kell a játékost, aztán ő is nyilatkozhat, hogy nem fogadja el az IRt, sőt más csapat is tehet neki ajánlatot. Szóval annyi gubát nem kapott, hogy esetleg ne látna zsírosabb feltételt a kikerkeringőben más csapatnál.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Dee Ford es Mitch Morse nem jatszik. Eric Fisher jateka a levegoben log, ahogy Reid fogalmazott.
ulpianus
Ki lesz az edge igy?
Zomba?

S Nelson egesz szezonra IR vajon?

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Kis hangolodas:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Dee Ford es Mitch Morse nem jatszik. Eric Fisher jateka a levegoben log, ahogy Reid fogalmazott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Meg ket napja mondta Reid, hogy visszaterhet. Ma pedig kiraktak. Remeljuk, tudjak mit csinalnak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
Santost kitettétek???????? Ezt nem nagyon értem.............az egyik legjobb kicker de lehet tévedek.......
dande
IR-en volt
valakis
Azt tudom, de ettől még kitenni nem kellett vonlna Butker még semmit nem bizonytott Santos meg talán már igen. Vagy olyan súlyos a sérülés?????

Mi se raktuk ki Sturgist pedig.....

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Santost kitettétek???????? Ezt nem nagyon értem.............az egyik legjobb kicker de lehet tévedek.......
dande
IR-en volt

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
Santost kitettétek???????? Ezt nem nagyon értem.............az egyik legjobb kicker de lehet tévedek.......
több mint 6 éve
mirdal Kansas City Chiefs 568 — Chiefs fan
Az lehet, hogy Santos visszatérhet, de kitettük a csapatból...
Helyette a 22 éves Harrison Butker érkezett a Giorgia Tech egyetemről, akit a Panthers draftolt a hetedik körben.
Ajjaj...
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
 twitter.com/geoffschwartz/status/913856246708613120


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Santos, Reid szerint visszaterhet a szezon vege fele.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Hunt lett a honap AFC tamadojatekosa. Es o lett a honap NFL ujonca.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
De nekünk Pumpedgabot kellett húzni futó poszton......... Nagyon remélem, hogy Sidney Jones mihamarabb felépül, s megmutatja, hogy érdemes volt pl őt behúzni Hunt helyett. Legalább RasDaoug egyenlőre nem muzsikál rosszul.