Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
According to Stephen Holder of the Indianapolis Star, Chuck Pagano is expected to stay on as head coach regardless of who the Colts hire as their new GM.
This conflicts with reports that Chris Ballard, who is considered the lead candidate for the Colts' GM vacancy, would bring on Chiefs special teams coordinator Dave Toub to replace Pagano as head coach. Ballard reportedly favors canning Pagano but owner Jim Irsay has been adamant that Pagano will remain in his current role, at least for next season. Per Holder, Ballard remains the favorite to succeed Grigson but it's unlikely Toub would follow him to Indianapolis.

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Olvastam ,hogy Berry maradni szeretne ami jó jel egy ilyen szezon után.

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Hunt mindenkepp probalja megtartani J. Dorseyt. Ehhez valtoztatni kell azon, miszerint a 2017-es szezon utan lejaro szerzodesu Dorsey az egyik legkevesebbet kereso GM.
Dorsey almai munkajanak nevezte a Chiefs vezeteset. Meg feleseget is 1993-ban Kansas Cityben ismerte meg, ervelt.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Asszem Alexnek nem megy a kidobós:  twitter.com/jkahn247/status/824782343722373124


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Janek
Miutan az eddigi WR coach es ass. HC Culley a Bills QB edzoje lett, lepnie kellett.
ulpianus
Csak pont ő...............................
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
C. Ballardot most epp a Colts kereste meg GM munkainterjura.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Janek
Miutan az eddigi WR coach es ass. HC Culley a Bills QB edzoje lett, lepnie kellett.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Andy szentimentalis 😀

A stáb uj tagja az eagles kivágott wr edzője ...


 www.12up.com/posts/4459079-report-kansas-city-to-add-former-eagles-receiver-to-offensive-coaching-staff

Szerkesztette: Janek

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
T. Kelce a zebrak nagy baratja, miutan erost kritizalt egy a meccsen tortent itelet, most megiteltetett. Miszerint 12.5k$ megfizetese mellett befoghatja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
leksy Kansas City Chiefs Washington Huskies 76
En Charlest sajnalom nyilvan. Egyreszt NFL all time rekordot futott ossze ugy, hogy minden vedo ot nezte. Fasszel es rosszabb QBk mogott. Szar tamadofallal, neha WRunk sem volt. Minden idok, abban mindenki benne van aki valaha futott. Az olyanokra meg csak en fogok emlekezni, mikor 8 yardos 1st&10 atlaga volt meg a szezon felenel is, es a passzjatekunk ebbol elt. Hiaba voltak 8an a boxban.

Masik dolog, Jamaal mikor szerzodest kapott, tobbet is kerhetett volna. Mindenki tudta, o is tudta.
Nagy kedvenc a Chiefs szurkolok kozt, a vicces csokinyakijaival egyutt. Hihetetlen alazatos, szimpatikus ficko. Mas fogalmatlan faszfejek par jobb meccs utan leoltjak a fel vilagot, es kernek masfelszer annyit mint Charles.
De az uzlet az uzlet. Elfogadom, ha meghozzak ezt a dontest.
ulpianus
Sajnos szerintem is meg fogják hozni.Pedig egy egeszseges charles igazi difference maker...de adott helyzetben (berry,poe FA) ez no brainer döntés.

Szerkesztette: leksy
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
En Charlest sajnalom nyilvan. Egyreszt NFL all time rekordot futott ossze ugy, hogy minden vedo ot nezte. Fasszel es rosszabb QBk mogott. Szar tamadofallal, neha WRunk sem volt. Minden idok, abban mindenki benne van aki valaha futott. Az olyanokra meg csak en fogok emlekezni, mikor 8 yardos 1st&10 atlaga volt meg a szezon felenel is, es a passzjatekunk ebbol elt. Hiaba voltak 8an a boxban.

Masik dolog, Jamaal mikor szerzodest kapott, tobbet is kerhetett volna. Mindenki tudta, o is tudta.
Nagy kedvenc a Chiefs szurkolok kozt, a vicces csokinyakijaival egyutt. Hihetetlen alazatos, szimpatikus ficko. Mas fogalmatlan faszfejek par jobb meccs utan leoltjak a fel vilagot, es kernek masfelszer annyit mint Charles.
De az uzlet az uzlet. Elfogadom, ha meghozzak ezt a dontest.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
J Charles nem lesz fejvakarós szerintem(sajnos)
Ő már nem nagyon lesz olyan mint volt ,nagyon kevés meccset bír már ki.

En nem féltem a FO-t ha akarják meg tudjak tartani mindket embert kérdés kell e Berry piaci áron ebbe a secbe.

Szurkoloknak nem kérdés ,a GM -nek lehet az.

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Nicki elküldésével 10 misi sporolható míg ha mellé meglépné a vezetőség Jamaal esetében is az további 6M.
És tegyük hozzá ez a sport business.
Csere QB miatt remélem nem fog Dorsey lemondani Berryről vagy Poeról. Abból a 10esből az egyikük már maradhatna. És Charles esete is nagyon de nagyon fejvakarós.
10Mót egészen könnyen fel lehet szabadítani és további 6ra is van lehetőség amiken el kell majd gondozni mert most csak 4Mval van a sapka fölött a csapat.
alatriste
Èn meg szeretném Berryt Bears mezben látni.... Mondjuk kis esélyt látok rá hogy eljönne a Chieftől.

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nicki elküldésével 10 misi sporolható míg ha mellé meglépné a vezetőség Jamaal esetében is az további 6M.
És tegyük hozzá ez a sport business.
Csere QB miatt remélem nem fog Dorsey lemondani Berryről vagy Poeról. Abból a 10esből az egyikük már maradhatna. És Charles esete is nagyon de nagyon fejvakarós.
10Mót egészen könnyen fel lehet szabadítani és további 6ra is van lehetőség amiken el kell majd gondozni mert most csak 4Mval van a sapka fölött a csapat.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 652
felreertesz, a mondandod elejevel en is egyetertek ( raadasul a csapatom kinoz DP-el). Persze, hogy nem dol ossze a vilag, de az alapszakasz altalad leirt szorakoztatasa mindenkepp megvan, max a jatek miatt nezel egy masik csapatot is, de igazi emociok a sajat csapatnal vannak ha jok ha rosszak. Total semlegeskent nem volt olyan fantasztikus meccs a tegnapi, de legalabb szoros lett, de erzetre vegig egyeselyes volt, de minden emocio nelkul neztem vegig es vartam a jo jatekot az akaras mellett.
Ti egy jo QB-ra vagytok a szuk elittol. A "szerencses" vagy arra vonatkozik, hogy te egy stabil PO csapatot kivansz, mig masok csucsra probalnak futattni annak az aran is, hogy 3 sikeresebb szezon utan jon egy 3 kevesbbe sikeres rebuild/tool.
no
Én érteni vélem mire gondol Ulpi. Az alapszakasz 17 héten keresztül tart, a playoff wild card rounddal együtt 4 meccs, anélkül 3 meccs maximum. A playoffba jutás a sikerélmény miatt kell, utána 1 csapat örül úgy is csak a végén, a többi szomorú. Szurkolói nézőpontból gyakorlatilag mindegy, hogy egy héttel előbb, vagy később. Én az utóbbi 10 évben 4 superbowl-t éltem meg úgy, hogy "saját csapatom" eljutott oda (2x Colts, 2x Broncos), ebből kettőt nyertek is. A győztes superbowl-ok után se foglalkoztam tovább a győzelemmel, mint a vesztesekkel. Sőt, mint egy sima alapszakasz győzelemmel. Kb. 2 napig érdekelt, amíg végigolvastam/hallgattam a visszatekintőket. Aztán már a jövő kötött le, az edzőkeringő, a FA piac előkészületei, stb. Akár meglepő, akár nem, de tényleg nincs sok különbség.

A meccsel kapcsolatban viszont van bennem kis csalódottság, azt hittem a Chiefs offense az idény végére ennél jobban megtalálta magát. A tegnapi a "szokásos" Chiefs volt, ez annyira - nekem - nem tetszik. (A Steelers se tetszett egyébként. Ennyi esélyt nem lehet bent hagyni. Illetve bent lehet, csak akkor nekem már nem tetszik a látvány 😊 )
peterk2005
En is igy ertettem es egy kicsit talan meg pluszban a csapata jol jatszik, szamara tetszetosen es bejutnak a PO-ba akkor a szezon "sikeres". A "sikeressegnek" ( itt a kulonbseg koztunk) az elso lepcsofoka ( maratonon 35 km-nel meg ki sem estel es az elbolyban vagy, de ha 357 leszel hiaba eloztel meg 13254-t foleg ha jovore is ezz a "realis" celod). Elhiszem, elfogadom hogy ez eleg es ezert az en nezopontombol o "szerencses". Neked inkabb szemely ( volt) a fontosabb talan, de biztos a csapat is fontos ( talan mindketto csapat). Nekem se a SB megnyerese a lenyeg, bar a 2. orok emlek marad, hanem a mindennel egyutt odavvezeto ut ( ami legtobbszor elakad valahol 😊 )
Jobb mindig egy hettel tovabb bentmaradni, mert sszamara a meccs klassz volt, nekem semlegeskent gyenge kozepes, a PO eddigi meccsei ( vasarnap kivetelevel ) teljesen egyoldalu parositasok lettek. Hala az egnek hogy a vasas nem csinalt 2 TD-t mert dogunalomba fulladt volna, de hiaba volt szoros az eredmeny erzetre nem volt az ( ahhoz kellett volna a jo QB), de ok biztos maskepp eltek meg.
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
felreertesz, a mondandod elejevel en is egyetertek ( raadasul a csapatom kinoz DP-el). Persze, hogy nem dol ossze a vilag, de az alapszakasz altalad leirt szorakoztatasa mindenkepp megvan, max a jatek miatt nezel egy masik csapatot is, de igazi emociok a sajat csapatnal vannak ha jok ha rosszak. Total semlegeskent nem volt olyan fantasztikus meccs a tegnapi, de legalabb szoros lett, de erzetre vegig egyeselyes volt, de minden emocio nelkul neztem vegig es vartam a jo jatekot az akaras mellett.
Ti egy jo QB-ra vagytok a szuk elittol. A "szerencses" vagy arra vonatkozik, hogy te egy stabil PO csapatot kivansz, mig masok csucsra probalnak futattni annak az aran is, hogy 3 sikeresebb szezon utan jon egy 3 kevesbbe sikeres rebuild/tool.
no
Én érteni vélem mire gondol Ulpi. Az alapszakasz 17 héten keresztül tart, a playoff wild card rounddal együtt 4 meccs, anélkül 3 meccs maximum. A playoffba jutás a sikerélmény miatt kell, utána 1 csapat örül úgy is csak a végén, a többi szomorú. Szurkolói nézőpontból gyakorlatilag mindegy, hogy egy héttel előbb, vagy később. Én az utóbbi 10 évben 4 superbowl-t éltem meg úgy, hogy "saját csapatom" eljutott oda (2x Colts, 2x Broncos), ebből kettőt nyertek is. A győztes superbowl-ok után se foglalkoztam tovább a győzelemmel, mint a vesztesekkel. Sőt, mint egy sima alapszakasz győzelemmel. Kb. 2 napig érdekelt, amíg végigolvastam/hallgattam a visszatekintőket. Aztán már a jövő kötött le, az edzőkeringő, a FA piac előkészületei, stb. Akár meglepő, akár nem, de tényleg nincs sok különbség.

A meccsel kapcsolatban viszont van bennem kis csalódottság, azt hittem a Chiefs offense az idény végére ennél jobban megtalálta magát. A tegnapi a "szokásos" Chiefs volt, ez annyira - nekem - nem tetszik. (A Steelers se tetszett egyébként. Ennyi esélyt nem lehet bent hagyni. Illetve bent lehet, csak akkor nekem már nem tetszik a látvány 😊 )

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Tudtam, Alex maximum erre eleg. Sztem ezt mind tudtuk.
ulpianus
Ezzel ugy kb egyetert mindenki.
no
Akkor egy ellenvélemény:
Nyilvánvalóan jobb a Steelers, az egész szezonban a csoda offenseről volt szó, SB contenderek, mégis szoros meccs lett.
És ez a 2 pont nem Alex Smith sara, és nem hiszem, hogy ő maximum erre elég.
Tegnap ez ellen a Steelers ellen ennyire volt - ez cáfolhatatlan.
De ettől még badarság lenne túltolni az ő szerepét a vereségben. Semmi olyat nem tett, ami miatt törvényszerű lett volna a Chiefs veresége. Egyszerűen az ellenfél komplett csapata erősebbnek bizonyult, de nem Alex volt a kerékkötő, vagy akin bármi is elment volna.
Persze ezt így nem mondta senki, de az alapállítást sem érzem igaznak, miszerint ő csak erre lenne elég.
Sobri Jóska
En az elotte levo mondatokkal ertettem egyet, AS-t inkabb kerdeztem joval elotte de tegnap bizony nem volt jo.
A QB-nak nem nem kerekkotonek kell lennie, neki kellett volna fellepnie es arrol beszelni hogy megcsinalta. A vasas O-KC D# ellen tobbet hozott mint a forditott esetnel, de igazabol nem latom hogy akartak nyerni, mert a visszahordasokra nem lehet PO meccset alapozni. A 2 pont meg jol hangzik, de csaloka ( ez szubjektiv) es ha mar ilyen szorosra jott ossze az O is lehetett volna elesebb. Termeszetesen a vasas kompletten nyert, de a 2 eros egyseg megcsinalta a jatekokat es mindketto fel tud mutatni komoly eredmenyt ( 0 TD vs Bell futott ahogy akart), de a "gyengebb" alakulatoknal a D# egyontetu ( nalam) pontozassal nyert.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Vege a szezonnak, semmi nem szamit:
 pbs.twimg.com/media/C2Rac1nWQAAIOxF.jpg


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
De Berry a védelem vezére is DJ mellett nem? Mellesleg DJ sem lesz már fiatalabb,ha vissza is tud térni egészségesen lassan el kellene kezdeni gondolkodni a pótlásáról nem?? Mondjuk nekem wilson tetszett hajnalban,nyilván nem az a szint,egyáltalán lehet DJ szint???
leksy
DJ amint megserult, azonnal kijelentette, hogy vissza akar terni meg. Azert tette, mert egyaltalan nem biztos, hogy van benne meg par szezon. Ez uzenet volt a vezerkar fele.

Derrick Johnson a liga egyik legjobb ILBje. Wilson egy csereszintu jatekos. Ha tobb lenne benne, azt mar lattuk volna egyetemen es itt is. Lehet jo jatekos belole, de DJ szintu egesz biztosan nem. Nem gond. A gond az, hogy minden vedelemben kell egy playmaker LB is. DJ nelkul jelenleg nincs ilyen. Nem egyszeru talalni olyat, aki playmaker, de mellette nagyon stabil alapember is. Sok csapat evekig keresi, olyan semakba is, ahol sokkal inkabb meghatarozo a szerepe. Itt azert elvagyunk ket romboloval is, de nem ugyanaz. Nem is ez a cel. Szoval meg fogjak probalni, foleg mivel sok lyuk a rosteren nincs. Eddig is hoztak tobb jeloltet olcson. Lehet majd kicsit tobbet szannak ra, akkor tudni fogjuk, hogy DJ karrierjenek kozeledik a vege.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Ezzel ugy kb egyetert mindenki. Es a legnagyobb tisztelettel mondom, ha ez igy a PO-ba jutassal teljesult szamodra a szezon, akkor szerencses vagy. Ezt a szintet konnyebb tartani, de biztos erzekeled hogy a legtobb ember szeretne tovabb lepni ( persze lehet hogy tevedek) es nekik nem annyira szerencses a helyzet.
no
A nagybetus cel a SB gyozelem. Minden meccsen a gyozelem. De mar nem vagyok kiakadva, mert tegnap itt lett vege.
Masreszt ez a Chiefs ha SB eselyes lenne, gondolom ki lennek akadva.
Ellenben jelenleg megsem a szenvedest, szopast kell neznem tanacstalan edzokkel evekig. Hanem egy jo csapatnak szurkolhatok, ami nincs a szuk elitben sajnos. De attol meg nem az az egy meccs a lenyeg szamomra, ahol a liga nagy resze kiesett. Hanem van egy 17 hetbol allo szezon, sok sok osszefuggessel, lehetoseggel, rengeteg meccsel, tobb idozonaban. Az szorakoztato szamomra. Lehet szerencses vagyok, igazad van. Lehet akik lajkoltak a hszt egyetertenek velem, es/vagy ok is szerencsesek.
ulpianus
felreertesz, a mondandod elejevel en is egyetertek ( raadasul a csapatom kinoz DP-el). Persze, hogy nem dol ossze a vilag, de az alapszakasz altalad leirt szorakoztatasa mindenkepp megvan, max a jatek miatt nezel egy masik csapatot is, de igazi emociok a sajat csapatnal vannak ha jok ha rosszak. Total semlegeskent nem volt olyan fantasztikus meccs a tegnapi, de legalabb szoros lett, de erzetre vegig egyeselyes volt, de minden emocio nelkul neztem vegig es vartam a jo jatekot az akaras mellett.
Ti egy jo QB-ra vagytok a szuk elittol. A "szerencses" vagy arra vonatkozik, hogy te egy stabil PO csapatot kivansz, mig masok csucsra probalnak futattni annak az aran is, hogy 3 sikeresebb szezon utan jon egy 3 kevesbbe sikeres rebuild/tool.
több mint 7 éve
leksy Kansas City Chiefs Washington Huskies 76
De Berry a védelem vezére is DJ mellett nem? Mellesleg DJ sem lesz már fiatalabb,ha vissza is tud térni egészségesen lassan el kellene kezdeni gondolkodni a pótlásáról nem?? Mondjuk nekem wilson tetszett hajnalban,nyilván nem az a szint,egyáltalán lehet DJ szint???
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Charles par hete mondta, hogy maradna a csapatnal. De erezni lehetett, hogy arra celoz, a csapat nem biztos, hogy ragaszkodik hozza. Utolso serulese ota mar tul sok lett a mutet a terdeben. Mar csak az a kerdes, hogy mikor szakad szet ujra. Meglatjuk. Berrynel csak penzugyi okai vannak, hogy nem kapott hosszutavu szerzodest. De nem ures lesz a kassza, szoval van esely. Poe eselyei konkretan jobbak, elit NTt sokkal nehezebb talalni, mint olyan safetyt, akibol Emmitt Thomas (DB edzo) alkalmas embert farag. Nem lesz egy Berry, senki nem lesz az, de a lenyeg a gyozelmek, nem Berry.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
leksy Kansas City Chiefs Washington Huskies 76
Most írok először,inkább olvasni szoktam a fórumot - mert én annyira nem értek hozzá - és csatlakoznék ahhoz a véleményhez h én sem vagyok különösebben csalódott,nem voltunk rosszak főleg a D,az O nem volt kompetens formában hajnal,pedig az első drive igazan reménykeltő volt. Meg így is meg lehetett volna de mindegy is. Előre tekintenék inkább FA & draft. Pl. Berry poe nagyon kellene szvsz charles-szal mi legyen?! Milyen posztokra húzzunk majd a drafton
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Tudtam, Alex maximum erre eleg. Sztem ezt mind tudtuk.
ulpianus
Ezzel ugy kb egyetert mindenki.
no
Akkor egy ellenvélemény:
Nyilvánvalóan jobb a Steelers, az egész szezonban a csoda offenseről volt szó, SB contenderek, mégis szoros meccs lett.
És ez a 2 pont nem Alex Smith sara, és nem hiszem, hogy ő maximum erre elég.
Tegnap ez ellen a Steelers ellen ennyire volt - ez cáfolhatatlan.
De ettől még badarság lenne túltolni az ő szerepét a vereségben. Semmi olyat nem tett, ami miatt törvényszerű lett volna a Chiefs veresége. Egyszerűen az ellenfél komplett csapata erősebbnek bizonyult, de nem Alex volt a kerékkötő, vagy akin bármi is elment volna.
Persze ezt így nem mondta senki, de az alapállítást sem érzem igaznak, miszerint ő csak erre lenne elég.

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ezzel ugy kb egyetert mindenki. Es a legnagyobb tisztelettel mondom, ha ez igy a PO-ba jutassal teljesult szamodra a szezon, akkor szerencses vagy. Ezt a szintet konnyebb tartani, de biztos erzekeled hogy a legtobb ember szeretne tovabb lepni ( persze lehet hogy tevedek) es nekik nem annyira szerencses a helyzet.
no
A nagybetus cel a SB gyozelem. Minden meccsen a gyozelem. De mar nem vagyok kiakadva, mert tegnap itt lett vege.
Masreszt ez a Chiefs ha SB eselyes lenne, gondolom ki lennek akadva.
Ellenben jelenleg megsem a szenvedest, szopast kell neznem tanacstalan edzokkel evekig. Hanem egy jo csapatnak szurkolhatok, ami nincs a szuk elitben sajnos. De attol meg nem az az egy meccs a lenyeg szamomra, ahol a liga nagy resze kiesett. Hanem van egy 17 hetbol allo szezon, sok sok osszefuggessel, lehetoseggel, rengeteg meccsel, tobb idozonaban. Az szorakoztato szamomra. Lehet szerencses vagyok, igazad van. Lehet akik lajkoltak a hszt egyetertenek velem, es/vagy ok is szerencsesek.


Állat vagyok, ami enni kér...