Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Érdekes lesz,hogy Berryt engedik e el?
Jól is játszott,a szurkolóknál egy szent,plusz ugye honnan és hogy jött vissza de ugye Parker személyében van pótlás...

Pár nap és kiderül én szeretném,hogy ő és Poe örökre KC maradjon.

több mint 7 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Elvileg Berryvel nagyon dűlőre akarja hozni a vezetőség az új szerződést a napokban, és ha az megvan Poe-t akár Tag-elheti is a frontO.
Mivel még mindig csak 5M-val van a csapat a cap felett lassan valami cut is jönni fog ha megköttetnek ezek a szerződések.
alatriste
Foleson lehet 6.75 milliót spórolni, ő szinte fix cut.
empty taxi
Jamaalal együtt közel 13M lenne a felszabadítható összeg. Ha marad a két sztárvédő szerintem mindketten mennek.
alatriste
Logikusan hangzik, bár én lehet ink Ron Parkert vágnám ki post June cuttal, csak 1.5 misivel kevesebb helyet lehet vele felszabadítani, mint a Charles cuttal és a 2 játékos között tehetségben szvsz nagyobb a különbség.
empty taxi
hát jah, de amíg ron parkernek volt meccset eldöntő momentuma az utóbbi 2 évben addig sajnos JC-nek nem
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Elvileg Berryvel nagyon dűlőre akarja hozni a vezetőség az új szerződést a napokban, és ha az megvan Poe-t akár Tag-elheti is a frontO.
Mivel még mindig csak 5M-val van a csapat a cap felett lassan valami cut is jönni fog ha megköttetnek ezek a szerződések.
alatriste
Foleson lehet 6.75 milliót spórolni, ő szinte fix cut.
empty taxi
Jamaalal együtt közel 13M lenne a felszabadítható összeg. Ha marad a két sztárvédő szerintem mindketten mennek.
alatriste
Logikusan hangzik, bár én lehet ink Ron Parkert vágnám ki post June cuttal, csak 1.5 misivel kevesebb helyet lehet vele felszabadítani, mint a Charles cuttal és a 2 játékos között tehetségben szvsz nagyobb a különbség.
empty taxi
Azt hiszem ez vitán velül áll. 😊
De ismert Charles kórtörténete. 2 éve nincs sajnos egy fél idényre való meccs sem a lábában, ráadásul Ware remekül pótolja. Parker pedig 3 éve every down player ebbe a remek védelembe. Ha fel kell majd szabadítani helyet akár mind a 3 játékos is cutolva lehet. De nálam a sorrend Foles - Charles és csak aztán Parker.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Elvileg Berryvel nagyon dűlőre akarja hozni a vezetőség az új szerződést a napokban, és ha az megvan Poe-t akár Tag-elheti is a frontO.
Mivel még mindig csak 5M-val van a csapat a cap felett lassan valami cut is jönni fog ha megköttetnek ezek a szerződések.
alatriste
Foleson lehet 6.75 milliót spórolni, ő szinte fix cut.
empty taxi
Jamaalal együtt közel 13M lenne a felszabadítható összeg. Ha marad a két sztárvédő szerintem mindketten mennek.
alatriste
Logikusan hangzik, bár én lehet ink Ron Parkert vágnám ki post June cuttal, csak 1.5 misivel kevesebb helyet lehet vele felszabadítani, mint a Charles cuttal és a 2 játékos között tehetségben szvsz nagyobb a különbség.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Elvileg Berryvel nagyon dűlőre akarja hozni a vezetőség az új szerződést a napokban, és ha az megvan Poe-t akár Tag-elheti is a frontO.
Mivel még mindig csak 5M-val van a csapat a cap felett lassan valami cut is jönni fog ha megköttetnek ezek a szerződések.
alatriste
Foleson lehet 6.75 milliót spórolni, ő szinte fix cut.
empty taxi
Jamaalal együtt közel 13M lenne a felszabadítható összeg. Ha marad a két sztárvédő szerintem mindketten mennek.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Elvileg Berryvel nagyon dűlőre akarja hozni a vezetőség az új szerződést a napokban, és ha az megvan Poe-t akár Tag-elheti is a frontO.
Mivel még mindig csak 5M-val van a csapat a cap felett lassan valami cut is jönni fog ha megköttetnek ezek a szerződések.
alatriste
Foleson lehet 6.75 milliót spórolni, ő szinte fix cut.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Elvileg Berryvel nagyon dűlőre akarja hozni a vezetőség az új szerződést a napokban, és ha az megvan Poe-t akár Tag-elheti is a frontO.
Mivel még mindig csak 5M-val van a csapat a cap felett lassan valami cut is jönni fog ha megköttetnek ezek a szerződések.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
G Laurent Duvernay-Tardif 5 eves szerzodest kapott, mindosszesen $41.25 millio ertekben.
ulpianus
Az nem kis pénz...itt is még potenciálra fogadtok?
Eric Fisher azért nem robbantott tavaly a deal után sem...
Rolni
kb. az egyetlen használható guard náluk, ráadásul tavaly kifejezyetten jó volt amikor játszott, jövőre robbantani fog
fisher meg még sosem játszott egy értékelhető évet sem (tavaly már nem volt annyira szar😊)
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
G Laurent Duvernay-Tardif 5 eves szerzodest kapott, mindosszesen $41.25 millio ertekben.
ulpianus
Az nem kis pénz...itt is még potenciálra fogadtok?
Eric Fisher azért nem robbantott tavaly a deal után sem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
G Laurent Duvernay-Tardif 5 eves szerzodest kapott, mindosszesen $41.25 millio ertekben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ezen kompenzacios pickeket kapta a csapat:
3rd round - No. 104
5th round - No. 182
6th round - No. 218
6th round - No. 220

Akikert jart: Sean Smith, Chase Daniel, Donald Stephenson es Tyvon Branch.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Valahogy nem hoz lazba a hir. Nem tudom, egyaltalan a szezonkezdetkor itt lesz-e meg?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
C.J. Spiller a fedélzeten
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Igen de Maclin cut az sok cap-et hozna és a tavalyi éve nagyon nem volt jó ez mozgatja a cut híreket.
Meg,hogy offseason van

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Olyba fest, meg fogjak buntetni a csapatot, mivel megsertettek a cocussion protcolt Conley eseteben.
Tavaly egy harmadik es (egy idei) hatodik koros picket buktunk Maclin telefonhivasan. Nem remlik, hogy azota (vagy elotte) barkit buntettek ilyen baromsag miatt. Persze mas baromsag miatt igen, mert fair donteshozoik vannak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nem velelten az Uborka hirado adta le a hirt.
Ami ujabb adassal jelentkezik: Van aki szerint Maclint kellene kirugni. Ugyis van egy csomo jo WRunk, peldaul .. meg ugye ... na ugye!
Hilltol akarnak valoban tobb tamado snapet (egy hete mondta Big Red). De o nem WR1, Maclin is csak jobb hijan. Mert annyira technikas mereteihez kepest, es mert olyan a sema.
Akkor mar inkabb hozzak Pattersont Vikingfoldrol, nem lesz oannyira draga. Atveszi Hill szerepet, akar bedobjak offensebe, ha megserul Hill, vagy muszaj. De inkabb meg Maclin melle is kellene egy WR1, az lenne idealis, Conley nem lesz jobb cserejatekosnal, ez kiderult.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nyihaha
Wyatt
Egy QB nélküli csapat esetében még azt mondom egye fene szembe lehet menni kicsit a tendenciával és megpróbálni, hátha egyszer kijön Brady mögül egy valóban használható QB, de itt Alex-el azért ment a csapat és simán PO contender. Nem top5 irányító és soha nem is lesz az, de amit tudjuk, hogy tud azt a legmagasabb szinten tudja. Lecserélni egy ?-re indokolatlan lenne.
alatriste
Ez teljesen egyértelmű, nem is gondolnám, hogy lenne értelme idehozni bárkit

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nyihaha
Wyatt
Egy QB nélküli csapat esetében még azt mondom egye fene szembe lehet menni kicsit a tendenciával és megpróbálni, hátha egyszer kijön Brady mögül egy valóban használható QB, de itt Alex-el azért ment a csapat és simán PO contender. Nem top5 irányító és soha nem is lesz az, de amit tudjuk, hogy tud azt a legmagasabb szinten tudja. Lecserélni egy ?-re indokolatlan lenne.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nyihaha

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Jaja, más sem kellene ide, mint egy irányító :/ 😛
Wyatt
Koszonjuk Casselt is. Bar nala is voltak rosszabbak, az teny. Egy jo QB az jo volna, megertem mirol beszelsz. Azonban Gerappa meg Cassel szintjen sincs. De mindegy, mert Reid Alexet fogja jatszatni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Jaja, más sem kellene ide, mint egy irányító :/ 😛
Wyatt
Pszt... Nem hallottak még Manuelről....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jaja, más sem kellene ide, mint egy irányító :/ 😛

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Uborka hirado: Minap a Romo vs Alexej atcsapott Cutlerbe, majd mara Garoppolora valtott. Istenem, szerencsetlen ujsagirok nem tudnak mirol irni. Gerappa nemtom hol kot ki, de ha itt, akkor korberohogom magamat, es aztan sirok is, mielott ramadjak a kenyszerzubbonyt.
ulpianus
Nem leszel egyedül!


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Uborka hirado: Minap a Romo vs Alexej atcsapott Cutlerbe, majd mara Garoppolora valtott. Istenem, szerencsetlen ujsagirok nem tudnak mirol irni. Gerappa nemtom hol kot ki, de ha itt, akkor korberohogom magamat, es aztan sirok is, mielott ramadjak a kenyszerzubbonyt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ugynok lista:
 www.chiefs.com/news/article-2/List-of-Kansas-City-Chiefs-Free-Agents-in-2017/de6d8020-7b68-449f-bdaf-fd4312c10010
A legfontosabb termeszetesen Sorensen.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...