Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Poe érdekesebb lesz ,kijut e a piacra?
10-12M olvasni itt ott amit szeretne megkapni
Janek
Ha van rá pénz ennyit neki vhogy meg kell adni
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Poe érdekesebb lesz ,kijut e a piacra?
10-12M olvasni itt ott amit szeretne megkapni

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
D. Sorensen (S-LB, ST captain) kapott egy (1 eves) tender ajanlatot. Nem tudjuk milyet, de remelem elfogadja. Amellett, hogy sokat viccelodom rajta mikor egbe emelik a kisembert, a vedelmi snapek feleben (+ST) palyan van es nem is rossz. Valaki osszeszedte szezon vegen, 8 meccsfordito momentuma volt a szezonban. Megha szerintem ebbol 5 volt realis, az is szep.

27 eves, normalis ficko. Valoszinu tudja, neki az akaratereje es jatekintelligneciaja legnagyobb fegyverei, de igazabol epphogy NFL szintu fizikai kepessegei vannak. Kivalo kiegeszitoember, aki szorakoztatoan es lelkesitoen focizik az igazi tehetsegekkel. Bar en tobbre becsulom az ilyesmit, mindegy, de legalabbis kell egy-egy ilyen jatekos minden csapatreszbe.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Uborka hirado: Chris Conley levagatta a hajat.
 pbs.twimg.com/media/C6QoK74VUAEvWy8.jpg
ulpianus
Patrick Kluivert ugrott be...

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Uborka hirado: Chris Conley levagatta a hajat.
 pbs.twimg.com/media/C6QoK74VUAEvWy8.jpg
ulpianus
Jobb lesz az aerodinamikai paranétere emiatt 😊 Repeszt majd mint a szél 😊
Tomcsik
Kiveve mikor sisakban jatszik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
Uborka hirado: Chris Conley levagatta a hajat.
 pbs.twimg.com/media/C6QoK74VUAEvWy8.jpg
ulpianus
jobbak (Julio Jones) ilyenkor jótékonysági árverésre ajánlották fel a hajukat 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Uborka hirado: Chris Conley levagatta a hajat.
 pbs.twimg.com/media/C6QoK74VUAEvWy8.jpg
ulpianus
Jobb lesz az aerodinamikai paranétere emiatt 😊 Repeszt majd mint a szél 😊

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Uborka hirado: Chris Conley levagatta a hajat.
 pbs.twimg.com/media/C6QoK74VUAEvWy8.jpg


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Dorseyt megint megkerdeztek, ki lehet Alex Smith helyett a QBnk draftrol. Nem gondolkoznak ilyesmin, de szte nincs is a classban senki, akit azonnal be lehetne vetni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Off:

 scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/16991611_632314670294414_7939131360762499167_o.jpg?oh=30bbcc42652ffe212975a30a16ad6e03&oe=596A855C
😉

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Nem jellemző sajnos, viszont szerintem bőven megéri az első kört. Megnéztem az összes Texas meccset tavalyról (idénről?) és szerintem simán lehet olyan jó NFL-be mint Charles, meg amúgy is nagy kedvenc 😀 Szóval én nagyon örülnék neki az első körbe is 😊
skullkill29
Ha meg nagyon belementünk már a "történelem ismétli önmagát" dologba, akkor a Vikings pedig viszi majd Joe Mixont, nem? 😊
baggio
Hát az lenne nagyon szép, de nem vagyok telhetetlen megelégszem a Chiefs - Foreman párosítással is 😀
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
T. Kelce vallmutetre eloallott. Edzotaborra allitolag rendben is lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Nem jellemző sajnos, viszont szerintem bőven megéri az első kört. Megnéztem az összes Texas meccset tavalyról (idénről?) és szerintem simán lehet olyan jó NFL-be mint Charles, meg amúgy is nagy kedvenc 😀 Szóval én nagyon örülnék neki az első körbe is 😊
skullkill29
Ha meg nagyon belementünk már a "történelem ismétli önmagát" dologba, akkor a Vikings pedig viszi majd Joe Mixont, nem? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Hali tavaly kapott uj papirt.
Foles no brain nálam,hogy cut igaz ő egy minőségi 2.QB de az nálam nem fontos 😊

Maclin az aki nemhozott fényes évet és sokat keres de így sincs WR a keretben.... FA után lehet meglépik ha hoznak olcsón használhatót....

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hát ez egy ilyen év volt,nehéz ennyi jó játékost megtartani...De még őt is be lehet valahogy cipőkanalazni a cap alá....
Janek
Pont az jutott eszembe, hogy ha megoldják vele is a hosszútávút, akkor kurva kemény offseason lenne már így is.
Foles + 10 misi
Hali esetleg restructure? kicsit növelni a maradék 2évére a garantáltat, ami lehetne signing bonus. esetleg cut? Ford-Houston adott, de azért Hali is még elkaristol...
Maclin ugyan így restructure vagy cut?
Colquittal hosszabbítani v cut? nem öreg még a posztját
Howarddal is lehetne hosszabbítani, de nem feltétlen lenne jó a jövőre nézve a sok farnehéz szerződés nagy aláírási pénzzel, hiába oldhatná meg idénre a gondokat.
(Maddenben mennyivel könnyebb 😀 )

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Hát ez egy ilyen év volt,nehéz ennyi jó játékost megtartani...De még őt is be lehet valahogy cipőkanalazni a cap alá....

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/837029859826229248

Ha esetleg hasonló szitu állt volna fent pl. New Englandban, sztem mind tudjuk, hogy melyik játékos maradt volna hosszú távúra.
Tisztán a posztokat, a rostert és az edzőket nézve nekem egyértelmű, hogy Poe "ritkább" kincs, de kurva nehéz dolga lehet a GM-nek ilyen időkben...:\

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Nem jellemző sajnos, viszont szerintem bőven megéri az első kört. Megnéztem az összes Texas meccset tavalyról (idénről?) és szerintem simán lehet olyan jó NFL-be mint Charles, meg amúgy is nagy kedvenc 😀 Szóval én nagyon örülnék neki az első körbe is 😊
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
1.korben reach szaga lenne és nem is nellemző az FO-ra az elso koros rb...

több mint 7 éve
skullkill29 Kansas City Chiefs Texas Longhorns 329
Duvernay-Tardif-nak örülök, hogy hosszabbítottunk vele, végre kezd egy értelmes fal összeállni.

Berry-vel meg végre megvan egyezség amire mindenki várt 😊 Nagyon örülök, hogy marad és, hogy valószínűleg innen fog visszavonulni. 13m/év nem kevés pénz, de Berry megéri, na meg hát Ő a kedvenc játékosom főleg, hogy (pár év eltéréssel) egy napon születtünk 😀

Charles-t sajnálom, kedveltem nagyon de sajnos minden szempontból érthető és jó döntés volt. Remélem talál magának jó csapatot és hogy, nem sérül le megint. Ezután már csak azt remélem, hogy a drafton behúzzuk a 2. körben (vagy akár elsőbe) D'Onta Foreman-t és akkor a futó poszt megint megvan oldva 😊
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Charles elküldve. 😕
Várható volt. | És sajnos jó döntés. |

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Viszont JC Good Bye 😕 nem a Fr futók napja ez..
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Akkor most mar tagelhetik Poet. Vagy Sorensent.
ulpianus
Szerintem direkt Berryt íratták előbb alá, mert így Sorensen csak évi 17 milliót kér majd, előtte franchise kúbé máni lett volna a sztoriból.

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Akkor most mar tagelhetik Poet. Vagy Sorensent.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
20 millió az aláírási pénz és 40 millió a garantált tartalom.